Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pakiet antykryzysowy już nie działa. Bo nie jest potrzebny?

Pakiet antykryzysowy już nie działa. Bo nie jest potrzebny?

Wyświetlaj:
wojd / 84.10.77.* / 2012-06-20 11:25
Taki sposób rozliczeń podatkowych zabija nasze firmy. Wystawiłeś fakturę? - PŁAĆ! Nie dostałeś za nia kasy?- PŁAĆ! Nie masz teraz na to pieniedzy? A G....NO NAS TO INTERESUJE - PŁAĆ!!! WEZ KREDYT, ZASTAW DOM, ALE PŁAĆ!!! Bo jak nie - to bedziesz miał zaraz komornika na karku i wytrzepiemy cie z kasy az do zera!!!!
Takie jest podejście Państwa do przedsiebiorcy. Nie jest wazne, że to niejednokrotnie oznacza likwidacje firmy, generowanie bezrobocia i szarej strefy. PŁAĆ TERAZ, FRAJERZE, KTÓRY POSTANOWILEŚ WZIĄĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE!!!
Dlaczego do tej pory NIKT z politykow nie postawił tego problemu? Dlaczego nie mozna zmienic przepisow tak, aby ulzyc przedsiebiorcom? Moze dlatego, ze nikomu z polityków na tym nie zależy i tak na prawdę maja to w d.....? Im tylko zalezy, żeby budżet sie zbilansował i była kasa na wyplaty dla administracji. Reszta frajerow musi zap......ć i kombinować i z Państwem i kontrachentami tak, żeby nie zostać wydymanym. Tak to własnie wyglada. A te wszystkie "przyjazne państwa", "jedne okienka" i "programy aktywizacyjne" to pic utworzony po to, żeby administracja mogla uszczknać troche funduszy ze srodkow Unijnych. Tworzy sie potem fikcyjne, pasożytujace firmy,projekty, które tak na prawde niczego nie wnoszą, tylko wypompowuja kase z budżetu. Oto państwo pod rzadami fachowców z PO i PSL.
żerowisko dla cwaniaków / 94.42.189.* / 2012-06-20 12:32
zaczynasz dodatkowa działalność, płać ZUS zdrowotny, choć z pierwszej składki nie mogą sie wywiązać, opieka pod psem, zerują na polskiej biedzie. Jeszcze cżłowiek nie osiągnął dochodów a juz musi płacić nie wiadomo za co !
mafijne haracze !
tygh / 188.95.29.* / 2012-06-20 10:39
niemiecka szumowina okradająca polski naród

http://pl.wikiquote.org/wiki/Donald_Tusk

Ich bin Danziger – z dumą mówili o sobie moi dziadkowie, którzy mając dwu synów jednemu dali na imię Juergen, a drugiemu Henryk, nie Heinrich. Jeden szedł do szkoły polskiej, drugi do niemieckiej. W ich relacjach nie było ani śladu dramatyzmu z powodu wyboru – oba były równoprawne, nie były nacechowane agresją, dylematem narodowym. Dziadek był bramkarzem w piłkarskim klubie Zoppotter Sportverein, później przeniósł się do Gedanii, klubu polskich kolejarzy, gdzie niemiecki też był w powszechnym użyciu i nikt z tego nie robił problemu. Dopiero naziści kazali mu nosić literkę „P” – która oznaczała „obcy”, „gorszy”. Kiedyś spytałem dziadka: Urodziłeś się w Kielnie, nosisz kaszubskie nazwisko Dawidowski, niemiecki jest twoim pierwszym językiem, w 1945 wybrałeś Polskę, więc kim jesteś? Kaszubą? Polakiem? Niemcem? A on spojrzał zdziwiony i powiedział: Jestem tutejszy, biesege...
tygh / 188.95.29.* / 2012-06-20 10:43
rudy dziad ma w planach oderwanie między innymi kaszub od polski

http://www.dlapolski.pl/12/01/tusk-nadal-chce-oderwac-kaszuby-od-polski/
rebe / 95.51.12.* / 2012-06-20 10:46
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.


[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - stanish.]
x69 / 80.188.127.* / 2012-06-20 11:21
Rozumiem kazdy kto sie z toba nie zgadza to agent ruski ,ciemniak , donosiciel tylko dlatego ze ma inne zdanie
swiat nie jest czarno bialy po drodze jest kolor szary.nie trawie Tuska i nie donosilem na nikogo w stanie wojennym i jestem zdrowo myslacym czlowiekiem choc dla ciebie pewnie jestem bylym volksdeutschem, ruskim agentem, donosicielem do SB i zwollennikiem niepodleglosci kaszubow.
Swiat jest ciut bardziej skomplikowany niz ci sie wydaje
(@) / 89.70.220.* / 2012-06-20 13:17

nie donosilem na nikogo w stanie wojennym

Możesz to udowodnić ?
tygh / 188.95.29.* / 2012-06-20 11:49
świat jest bardzo prosty, chodzi o to żeby nie dać się okraść, mi wybitnie nie zależy na tym kto rządzi, ważne żeby ten kto rządzi nie kłamał w "żywe oczy" ,

