Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pakiet energetyczny. Tusk: Zawetować go mogli tylko Kaczyńscy

Pakiet energetyczny. Tusk: Zawetować go mogli tylko Kaczyńscy

Wyświetlaj:
zeppp / 83.27.59.* / 2013-07-02 18:19
Tusk ty rządź tak żeby Polakom żyło sie lepiej!Rządzisz juz dużo lat, dowalasz Polakom jak możesz.Potrafisz tylko winić innych, ale to ty jestes odpowiedzialny za coraz większą biedę Polaków!
debos / 95.49.112.* / 2013-07-02 18:24

Tusk ty rządź tak żeby Polakom żyło sie lepiej

No przecież na miły Bóg tak rządzi. Polska się rozwija a Polacy są coraz zamożniejsi a nie coraz biedniejsi. Czy Ty jesteś na emigracji czy co?
Zmora / 31.11.240.* / 2013-07-03 07:58
Ty naprawdę masz coś z głową, nie rozumiesz nawet prostego tekstu, facet pisze o Polakach a nie PO-wskich złodziejach.
menda2 / 83.30.128.* / 2013-07-02 20:13
chyba tacy POlacy jak Sawicka czy Nowak "zegarmiszcz"
MIŚ.CO-WROC / 78.8.143.* / 2013-07-02 18:09
jeśliby nawet prezydent kaczyński coś komuś obiecał, to przecież dalsze negocjacje prowadził rząd tuska i to tusk swoim podpisem przyklepał te ustalenia! Jeśli wszystko załatwił "kaczor" to zatem, co negocjował przez następne miesiące tusk? Umowy rządowe podpisują rządy, a nie głowy państw ... Tutaj oczekiwałbym od autora artykułu (a nawet wydawcy/właściciela portalu), że wyjaśnią internautom problem. Inaczej money.pl staje się kolejnym tabloidem - MERYTORYCZNIE PANOWIE!
debos / 95.49.112.* / 2013-07-02 18:14

to przecież dalsze negocjacje prowadził rząd

Nie było już zadnych negocjacji. Nie było też już możliwości veta. Jeszcze raz apeluję o uczciwość i prawdę. Za duże wymagania w stosunku do pisowskiego elektoratu? To niezgodne z pisowską naturą?
jt / 78.8.38.* / 2013-07-02 19:08

Nie było już zadnych negocjacji.

Nie kłam.Negocjacje były.Przeczytaj artykuł powyżej,tam wyraźnie jest to napisane.

Nie było też już możliwości veta.
Nie kłam,była taka możliwość.


Jeszcze raz apeluję o uczciwość i prawdę.
Dobre.Ty apelujesz o uczciwość i prawdę?.Odnieś swój apel przede wszystkim do siebie.
Jeżeli chodzi o naturę,to Twoja jest zakłamana do sześcianu.
debos / 178.42.7.* / 2013-07-02 17:41

Szef rządu przywołał też słowa L. Kaczyńskiego z konferencji prasowej 9 marca 2007 po zakończeniu posiedzenia Rady Europejskiej: Jesteśmy po kolejnym szczycie Unii Europejskiej, który był związany z projektami dotyczącymi zmian klimatycznych. W tym zakresie, posiedzenie to miało charakter przełomowy. Nie kryję, że Polska dążyła wszelkimi siłami, żeby porozumienie zostało zawarte, bo nie była to sprawa łatwa. Dlaczego to poparliśmy, to rozwiązanie klimatyczne? Dlatego, że jak mówiłem na początku, Polsce zależało bardzo, żeby ten szczyt zakończył się sukcesem. Przyjęcie zasady niewiążącego charakteru pakietu klimatyczno-energetycznego byłoby porażką i kolejnym dowodem na niemoc UE. Wchodziły też w grę inne elementy o charakterze politycznym - chodzi o nasze stosunki bilateralne. W tym zakresie nasz cel został osiągnięty.

Żebyście nie wiem ile napyskowali chłopaki pisiaki na tym forum to te słowa Kaczyńskiego które zacytował nasz pan premier Donald Tusk mówią wszystko. Każdy kto przy zdrowych zmysłach musi przyjąć jakich dwóch odpowiada za pakiet klimatyczny.
I zaden chamski atak Kaczyńskiego rzeczywistości nie zakrzyczy. Mamy zresztą przy okazji katastrofy smoleńskiej do czynienia z taką samą hucpą. Kaczyński gdyby wskazał lotnisko zapasowe to by katastrofy nie było. Ale on nie podał bo nie chciał lecieć gdzie indziej. On naciskał aby piloci podjęli samobójczą próbę. Braciszek z pewnością o tej odpowiedzialności prezydenta tysiąclecia wie i dlatego tak wściekle, z sobie właściwym tupetem atakuje.
apeluje o resztki uczciwości, jeśli was na to stać koleżki pisiaki.
Zmora / 31.11.240.* / 2013-07-03 08:04
Chamski to ty jesteś, żyjąc na garnuszku zwykłych bandziorów na usługach obcego mocarstwa. Żeby jeszcze bardziej gnoić Polskę sprowadzą za miliardy przestarzałą elektrownię atomową z Francji, zamiast zastosować rozwiązania brytyjskie.
dario966 / 94.251.245.* / 2013-07-02 18:00
rzuc sie tuskowi na szyje moze kupi ci sukienke :)
debos / 95.49.112.* / 2013-07-02 18:02

rzuc sie tuskowi na szyje moze kupi ci sukienke :)

Mam przepełnioną garderobę. No ale ja na swoim, więc nie mam tak dziadowskich dochodów jak premier naszego plebejskiego kraju.
dgen / 2013-07-02 17:20 / Tysiącznik na forum
czy to znaczy, że tusk podpisał dokument w pełni świadomy jego negatywnych skutków dla RP ?
no to trybunał stanu sie kłania
Adrian12a / 77.252.246.* / 2013-07-02 17:18
Tusk sam się obnaża, że jak głupek dał sobie wcisnąć rok 2005 jako rok odniesienia dla redukcji emisji. I nic tego nie ukryje. Jaki głupek złożył podpis w imieniu państwa polskiego? Jaki głupek chwalił się negocjacyjnym sukcesem po powrocie z Brukseli w 2008? I kto przyznawał rządowe nagrody za wynegocjowanie takich warunków paktu klimatycznego? Skończcie już ze sobą bo nawet pluć na was szkoda.
wujo dobra rada / 92.63.62.* / 2013-07-02 17:12
Donald, jak nic nie możesz, to weź i wystąp z tej unii. Przynamniej coś Ci drgnie w sondażach
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy