Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Palikot: Chcę wziąć udział w debacie z premierem

Palikot: Chcę wziąć udział w debacie z premierem

Wyświetlaj:
pajchiw / 2012-09-06 15:26 / Tysiącznik na forum
A po co?
Większość ludzi jeszcze pamięta "Przyjazne Państwo" któremu przewodził Pan Palikot.
Myślę, że już czas zająć się problemami poważnie. Żarty się skończyły...
dfg5 / 31.63.164.* / 2012-09-06 17:44
Pochwal się co wiesz na temat komisji przyjazne państwo, ponieważ odnoszę wrażenie że głosisz puste frazesy powtarzane po innych. Wejdź na blog Palikota i tam znajdziesz program gospodarczy, po czy wznieś się ponad niechęć do tego człowieka i ocen realnie jego pomysły.
pajchiw / 2012-09-07 07:43 / Tysiącznik na forum
Błąd Kolego.
Moja niechęć nie bierze się z powietrza, tylko ze skrajności w które wpada powyższy, a na które - jako osoba publiczna będąca przecież reprezentantem swoich wyborców - nie powinna sobie pozwolić.
Szczegółów jest wiele w Sieci, więc nie ma co ich tu chyba przytaczać.
Komisja przyjazne państwo miała konkretne cele - żadnego z nich nie zrealizowała. I on za to odpowiadał - tak przynajmniej starał się to wtedy w mediach przedstawiać. To co sobie ktoś pisze na blogu to jest to, co chce żeby jego fani usłyszeli - bez względu na to kim jest ten ktoś. To chyba jasne prawda?
A kim jest Pan Palikot i jego partia widać dokładnie po tym jak głosują w kluczowych sprawach (nie, nie w temacie konopii - to nie jest specjalnie istotna dla kraju sprawa), zadałeś sobie trud, by to sprawdzić? Bo ja tak - głosują dokładnie tak jak PO. Taka to właśnie opozycja.
A hasełka głosili takie rewolucyjne i postępowe jak przy powstawaniu tejże komisji (przyjazne państwo) tylu ludzi oszukali, że aż przykro na to patrzeć...
ted8404 / 81.210.106.* / 2012-09-06 15:22
Podobni poziomem dlatego są kolegami,ale czy ludzi interesują jeszcze debaty tych dwóch najbardziej populistycznych,antydemokratycznych i antyeuropejskich polityków.Chyba tylko ich PRL-owski moherowy elektorat ale tam jeszcze mają konkurencję Millera i Kwaśniewskiego.
bsf / 87.205.202.* / 2012-09-06 15:21
Chłopski filozof, który nie POtrafi wypełnic prawidłowo deklaracji POsiadania czegokolwiek bedzie debatował z magistrem historii o finansach zbankrutowanej POlandii.
Taka błazenada dwóch fachoFCUF warta jest obejrzenia.
Mohber / 109.197.168.* / 2012-09-06 14:57
To pajace też mogą brać udział w tym ?
baron84 / 2012-09-06 15:03 / Bywalec forum
ciekawe czy Tusk się zgodzi, na moje oko nie, bo kiedyś za blisko z Palikotem żył i za bardzo może go Palikot rozłożyć na łopatki
Kaszuba nie pytaj / 79.185.191.* / 2012-09-06 14:54
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###


Najnowsze wpisy