wszędzie tylko złodziejstwo, a władza non stop podnosi podatki albo kombinje jak społeczeństwo okraść

http://www.pb.pl/2623566,94128,skarbowka-przyspieszy-egzekucje-abonamentu-rtv

"Ministerstwo Finansów poinformowało TVP o podjęciu działań zmierzających do przyspieszenia egzekucji zaległych opłat abonamentowych. Szczegółowe wytyczne w tej sprawie otrzymali dyrektorzy izb skarbowych, którym podlegają urzędy skarbowe - podała we wtorek TVP. "

władza razem ze skarbówką i pocztą polską zabiera się za tych co nie płacą abonamentu rtv , mają egzekwować nie tylko bieżące opłaty ale także zaległe . Ci co nie płacili przez kilka lat abonamentu mogą mieć ciepło :) :) :)
debos / 79.191.192.* / 2012-06-20 12:27

ważne żeby ten kto rządzi nie kłamał w "żywe oczy" ,

Musi kłamać. Powiedzą prawdę to muszą przegrać wybory. Chodzi o to na jakim poziomie te kłamstwa są. Rząd PO jest tutaj w porządku. Kłamstwa trzymają poziom. Co innego pisiaki. No ale do innego elektoratu swoje przesłanie kierują.
świat jest bardzo prosty,

Tak rzeczywiście. Świat jest prosty.
x69 / 80.188.127.* / 2012-06-20 11:23
przepraszam rebe - to mial byc komentarz dla tygh ;)
Sorry raz jeszcze :)
rebe / 95.51.12.* / 2012-06-20 11:25
nie ma problemu. wyczytałem z kontekstu Twojej wypowiedzi :) pozdrawiam
tygh / 188.95.29.* / 2012-06-20 10:59
kolejny esbek wynajęty przez rudej łazy aparat propagandy żeby siał na forach zamieszanie

na kogo donosiłeś za komuny ?, czy jak ci bohaterowie narodowi niesiołowski , bolek wałęsa itp na rodzine i kumpli , czy na matkę ?

http://www.asme.pl/122869385295501.shtml
wicemarszałek Sejmu (PO) Stefan Konstanty Myszkiewicz-Niesiołowski sam przyznał, że po aresztowaniu 20 czerwca 1970 r. zeznawał "od pierwszego dnia", twierdząc jednocześnie, że "zupełnie przyzwoicie zachowywał się w śledztwie": - Wiedziałem, że już pewnych rzeczy bronić się nie da, że są znane Służbie Bezpieczeństwa.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/29797-wazne-sensacyjny-dokument-na-temat-walesy-znaleziony-w-czeskich-archiwach

Dzisiejsza „Gazeta Polska Codziennie” informuje, że przebywając w ostatnich dniach w Pradze na zaproszenie Instytutu Studiów nad Totalitarnymi Reżimami (Ústav pro studium totalitních režimů), odpowiednika polskiego IPN, dr hab. Sławomir Cenckiewicz otrzymał bardzo ważny dokument byłych czechosłowackich tajnych służb na temat Lecha Wałęsy. Jeden z najbardziej znanych w Czechach (także w Polsce) historyków – dr Petr Blažek, przekazał Cenckiewiczowi odnalezioną niedawno w Archiwum Służb Bezpieczeństwa (Archiv bezpečnostních složek) notatkę z rozmów przeprowadzonych przez towarzyszy czechosłowackich z Dyrektorem Departamentu III „A” gen. bryg. Władysławem Ciastoniem na początku 1981 r. Dokument zatytułowany „Informacja o niektórych doniesieniach naczelnika Departamentu III »A« Ministerstwa Spraw Wewnętrznych PRL” pochodzi z marca 1981 r. Znajdujemy w nim bardzo dosadny akapit na temat przeszłości agenturalnej Wałęsy
x69 / 80.188.127.* / 2012-06-20 11:25
sorry to dla ciebie byl komentarz a nie rebe :
Rozumiem kazdy kto sie z toba nie zgadza to agent ruski ,ciemniak , donosiciel tylko dlatego ze ma inne zdanie
swiat nie jest czarno bialy po drodze jest kolor szary.nie trawie Tuska i nie donosilem na nikogo w stanie wojennym i jestem zdrowo myslacym czlowiekiem choc dla ciebie pewnie jestem bylym volksdeutschem, ruskim agentem, donosicielem do SB i zwollennikiem niepodleglosci kaszubow.
Swiat jest ciut bardziej skomplikowany niz ci sie wydaje
rebe / 95.51.12.* / 2012-06-20 11:24
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.


tygh / 188.95.29.* / 2012-06-20 11:34
polityka miłości fana(tyka) PO :), wytłukł byś wszystko co myśli inaczej niż ruda łajza ?(czyli zrobił byś co robi teraz twój wódz?) , tak na marginesie nie jestem fanem ani kościoła, ani kaczki. Jedno i drugie mam w 4 literkach.

Ja sam decyduje o tym o czym mam myśleć i o ty co robić, ( PS nie wyszła ci ta prymitywna prowokacja przekazywania pozytywnych emocji pod szyldem PO , wy kochacie przecież wszystkich :) )

dorzućmy jeszcze jak ostatnio rydy łgarz dostał od niemców za okradanie naszego państwa z gigantycznej kasy order niemieckiego żydowskiego pedała

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-slawomira-sieradzkiego/28304-tusku-musisz-przestac-spogladac-w-lustro-diabli-wiedza-kogo-tam-zobaczysz

Proniemiecki historyk, jak go kiedyś nazwał tygodnik „Die Welt”, znowu będzie miał okazję wzięcia udziału w raucie.

Władze RFN ogłosiły właśnie, że Donald Tusk otrzyma nagrodę im. Walthera Rathenaua. Za co?

za zasługi na rzecz pogłębienia integracji europejskiej podczas przewodnictwa Polski w UE.

Oraz jak zwykle za:

rolę w procesie pojednania między Polską a Niemcami

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-tusk-otrzyma-nagrode-im-walthera-rathenaua,1,5127247,wiadomosc.html

Spróbujmy podsumować ostatnie zasługi Tuska dla Niemców, którzy odwdzięczają mu się cyklicznie. Np. nagroda, im. Karola Wielkiego wręczona wiosną 2010 r., pojawiła się „przypadkowo” tuż przed kampanią wyborczą w Polsce.

Walther Rathenau - żyd , mason i pedał
rebe / 95.51.12.* / 2012-06-20 11:46
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.


(@) / 89.70.220.* / 2012-06-20 13:23

Kfaszyści

Ty też jesteś tolerancyjny, jak przysłowiowy Kali......
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-06-20 12:12
A za kim to POcilku jestes za UFO chyba, bo na Polskiej scenie politycznej masz na jednej stronie tylko różowy obóz PO-WSI z przystawkami typu Ruch świnskiego ryja, czerwone SLD i czumjącą kasę PSL. To jest jedność i beton z bronia w postaci POmedii która ci już kompletnie papke z mózgu zrobiła. Z drugiej strony masz PIS z ich odpryskami, z tym, ze ten ostatni w historii 20 letniej niby "wolnści" rządził w sumie raptem niecałe 3 lata. Więc co pyszczysz jak ten deba czy inny sowicie przez grasia opłacany POsraniec?
rebe / 95.51.12.* / 2012-06-20 12:23
że też możesz jeszcze jeść tymi ustami. śmiać mi się chce z tej twojej interpretacji. idź oddaj wszystko na radio i wracaj na pole. żegnam
;-))) / 192.193.116.* / 2012-06-21 11:09
usta nie maja tu nic do rzeczy tylko palce :P

pozwol ze zacytuje dwa ostatnie posty na tym forum

"
rebe:
zgraja ciemnych pisiorków przy komputerze. każdy kto
ma inne zdanie niżeli kaczka zaraz jest "skończony
idiota albo agent POstkomuny a w najgorszym przypadku
były UBek. Nie ma wątpliwości że stalinowska
propaganda odcisnęła na nim piętno, teraz judzi i
podburza Polaków. Wątpię by w nim płynęła krew Polaka!
". poziom jaki sobą reprezentujecie jest straszny.
nie jestem zwolennikiem po, ale wasz guru z radiem ma
ryja na czele to tragedia i wstyd dla tego kraju.
śmieją się z polski na świecie właśnie przez was
ciemny zaścianku
skomentuj zgłoś do usunięcia

;-)))
Każdy kij ma dwa końce.
To takie osoby jak ty szufladkują ludzi więc nie
dziw sie gdy i ciebie zaszufladkują.
mówisz ze kazdy kto ma inne zdanie niz kaczyński
jest skonczonym idiotą a ja ci mówie ze kazdy kto
mysli innaczej niz PO jest nieudacznikiem i
PiSiorem. Mierzi cię poziom jaki reprezentujemy ale
to my musieliśmy zniżyć się do waszego poziomu.

Jeśli krytykuje władze mówiąc że Tusk jest
najgorszym premierem jakiego nosiła POlska jestem
PiSiorem, jeśli uważam że Gen. Petelickiego nie
była samobójstwem jestem PiSiorem, jeśli uważam że
Polska nieżetelnie przeprowadziła śledztwo
smoleńskie jestem PiSiorem, jeśli myślę innaczej
niż władza jestem PiSiorem.

Mówisz że śmieją się z nas za granicą. I racja
śmieją się że jesteśmy lokajami i wasalami europy.
Śmieja sie ze w kraju tylko niewielki procent
społeczeństwa zarabia srednia krajowa, w kraju w
którym przez całe żucie spłacasz kredyt na dom.
Polska to dziwny kraj zapewne. "
tygh / 188.95.29.* / 2012-06-20 11:51
dokładnie , donald to ruda zakłamana łajza
tygh / 188.95.29.* / 2012-06-20 11:52
PS zapomniałem dodać że ma wszy :) :) :)
stanish / 2012-06-20 10:03
Dalsza deregulacja tylko bardziej wzmocni niepewność konsumentów. Firmy muszą poszukiwać nowych rynków i inwestować. Nie da się robić kasy bez inwestycji tak jak rządzić bez reform:D Pracodawcy tak jak rządzący to w większości beton.
stanish / 2012-06-20 11:48
Widzę, że gówniarze nie umieją rozmawiać na poważne tematy tylko obrzucają się błotem zupełnie nie na temat. Zróbcie sobie ustawkę w oborze pacany. Jaki rudy, jak a zielona wyspa, jacy agenci? K***A, tu chodzi o kasę! Komu zabrać, komu dać i po co.
rebe / 95.51.12.* / 2012-06-20 11:54
pacan to cię na obiad wołają. a to czym i kto się obrzuca to nie powinna być twoja sprawa. więc ładnie cię proszę, daruj sobie te komentarze.
zielony raj????? / 91.150.178.* / 2012-06-20 09:58
zielona wyspa? tylko dlatego że jesteśmy chińska prowincją europy, płaca na poziomie 300 euro a kto chce więcej zarabiać już dawno wy7jechal z kraju, podnieście place minimalną tak do poziomiu 500euro netto to zobaczycie t ą zieloną wyspę, bezrobocie będzie takie jak w Grecji, wszystkie zachodnie montownie wykorzystujące tanią sile roboczą przeniosą się dalej w wschód
969 / 95.48.126.* / 2012-06-20 15:40
sorry, ale nie rozumiem zdziwienia? Płaca to nic innego jak cena i podlega (a raczej powinna podlegać) normalnym rynkowym mechanizmom.

Jasne, chciałoby się abyśmy od razu zarabiali tyle ile zarabiają na zachodzie, jednak niestety dzieli nas gospodarcza przepaść której nie pokona się w rok czy dwa. Nasze PKB per capita jest znacznie niższe niż na zachodzie i to się przekłada do naszych zarobków (a raczej nie samych sum tylko ich siły nabywczej)
Puk / 31.11.183.* / 2012-06-20 09:50
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.


wc3 / 91.146.250.* / 2012-06-20 09:49
Pierwszy raz w historii Polska ma stały spokojny rozwój, jest bezpieczna w NATO,

Jedynie gupoli nie brakuje, jak widać po niektórych wpisach PISiorków.
Punch / 31.11.183.* / 2012-06-20 10:02
Ale ci się spodobało w związku zwyczajnych bandytów od mordowania innych narodów (tam gdzie nafta sikła - jak to pisał Wieszcz).
aut / 94.42.189.* / 2012-06-20 10:02
bezpieczny kraj, ktory jest niemiłosiernie zadłużany.
pytam się funclubu tuska, kto te długi będzie spłacał.
bezpeiczny, demokratyczny " kraj w którym jest 450 000 niedozywionych dzieci, gdzie 11 milionów Poaków żyje za 20 zl dziennie, gdzie dług zagraniczny sięga 320 miliardów USD, gdzie 170 miliardów zł w polskich obligacjach jest w rękach fiansowych spekulantów.
bezpiecvzny kraj w ktorym funclub tuska zlikwidował całkowicie gospodarkę morską w kraju o wybrzeżu morskim ponad 600 km.
Bezpieczny kraj w którym za rzadów tuska wydarzyło sie 11 katastrof kolejowych, a na drogach ginie co roku ponad 6000 Polaków.
Bezpieczny kraj , w którym co roku odbiera sobiezycie 5400 obywateli pogrążonych w bezradności finansowej.
Bezpieczny kraj w ktorym bezrobocie sięgnęlo ZENITU, poda 4 miliony Polakow nie pracuje dla kraju.
Bezpieczny kraj, ktory nie potrafi zapewnic bezpieczeństwa swojemu przezydentowi, całemu sztabowi generalnemu WP i pozostałym VIP-om.
Bezpeiczny kraj w któym ginie całe dowództwo lotnicze WP /katasrtofa CASY/.

funclub tuska - niszczy Polske.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-06-20 09:55
kolejny forumowicz oślepiony propagandą sukcesu.
koleśgit / 31.175.125.* / 2012-06-20 09:42
oni nie pomogli? oczywiście, że pomogli ale tylko swoim! banda obłudnych!
rzut karny / 94.42.189.* / 2012-06-20 09:07
polski festowal euro się skończył, blagierzy nie maja fajerwerków, wkrótce już bez osłony festynu footolowego zaordynują Polakom FESTIWAL PODWYŻEK.
UWAŻAJCIE NA PODATEK KATASTRALNY, który zapewne będa chcieli wprowadzic tylnymi drzwiami.

W UPALNE DNI LATA POLECAM WSZYSTKI MIEJSCE POD ZEGAREM DŁUGU W WARSZAWIE , TAM TAK SIE KRĘCI JAK WENTYLATOR, MOZNA SIE NIEŻLE SCHŁODZIĆ I CEYFRĄ I PĘDZĄCYM JAK HURAGAN DŁUGIEM.

