Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Palikot chce zwalczyć światowy kryzys. Dzięki zdrowiu

Palikot chce zwalczyć światowy kryzys. Dzięki zdrowiu

Wyświetlaj:
debile / 83.30.255.* / 2011-10-04 12:45
a zapomniałem w polsce procentowo jest wieksza konsumpcja konopi niż w Hollandi bo zakazany owoc smakuje najlepiej :)
debile / 83.30.255.* / 2011-10-04 12:43
Polska mentalność zachowujecie sie jak dewoty i babcie pod kościołem nikt nie wie jak on bedzie żądził gdyby wygrał a wy już obgadujecie go sami jesteście jacyś nienormalni on nikogo nie obraża on chce zrobić państwo podobne do hollandi a to żle!!!!!!!!!!! jezu ja tam byłem koffieschopy nie przeszkadzaja bo są pochowane każdy jest na luzie ziółko kupują sobie bezpieczne a nie ścierwa z ulicy podatki z tego idą na szpital a dochód z tego to około 800mln euro czyli dużo polska ma 3x tyle ludzi wiec zysk wynosiłby 2.4miljarda rocznie a tak to mafie maja ta kase kto bedzie chciał to i tak bedzie palił ale to od państwa zależy co i od kogo
realista / 83.30.255.* / 2011-10-04 12:33
a komu mam sie dać nabrać pis-dzie.. czy może psl albo sld oni mieli swój czas narobili dłógów i g ówna jeden normalny jest to go obelgać najlepiej co masz na Janusza Palikota!!!! to że jest normalny a nie jest świnią przy korycie albo to że jest bogaty mądry i wykształcony no powiedz lepiej dalej w gów.. siedzieć ludzie leczcie się a w sumie w Polsce nie ma gdzie bo wszędzie kolejki żałośni jestreście szkoda mi was naprawde w Hollandi mnie lepiej traktowali niż w polskich darmozjadach Palikot Górą!!!!!!
Max2 / 93.175.80.* / 2011-10-04 01:06
Nie dajcie się nabrać. To stary chwyt z tymi niezależnymi fachowcami, świadczący jedynie o słabości tego kuriozalnego ugrupowanka. Dowodzi to jedynie tego, że nikt poważny za nim nie stoi. Ludzie z pewnym dorobkiem i o ugruntowanej pozycji boją się firmować poczynania tego nieobliczalnego błazna, ponieważ mają zbyt mało do zyskania a zbyt dużo do stracenia. Mogą się z nim załapać jedynie zwykłe polityczne prostytutki, które historia przegnała ze sceny politycznej a teraz za kasę zrobią wszystko.
blanka11111 / 2.203.115.* / 2011-10-03 21:38
Bardzo Proszę niech zniknie ze sceny politycznej!! Robi obciach wszystkim Politykom!
arch / 2011-10-03 20:02 / Tysiącznik na forum
Jak Palikot chce zwalczyć światowy kryzys

Byli działacze organizacji przedstawiają ponury obraz. Była prezes stowarzyszenia Ruch Palikota mówi wprost:
"Uczestniczyłam w świadomym naciąganiu firm z wiedzą, że nie dostaną zapłaty".

http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory/ruch-poparcia-palikota/artykuly/359398,byla-prezes-ruchu-palikota-uczestniczylam-w-naciaganiu.html
ffffffff / 91.94.242.* / 2011-10-03 18:40
w szkołach powinni sprzedawać zioła ityle , wóde pić od 16 roku
Max2 / 87.99.117.* / 2011-10-03 18:37
A gdzie wyniki badań psychiatrycznych?
arch / 2011-10-03 17:33 / Tysiącznik na forum
"Miałeś, chamie, złoty róg,/ miałeś, chamie, czapkę z piór:/ czapki wicher niesie,/ róg huka po lesie,/ ostał ci się ino sznur,/ ostał ci się ino sznur" ...

POnad 3 lat Palikot był już szefem Komisji „Przyjazne Państwo”,mającej zwalczać biurokrację i legislacyjne buble, które m.in. krępują ekonomiczne działania ludzi przedsiębiorczych.
I co .....?
Komisja okazała się kompletną katastrofą i niewypałem. Tymczasem Polska spada w rankingach wolności gospodarczej. W rankingach e-administracji ONZ w ciągu 2 lat spadliśmy z 33. na
45. lokatę.
Wg OECD jesteśmy najbardziej przeregulowaną gospodarką wśród krajów OECD. System podatkowy jest w Polsce koszmarnie skomplikowany i oceniany jako jeden z najgorszych na świecie.
- To są fakty.
-To jest masakra .
Kiki / 188.33.56.* / 2011-10-03 17:18
Oto wszyscy ludzie Palikota: http://piechula.com.pl/2011/10/wszyscy-ludzie-palikota/
ankaewkam / 83.18.2.* / 2011-12-29 17:14
wejdźcie na stronę o chorobach genetycznych http://komdax.com/zdrowie/index.php
arch / 2011-10-03 17:31 / Tysiącznik na forum
- „Partia Palikota to sekta. Reżimowe media go wspierają” -Nawet lewica się obieła o co chodzi -Marek Wikiński:

" Kiedy był jeszcze szefem komisji Przyjazne Państwo ,wtedy zapraszał wszystkich na różnego rodzaju przyjęcia do restauracji. "

" W Lublinie zobaczą jakiegoś gościa z innego okręgu Polski, w Radomiu zobaczą kogoś z Warszawy.
Wyborcy zobaczą, że zostali oszukani. A to oszustwo zostanie zakończone o godzinie 21:00, 9 października '
cały wywiad
-http://wpolityce.pl/artykuly/15642-nasz-wywiad-marek-wikinski-partia-palikota-to-sekta-rezimowe-media-go-wspieraja
bsf / 77.254.49.* / 2011-10-03 17:10
Plecie BZDURY jego autorytety są tylko dla LEMINGÓW , którzy ulegają psychozie zbiorowej.
To tak jakby napisać ,że Kiszczak jest autorytetem w sprawie wojny polsko-polskiej i Stanu Wojennego.
kraton / 195.117.16.* / 2011-10-03 17:20
Takie rządy "fachowców" byłyby całkiem ciekawe - Angela Merkel dostałaby w prezencie od Palikota wibrator, na forum ONZ dowiedzielibyśmy się o podejrzeniach co do alkoholizmu Obamy, Sarkozy przed szczytem UE zostałby zobowiązany do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego od seksuologa, a Putin zostałby nazwany chamem. Takie "fachowe" działania mogłyby rozwiązać wiele problemów naszego kraju ;)
kraton / 195.117.16.* / 2011-10-03 17:04

Nikt mnie nie przekona, że Ziobro to jest dobry fachowiec, bo jest z PiS

Czyli oceniając fachowość stosujemy kryteria czysto polityczne - takie jak przynależność partyjna ????!!
A lista ludzi "spoza układu" naprawdę robi wrażenie - Środa, Olechowski, Hausner, ... no i sam sztukmistrz z Lublina z berłem w firmie plastikowego penisa :)))))
Natter2 / 2011-10-03 16:48 / Tysiącznik na forum
Nie wiem , może to byłoby dobre rozwiąwiazanie Rząd fachowców z poza układu .
marynarz098 / 2011-10-03 17:00 / Tysiącznik na forum
Jest w tym sens, tylko czy zaufanie ludzi znajdzie tak by mozna bylo go sprawdzic, a sprawdzic jego prawdomownosc, to znaczy zaglosowac na niego i poczekac......ale czy my wszyscy zyjacy ze swiadomoscia tego ze przed wyborami jedno, a po to juz ,,sorry,, odwazymy sie na jakze mila dla ucha odmiennosc.A mowi rozsadnie.
tesa1959 / 2011-10-03 18:05 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

- Nie mam zamiaru obejmować żądnych stanowisk, w razie wygranej chcę powołać rząd najlepszych Polaków - oświadczył Janusz Palikot.

