Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot przegrywa przed sądem. Stowarzyszenie miało długi

Palikot przegrywa przed sądem. Stowarzyszenie miało długi

Wyświetlaj:
pic-na-wodę-fotomontaż / 83.26.44.* / 2011-10-07 00:01
Nie ma to jak dobra zadyma w obozie przeciwnika - koniecznie przed wyborami...
sdas / 85.237.164.* / 2011-10-06 23:58
pracowało sie to ma co wy tacy zazdrość zżera ma glowe na karku i tyle.
fvv / 85.237.164.* / 2011-10-06 23:56
palikot jest dobrym człowiekiem i nadaje się do rządu i wygra
WYBIERAMY PALIKOTA! / 83.26.44.* / 2011-10-06 23:53
Palikot ma wielu wrogów i zawsze się znajdzie jakiś pieniacz który myśli że wiele zyska jak się postawi znanemu politykowi
bubek1781 / 149.254.180.* / 2011-10-06 19:24
Tusk błysnął dziś intelektem powiedział że inni w Europie tną emerytury (nie dziwie sie Grekom mają krach, ale maja wieksze emerytury od Polaków wiec jest z czego ciąć - 3o % od 1000euro, zostaje im 700 euro, a co ma powiedziec przecietny polski emeryt z 1000 zł), a w Polsce system działa sprawnie i emerytury nie są cięte i są w termnie wypłacane i to uważa za sukces.
chyba gościa pogięło z propagandą sukcesu, rajem na ziemi, drugą zieloną wyspą. Odpał totalny i szajba w jednym.
Oszolomowaty / 91.7.77.* / 2011-10-06 20:35
POsraniec kłamie jak najęty Ja podam przykład Rumuni z której się wyśmiewamy - tam tez chciano ciać emerytury w związku z walką z deficytem( i to już w zeszłym roku), ale rząd skapnął się, że w ten sposób wpędza wielu do grobu i sobie odpuścili. Zamiast tego podwyższyli VAT do 24 % chyba z 10% ... i jednocześnie obcięli pensje o 25 % ale komu...? Tylko budżetówce - czyli największym darmozjadom. Podobnie uczyniono w Czechach tyle tylkio, ze 10 % ... . Niech więc Pan tuskomatoł nie żeni takich głodnych kitów. Polacy to inteligentni ludzie, powiedział o swoim elektoracie Kaczyński, o POlektoracie Lis powiedział - "...oni nie są tacy głupi na jakich wyglądają - oni są znacznie głupsi..." Więc tym drugim takie dyrdymały może Tusk wciskać ...
erpe / 83.23.204.* / 2011-10-06 18:45
to jest norma, nikt sie nie obraża za nieterminowe placenie, nawet sobie na naliczamy odsetek, jest jak jest, niestety fakturę trzeba wystawic i zaplacic podatek ale nikt nie robi z tego afery, czy jakiejs mafii.
mafia to nasz rząd i partyjniactwo POPISu, SLD , PSL
gfghfhjfgfhg / 31.175.44.* / 2011-10-06 19:18

to jest norma

Moze i norma, ale ja nie chce w sejmie partii ktora takie praktyki upowszechnia. Niedlugo od takich ludzi mozemy usłyszeć, ze skoro wszyscy kradną, to nie róbmy afery jak politycy RPP to robią. jeżeli bronisz ich w taki sposób, to tylko świadczy o twojej moralności
arch / 2011-10-06 19:30 / Tysiącznik na forum
a to też to jest norma -Moze i norma, ale ja nie chce w sejmie partii ktora takie praktyki upowszechnia.

"Rzeczpospolita" opublikowała wczoraj artykuł pt."Historia artykułu 585", w którym opisuje, jak to posłowie PO i PSL błyskawicznie zmienili prawo dotyczące działania na szkodę spółki. Dzięki temu procesu uniknął Ryszard Krauze - jeden z najbogatszych Polaków.

Widać Tusk wprowadzil i akceptuje rzady przestepcow.Chodzi o totalna destrukcje panstwa polskiego.Kto tego nie widzi ?
trele / 178.56.122.* / 2011-10-06 17:47
Dajcie spokój psychopacie. On tak ma, że bogactwo buduje na cudzej krzywdzie.
erpe / 83.23.204.* / 2011-10-06 18:42
inni budują bogactwo na publicznych pieniądzach - kolesie z Po, kolesie z PIS itd
Elektro Devil / 2011-10-06 17:47 / Tysiącznik na forum
zlepek gejów, transwestyta... i celowe nadużycia finansowe. Kto o zdrowych zmysłach zagłosowałby na coś takiego jak Ruch Palikota.

Idźcie sobie lepiej na piwo, ale nie róbcie z Polski pośmiewiska..
NJJK / 188.222.15.* / 2011-10-06 16:55
SZANUJE POLAKOW I SAMEGO SIEBIE. WYBIERAM PIS.
Piec Prawd Polaków brzmia: prawda pierwsza: Jestesmy Polakami; prawda druga: Wiara ojców naszych jest wiara naszych dzieci; prawda trzecia: Polak Polakowi bratem; prawda czwarta: Co dzien Polak Narodowi sluzy; prawda piata: Polska Matka nasza - nie wolno mówic o Matce zle.
edeq / 188.33.84.* / 2011-10-06 17:35
Ja dziękuję zarówno Palikotowi, jak i PiS-owi. Odnośnie Palikota, to na naciągacza nie będę głosował, a PiS-u nie poprę bo nie lubię kiboli.
????? / 79.186.2.* / 2011-10-06 17:46
ale edeq dajesz soba manipulowac , myslisz ze po co Tusk wojenkę z kibolami rozpoczal ?
Obejdzie się... / 83.4.95.* / 2011-10-06 17:40
Łaski nie robisz...
dla polski / 62.10.64.* / 2011-10-06 17:35
dno i dwa metry mułu , ciemota przez ciebie przemawia ale całe szczęscie że Polacy nie są ciemni i w końcu zaczna wybierać kogoś noewgo a nie w koło jednych i tych samych co skoro do tej pory nic nie zrobili to DLA CZEGO TERAM MAJĄ ZROBIĆ ? a ty dalej wież w obietnice pisu ........... a ja głosuje NA PALIKOTA
edeq / 188.33.84.* / 2011-10-06 17:37
Ma człowiek prawo nawet do najbardziej dziwnych decyzji. Po co go obrażasz? On tego nie robi.
kkytrio / 46.205.118.* / 2011-10-06 17:57
Nikogo nie obraża? A świński ryj w sejmie , wibrator pokazany publicznie to co nie obraza ? Weź człowieku pomyśl zanim coś napiszesz bo ludzie mają pamięć a to sie działo nie tak dawno.
romi nie logo / 83.20.5.* / 2011-10-06 18:26
no i co z tego ze wibrator pokazal, ale mi to obraza a swinski ryj to raz w miesiacu widze bo kupuje od rolnika polowke swini co miesiac i wyroby sobie jaki chce robie
esu / 78.8.247.* / 2011-10-06 16:20
Ludzie są po prostu ekstremalnie naiwni i wolą wierzyć Palikotowi snującemu swoje bajki od wczoraj niż Korwinowi Mikke, które więcej niż 20 lat mówi to samo i co więcej patrząc na Grecję i 80% zadłużenie Niemiec, Francji i Wlk. Brytani to co on mówi sprawdza się. Dlatego właśnie wszyscy politycy dzisiaj to socjaliści. Zawsze znajdzie się 40% idiotów, którzy uwierzą w teksty typu jak ja wygram to każdy dostanie milion złotych albo urzędnicy zaczną być mili i oszczędni. Przy takiej frekwencji wyborczej jaką mamy te 40 % w zupełności wystarczy do wygrania wyborów.

Do tego jeszcze banda komuchów siedzących w Komisji Wyborczej od czasów PRL zabrała możliwość startowania JKM w całym kraju i do dziś wielu ludzi żywi przekonanie, że JKM w wyborach nie startuje w ogóle.
Kontra 39 / 46.205.62.* / 2011-10-06 18:03
Palikot socjalistą? Śmieszne. Jeszcze nie widziałem kapitalisty który by był socjalistą. A jezeli tak jest to niech odda majątek biednym których w lubelskim nie brakuje ale tego nie zrobi bo jak wynika z wyroku on nawet nie chce płacić za wykonaną pracę taki z niego socjalista.
JanuszPOlikot / 2011-10-06 16:10 / Tysiącznik na forum
POwski POkemon.....i tyle.w temacie........
staszek2 / 89.79.113.* / 2011-10-06 16:06
ja na Palikota ,nie planowałem od dać głosu, przemawia rozsądek ,za dużo krzyczy ,a tacy ,co obiecują bez pokrycia ,nie są dla mnie kandydatami ,wolę prawdę ,choć może być bolesna, a obiecanki są bolesne,żeby dać trzeba mieć. mój głos jest cenny ,to nie śmieć .
rudy_rydz / 94.251.139.* / 2011-10-06 16:04
Palikot powiedział że chce jednego wielkiego Państwa Europejskiego - Ludzie to utopia a co dalej? Rewolucja?
Dbajmy o własne Państwo co się nazywa Polska a z innymi współpracujmy!


1. Polska to bardzo zły geopolityczny region - naiwni sądzą że to się że
to się tak nagle zmieniło za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Donalda -
to nieodpowiedzialność:
http://polmap.republika.pl/polska1.htm
2. Polska który zawsze był bardzo bogaty w różnego rodzaju bogactwa naturalne (największe w Europie) Każdy chce z kogoś doić ile się da i jeżeli tylko można. Dlatego
choćby tu odkryli największe na świecie złoża złota to wydobywać
nie będzie można ze względu na ochronę unikalnego chrząszcza Turkocia
3. Ponadto ma klimat bardzo przyjazny a natura jest bardzo atrakcyjna,
ludzie zdolni i tani pracownicy dużo konsumujący.

Nic dziwnego że każdy chciałby tu zrobić jakiś interes i podporządkować
sobie to miejsce, nie żeby coś do nas mieli poprostu każdy chce zarobić bo
skoro każdy dba tylko o swoje cztery litery, więc sąsiedzi napewno
skorzystają z okazji jeżeli taka się nadarzy i tu Jarek ma rację z tą
białą flagą. A kto tego nie rozumie to ignorant jest.

Dzisiaj z punktu widzenia jednego życia Kowalskiego, ludzie sobie
myślą ze granice Polski to już zawsze takie będą jak dziś - niestety
nie będą chyba że zawsze oznacza dla Kowalskiego jakieś 30 do 80 lat..


Dlaczego? bo nigdy tak nie było, a uważanie że dzisiaj narody nagle
się kochają i są mądrzejsze to głupota i nieodpowiedzialność.
http://polmap.republika.pl/polska1.htm
konan / 31.11.219.* / 2011-10-06 16:01
Ja głosuje na Palikota, jedyny normalny i w dodatku prawdziwy przedsiębiorca.
arch / 2011-10-06 18:18 / Tysiącznik na forum

w dodatku prawdziwy przedsiębiorca.
- Jak z koziej dupy trąbka !

Palikot był już szefem Komisji „Przyjazne Państwo”,mającej zwalczać biurokrację i legislacyjne buble, które m.in. krępują ekonomiczne działania ludzi przedsiębiorczych.
I co .....?
Komisja okazała się kompletną katastrofą i niewypałem. Tymczasem Polska spada w rankingach wolności gospodarczej. W rankingach e-administracji ONZ w ciągu 2 lat spadliśmy z 33. na 45. lokatę.
Wg OECD jesteśmy najbardziej przeregulowaną gospodarką wśród krajów OECD. System podatkowy jest w Polsce koszmarnie skomplikowany i oceniany jako jeden z najgorszych na świecie.
- To są fakty.
-To jest masakra .
esu / 78.8.247.* / 2011-10-06 16:31
Bez żartów. Gościa, który dostał Polmosy w ramach rozkradania majątku narodowego zwanego prywatyzacją nazywasz przedsiębiorcą???? Wiesz jak takie interesy się robiło. Bez znajomości z urzędnikami i służbami specjalnymi w "prywatyzacji" nie miałeś czego szukać. Z niego taki sam przedsiębiorca co z Solorza Żaka, Kulczyka i Czarneckiego.
JanuszPOlikot / 2011-10-06 16:03 / Tysiącznik na forum
POgratulować.......:):):):):):).......
ker66 / 89.72.107.* / 2011-10-06 15:59
Jak można tolerować pajaca latającego ze świńskim ryjem i sztucznym penisem, kolegę rudego klauna.
Oni się z Was śmieją. Opamiętajcie się.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy