Forum Polityka, aktualnościPolityka

Pakistan pomógł udaremnić zamachy

Pakistan pomógł udaremnić zamachy

Money.pl / 2006-08-11 07:22
Komentarze do wiadomości: Pakistan pomógł udaremnić zamachy.
obserwator / 83.20.247.* / 2006-08-11 07:22
Tego typu sprawy załatwia sie dyskretnie i skutecznie. Szum medialny non stop, aż do obrzydzenia , ma swoj cel >> odciągnięcie uwagi świata jest motorem napędzającym od tego co sie dzieje na bliskim wschodzie, gdzie dochodzi do non stop popełnianej zbrodni ludobójstwa na dzieciach i kobietach libańskich i palestyńskich , jakby było mało 2 miliony wdów kobiet afgańskich wychowujacych okaleczone dzieci przez miny konstruowane po to zeby oszukać , żeby zabić. Rada Bezpieczeństwa siedzi i od tygodni i medytuje, doszło do tego, że sloń nie może urodzić nawet myszy, to komedia, ale mi na placz sie zbiera jak widzę bezsilność demokracji i słysze prezydenta Hegemona jak stosuje nazewnictwo >> nacjonaliści islamscy? skąd my to znamy, ma przy tym krzywy uśmiech i fałsz w oczach, niedobry prezydent. Wczoraj czytałem w gazecie codziennej, że zangażowani zostana obywatele świata , przedtem to byli rosjanie, obecnie izraelici żydowskiego pochodzenia, zaprawieni w bojach w afganistanie i czeczeni, czy to nie jest przerażające, jak historia potrafi kołem nawracać aby zatrudniać zabójców łatwo pociagających za cyngiel. Przedtem były getta żydowskie stworzone przez nazistów ( mieli w tym swój udział bardzo duzy pretorianie hitlera - obywatele niemieccy pochodzenia zydowskiego, dzisiaj mamy getta palestyńskie i mur hańby, nikt nie potrafi go rozebrać.
Czas na wydanie ogólnoświatowej białej księgi opartej na prawdzie autentycznej, dla wykazania że zbrodnia ludobóstwa zawsze pozostanie zbrodnia bez wzgledu na to kto jakiego pochodzenia jest.

Najnowsze wpisy