"inteligentnym wyborcom tuska z dużych miast' polecam test z jednym pytaniem;
Kto ten dług będzie spłacał ?
corner / 94.42.189.* / 2012-06-20 09:09
POlandia z Kurnikiem WSI to nie jest kraj do zycia, wkrótce włącznie fnclubem tuska , o tym sie przekonacie.
poprzecie / 81.190.153.* / 2012-06-20 08:55
Ten kto ma chociaż troszkę oleju w głowie powinien uciekać z tego marnego ubeckiego państewka.
Propaganda swoje a życie swoje - byle było dobrze dla ubeko-przedsiebiorcy
jaro314 / 85.128.35.* / 2012-06-20 08:31
12% BEZROBOCIA TEGO OD CZASU WOJNY SIĘ NIE PAMIĘTA !, CO DRUGI POLAK NIE MA PRACY !, 2 MIL. NA DOROBKU ZA GRANICĄ !, UMOWY ŚMIECIOWE -CO POWODUJE BRAK SKŁADEK EMERYTALNYCH I ZDROWOTNYCH ORAZ BRAK PERSPEKTYW NA ŻYCIE LUDZI SZCZEGULNIE MŁODYCH !, DRÓG NIE MA ! BO: CHINCZYCY -BE, POLSKIE FIRMY -BE, POLSKIE LOBBOWANE PRZEZ MARCINKIEWICZA -BE, TO MOŻE RZĄD SAM WYBUDUJE TE DROGI ? TAK NIE RÓBMY NIC, LEPMY PIEROGI !, DROŻYZNA !, NIEZROZUMIENIE SPOŁECZE !, SKOK NA EMERYTÓW !, WOJSKO !, CAŁĄ MUNDURÓWKĘ ! - TYLKO SLD ZA SWOICH CZASÓW DAŁO MUNDURÓWCE PRZYWILEJE ! -SŁUŻBA ZDROWIA W OPŁAKANYM STANIE ! -PO CO LECZYĆ LUDZI WG. PANA ARŁUKIEWICZA NIECH UMIERAJA -NIE DAMY IM LEKÓW !, OŚWIATA W OPŁAKANYM STANIE -LIKWIDUJMY SZKOŁY PO CO NAM WYKSZTAŁCIUCHY !, KOLEJ, LOT, FSO ITD. -SPRYWATYZOWĆ, KONSOLIDOWAĆ, KOMERCJALIZOWAĆ PO CO NAM ONE NIECH LUDZIE W 21 WIEKU KUPIĄ SOBIE OSIOŁKI ! PO PROSTU BURDEL JAKIEGO MOJA BABCIA/DZIADEK NIE PAMIĘTAJĄ ! I TERAZ MÓWIĄ JEDNYM GŁOSEM LEWICO WRÓĆ ! PRECZ Z RZĄDEM PO/PSL !
jARO845 / 85.128.35.* / 2012-06-21 08:09
Pamiętliwy pamiętam co robiła Solidarość i PC ! o taką wolność walczyliście jak napisałem w poście?. Wałęsa by wam pomógł w pałowaniu ludzi pracy !
pamietliwy / 159.245.16.* / 2012-06-20 08:45
ty, jaro, zapytaj babci i dziadka, co lewica robiła od 1945 do 1989
Jaro536 / 85.128.35.* / 2012-06-21 08:12
3gz3kutoR -KOGO NAZYWASZ PATRIOTAMI? LUDZI, KTÓRZY TERAZ RZADZĄ I KTÓRYCH WY WYBRALISCIE !
3gz3kutoR / 89.230.70.* / 2012-06-20 09:56
Co miała robić, to co teraz PO, morowali Polskich patriotów!
Pumch / 31.11.183.* / 2012-06-20 09:55
Odbudowała kraj, po hordzie germańskich barbarzyńców, a ludność ze stanu 23 miliony (tak 23 miliony po rzeziach prowadzonych przez niemców)
wzrosła do stanu przedwojennego 38 milionów.
JARO314 / 85.128.35.* / 2012-06-21 08:17
JASNE A W CZASACH PRECHISTORI TO CO SIĘ DZIAŁO tEŻ BYLIŚMY PRZESLADOWANI ? (NIE DAWALI NAM OGNIA?) POWIEM KRÓTKO NIE OBCHODZI MNIE MOWA PO-WCÓW ! ZADAM PYTANIEE O TAKĄ POLSKĘ WALCZYLIŚCIE? Z CZŁOWIEKIEM NA CZELE KTÓRY TERAZ BY PIRWSZY PAŁOWAŁ LUDZI PRACY ! PERAWDA WAS BOLI I JESZCE JEDNO A TERAZ LUDZIE NIE GINĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH ? NIE BĘDĘ NAZWISK WYMIENIAŁ.
3gz3kutoR / 89.230.70.* / 2012-06-20 10:03
A 300 000 byłych żołnierzy AK, inteligencję i patriotów broniących niepodległej Polski, wymordowali w obozach przejściowych. A ciała ich są rozsiane po lasach całego kraju w masowych grobach (sądy i egzekucje co czwartek, 10 skazanych = 1 mogiła po 10 ofiar).

POlecam lekturę.
http://trzebuska.republika.pl/o_1944.pdf
gerwazy 73 / 79.184.88.* / 2012-06-20 06:34
nigdy nie uwierzę,że to pis buduje polskę,chyba,że zobacze jak kaczyński z pisowcami i kibolskimi bandytami wychodzą z łopatami budować autostrady.o większej inwencji trudno od nich oczekiwać.to tepe ćwoki.
kozerki / 83.31.230.* / 2012-06-20 08:13
zadziwia mnie jedna sprawa, po co ludzie piszą ciągle o PIS?? temat o ustawie PO gadka o PIS...
;-))) / 192.193.116.* / 2012-06-20 09:36
Koleś nie umie napisac nic sensownego więc pisze to czym karmiły go komercyjne stacje. Typowe dla inteligentów z kupioną maturą.
pomo dore / 2012-06-20 07:46 / Tysiącznik na forum
a gdzie w atrykule jest jakiekolwiek odniesienie do PIS-u???? Kolejny debil któremu wszystko kojarzy sie z PISem. jakby czytał książke kucharską- też widziałby wszędzie PIS. No i oczywiście drugi ćwok też już szczeka od rana- wielki "biznesmen" który całe dnie spędza na necie. Uważam ze esbeckim emerytom powinno sie z urzędu odcinać dostęp do internetu- zaświniają przestrzeń publiczną nawet na emeryturze
KBX / 193.239.126.* / 2012-06-20 09:10
Idąc Twoją metodą to mogłbym powiedzieć...kolejny debil, który każdgo przeciwnika PIS nazywa byłym esbekiem. A prawda jest taka, że tamten ma trochę racji. Wiara, że PIS to ugrupowanie, które wyprowadzi nas na prostą jest tak samo fajna jak miniona niedawno wiara, że nasi wygrają Euro.
pomo dore / 2012-06-20 09:31 / Tysiącznik na forum
po pierwsze ciołku- nie każdego- tylko debosa. po drugie niegdzie nie napisałem ze wierzę że PIS wyprowadzi nas na prostą, jesteśmy w takim gównie ze nik t nas nie wyprowadzi. Po trzecie- w artykule sa wszyscy- i gośc z Lewiatana i gośc z BGK i ktoś z jakiejś fundacji ale nie ma tam nikogo z PIS wiec jakiego ch*** gerwazy wyjeżdza z tym pisem????? Po co jest to mydlenie oczy???? przeciez to nie PIS rządzi. o to juz od bardzo długiego czasu. Czy peowcy dostali esemesowy rozkaz zeby w każdym poście komentującym artykuł o porażce rządu PO obowiązkowo wpisywac wyraz "PIS" "Kaczyński"??? To jakaś zagrywka na podświadomość odbiorców? Żeby słowo PIS kojarzyło się im z porażką, klęską , niedoróbką???? Gerwazy miełby trochę racji gdyby artukuł choć najmniejszym stopniu dotyczył czegośc związanego z PIS. Tu puścił śmierdzącego bąka ni z tego ni z owego. a ty wąchasz i się zachwycasz.
KBX / 193.239.126.* / 2012-06-20 09:41
Po pierwsze chłopcze to sam jesteś ciołkiem. Po drugie każdy kto bez emocji patrzy na to z boku wie, że PIS robi dokładnie takie same zagrywki...vide wszystiemu winny jest Donald, i nie robi tego elektorat tylko politycy tej partii.
pomo dore / 2012-06-20 10:00 / Tysiącznik na forum
artukuł jest o sytuacji gospodarczej i społecznej Polski. Aktualnie partią rządzącą w Polsce jest Platforma Obywatelska. Jako partia rządząca podlega ocenie społeczeństwa( wyborców) oraz opozycji. Zasranym psim obowiązkiem opozycji jest patrzenie na ręce władzy,jej kontrolowanie, krytyka w przypadku nadużyć i nieprawidłowości oraz współpraca przy sensownych projektach. Powtórze raz jeszcze - aktualnie za sytuację polityczną gospodarczą i społeczną Polski odpowiada rząd Platformy Obywatelskiej. Nie PIS. nie PIS, nie PIS, nie PIS.... przepisz to 1000 razy i naucz sie na pamięć. jak za trudne to poproś starszego brata
KBX / 193.239.126.* / 2012-06-20 10:16
Zła sytuacja gospodarcza Polski to nie jest chyba jakaś bieżąca i nagle pojawiająca się sprawa. Masa rządów odpowiada za to co jest dzisiaj i kształtowało się to latami. A to co robi PIS jak i PO (zresztą chyba każda ekipa) czyli zwalanie winy za wszystko na bieżącą/poprzednią/inną ekipę rządzącą jest głupkowate i infantylne. Jedno zdanie fajne napisałeś "współpraca przy sensownych projektach"..ale u nas jakoś ciężko z tym chyba bo jak taki projekt wyjdzie od PO to PIS tego nie przełnie i vice versa.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-06-20 09:47
Może i tak ale w państwie potrzebna jest równowaga. Jeśli ekipa rzaądząca ma za sobą wszystkie media to tej równowagi nie ma i rodzi się anarchia. PiS gdy rzadzil był regularnie atakowany przez media, które bądź co bądź kreują naszą rzeczywistość, teraz gdy u władzy jest PO jesteśmy nagle zieloną wyspą a wszystkie błędy nadal przypisuje się PiS.
I owszem może tu kiedyś była zielona wyspa ale ludzie z głodu całą trawę zerzarli.
debos / 79.191.192.* / 2012-06-20 07:16

nigdy nie uwierzę,że to pis buduje polskę,

PIS nie od tego jest. Nie można budować Polski jeśli się jest przeciwko niej. Jeśli się za nic ma władzę wyłonioną w wyniku demokratycznych wyborów oraz organa i instytucje państwa.
kibolskimi bandytami

W oryginale czyli w pisowskich ćwoków nomenklaturze ci bandyci to kibole patrioci.
;-))) / 192.193.116.* / 2012-06-20 09:41
o kurde deba. Wczoraj na drugą zmianę a dzis od rana tyrasz? Wreszcie artykół dla ciebie. Daj popis
;-))) / 199.67.203.* / 2012-06-20 09:57
Z tego co widze robisz na 2 zmiany 7-14 i 14-22
andi5 / 178.36.209.* / 2012-06-20 07:52
Dopuki POlactwo nie znajdzie sie na dnie to nie zrozumie ,że rządzą nami przestępcy i złodzieje którym zależy tylko na rozkładzie Panstwa Polskiego.
W tym roku przybyło ponad 400 tyś. ludzi żyjących poniżej progu ubóstwa.
debos / 79.191.192.* / 2012-06-20 08:51

Dopuki POlactwo nie znajdzie sie na dnie to nie zrozumie ,że rządzą nami przestępcy i złodzieje

Musisz zrozumieć, że żeby ludzi nazwać złodziejami to trzeba mieć dowody, że kradną. Twój przypadek swiadczy, że wystarczą chore emocje, jakieś problemy emocjonalne aby widzieć coś czego nie ma. Co gorsza jakaś liczba takich gości może mieć wpływ, choćby nawet minimalny na to co w państwie się dzieje.
pomo dore / 2012-06-20 09:35 / Tysiącznik na forum
musisz zrozumieć ze żeby nazwać ludzi
wywodzący się z analfabetów, absolwentów czterech klas wiejskiej szkółki, chłopstwa małorolnego oraz innego ciemnego chłopstwa które zamieszkuje czasowo we wszystkich miastach Rzeczpospolitej oraz ludzie dotknięci ociężałością umysłową.
trzeba mieć dowody- wyniki badań socjologicznych, orzeczenia lekarskie o niepełnosprawności umysłowej itp. Twój przypadek świadczy ze wystarczą chore emocje jakies problemy zeby widziec cos czego nie ma.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-06-20 09:52
kocham te jego wypowiedzi :)
Musisz mieć dowody, podaj przykłady, przedstaw wykresy. Net jest kopalnią informacji trzeba tylko poszukać.
juju / 178.37.24.* / 2012-06-20 06:16
Rośnie las... ma czas pisał Sztaudynger, co się odwlecze ... Ruch oddolny Polaków, który tworzy coraz bardziej zorganizowane struktury zmiecie PO i ich przylepców, to nie rząd tu coś robi, to MY naszą Ojczyznę ratujemy pracowitością i wyrzeczeniem. Proszę poważnie przyjrzeć się sytuacji. Mafijna sitwa jest mocna? NIE - gnije i po zabójstwach to coraz bardziej widać. Idzie CZAS. Idzie ZMIANA, lecz tym razem za dnia, nie w nocy...
debos / 79.191.192.* / 2012-06-20 07:28

Ruch oddolny Polaków, który tworzy coraz bardziej zorganizowane struktury zmiecie PO

To jest ruch taki na prawdę oddolny czyli wywodzący się z analfabetów, absolwentów czterech klas wiejskiej szkółki, chłopstwa małorolnego oraz innego ciemnego chłopstwa które zamieszkuje czasowo we wszystkich miastach Rzeczpospolitej oraz ludzie dotknięci ociężałością umysłową. Tylko taki ruch do niczego nie jest zdolny. No może poza darciem mord i spacerowania z chorągwiami i pochodniami po ulicach. Ale na pewno nie do rozwalenia naszego kraju i wyniesienia hołoty na urzędy. Olewamy takie ruchy.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-06-20 08:47

ludzie dotknięci ociężałością umysłową.

... żeby było jasne - Komorowski, Pitera, Niesiolowski ... ciebie deba, jako wielbibieli tych postaci , tez do nich z przyjemnością ci zaliczę ..
Deba - tutaj lektura dla ciebie, wskaznik rozowju kraju:
"...Szokujące informacje o pogarszającym się poziomie życia Polaków za premierostwa Donalda Tuska podał „Dziennik Gazeta Prawna”. Z obliczeń "DGP" wynika, że w 2011 r. liczba osób dotkniętych skrajnym zubożeniem zwiększyła się o ok. 400 tys. Ich wydatki były mniejsze od minimum egzystencji obliczanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych. W ub. r. takie miesięczne minimum dla jednoosobowego gospodarstwa domowego wynosiło 495 zł, a dla czteroosobowego (dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci do 14 lat) - 1336 zł.

