Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Palikot wygrywa z PiS. Sensacyjny sondaż

Palikot wygrywa z PiS. Sensacyjny sondaż

Money.pl / 2011-10-07 06:05
Komentarze do wiadomości: Palikot wygrywa z PiS. Sensacyjny sondaż.
Wyświetlaj:
SmyczNaJarka / 212.234.67.* / 2011-10-07 06:05
kto potrafił pokazał obu kserom, gdzie ich miejsce i dlaczego właśnie na śmietniku historii!

Kocham go za to, jak ośmieszał i pseudo prezydenta i sterującego nim bracisza pokazując ich hipokryzje, zakłamania i zwykłe oszustwa!!!
pomo dore / 2011-10-07 08:10 / Tysiącznik na forum
też go kocham za przekręt z pożyczkami z rajów podatkowych, gdzie do tej pory nie wiadomo kto ostatecznie mu te miliony euro pożyczył( długi łańcuszek pośredniczących firm-widm), za brak rozliczenia tych pożyczek, za przekręt z zakupem Polmosu Lublin, za przekręt z wpłatami na fundusz wyborczy dokonywanymi przez studentów i emerytów którzy robili wielkie oczy jak sie dowiedzieli ze podobno wplacali spore sumy na KW PO, kocham go za niezwykle płodny okres kiedy był przewodniczącym komisji Przyjazne Państwo kiedy to zasypał Sejm tysiącami ustaw upraszczających zasady działalności gospodarczej, kocham go też za "odejście" z PO w celu zebrania głosów takich idiotów jak ty , którym juz Platforma się nie podoba. Po wyborach koalicja Palikota z Platformą murowana
Zenon654 / 95.160.188.* / 2011-10-07 06:30
Korzystając z ostatnich godzin ciszy wyborczej chcę powiedzieć, że program gospodarczy Ruchu Palikota jest najbardziej spójny.
Moje TAK dla Ruchu Palikota.
sgfsdgfdgdf / 212.14.47.* / 2011-10-07 07:47
Każdego jest spójny, nawet mój. A ja na palikota nie będę głosował, bo nie głosuję na tych to okradają innych (patrz wyrok w trybie wyborczym).
fhjhg;l / 195.74.79.* / 2011-10-07 07:47
nawet matematycznie zero jest najbardziej spójne
berger6630@ / 2011-10-07 07:44
ajajaj- na forach internetowych Palikot ma duże poparcie ale inaczej to wygląda w mediach nikt nie brał pod uwagę że jago partia zajdzie tak wysoko - od wielu lat miałem gdzieś wybory ale teraz pójdę i zagłosuję na RPP- fakt może niektóre jego propozycje to utopia ale co tam
Lorunia... / 188.47.17.* / 2011-10-07 08:15
Czy fakt ukazania się tego sondażu wiąże kogoś prawnie , że może sfabrykowano takie wyniki ? miny twórców tych danych zrzedłyby gdyby dowiiedzieli się , że to ktoś może sprawdzić ten sondaż i wyciągnąć konsekwencje nawet karne za oszustwo ! Póki co nikt nie musi się bać można oszukiwać , a działa to psychologicznie na wyborców.
6 7 8 9 10 11
na koniec starsze

Najnowsze wpisy