Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot kontra zespół PiS: "To tchórze"

Palikot kontra zespół PiS: "To tchórze"

Money.pl / 2010-07-23 10:54
Komentarze do wiadomości: Palikot kontra zespół PiS: "To tchórze".
Wyświetlaj:
STN / 79.189.96.* / 2010-07-23 13:04
a kto by chciał pracowac z tym czubkiem ,chyba że niesiołowski
rozwado / 2010-07-23 13:03 / Tysiącznik na forum
"Solidarnosc" podzielila sie na centrum i oszolomow, jest zenujace, ze kiedys walczylo sie ramie w ramie z Macierewiczem. Z latami stalo sie dla mnie jasne, dlaczego ludzie z przedwojnia, AK i okresu po II wojnie, ze Lwowa, Wilna i Warszawy, tak nieufnie sie odnosili do Solidarnosci i woleli czytac i sluchac Urbana. Bali sie tych roznych potworkow, ktore daly o sobie znac w latach trzydziestych. Te dawne psychozy nie tylko odzyly, ale rozkwitaja. Znikl natomiast lub zostal zastraszony ow nurt sceptyczno-laicki, antyklerykalny, ruch odbrazawiania. Zniknely dowcipy polityczne, zostal tylko czysta histeria. Zafundujmy wiec sobie Palikota i Szymka Majewskigo na pocieche.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 12:40
Czy taka osoba powinna reprezentować Polaków w Sejmie. Czy osoba, która poniża urząd Prezydenta
powinna być wybrana. Czy to jest sposób uprawiania Polityki który interesuje Polaków. Tacy ludzie
wywołują zawsze konflikty a nie zgodę do której nawołuje Prezydent Komorowski. Takie wywiady jak
powyżej jasno na to wskazują. Oto kilka cytatów z wywiadu Posła Palikota po 10 kwietnia dla
Newsweek-a:

Newsweek: "Był nikim, aż sam byłem zdziwiony, jak mało znaczył" – przecież tak podsumował pan
kadencję Lecha Kaczyńskiego w swej książce wydanej tuż przed katastrofą.
Janusz Palikot: Nie będę tak już mówił. 10 kwietnia ten dawny, agresywny i bezwzględny Janusz
Palikot zginął pod Smoleńskiem wraz z Lechem Kaczyńskim.
Newsweek: Kim pan zatem jest po 10 kwietnia?
Janusz Palikot: Do tej pory milczałem. Głęboko przeżywałem katastrofę, byłem w Watykanie na grobie
papieża, w Stambule w domu, w którym umarł Adam Mickiewicz. To wciąż jest we mnie żywe. Ukształtuję
się na nowo w najbliższych miesiącach. Wydarzyło się przecież coś niewyobrażalnego. Nie wiadomo
wciąż, jakie będą tego konsekwencje. Nie mam złudzeń, że polityka po Smoleńsku stanie się
cukierkowa, laurkowa i robiona w atmosferze narodowej akademii. Nie będzie tak. Ale być może jednak
symbolicznie – także na moim przykładzie – będzie szansa pokazać: nie warto przekraczać
granic.

Newsweek: Bartoszewski i Niesiołowski się nie cofnęli.
Janusz Palikot: Dajmy im jeszcze jedną szansę. Ja byłem bardzo uwikłany w Lecha Kaczyńskiego tą
swoją ostrą krytyką, przekraczającą pewne granice. Dla mnie śmierć prezydenta jest także częścią
mnie samego. Możecie panowie wierzyć lub nie.

Czyli nastała w Polsce inna epoka?
– W przypadku Janusza Palikota tak. Czy w przypadku innych polityków – czas pokaże. Ja
na pewno nie będę pierwszym politykiem, który zniszczy ten nastrój żałoby.
Ale może pan odpowiedzieć na atak. Powrót starego Palikota nie jest wykluczony.
– Wierzę, że tak się nie stanie. Mam nadzieję, że mój przykład będzie znaczący. Jeśli Janusz
Palikot, król postpolityki, może się zmienić, to także i inni mogą coś ze sobą zrobić.


A może małpkę? Mamy kilka. Większość to tanie gorzałki z Polmosu Lublin, którego był pan
właścicielem.
– Odmawiam.
Skończyło się?
– Tak. Jestem innym człowiekiem.
Wygląda też pan inaczej: krótsze włosy, okulary. Łososiowe marynarki w stylu włoskich playboyów z
lat 70. zastąpił ciemny garnitur do białej koszuli.
– Poważnieję. I jestem szczęśliwy z tego powodu.
PolskaB / 212.106.27.* / 2010-07-23 12:25
Proszę, on nie jest z Lublina! Jak ma szargać dobre imię mieszkańców jakiejś miejscowości, to prędzej Biłgoraja.
konserwa / 2010-07-23 12:00 / Tysiącznik na forum
A może by mu jakiś procesik zamknął buziulkę np o zniesławienie b. prezydenta np. o to że był pijany kiedy sekcja zwłok nie wykazała ani grama alkoholu. Kurcze czy ja muszę uczyć jak zamknąć buzię facetowi.
konserwa / 2010-07-23 12:02 / Tysiącznik na forum
Ach zapomniałem i przeprosiny w Naszym Dzienniku (tak jak dla Kurskiego w promocyjnej cenie ok 1 mln złotych) i może w Radio Maryja. Ale byłby ubaw.
pełna akceptacja / 77.253.104.* / 2010-07-23 12:09
tak by się wydawało. W dzisiejszych czasach racja, racją, ale trzeba mieć przygotowany, ciągle gotowy i sprawny zespół prawników do natychmiastowego reagowania. To błąd PIS-u, że polegał na strukturach państwowych w tym zakresie. Wiele okazji przegapił. Trzeba brać przykład z braci starszych, szczególnie z ojca dyrektora Adama, który nie popuścił dotąd żadnej okazji, a zatem udowodnił, że najbardziej satysfakcjonującym w życiu jest wyłamanie zęba za ząb i wydłubanie oka za oko.
~filozof / 81.219.29.* / 2010-07-23 11:59
Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyszydzana, potem gwałtownie zwalczana, a w końcu zostaje uznana za oczywistą. (Artur Schopenhauer)
tak jest / 77.253.104.* / 2010-07-23 12:05
nie ma bardziej syzyfowej, umęczającej, dołującej momentami pracy, niż pomaganie prawdzie w przechodzeniu owych etapów. Macierewicz, człowiek z gruntu honorowy i odpowiedzialny, coś o tym wie zapewne.
konserwa / 2010-07-23 12:03 / Tysiącznik na forum
To a propos działań Macierewicza ??
PeOizm or muerte ;) / 81.190.237.* / 2010-07-23 11:37
Janusz P., to nie ten sam od Komisji Przyjazne Państwo dla działaczy PO? Dokonania zaiste tak wielkie jak rządu Tuska w reformowaniu hazardu.

Janusz P. to człowiek, który ma odwrócić uwagę, a to od Morgan Stanley zastanawiającego się nad obniżeniem ratingu Polski, a to od braku reform i najważniejsze - naród nie moze dowiedzieć się prawdy na ile naprawde zadłuzyli kraj fachowcy Tuska, stąd szybkie powołanie Belki przez p.o. Walenia z panną Waleniową.
niewierzący ateusz / 83.21.174.* / 2010-07-23 11:21
"stawki za tranzyt gazu, jakie Gazprom ma płacić Polsce są niższe nawet od stawek, jakie Rosjanie płacą reżimowi Łukaszenki. Od marca br. za tranzyt 1 tys. m sześc. gazu na odległość 100 km Gazprom płaci Polsce równowartość 1,74 dol. Stawka uzgodniona na ten rok z Białorusią wyniosła 1,88 dol, a za tranzyt rosyjskiego gazu przez Ukrainę Gazprom musi płacić aż 2,74 dol."

czy to nie jest ciekawszy temat od wygłupów palikota ?
aleksx / 2010-07-23 12:14 / Bywalec forum
I to jest właśnie temat do wyjaśnienia przez rząd .
Niech PIS (lub SLD) założy zespół do wyjaśnienia tej sprawy (nie musi byś 120 osobowa) albo przynajmniej zada pytanie poselskie.
Ale widać opozycja ma ważniejsze sprawy.
zasadniczo / 195.168.109.* / 2010-07-23 11:36
oczywiście, że jest ciekawszy, ale musisz przyznać, że medialnie nudny. Nie na tym się opiera zamysł Partii, aby nudzić gawiedź. Ona musi być rozegzaltowana "mądrymi i szczerymi " wypowiedziami Palikota. Zresztą gawiedź, jest jak ładunek wybuchowy z uruchomionym zpalnikiem. Nie da się procesu zatrzymać, a zresztą po co. Zamiast się zamartwiać faktem zadłużeni na przeciętnie trzydzieści, czterdzieści lat, czyli efektywnie do grobowej deski, zabawiają się.
na / 83.21.174.* / 2010-07-23 11:40
medialnie nudny? niekoniecznie, gdyby tak dać news pod tytułem POLSKA ZA TRANZYT GAZU DOSTAJE MNIEJ OD BIAŁORUSI., i przepytać premiera dlaczego , nie sądzę by to było nudne
niestety / 77.253.104.* / 2010-07-23 11:47
i z tym zgoda, należałoby jednak doprowadzić do takiej sytuacji, w której ktoś byłby w stanie, czułby się na siłach, "przepytać premiera dlaczego". A skoro jest to niemożliwe, bo jaka jest gwarancja, że i premier raczyłby wdać się w podobną dyskusję, zatem prezentowany postulat pozostaje jedynie w sferze abstrakcji
na / 83.21.174.* / 2010-07-23 11:57
proponuję,więc rozsyłać informację o opłatach za tranzyt SMS-ami, do znajomych, i pisac o tym na portalach
i jeszcze raz zgoda / 77.253.104.* / 2010-07-23 12:01
i o to chodzi w efekcie
dgen / 2010-07-23 11:33 / Tysiącznik na forum
dla wyznawców Partii Obciachu - nie !
oni wola prezentować skecze palikota aby odwrócić uwagę od spraw naprawdę ważnych
jliber / 2010-07-23 11:26 / Tysiącznik na forum
To nie żadne "wygłupy" Palkota, ale jedynie mądre i szczere wypowiedzi jakie słyszymy z sejmu.
na / 83.21.174.* / 2010-07-23 11:33
i ważniejsze od tego, ile płaci gazprom za tranzyt gazu przez polskę, nawet prowadzący portal finansowy tak uważają
widać postępy / 195.168.109.* / 2010-07-23 11:08
No i okazuje się, że można spokojnie manipulować Palikotem. Teraz biedak ma rozterkę, porzucić swoje inne, niewątpliwie ważne i cenne dla rozwoju i wzmocnienia potencjału kraju obowiązki, czy też skakać wokół Macierwicza, niczym panna na wydaniu.
weterynarz / 195.74.79.* / 2010-07-23 11:06
ma wściekliznę
cuda_na_patyku / 81.219.69.* / 2010-07-23 11:21

Palikota trzeba uśpić, ma wściekliznę

i to nawet by bylo zgodne z zalozeniami przyjaznego panstwa!
popieram / 77.253.104.* / 2010-07-23 11:43
celna uwaga. O państwie przyjaznym należy bowiem myśleć kompleksowo
ryszard52 / 2010-07-23 11:20 / portfel / Bywalec forum
piszesz o macierewiczu to nic nowego zawsze byl wsiekly
kwarantanna / 77.253.104.* / 2010-07-23 11:42
oczywiste, że pisze o Palikocie i w tym miejscu odezwa: Niech wściekłość, towarzyszu, nie przysłania ci tekstu, który zamierzasz komentować.
o wyrozumiałość proszę / 195.168.109.* / 2010-07-23 11:14
spokojnie. Partia przydzieliła mu ten odcinek pracy, to się stara, jak może. Może jest wściekły, a koledzy i koleżanki partyjne niby nie są wściekłe. Trzeba czekać, niestety, aż się wypalą. Wyobrażasz sobie jakie spustoszenia w organiźmie człowieka wywołuje stres? Proszę bardzo, przykład pierwszy z brzegu, tj. Pan Komoruski. Jest ciężko chory, pikawa odmawia posłuszeństwa, przy każdej okazji stersowej (przesłuchania, wybory, no i przyjdzie jeszcze tzw. rządzenie)
jliber / 2010-07-23 11:03 / Tysiącznik na forum
120 chłopa z PiS przestraszyło się jednego Palikota. Rzeczywiście tchórze.
kick / 79.163.28.* / 2010-07-23 11:50
Jacy tchórze, oni tylko nie chcą by im tam śmierdziało.
cuda_na_patyku / 81.219.69.* / 2010-07-23 11:34
jliber, Pani Hall po objeciu stanowiska Ministra ED stwierdzila ze w Krakowie jest badzo mlody i utalentowany student+informat i ze on zinformatyzuje MEN. Zapytaj Pania Minister co sie z tym studentem stalo? Jak on zinformatyzowal MEN. Po objeciu przez Hall (z Gdanska) stanowiska Ministra EN zminila sie dotychczasowa funkcjonalnosc MEN na Ministerstwo deEdukacji Narodowej.
cuda_na_patyku / 81.219.69.* / 2010-07-23 11:12
jliber Ty to musisz byc zoltodziobem, bo starego wrobla na plwey nabrac sie nie da.
jliber / 2010-07-23 11:32 / Tysiącznik na forum
Przykro mi ale nie rozumiem przaśnych i wieśniackich metafor, tak sobie rozmawiaj ze stetryczałymi, niewykształconymi pastuchami z Polski B.
cuda_na_patyku / 81.219.69.* / 2010-07-23 11:57
jezeli nie dolatuja do Ciebie proste metafory to zanim zaczniesz sie wypowiadac w sprawach nieco trudniejszych proponuje repete szkoly podstawowej to powinno Ci pomoc a jak nie to coz, z ta umolmoscia bedziesz musial byc do ostatnich dni (wspolczuje).
kick / 79.163.28.* / 2010-07-23 11:55
Rozumiesz je dobrze cwaniaczku. Gdyby to była prawda co piszesz, to nie dawał byś tu swoich głupawych wypowiedzi. Ale nie przejmuj się, dawaj dalej !
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 11:08
Nie chodzi o tchórzostwo ale o brak możliwości porozumienia. To tak jak jakbyś chciał rozmawiać z kamieniem.

