Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot rusza do walki o Nowoczesną Polskę

Palikot rusza do walki o Nowoczesną Polskę

Money.pl / 2010-10-02 18:09
Komentarze do wiadomości: Palikot rusza do walki o Nowoczesną Polskę.
Wyświetlaj:
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-10-02 21:53
Palikot rusza do walki o Nowoczesną Polskę, tym razem - Z SIERPEM W LEWEJ I MŁOTEM W PRAWEJ RĘCE!
Don Kichot zas***y nam się objawił!
Pilsener / 2010-10-02 21:12 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
1. usunięciem religii ze szkół - ZA
2. prawem kobiet do aborcji - NIE MAM ZDANIA, jest mi to obojętne
3. darmową antykoncepcją - PRZECIW
4.refundowaniem in vitro - PRZECIW
5.wprowadzeniem edukacji seksualnej w szkołach - ZA
6. likwidacją kościelnej Komisji Majątkowej i zniesieniem Funduszu Kościelnego - ZA
7.a także za rejestracją związków partnerskich, hetero i homoseksualnych. - NIE MAM ZDANIA, jeśli nie zwiększy to kosztów administracji to jest mi obojętne
8. parlamentarzyści i samorządowcy mogli sprawować mandat maksymalnie 2 kadencje - PRZECIW - to sprzeczne z regułami demokracji
9. Jest za zniesieniem subwencji budżetowej dla partii - ZA
10. jednomandatowymi okręgami wyborczymi i likwidacją Senatu - ZA
11.a także ograniczeniem liczby posłów do 300 - ZA
12.. Chce darmowego internetu - PRZECIW
13. jawności dokumentów urzędowych i przeznaczania 1 proc. środków budżetowych na kulturę. - PRZECIW

Trochę dziwny program, ni to demokrata, ni to lewak, trąci trochę populizmem i nie ma ani słowa o gospodarce, a nowoczesny kraj to przede wszystkim gospodarka i infrastruktura a nie in vitro. Jestem na NIE, rozważę poparcie dla partii Pana Palikota (prywatnie bardzo Cie Janusz cenię) jeśli najpierw się wykaże. Mój głos zdobywa się dokonaniami a nie obietnicami.
Ding-dong / 188.146.129.* / 2010-10-03 13:58
Jesteś za wprowadzeniem edukacji seksualnej ? Przeciez to zwiększy koszty, tych "edukatorów"-zboczeńców też trzeba opłacać! Zdecydowanie PRZECIW,
niewierzący ateusz / 83.5.61.* / 2010-10-02 21:36
pan szanowny sobie popatrzy ile dokonań dokonała komisja jak to tam jej było a mam "przyjazne państwo", nie wiem czy pan zauważył,że postulaty 9 i 10 oraz 11 były w programie PO a jedenasty to chyba nawet jest dalej,bo premier coś ostatnio o ograniczeniu liczby posłów akurat też chyba do 300 opowiadał , bo wcześniej było o połowę do 230 , zważywszy na powyższe pana stwierdzenie "Mój głos zdobywa się dokonaniami a nie obietnicami." wielce mnie zadziwiło, tak wielce,że aż spytam ALE NA CO PAN SZANOWNY LICZY? bo ja co najwyżej na realizację punktów 2 i 3 , w końcu wydawać nie swoją kasę byle matoł potrafi
Andiii 5 / 83.31.177.* / 2010-10-02 21:28
Nooo..... to macie nowego idola i to o szlacheckim nazwisku.A co z przyjaznym Państwem , propaganda ?! Wcześnij był ten co miał dziadka w wermachcie.Same gwiazdy !! O zapomniałbym o prezydencie który zdążył rozdać już kilka orderów byłym ubekom i donosicelom. I znów kilka lat w plecy z ręką w gównie .PA !
Andiii 5 / 83.31.177.* / 2010-10-02 21:31
Teeeeeeeee.... Wania wracaj i skończ te robotę z przyjaznym Państwem !!!
Andiii 5 / 83.31.177.* / 2010-10-02 21:41
Zapomniałem , ty i twój koles nadajecie sie tylko do bicia piany .
łoj dyna dyna / 83.29.4.* / 2010-10-02 21:10
Lecioł pies przez łowies suka przez krzoki
I wypina duuuupe na taki śpiywoki
m-53 / 83.31.67.* / 2010-10-02 20:53
Powodzenia.
To już nawet nie lewicowy a wręcz lewacki populizm i to do kwadratu.
Skrzyżowanie Biedronia z Senyszyn. Okraszone kupą Wojewódzkiego. Wręcz kretyńska postawa roszczeniowa.

I ani słowa o gospodarce, rozwoju, Polsce.
1pp / 93.105.57.* / 2010-10-02 23:36
A gdzie on ma te swoje narzędzia, no wicie te, co wymachiwał.
Zabrali mu , cy co?
eugenia.pigwa / 83.30.139.* / 2010-10-02 20:32
Coś w rodzaju lewicowego UPR dla mniejszości seksualnych i antyklerylałów. A PO straci jedynego odważnego, który potrafił obrabiać PiS na poziomie Jacka Kurskiego. W sumie szkoda chłopa.
T. / 81.190.70.* / 2010-10-02 20:20
Tak się dziwnie składa , że choćbym nie chciał , to jednak muszę przyklasnąć Palikotowi w tych jego 15 postulatach. Sporo jest w tym racji .
Tylko do ich realizacji jest bardzo daleka droga usłana potężnymi kłodami . Ale do wytrwałych świat należy.
Powoli , ale do celu. Życzę mu powodzenia.
Tak jak "kler" . Powoli ,ale do celu.
k aczordonald / 86.166.55.* / 2010-10-02 19:50
Przekonamy się kto ma większą siłę przekazu: czy wyczerpany i wypluty z pomysłów Premier, który zaleca Polakom, aby przez kolejne lata gryźli trawę i zaciskali zęby, a przy tym radośnie obiecuje, że już za kolejnym zakrętem czeka nas piękny widok

To o Tusku-ale jak on tak moze. Przeciez byl nadwornym blaznem wlasnie Tuska i PO.
O co tu chodzi?.
Byl cacy jak obrazal opozycje, a teraz beeeee Palikot, nie dobry.
Bo jak zatrudniasz blazna do odwracania uwagi, to pamietaj zeby byl biedny i bez ukladow, a Palikot moze sobie za kase polokowana za granica zyc jak krol do konca zycia i smiac sie z tego PO-PISowego towarzystwa.

Jak twierdzi Gras, nie przekroczy progu wyborczego.Ale strach przy d upie jest, bo na wszelki wypadek zapewnia ze w razie gdyby, to i tak bedzie wspolpracowal z PO ;;;;;))))))), co doskonale widac w wypowiedziach Palikota na temat premiera::::::))))))

Widac juz ze Titanic zanuza sie coraz bardziej, a do koryta niecierpliwie przebiera nogami oczekujaca w kolejce zmiana.
Coz z tego, skoro nowa ekipa przy korycie bedzie skladac sie w wiekszosci z tych samych kolesi.
Trzeba jedynie pozmieniac litery w szyku, PO-OP moze PIS-SIP, NOWOCZESNA POLSKA.....jakkolwiek

Ale jedna prawda pozostaje niezmienna-obywatelu, zrob sobie dobrze sam.
xxzzcc / 178.182.184.* / 2010-10-02 19:48
W polskim sejmie były już tak egzotyczne partie jak PPP (partia przyjaciół piwa) i przez jedną kadencję przyjaciele piwa w sejmie działali. Teraz startuje nastepna partia egzotycznego twórcy według mnie powinna przyjąć nazwę partia przyjaciół dopalaczy bo jej twórca zachowuje się tak jakby te specyfiki zażywał.
sfera2 / 2010-10-02 19:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gdzie dwóch się bije tam .............. Palikot wygrywa.
Teraz odezwie się skowyt polskich nieudaczników, opluwanie i lament jaki ten Palikot jest be. Jednak jak wcześniej pisałem o Palikocie że może nas wszystkich zaskoczy i jednak zaskoczył, czy to się komu podoba czy nie. Ruch niezadowolonych na wszystkie partie jest większy od tych co je popierają.
SumieniePiSokomuchów / 64.89.240.* / 2010-10-02 19:33
To byłaby w końcu jakaś zmiana na lewej stronie. :)