Ubóstwem najbardziej zagrożone są gospodarstwa domowe osób tracących pracę. W minionym roku poniżej minimum egzystencji żyło aż 34,5 proc. osób mających w rodzinach dwoje lub więcej bezrobotnych. Natomiast wśród tych gospodarstw domowych, w których wszyscy pracowali, skrajna bieda była udziałem tylko 5 proc. osób..."
i tutaj :
"...Rada Dyrektorów Banku Światowego zatwierdziła we wtorek 750 mln euro pożyczki, pierwszej z dwóch, których celem jest wzmocnienie polskich finansów publicznych - poinformował w komunikacie Bank Światowy.
..."
a ty możesz nam wskazać gdzie te pieniądze trafią ..
Deba - ty masz cos z Grasiem wspólnego - juz wiemy, że takich slepych jak ty to nie ma. Został tylko motyw pieniężny pisania tych debilizmów ...
A jak tam duma premiera Tuska - nasz team! Ostatnie miejsce w najsłabszej grupie..? Wszystko OK, no nie? Nie miał sznas POdrygiwac na trybunach z Komórkowskim, biedaczek jeden dmuchany?
sisley / 213.77.28.* / 2012-06-20 08:27
Ty z jakiej grupy jesteś? Kto ten naród otumaniał i nie ma żadnego poważania do swoich rodaków? Kto wprowadzał władzę ciemniaków mając się za oświeconego? Kto po cichu mordował tych co chcieli niepodległej Polski? Człowiek inteligentny, przyzwoity nigdy tak nie pisze o innych, swoich rodakach.
debos / 79.191.192.* / 2012-06-20 09:04

Kto ten naród otumaniał i nie ma żadnego poważania do swoich rodaków?

To skutek naszej historii. Tego, że Polska przez dwa wieki była pod zaborami albo niesuwerenna. Potomkowie tych co nie bardzo wiedzieli czy oni są Polakami czy Ruskimi czy Bóg wie jeszcze kim, dzisiaj nie utożsamiają się z Polską. Polska to dla nich igrzyska gdzie im większa zawierucha tym lepiej się im w niej żyje. A jak ta Ojczyzna nie da im tyle co oni by chcieli to można ją spokojnie podpalić. Bo po co im taka Ojczyzna.
Ty z jakiej grupy jesteś?

Ja z tej dla której pomyślność Polski, jej bezpieczeństwo i rozwój cywilizacyjny jest na pierwszym miejscu. Dlatego tak mnie drażni to, że ciemne masy, pospolite szumowiny podnąszą wysoko łby.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-06-20 12:22

Ty z jakiej grupy jesteś?

Ja z tej dla której pomyślność Polski, jej bezpieczeństwo i rozwój cywilizacyjny jest na pierwszym miejscu. Dlatego tak mnie drażni to, że ciemne masy, pospolite szumowiny podnąszą wysoko łby.

On z tej grupy co to te przetargi ustawiała - tym nic sie nie stanie:
"...GDDKiA odmawia ujawnienia nazwisk urzędników, którzy przyznali bez przetargu wart 756 mln zł kontrakt na budowę odcinka C autostrady A2. Po tym, jak DSS S. A. ogłosił upadłość zostawiając setki milionów złotych długów i niedokończoną autostradę, podwykonawcy mówią wprost, że zostali oszukani zarówno przez DSS, jak i przez rząd. Z dokumentów, do których dotarła Wirtualna Polska wynika, że już przed przyznaniem kontraktu firmie, która nigdy nie zbudowała nawet kilometra drogi, urzędnicy mieli do niej szereg zastrzeżeń, wybrali jednak konsorcjum z jej udziałem spośród 26 chętnych do budowy A2.

..."
A to na pewno tylko jeden mały kwiatek na łące cudów szmaty tuska ...
pomo dore / 2012-06-20 09:40 / Tysiącznik na forum
zgadzam się. co gorsza - te pospolite szumowiny od 5 lat sa u władzy.
pomo dore / 2012-06-20 07:48 / Tysiącznik na forum
stare wyświechtane slogany. jesteś nudny- dupos. pardąsik-debos ;D
rebe / 95.51.12.* / 2012-06-20 10:38
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.


;-))) / 199.67.203.* / 2012-06-20 11:09
Każdy kij ma dwa końce.
To takie osoby jak ty szufladkują ludzi więc nie dziw sie gdy i ciebie zaszufladkują.
mówisz ze kazdy kto ma inne zdanie niz kaczyński jest skonczonym idiotą a ja ci mówie ze kazdy kto mysli innaczej niz PO jest nieudacznikiem i PiSiorem. Mierzi cię poziom jaki reprezentujemy ale to my musieliśmy zniżyć się do waszego poziomu.

Jeśli krytykuje władze mówiąc że Tusk jest najgorszym premierem jakiego nosiła POlska jestem PiSiorem, jeśli uważam że Gen. Petelickiego nie była samobójstwem jestem PiSiorem, jeśli uważam że Polska nieżetelnie przeprowadziła śledztwo smoleńskie jestem PiSiorem, jeśli myślę innaczej niż władza jestem PiSiorem.

Mówisz że śmieją się z nas za granicą. I racja śmieją się że jesteśmy lokajami i wasalami europy. Śmieja sie ze w kraju tylko niewielki procent społeczeństwa zarabia srednia krajowa, w kraju w którym przez całe żucie spłacasz kredyt na dom. Polska to dziwny kraj zapewne.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy