Forum Polityka, aktualnościKraj

Pakiet LTE Polsatu może starczyć na cztery minuty

Pakiet LTE Polsatu może starczyć na cztery minuty

Wyświetlaj:
mortal kombat 7 / 83.11.45.* / 2011-09-01 11:29
lol ale naciagaja naiwnych . 100mb/s ahahaha ale sie usmialem . Ipakiety o matko . Zostaje przy tym co mam i jest gitara xbox chodzi ps3 tez pc tez i jest fajnie.
daniel860312 / 83.1.81.* / 2011-08-31 18:48
100Mb/s to może będzie, ALE nie w Polsce, tylko w Niemczech, państwach skandynawskich typu: Finlandia, Norwegia, Szwecja itp. gdzie jest normalne prawo telekomunikacyjne (przepisy) i operatorom i instytucjom telekomunikacyjnym, zależy na spełnianiu wysokich norm prędkości i jakości. Ja np. słucham codziennie radia internetowego co najmniej godzinę dziennie, zazwyczaj dwie lub trzy godziny(czasami gdy mam wolne, ochotę i chęci to 3 lub 4 godziny albo i więcej). Przy prędkości 128Kb/s = ok. 1MB/m = 60MB/h. Dziennie przy co najmniej 1H i 30 dniach w miesiącu to 1,8 GB. Czyli przy dziennym słuchania radia średnio na poziomie 2H to za niecałe 3 tygodnia zeżre mi cały transfer. A sprawdzanie poczty? Video? Słuchanie muzyki? Pobieranie programów czy aktualizacji systemu? A przeglądanie i czytanie artykułów I jeszcze w telewizji Polsatu bezczelnie kłamią, że nawet najmniejszy pakiet 3G wystarczy do swobodnego korzystania z internetu. http://www.youtube.com/watch?v=FZvaEnKVaaQ

Najnowsze wpisy