Dla osoby która trochę myśli jasne jest że Palikot próbuje sprowokować drugą stronę korzystają z epitetu tchórz. Czy ktoś chce współpracować z osobą, która tak go obraża. to kolejny dowód, że Maciarewicz miał rację że nie dopuścił Palikota do prac zespołu.
jliber / 2010-07-23 11:11 / Tysiącznik na forum
Tchórzostwo Marcierewicza jest dowodem na to że Macierewicz nie jest tchórzem? Ale z Ciebie filozof.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 11:20
Pomówienie że jesteś tchórzem nie oznacza że nim jestem. Poseł Palikot może pomawiać ludzi oczywiste jest że to prowokacja - dodajmy niskiego lotu - po osobie która mówiła, że jej idolem jest Gombrowicz spodziewałem się więcej - ale to On jest człowiekiem bez Honoru i chorągiewką - która zmienia zdanie jak wiatr powieje. Płacz i bycie się w piersi po katastrofie nad grobem Papieża etc a teraz jak się zachowuje każdy widzi i słyszy.
ryszard52 / 2010-07-23 11:41 / portfel / Bywalec forum
moze macierewicz nie jest tchorzem ale jak zwykle chce tak zagmatwac sprawe zeby juz nikt nie wiedzial o co chodzi ma do tego pomocnikow przyslanych przez jarka i nikt obcy {choc niby wszystkich zapraszal) nie moze slyszec jak sie robi nastepny przekret.Teraz niby samolot nie taki jak jarek byl premierem to jakos nie wpadl na pomysl zeby kupic nowy samolot a teraz wszyscy inni winni a najbardziej sowieci niemcy i zydzi no i oczywiscie przeciwnicy polityczni a jako ze przeciwnikami sa wrzystkie opcje polityczne to znaczy winni sa wszyscy ktorzy nie patrza zaslepieni w naczelnika jaroslawa
tak na marginesie towarzyszu / 77.253.104.* / 2010-07-23 11:53
towarzyszu waż słowa. Otóż kiedy używasz słowa naczelnik, powodujesz tym samym, że czytający odbiera owo określenie w kontekście znanego mu pojęcia Naczelnik Państwa - J. Piłsudski. Robisz zatem podstawowy błąd propagandowy, działając na podświadomość w nieodpowiednim kierunku. Pozostań zatem przy określeniu Prezes. Jest ono stosowane nagminnie przez tzw. media i nie bez przyczyny. Nawet gdy ktoś taki, jak Miler pojawa się w studio, zwracają się do niego panie premierze, nie jest to natomiast zwyczajowy zwrot kierowany do Jarka.
jliber / 2010-07-23 11:24 / Tysiącznik na forum
Tchórzostwo Macierewicza nie powstało wtedy gdy Palikot go o to pomówił, ale wtedy gdy Macierewicz przestraszył się Palikota nie przyjmując go do swego zespołu, czy naprawdę macie aż tak upośledzone logiczne myślenie?
konserwa / 2010-07-23 12:12 / Tysiącznik na forum
A czy kolega chciałby w zespole wyjaśniającym tragedię był Majewski, albo Kubuś Wojewódzki a na tym poziomie działa poseł Palikot. Ma być śmieszniej??? Czy o to koledze chodzi??? Dlaczego do zespołu nie desygnować np Gowina lub nawet Schetynę. Odpowiem bo nie robiliby jaj wrzutkami, bo gdyby zachowywali się jak Palikot ponieśliby polityczne konsekwencje. Tak więc pytam KTO TO JEST POSEŁ PALIKOT????
cuda_na_patyku / 81.219.69.* / 2010-07-23 11:43
wpuszczenie chorego goscia na umysle do komisji spowoduje zablokowanie prac komisji.
Chorzy ludzie na umysle czytaj np. Palikot z Bilgoraja potrafia np. stwierdzic wszystkiemu jest winien gosc X zatem trzeba urzadzic polowanie na goscia: trzeba go odstrzelic, wypatroszyc, wypchac i taki rekwizyt wystawic na licytacje wsrod sympatykow PO.
To jest jezyk ludzi ciezko uposledzonych na umysle, ktorych powinno sie izolowac.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 11:34
A skąd wiesz że Maciarewicz przestraszył się Palikota. Moim zdaniem zdaje sobie świetnie sprawę również po wczorajszym wywiadzie Posła Niesiołowskiego, że Palikot nie pracował by w zespole tylko destruktywnie wpływał na jego prace. Dzisiejsze wypowiedzi Posła Palikota pokazują tylko jego bezsilność. Nikt normalny się tak nie zachowuje na forum publicznym Ten facet nie chce rozwiązać problemu ON PROMUJE SWOJĄ OSOBĘ. A z taką osobą nie da się współpracować.

Pisząc o upośledzeniu jeżeli chodzi o logiczne myślenie - jak pisałem już - takie wpisy dają głównie świadectwo o Tobie i o twoich rodzicach od których odebrałeś wychowanie. Nie mają sensu wiec proponuję koncentrację na dyskusji.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 11:44
cytat z wywiadu z Niesiołowskim:

:Czyli Palikot idzie tam, żeby robić show?

Przecież nie po to żeby pracować wspólnie z Macierewiczem. Wiadomo, że Palikot idzie tam po to żeby robić jakieś zamieszanie.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 10:54
Czy taka osoba powinna reprezentować Polaków w Sejmie. Czy osoba, która poniża urząd Prezydenta powinna być wybrana. Czy to jest sposób uprawiania Polityki który interesuje Polaków. Tacy ludzie wywołują zawsze konflikty a nie zgodę do której nawołuje Prezydent Komorowski. Takie wywiady jak powyżej jasno na to wskazują. Oto kilka cytatów z wywiadu Posła Palikota po 10 kwietnia dla Newsweek-a:

Newsweek: "Był nikim, aż sam byłem zdziwiony, jak mało znaczył" – przecież tak podsumował pan kadencję Lecha Kaczyńskiego w swej książce wydanej tuż przed katastrofą.
Janusz Palikot: Nie będę tak już mówił. 10 kwietnia ten dawny, agresywny i bezwzględny Janusz Palikot zginął pod Smoleńskiem wraz z Lechem Kaczyńskim.
Newsweek: Kim pan zatem jest po 10 kwietnia?
Janusz Palikot: Do tej pory milczałem. Głęboko przeżywałem katastrofę, byłem w Watykanie na grobie papieża, w Stambule w domu, w którym umarł Adam Mickiewicz. To wciąż jest we mnie żywe. Ukształtuję się na nowo w najbliższych miesiącach. Wydarzyło się przecież coś niewyobrażalnego. Nie wiadomo wciąż, jakie będą tego konsekwencje. Nie mam złudzeń, że polityka po Smoleńsku stanie się cukierkowa, laurkowa i robiona w atmosferze narodowej akademii. Nie będzie tak. Ale być może jednak symbolicznie – także na moim przykładzie – będzie szansa pokazać: nie warto przekraczać granic.

Newsweek: Bartoszewski i Niesiołowski się nie cofnęli.
Janusz Palikot: Dajmy im jeszcze jedną szansę. Ja byłem bardzo uwikłany w Lecha Kaczyńskiego tą swoją ostrą krytyką, przekraczającą pewne granice. Dla mnie śmierć prezydenta jest także częścią mnie samego. Możecie panowie wierzyć lub nie.

Czyli nastała w Polsce inna epoka?
– W przypadku Janusza Palikota tak. Czy w przypadku innych polityków – czas pokaże. Ja na pewno nie będę pierwszym politykiem, który zniszczy ten nastrój żałoby.
Ale może pan odpowiedzieć na atak. Powrót starego Palikota nie jest wykluczony.
– Wierzę, że tak się nie stanie. Mam nadzieję, że mój przykład będzie znaczący. Jeśli Janusz Palikot, król postpolityki, może się zmienić, to także i inni mogą coś ze sobą zrobić.


A może małpkę? Mamy kilka. Większość to tanie gorzałki z Polmosu Lublin, którego był pan właścicielem.
– Odmawiam.
Skończyło się?
– Tak. Jestem innym człowiekiem.
Wygląda też pan inaczej: krótsze włosy, okulary. Łososiowe marynarki w stylu włoskich playboyów z lat 70. zastąpił ciemny garnitur do białej koszuli.
– Poważnieję. I jestem szczęśliwy z tego powodu.
AMIGOz / 199.67.203.* / 2010-07-23 11:10
Jasne! Lepszy jet Jaruś, który udawał zmianę w kampanii... A teraz znów pokazuje kim jest!
Jak to ktos powiedział: "Palikot jest Stńczykiem naszych czasów" Pewnie, że błaznuje! Ale w ten sposób skupia uwagę ludzi na problemach.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 11:27
Nie bardzo rozumiem, dlaczego zachowanie Palikota ma być uzasadnieniem dla zachowania Kacyzńskiego i vice versa. Każdy z nich odpowiada za siebie. Podaj proszę przykłady złego zachowania J. Kaczyńskiego po kampanii.

Wczoraj np. Palikot powiedział że Maciarewicz nazwał katastrofę smoleńską zbrodnią. Nie powiedział kto jest zabójcą. To nie było więc pomówcie tylko jego punkt widzenia. A Palikot nazwał to skandalem. Jaki w tym sens?
jliber / 2010-07-23 11:29 / Tysiącznik na forum
Lech Kaczyński rzeczywiście zamordował tych ludzi, ale to raczej nie będzie rezultat "badań" Macierewicza.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 11:37
Prokuratura pracuje aby wyjaśnić tę sprawę, a Ty już wiesz kto zabił. Proszę idź do nich bo widać, że wiesz więcej niż ludzie którzy zajmują się tą sprawą.
racjonalizacja / 87.205.244.* / 2010-07-23 12:16
nie zrobi tego, bo Prokuratura specjalnie dla niego wprowadzi nienormowany czas pracy. Na rogatkach kwartału, na którym znajduje się Prokuratora ustawią posterunki i tylko po ujżeniu chorego osobnika przekażą informację o ptrzebie wywieszenia nowej informacji o czasie pracy. To dobry i skuteczny sposób na pozbycie się psychicznych.
jliber / 2010-07-23 11:13 / Tysiącznik na forum
Z tym błaznowaniem to oczywiście jakaś kompletna bzdura. Według mnie Palikot to jedyny polityk który się normalnie zachowuje z całej tej bandy, może jeszcze Niesiołowski w miarę jest normalny.
jliber / 2010-07-23 11:03 / Tysiącznik na forum
Prawda boli co pisiorku :)
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 11:12
Szanowny Panie Jliber,

Zero argumentów tylko inwektywy z Pana strony. To że próbuje mnie Pan obraźić daje świadecto o Panu a nie o mnie. Co więcej nie mam zamiaru prowadzić dyskusji na poziomie i komentować tekstów tego typu. Nie ma czego komentować. Mnie interesuje prawdziwa dyskusja a nie spektakl dla gawiedzi.

Z wyrazami uszanowania,
jliber / 2010-07-23 11:14 / Tysiącznik na forum
Dziękujmy Bogu za to że Palikot jednak się nie zmienił, mimo medialnych nacisków TVNu. To jedyny szczery i normalny polityk w tym kraju, może poza Niesiołowskim.
konserwa / 2010-07-23 12:16 / Tysiącznik na forum
Od kiedy to margines tworzy normę??? Jakoś to mało statystycznie nawet jak na ten ekonomiczny portal.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 11:23
a kiedy jest szczery - tego to chyba On sam nie wie. Poseł Palikot promuje siebie i nic więcej - Mam nadzieję, że jednak nie będzie wybrany za rok. Z takimi ludzmi nie ma mowy o spokojnej polityce.
jliber / 2010-07-23 11:27 / Tysiącznik na forum
"Spokojna" polityka "Komoruskich", jak na tym portalu, czyli nieustannych podłych insynuacji? Dziękuję bardzo za taki "spokój", tysiąc razy wolę wojnę z Hitlerem niż "spokój" z Hitlerem.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-23 11:39
Przykład nie jest adekwatny. Dlaczego? Palikot jest jednym z posłów a nie człowiekiem pokroju Hitlera. On nie rządzi dużym krajem w europie. Nie wprowadza totalitaryzmu. W czasie pokoju są potrzebni ludzie z którymi można rozmawiać. Palikot do nich nie należy.

Najnowsze wpisy