Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot pozywa Millera. Szef SLD nie jest dłużny

Palikot pozywa Millera. Szef SLD nie jest dłużny

Wyświetlaj:
zdradaelit / 62.244.129.* / 2012-03-29 12:14
Oto klasa polityczna Polski!

Oto "ludzie" którzy chcą być politykami!

Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić.
Coins / 109.173.143.* / 2012-03-29 08:36
Są siebie warci nic dodac nic ująć. Jeden sprzedawczyk drugiego przekrzykuje... Kpina
gast / 85.14.102.* / 2012-03-29 08:31
Panie Leszku, choć jestem Pana przeciwnikiem politycznym przyznam, że ma Pan rację. Jak się chce walczyć z terroryzmem to nie można mieć skrupułów. Może Pan Janusz ma metodę na przekonanie zamachowca do odstąpienia od tego czynu. Przypomnę, że taki zamachowiec islamski w niebie po zamachu doświadcza przygody z dziewicami. Panie Januszu metoda sama się krystalizuje ze swoich zakładów dostarczy Pan bojownikom wódeczkę z polskich dróg pozbiera Pan dziewice (po wypiciu odpowiedniej ilości wódki każda zda się być dziewicą) i w ten sposób rozwiążemy sprawę. Sposób nienowy boć to nasi "przyjaciele" amerykanie w ten sposób niszczyli bojowego ducha Indian. Po za tym Wasze spory są na rękę Waszym przeciwnikom i Pan Panie Januszu lokując się na lewicy nie może wymagać, że spotka Pan tam ludzi z Towarzystwa Różańcowego. A dochodzenie czy były czy nie więzienia uważam za szkodliwe dla obywateli gdyż zwiększa na pewno zagrożenie atakami. Zadam pytanie a czy w polskich bazach w Afganistanie nie ma cel gdzie się przetrzymuje podejrzanych? przepraszam źle się wyraziłem pokoi zatrzymań. To co to za różnica czy to jest na terenie bazy czy RP. Panie Januszu doprowadza Pan takimi działaniami do sytuacji niebezpiecznych dla społeczeństwa niech się Pan zastanowi, co Pan chce uzyskać.
Palikot to POPULISTA / 80.55.247.* / 2012-03-29 08:21
Kolejny po Tymińskim a następnie Lepperze. Takie coś zawsze może w PL liczyć na 10% poparcia kretynów; ostatnio moja fryzjerka, tępa dziewuszka (ale ładnie strzyże włosy), wielbicielka Pudziana a teraz też Palikota. Gratuluję elektoratu
iga jagna %% / 212.14.47.* / 2012-03-29 08:32
ś.p. Andrzej Lepper starał się nagłośnić sprawę lądowania podejrzanych samolotów w Starych Kiejkutach [dotyczy akcji CIA w tajnych więzieniach w Polsce]. Jak pokazała jego tragiczna śmierć bylo to bardzo niebezpieczne i być może doprowadziło do jego śmierci "samobójczej".

Najnowsze wpisy