Wierzysz w to?
marynarz098 / 2011-10-03 18:20 / Tysiącznik na forum
Tylko z wyboru, i z dziedzina zaufania, na nastepne 4 lata, a pozniej sie zrewiduje rzeczywistosc.
tesa1959 / 2011-10-03 18:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale czy to czas na eksperymenty? Najgorsze jest to, że ja się już zupełnie pogubiłam i nie potrafię nikomu zaufać poza tym jednym sprawdzonym od lat. Wybory za kilka dni, a ja mam coraz większy dylemat, gdzie ,albo na kim, postawić krzyżyk.
marynarz098 / 2011-10-03 19:32 / Tysiącznik na forum
...experymenty.....hmmm....aczy inna opcja gwarantuje stabilnosc, chyba ze potraktujemy PO i ich wladze z przymrozeniem oka ....., biorac ich takimi jacy sa i nie oczekujac nic lepszego niz zaprezentowali, wtedy bedzie stabilnosc.......Bo kaczor ze swoimi pomyslami jak nic ( brzmia niezle, ale tylko brzmia) zamiesza, i rozkreci gospodarke jak dzieciaka z adhd, bo bedzie staral sie ukladac wszystko po swojemu i rozdajac stanowiska swoim ludzia co u nas jest w normie...........a czy my musimy zawsze zaczynac od poczatku i co 4 lata nowa obsada i rozdawnictwo......to juz niech PO ciagnie ten cyrk......bo pomimo nie wierze w to ze kaczor znalazl zlotego grala .........a jak do tego dojdzie jego sasiedzka polityka, albo raczej brak polityki......e tam.....bedzie dobrze, jak zostanie tak jak jest.
tesa1959 / 2011-10-03 19:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A czy Palikot gwarantuje stabilność? Obawiam się bardziej, że zamiast stabilności będziemy mieli cyrk. Patrząc na jego klownowskie zagrywki nawet skłaniam się ku temu, aby mieć taka pewność. Przekonaj mnie, że jest inaczej, bo naprawdę teraz, na kilka dni przed wyborami mam dylemat nie byle jaki. Chcę wybierać odpowiedzialnie,jak zawsze, ale w kim???
Gdyby PiS był bez prezesa i jeszcze dwóch naczelnych, pewnie za bardzo nie zastanawiałabym się, ale on jest za bardzo wodzowski i chce trzymać wszystko w garści - władza absolutna.
marynarz098 / 2011-10-03 20:05 / Tysiącznik na forum
Gdyby nie prezez i zausznicy to bym traktowal PIS na tym samym poziomie co PO, a Palikot.....i to wlasnie chce sprawdzic, byl PO-PIS, byl PiS, bylo PO, i widzimy ze nie jest az tak tragicznie jak dzis w hiszpani czy grecji, a to kurorty w porownaniu z nasza nadwislanska wioska ........Palikot nie zaszkodzi, a mam nadzieje ze jego brak strachu przed partyjniakami typu Tusk czy Kaczyzna pozwoli choc troche na obnazanie partyjniactwa, mam tez nadzieje ze i jego ta zarazliwa choroba nie dotknie........niektorzy wietrza ze Palikoti i Tusk sa w ukladzie.....a napewno jak Kaczor przegra na rzecz tych dwoch to uslyszymy ze......itd.....ale to nie ma znaczenia, niech dziala wszystkie partie przed nim mialy takie same szanse. Poprostu chce by PSL i niemota Waldek byl zastapiony przez Palikota......waldek nicc nigdy nie zrobil oprocz okupowania stolka poselskiego, Palikot przynajmniej jest niezalezny finansowo, mial pomysl na biznesa i potrafil tego dopilnowac......moze i w polityce bedzie podobnie.....zreszta nie martwie sie o jego najbardziej wariackie pomysly bo wiadomo ze przez 4 lata nie znajdzie wiekszosci by poprzec swje pomysly.....chociaz by 2 kadencje mozna bylo byc poslem mi sie podoba, zniesienie finansowania partii tez reszta jescze teraz nie ma znaczenia.......znaczenie bedzie mial jak przez nastepne 4 lata bedzie wzrastac mu popularnosc ooooo wtedy trzeba bedzie sie zastanawiac co i jak, ale nie teraz.
tesa1959 / 2011-10-03 20:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niby tak, ale czy powinno się zmieniać konie w zaprzęgu na środku brodu?
..niektorzy
wietrza ze Palikoti i Tusk sa w ukladzie.

wietrzą, ale to raczej nie jest możliwe po tym jak Palikot opluł kolegów z PO. Nie podoba mi się jego język i sposób prezentowania swoich poglądów. Ma takie zagrywki z najniższych pokładów.
znaczenie bedzie mial jak przez nastepne 4
lata bedzie wzrastac mu popularnosc ooooo wtedy trzeba bedzie sie
zastanawiac co i jak, ale nie teraz.

a dlaczego dopiero wówczas, a nie teraz? Myślisz, że jest w stanie naprawić cokolwiek? To, że miał pomysł na biznes i dopilnował tego nie czyni go jeszcze odpowiedzialnym za "biznes krajowy". Tu może okazać się interesowny.
marynarz098 / 2011-10-03 21:14 / Tysiącznik na forum
konie.......a jak konie nie ciagna to co????? bijesz kijem czy zmieniasz.

oplul kolego.....o to chyba uchodzi za cos normalnego,.....no i nie jest w tym najgorszy, sa lepsi od niego.

A co teraz, teraz wszyscy obiecuja......obiecal dwie kadencje dla posla i to mu zapamietam.


Co do biznesu, moze sie okazac interesowny ale nie musi, tez zobaczymy.

do kazdej z grup to mozna przypisac.....zamien nazwisko Palikot na inne.....Niesiolowski, Macierewicz inni......my sami, a co tam, wydaje mi ze PO i PIS sie boja Palikota, i to mnie przekonalo.

A jak bedzie inaczej no coz , PO po mi niesmak zostal to i przelkne Palikota........przedemna jak Bog tak zaplanowal wiele jescze wyborow, i nikt nie obiecuje ze sie juz nigdy nie zawiode.
tesa1959 / 2011-10-03 21:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie jestem ani za PO a tym bardziej za PiS i dobrze o tym wiesz, ale Palikot przeraża mnie swoim sposobem bycia. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, aby tak niepoważny człowiek mógł być poważny w kierowaniu krajem. I żeby było jasne, wcale nie chodzi mi o to, że pikietuje przed kurią czy wypowiada się za zniesieniem religii w szkole. Tu zdaję się na wolę Bożą: jeśli Bóg chce, aby religia była w szkole, to żaden Polikot tego nie zmieni, a nawet jeśli zmieni, to ufam Bogu, że On wie co dla mnie jest dobre bardziej ode mnie.

i nikt nie obiecuje ze sie juz nigdy
nie zawiode.

a ja się nie zawiodę, bo jestem bardzo sceptycznie nastawiona do wszelkiej ludzkiej władzy.

a jak konie nie ciagna to co????? bijesz kijem
czy zmieniasz.

a skąd wiadomo czy inne będą miały więcej siły???
marynarz098 / 2011-10-03 22:36 / Tysiącznik na forum
sila to jedno, checi to drugie.........a ze chce wrzocic do tego tygla pelnego betonu troche trocin ..........tylko dlatego by beton nie stwardnial na amen........
tesa1959 / 2011-10-03 22:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja nie mam nic przeciw temu, aby on ze swoja partią wszedł do Sejmu, bo rzeczywiście trzeba skruszyć beton. Dlatego swego czasu namawiałam do głosowania na małe partie. Obawiam się jednak Palikota w rządzie, ale czy słusznie? Czy jest on w stanie wykrzesać na tyle duże poparcie, aby mógł się liczyć jako koalicjant? A jeśli koalicjant, to z kim? Kto jest w stanie utworzyć z nim koalicję? I w tym sensie może niepotrzebnie mam obawy.
marynarz098 / 2011-10-03 22:48 / Tysiącznik na forum
Zwrocilas uwage na mlodych.........cos w tym jest ze mu ufaja bardziej niz innym, narazie jest jeszcze nie grozny i ma sznase pokazac na co go stac, jak bedzie zobaczymy, najwyzej pozbedziemy sie go pozniej.......tak jak sld, na pis przyjdzie pora, a po ......coz jak przez nastepne 4 lata nic sie nie wydazy to bedzie z nimi tak jak z sld, a z tuskiem i kaczorem jak z milerem......takie zycie.
tesa1959 / 2011-10-03 22:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niby takie jest życie. Młodzi... tak, wiem, że go popierają, ale nie wszyscy. Tylko czy młodość idzie w parze z właściwym rozeznaniem sytuacji? Przemyślę sprawę, a tymczasem pora zostawić poważne tematy. Już mi się powoli zaczyna lasować mózg, gdyż czytałam w pdf książkę o porządku na lekcji. Wprawdzie nie mam z tym jakiegoś problemu, ale nie zaszkodzi uzupełnić wiedzy, zwłaszcza, że po rocznej przerwie muszę na nowo wdrożyć się do pracy. Nie mogę też niechcący zaprzepaścić tego, że uczniowie czekali na mój powrót. Raczej to trzeba wykorzystać, no i stąd dokształcanie w tej materii. A mam jeszcze kilka zawodowych plików do przeczytania z innych tematów.
Dobranoc.
marynarz098 / 2011-10-03 23:00 / Tysiącznik na forum
No a 20 pare % to niby ma rozeznanie?????????????????????????????????CO ????????????????????????????
tesa1959 / 2011-10-03 23:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niestety, ale w naszej rzeczywistości nie jest łatwo się rozeznać. Nie tak łatwo być mądrym w tej kwestii.

Najnowsze wpisy