A i PiSokomuchy będą mieli nie lada zgryz. Konserwatywni wyborców, których Palikot od PO odstraszał a głosowali na PiSokomuchów, mogą wrócić do głosowania na PO. W końcu lepiej głosować na kogoś, co jarał trawkę jakieś 30 lat temu niż wali w łeb prochy obecnie i to podczas kampanii wyborczej na Prezydenta RP. I nie wie co się z nim działo przez 2 miechy kampanii.
Prawiezaratrala / 81.219.150.* / 2010-10-02 21:13
Zmień nicka na: mała gnida. Wzniesiesz się na poziom palikmiota.
sxcdfr / 195.116.98.* / 2010-10-02 19:26
Hasła które głosi Palikot w Sali Kongresowej wyglądają tak jakby mówił to co przeciętny dotychczasowy wyborca PO i SLD chce usłyszeć.Będe sie jednak przyglądał tej partii i być może za rok w wyborach na nią zagłosuje
...
http://skocz.pl/marzenie2010
MS MATRIX-2010-10-02 / 62.87.244.* / 2010-10-02 19:12
BEŁKOT i ... jeszcze raz BEŁKOT. A postulaty? Wszystkie, te których palikot nie zrealizował przewodnicząc komisji "Przyjazne państwo". A kalisz kolejny raz dokłada ... napieralskiemu, a kutz ... tuskowi
maciekkkk / 2010-10-02 18:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Może w końcu uda się zrobić drugą rewolucję, z ekonomicznego punktu widzenia, drugi plan Balcerowicza.
arch / 2010-10-02 18:29 / Tysiącznik na forum
Podoba mi się taktyka .
Spojrzenie na słupek...i sru leminga VATem.
Spojrzenie na słupek...i sru leminga zasiłkiem pogrzebowym.
Spojrzenie na słupek...i sru leminga płacą minimalną.
Spojrzenie na słupek...i sru leminga zasiłkiem pielęgnacyjnym.
Spojrzenie na słupek...i sru leminga...momencik, teraz trzeba opieprzyć OFE.
Spojrzenie na słupek...O.K. już można leminga...
"Kocham Was, głupie lemingi. Dlatego muszę i chcę Wam dogodzić.
Wacuś Młody Zapatero / 83.29.4.* / 2010-10-02 19:36
Po takim wydOOpceniu to LEMINGOM nawet sztuczne oddychanie i masaż serca nie pomoże. Cała ich nadzieja w PKP, o ile ich złomiarze nie uprzedzą , bo nie zdążą zniżek skonsumować. Pzdr
........................................... / 77.114.81.* / 2010-10-02 19:15
Ty jesteś taki elokwentny , że nawet epitetu nie potrafisz jakiegoś oryginalnego wykombinować . To co miał powiedzieć , żebyś był zadowolony proszę to twoje 5 minut ...., ale najpierw zdejmij pisuar z głowy
niewierzący ateusz / 83.5.61.* / 2010-10-02 18:11
palikot jest promowany natrętnie i nachalnie jak leper w roku 2001 - w telewizji leper, w radiu leper portale netowe leper itd i nadmuchali tłuka do jakichś 10%, z palikotem jest dokładnie tak samo, i tak samo skończy
na / 83.5.61.* / 2010-10-02 19:20
łoł palikot awansował na portalu na pierwsze miejsce z fotą, jak już wspomniałem więc proponuję bardziej podniecający test, bo to co mnie podnieca to jest właśnie KASA ,
na zachętę fragmencik
"Zelektryzowała mnie wczoraj wiadomość, że 5 miliardów złotych wyda państwowa Dyrekcja Dróg (GDDKiA) na automatyczny system ściągania opłat za korzystanie z dróg przez samochody ciężarowe (ETC). Kwota 5 miliardów złotych jest szokująca, bo to więcej niż budżetowe wydatki na drogi krajowe w roku 2010 (około 3.7 miliarda złotych) i mniej więcej tyle, ile zyski budżetu z podwyżki podatku VAT. Jest to więc kwota gigantyczna, która powiększy i tak już ogromny dług publiczny."

i linka do całości
http://afortiori.salon24.pl/234977,najdrozsze-drogi-sld-i-po-i-jak-tu-nie-klac

może money jako portal finansowy nr 1 zajmie się problemem że
"ćwierć opłaty za drogi zostanie zużyta na samą obsługę poboru opłaty."
gfshgffffffffg / 109.74.97.* / 2010-10-02 18:09
tusk widzi ze się PO sypie wiec robi wyjscie awaryjne.
Tako / 195.117.93.* / 2010-10-02 21:50
Gdyby zrealizować te 15 postulatów to wkrótce w Polsce byłby raj, ale....Baju, baju będziesz w raju. Stawiam, że Palikot wejdzie do Parlamentu i to będzie jego koniec, zawiedzie rozgrzane młode głowy ( i kilka dziecinniejących starych gwiazd filmu i estrady ) i zniknie gdzieś w Lubelskim jako błyskotliwa acz krótka gwiazdka życia politycznego....
Ryszard Wojciechowski / 83.23.124.* / 2010-10-02 23:19
czas najwyższy zacząć reformę finansów od głowy, i nie zapomianać o sukienkowych
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy