Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot: Z tchórzami nie będę się bawił w chowanego

Palikot: Z tchórzami nie będę się bawił w chowanego

Wyświetlaj:
Kosanova / 79.186.25.* / 2010-07-27 11:37
Czy era palikotshow kiedyś się skończy wreszcie? Kiedy pijar ustąpi merytoryce? Za co my im płacimy w tym sejmie? Dlaczego ciągle tych samych, mało sprawdzonych, mało dających z siebie innym wybieramy? Ludzie - używajcie czasami rozumu! Błągam!
rafik852 / 194.72.165.* / 2010-07-26 11:49
przede wszystkim, to widać, że jest za dużo posłów w Sejmie skoro 120 osób nudzi się i szuka sobie na siłę jakiegoś zajęcia. Tylko dlaczego ich wynagrodzenia mają iść z kasy państwowej?
bojkot / 81.210.19.* / 2010-07-26 08:43
Z mądrym inaczej nie będę utrzymywał żadnych kontaktów.
kaska11 / 194.72.165.* / 2010-07-26 11:50
Maciarewicze będą chodzić opłotkami, żeby się nie natknąć na Palikota :)
poiu / 188.47.229.* / 2010-07-24 14:19
Co to za nazwiska,czy on poli koty,a może inne gady
ora_et / 77.112.119.* / 2010-07-24 08:36
Fakt, że na różowych salonach POlandu, poseł , a wcześniej min. Macierewicz, wzbudza postrach nie wyglądem, czy też bandyckim zachowaniem, jak w przypadku POlikota. Powodem jest wiedza, którą posiada o czołowych postaciach POlandu. Sformułowania rodem z peerelu, przyswojone przez zakodowanych oszołomów, powtarzane uporczywie od lat w stosunku do oponentów, typu "sianie nienawiści", "plucie jadem", nijak nie pasują do tego wyjątkowo kulturalnego i rzeczowego człowieka, którego słucha się z przyjemnością.
Fakt, że w tym landzie wolności obywatelskiej jest tyle na ile pozwolą media nazywające się postępowe i nowoczesne. Tymczasem Agora umacnia się , połyka kolejne wielkie firmy i praktycznie wszystkie media są sterowane przez jedną grupę trzymającą władzę. Na ich jedno skinienie jedni zostają wyzuci z jakiejkolwiek wartości, a najgorsza szumowina zyskuje miano autorytetu. Kościół i dekalog był sprowadzony do tego samego miejsca co dzisiaj, ciemnoty i zacofania. To wypisz wymaluj peerel.
Sądzicie, że wówczas całe społeczeńswo była antysowieckie? Nic podobnego, tylko garstka. Ten ruch solidarnościowy to w większości był hamowany konsumpcjonizm, któremu chodziło o dostęp do tego co w zachodnioeuropejskich marketach.
Historia zatoczyła koło i dzisiaj jesteśmy w tym samym miejscu co przed 30 laty. Praktycznie wszystkie media i cała władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza należy do jednej grupy trzymającej władzę. Pozostałości opozycji tj. PiS zostało sprowadzone do poziomu marginesu.
To jak potoczą się losy katastrofy, było dla mnie jasne po 24 godzinach. W ciągu doby sprawcy zostali osądzeni i przyczyny podane. Pomimo, że społeczeństwo, najczęściej z samej ciekawości chciało poznać prawdę, gdyż gołym okiem było widać, że jest odwrotnie niż w wersji zaprezentowanej przez media w ciągu pierwszej doby, to tzw. władza potrafiła umiejętnie rozmyć klarowny obraz zbrodni.
Po 3 miesiącach jest jasne, że prawda nie wyjdzie na jaw, a wszelkie próby dochodzenia muszą się skończyć tak jak w przypadku komisji. Na jedno skinienie dyżurnego Goebelsa ruszyły media, sobaki spuszczone ze smyczy. Czego Macierewicz i spółka chcą dowieść? Prawdopodobnie przesadzili. Po 10 kwietnia żyjemy w inny kraju. Po jednym dniu od pierwszego zebrania komisji, słychać że jeden POGoebels, jest mądrzejszy od całej komisji. Mało tego, facet, który w imię prawdy i pro publico bono, wiele razy rzucał życie na szalę został tchórzem, a bezczelny bandzior bohaterem. Czyli wyszło jak zawsze w tym landzie.
Kazik777 / 89.238.36.* / 2010-07-25 12:16
Gratuluję wyważonej opinii. Zgadzam się w 100%. Oszołomowi (Palikotowi) mówię: nie!
osa111 / 95.41.145.* / 2010-07-25 11:53
Jak Ci się land nie podoba, to emigruj...
jj72 / 77.112.222.* / 2010-07-24 11:24
Nie pisz społeczeństwo o grupce napaleńców z PiSu, bo to ni wmawiają reszcie ludzi peerelowską ciemnote i piorą ich mózgi w znanym z tego radiu MR....
a jednego co chce Palikot to otworzyć ludziom oczy a robi to w sposób karykaturalny..
taka prawda / 79.162.134.* / 2010-07-24 14:31
Nie czepiaj się RM; Czepiaj się tvn-ów, Polsatów i rzekomo (tylko na papierze) mediów publicznych, które przez lata tolerowały hucpę politykierów namaszczonych w Magdalence i przy Okrągłym Stole. Po dwudziestu latach pseudotransformacji 70% społeczeństwa żyje poniżej minimum socjalnego. Nie podaje się prawdziwego bezrobocia, które jest dwukrotnie wyższe od oficjalnego (3 miliony na emigracji). Miliony ludzi pracują za 1000 zł/mc. 80% emerytów otrzymuje po kilkaset zł/mc świadczenia. W Polsce od kilkunastu lat są "zamrożone" najniższe płace i najniższe emerytury. Bo trudno nazywać podwyżką "jałmużnę" w wys. 20 czy nawet 50 zł/mc. Z powodu braku mieszkania w ciągu tej zimy zamarzło na śmierć kilkaset ludzi. Tysiące głodujących zgania się przed świętami na rynki dużych miast żeby raz w roku sobie pojedli. Jak przed wojną w II RP (bród, smród i ubóstwo). Niemcy zużywają rocznie 100 mld m3 gazu. Francja również zużywa 100 mld m3 gazu na rok. Polska zużywa 14 mld m3 gazu na rok. To świadczy o dystansie jaki dzieli Polskę od cywilizacji. Nawet uboga i zacofana Ukraina zużywa ok. 60 mld m3 gazu rocznie. Dziesięciomilionowa Białoruś rocznie zużywa ponad 20 mld m3 gazu. Przez minione 20-lat niczego nie zrobiono aby unowocześnić Polską gospodarkę i przestawić na zasilanie gazem i energetykę jądrową. W 85% przemysł Polski opiera się na przestarzałej energetyce węglowej ze wszystkimi tego konsekwencjami. Po 20-latach transformacji ustrojowej społeczeństwa polskiego nie stać na godne człowieka XXI wieku ogrzewanie domów gazem. Palą w domowych kotłowniach brudnym węglem, śmieciami, odpadami plastikowymi lub chrustem uzbieranym w lesie. Jeżeli nie wierzycie to przejdźcie się wieczorem po osiedlach domków jednorodzinnych i własnym nosem poczujecie. Setki tysięcy ludzi jest bezdomnych, którzy grzebią po śmietnikach żeby z głodu nie umrzeć. Tak wygląda ta Polska po 20-latach nierządów szulerów różnej maści spod znaku UD, KLD, UW, AWS, SLD i PSL – jeden z najbiedniejszych krajów Zjednoczonej Europy.
mm7 / 178.36.54.* / 2010-07-26 08:59
"Nie czepiaj się RM" - co się stało ze świadectwami na ratowanie Stoczni Gdańskiej? Masz rację jeśli coś zostało zbudowane na oszustwie to na pewno nie podaje prawdy.
Ponieważ ostatnio namnożyło się nam w kraju różnych komisji to postuluję powołać jeszcze jedną "Do wyjaśnienia źródeł finansowania RM" oczywiście wszystko w imię dobra Wszystkich Polaków, aby już nikt nigdy nie mógł złego słowa powiedzieć o tej instytucji (np: że jest pralnią brudnych pieniędzy). Sądzę że nie będzie sprzeciwy osób zainteresowanych ponieważ to tylko wpłynie na poprawę wiarygodności RM i zdobycie nowych wiernych słuchaczy.
sceptyk10 / 83.24.217.* / 2010-07-24 18:00
Mocno się zapędziłeś. Ciekawe skąd masz te dane statystyczne. Bo na pewno nie z oficjalnych danych bądź polskich bądź europejskich. A czy masz pojęcie czym groziłoby przestawienie gospodarki głównie na gaz?Lepiej nie zabierać głosu jeśli się czegoś nie wie niż pleść bzdury. Nie twierdzę że jest wszystko OK. Ale aby być wiarygodnym trzeba podawać dane potwierdzone. Dotyczy to zarówno ciebie jak i RM
ora_et / 77.113.24.* / 2010-07-25 02:46
Tak to właśnie wygląda ta rzeczywistość społeczna. Niewiele wiedzą niczym się nie interesują ale mają wyrobione poglądy. Bardzo ciekawe skąd te dane. Wystarczy trochę poszukać i uruchomić samodzielne myślenie. Trochę inicjatywy i umiejętności czytania ze zrozumieniem. Z perspektywy innych żródeł niż tuba propagandowa wszystko wygląda zupełnie inaczej. Fakt że stoimy na krawędzi katastrofy energetycznej, potwierdzają niekiedy w tutejszych mediach. Przedmówca nie postuluje przestawienia gospodarki, lecz podaje dane statystyczne na potwierdzenie tezy, że jesteśmy na tym samym etapie rozwoju co 20 lat wstecz. Sceptyk duby smalone plecie bo nie wie, że wykorzystanie energii węgla jest typowe dla krajów słabo rozwiniętych, bo to bardzo droga energia. Wykorzystujemy poniżej 1% energii z innych żródeł, z czym jesteśmy na równi z ... etc Nie to jednak jest miarą rozwoju, lecz poziom życia tj. zasobność, zdrowie i długość życia, a z tym jesteśmy rzeczywiście na końcu. To rzeczywiście jest skutek bandyckich rządów a nie wina społeczeństwa.
mm7 / 178.36.54.* / 2010-07-26 08:45
1. "Z perspektywy innych źródeł niż tuba propagandowa wszystko wygląda zupełnie inaczej" - masz na myśli źródła naukowe czy objawienie?
2. "Przedmówca ...podaje dane statystyczne na potwierdzenie tezy..." - od kiedy podaje się dane statystyczne na podstawie tezy? Sądziłem że nazywa się to demagogia.
3. "..wykorzystanie energii węgla jest typowe dla krajów słabo rozwiniętych, bo to bardzo droga energia" - Widziałeś kiedyś rachunek za ogrzewanie domu gazem i innego o podobnej kubaturze ogrzewanego węglem? Jak zobaczysz to dopiero bierz udział w dyskusji.
Zależność jest prosta źródło energii wykorzystywane na wyższym stopniu rozwoju jest droższe, natomiast zaletami są wygoda stosowania i mniejsze zanieczyszczenie środowiska
gdie sens gdzie logika / 83.27.92.* / 2010-07-26 10:46
hmmm drogi mm7 chyba nikt Cie nie poinformował, że gaz wzrósł wtedy kiedy dużo Polaków przestawiło się na tę formę ogrzewania domów, tak samo było z gazem do samochodów przypomnij sobie ile kosztował gaz gdy mało kto jeszcze miał auto na gaz a teraz ile kosztuje gdy jest to tak powszechne, albo cena za ropę, na świecie cena za baryłkę ropy spadała a w Polsce rosła, na świecie cena za baryłkę rosła no to przecież jak rośnie na świecie to i u nas trzeba podwyższyć stawkę aby przypadkiem ktoś nie zarobił mniej.
Czemu nikt nie mówi o gazie łupkowym w Polsce, z tego co wiem (jak się komuś będzie chciało to niech poszuka a znajdzie w co oczywiście wątpię, że będzie się chciało...) Polska jest bardzo zasobna w tą formę gazu i już Amerykanie wykupili na Pomorzu ziemię aby przeprowadzać odpowiednie badania i zacząć potem wydobycie. Bronią się niby tym, że nie mamy technologi ale przecież zawsze można było nabyć technologie a nie sprzedawać wszystko co mamy. Czy tak powinno być w w wolnym kraju?
Żeruje się na biednych aby bogaci mogli być jeszcze bogatsi. Podatki mamy jedne z najwyższych w Unii, a czy widać abyśmy dzięki tym podatkom coś budowali? Czemu nie korzystamy na naszych zasobach my tylko wszystko sprzedaje się zagranicznym kontrahentom?
Sami sobie odpowiedzcie na te pytania.
mm7 / 178.36.54.* / 2010-07-26 11:44
Nie zmienia to postaci rzeczy tzn: gaz jest droższy od węgla. To po pierwsze (i tu jest logika w wyborze węgla).
Co zaś tyczy się gazu łupkowego to o ile mi wiadomo sami nie jesteśmy na poziomie technologicznym pozwalającym na jego wydobycie. Natomiast zakup technologii? Kto ma za to zapłacić? Sądzę że jeżeli byłby krajowy inwestor i złożył konkurencyjną ofertę to dostałby koncesję.
Zaznaczam że nie jestem ekspertem od wydobycia ale wydaje mi się że Amerykanie nie wykupili ziemi (jak napisałeś) ale wykupili koncesję na wydobycie z danego rejonu, czyli dzierżawa. Jeżeli miałbym rację do takie "drobne" przekłamania i niedomówienia tworzą niezdrową atmosferę wokół tematu. Mam nadzieję że nie o to chodzi.
koyot.gamma / 213.238.65.* / 2010-07-24 02:43
Poza tym to nie są rodziny wszystkich ofiar. Jestem pewien że wiele rodzin jest przeciwnych powstania "partyjnej komisji do spraw ustalenia odpowiedzialności Tuska za katastrofę", bo tak powinna się nazywać. I znowu to samo. Wszystkie ofiary to PiS i przyjaciele. Ta sama gra co z patriotyzmem.. wszyscy polscy patrioci to PiS i przyjaciele... to jest hańba i żenada. Zginęło tam tylu wspaniałych ludzi, których oburzał styl polityki PiS-u a teraz się przewracają w grobach. Styl na głupiego, polowanie na wyborców z klapkami na oczach i wąskimi horyzontami.
jj72B / 77.112.222.* / 2010-07-24 11:29
Dokladnie też tak myślę i nie tylko ja - to typowa idiotyczna gra na niskich lotach kampanii przedwyborczej...
koyot.gamma / 213.238.65.* / 2010-07-24 02:36
Przepraszam bardzo.. ale co mogą wnieść do postępowania rodziny ofiar? Bo mi się zdaję że jedynie emocje, którymi zamierza grać PiS. Ani nie byli na miejscu, ani nie znają procedur i nie mają jednej tysięcznej wiedzy co prokuratura, międzynarodowy zespół do badania katastrof lotniczych i naukowcy badający katastrofę. Ale podjudzani i rozżaleni, będą wykorzystywani przez zespół specjalnej troski do siania niezgody i nienawiści, w tej bardziej nienawistnej części społeczeństwa.
m5 / 95.49.108.* / 2010-07-26 08:13
Zgadzam się z Tobą w 100%. Ale Jarowi przecież tylko o to chodzi, by było głośno i żałośnie. Wielu ludziskom przy pomocy kleru namieszał już w głowach i w dalszym ciągu nie odpuszcza. Chory człowiek, ale groźne jest, że wielu z nas dalej nie przejrzało na oczy. Rodziny ofiar z całą pewnością kierują się podsycanymi wciąż emocjami. Nic dobrego ani dla nich ani dla kogokolwiek (oprócz Jara) z tego nie wyniknie
stefan101 / 85.128.51.* / 2010-07-23 19:56
- to zaledwie eufemizmy określające Macierewicza.
I takie 'coś' poczuło że ma swoje 5 minut, żeby znowu brylować w mediach, więc będzie pluł, knuł, szydził, kłamał, ze zwoim cynicznym, ordynarnym uśmieszkiem...

Straszne...
terek / 89.74.126.* / 2010-07-24 12:08
Myślę tak samo. Mam także nadzieję, że nie tylko ja i że jest nas większość w tym kraju.
SumieniePiSokomuchów / 205.202.120.* / 2010-07-23 17:23
Chciałbym, żeby pierwszym poddanym tej sekcji był Lesiu.
A nóż widelec nie wróci on już na swe obecne miejsce.
tade / 83.2.33.* / 2010-07-23 18:01
a jak się zamienili miejscami ktoś to już sprawdzał
cuda_na_patyku / 81.219.69.* / 2010-07-23 17:42
uwazaj na siebie bo jak beda lapac Palikota z Bilgoraja zeby go uspic to przez pomylke moga zlapac ciebie.
pirek123456 / 89.78.107.* / 2010-08-02 18:32
Mam nadzieję, że już nie wrócą metody PiS- owskie w Polsce. Większość ludzi ocenia PiS prawidłowo tylko w Internecie dyżurni klerycy robią zamieszanie.
SumieniePiSokomuchów / 205.202.120.* / 2010-07-23 17:46
Dzięki za poradę.
Ale raczej w najbliższym przewidywalnym czasie nie będę ani w lubelskim ani mazowieckim, więc pewnie ominie mnie zastrzyk.
cuda_na_patyku / 81.219.69.* / 2010-07-23 18:26
Niemniej jednak uwazaj na siebie.
SumieniePiSokomuchów / 205.202.120.* / 2010-07-23 17:22
Ja rozumiem, że zdarzyła się tragiczna katastrofa lotnicza, ale osobą mówiącą takie słowa powinien zając się szybko psychiatra.

Tomasz Merta:
...
Należał do współautorów programu Prawa i Sprawiedliwości w dziedzinie kultury. Zasiadał w radzie "IV Rzeczypospolitej" oraz w radzie programowej Muzeum Powstania Warszawskiego. W 2005 należał do Honorowego Komitetu Poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.
...
FirezeuG / 2010-07-23 17:31 / Tysiącznik na forum

"To nie pamiątka, to relikwia" powiedziała wdowa po Tomaszu Mercie o jego ubraniach. [0]
Ja rozumiem, że zdarzyła się tragiczna katastrofa lotnicza, ale osobą mówiącą takie słowa
powinien zając się szybko psychiatra.


Wiesz, osobiście bym jakoś tego zbytnio nie kierował do psychiatry. Jak napisałeś zdarzyła się tragedia, a ta osoba straciła kogoś kogo zapewne był dla niej bardzo ważny. Mogę się więc zgodzić że rzeczy osobiste pochodzące z wypadku są swego rodzaju relikwiami, ale dodam że powinny nimi być jedynie dla rodzin zmarłych a nie całego społeczeństwa.
SumieniePiSokomuchów / 205.202.120.* / 2010-07-23 17:39
Ok, ale twierdzić, że będzie je chciała odkazić, że trzymać w domu?!
Takie patrzenie w tył jest szkodliwe dla psychiki.
I w tym sensie mówiłem, że powinna zostać objęta opieką psychiatryczną.
FirezeuG / 2010-07-23 17:41 / Tysiącznik na forum
Ok teraz rozumiem.
Wiem że śmierć w rodzinie bardzo boli, ale przyznam że muszę sięz tobą zgodzić.
cuda_na_patyku / 81.219.69.* / 2010-07-23 17:19
jliber uwazaj na siebie bo jak beda lapac Palikota z Bilgoraja zeby go uspac to przez pomylke moga zlapac ciebie.
poprzecie / 81.190.155.* / 2010-07-23 17:15
Boski Palikot, tak On jest dla swoich fanów bogiem, co powie to święte.
On i Niesiołowski. Inteligencja PO, sama elyta.
SumieniePiSokomuchów / 205.202.120.* / 2010-07-23 17:06
To jest Stańczyk obecnych czasów.
Tylko gratulować mu pomysłów.
łapiduch / 83.29.174.* / 2010-07-23 16:45
PełOwizna się szmaci na potęgę, chamstwo i zezwierzęcenie sięgnęło szczytów tej partii, wyśmiewali się z Leppera i Giertycha, a sami zeszli do poziomu Rycha, Mira, Zbycha i całego tego bandyckiego podziemia, forsa im sie na mózgi rzuciłą - skończą w hańbie i pogardzie, na lewackiej chrystofobii tez daleko nie zajadą, juz niejedenmu bandziorowi, któremu krzyż wadził na łeb niebo spadło.
spróchletti / 95.160.32.* / 2010-07-23 19:28
Z taką ilością jadu i nienawiści, jaką tu prezentujesz, bez względu nato, czy jesteś babą czy facetem, musisz być szurniętA. Nieodwracalnie.
jliber / 2010-07-23 16:48 / Tysiącznik na forum
Powtarzasz "Rycha, Mira, Zbycha" jakby na kimś miało to zrobić wrażenie. Dla Twojej informacji, w normalnym kraju (a nie kraju zrytych garów przez Populizm i Socjalizm), Rycho, Mir i Zbych dostaliby najwyższe odznaczenia państwowe oraz powszechne społeczne uznanie za utrudnianie wprowadzenia nowych podatków.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-07-23 17:05

Powtarzasz "Rycha, Mira, Zbycha" jakby na kimś miało to zrobić wrażenie.

Na tobie to nie robi wrażenia bo to twój chleb powszedni?

Dla Twojej informacji, w
normalnym kraju (a nie kraju zrytych garów przez Populizm i Socjalizm), Rycho, Mir i Zbych
dostaliby najwyższe odznaczenia państwowe oraz powszechne społeczne uznanie za utrudnianie
wprowadzenia nowych podatków.

W normalnym kraju pan Tusk i jego banda dawno by już nie "rządzili"...
jliber / 2010-07-23 17:13 / Tysiącznik na forum
Tym się widzisz różnimy, ja nie monopolizuję "normalności" na użytek własnej partii (co jeszcze upartyjnicie?). Po prostu, skoro niskie podatki są normalne, to normalne są także działania Rycha, Mira i Zbycha, niezależnie z jakiej partii by nie byli.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-07-23 17:23

Tym się widzisz różnimy, ja nie monopolizuję "normalności" na użytek własnej partii (co
jeszcze upartyjnicie?).

Wystarczy że twoja partia monopolizuje normalność...

Po prostu, skoro niskie podatki są normalne, to normalne są także
działania Rycha, Mira i Zbycha, niezależnie z jakiej partii by nie byli.

Im większe przekręty tym bardziej normalnie?
ciekawa filozofia...
jliber / 2010-07-23 17:29 / Tysiącznik na forum
Czy Ty w ogóle wiesz czym jest "afera" hazardowa? Przeczytaj sobie na wikipedii - "straty budżetu państwa z tytułu nieobjęcia automatów o niskich wygranych dopłatą na 469 mln z", gdzie w nowomowie państwowego interwencjonizmu "stratą budżetu" jest... niewprowadzenie podatku...
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-07-24 06:33
Widzę że POlitycy i ich zwolennicy świadomi swoją wiedzę czerpią wyłącznie z Wikipedii...
Można funkcjonować w oparciu o Wikipedię ale czy w ten sposób dojdziemy do prawdy?
FirezeuG / 2010-07-23 17:07 / Tysiącznik na forum
cytat]
W normalnym kraju pan Tusk i jego banda dawno by już nie "rządzili"...


Dzięki temu żę za rok będą wybory, będziesz mógł dokonać weryfikacji swojego twierdzenia.[
mizura / 79.163.60.* / 2010-07-23 17:17
Myślisz FaryzeuszuG że wybory dadzą wyniki PO twojej myśli? To ty dokonasz weryfikacji.
FirezeuG / 2010-07-23 17:39 / Tysiącznik na forum
Widzę że nie zrozumiałeś/łaś mnie skoro już na wstępie starasz się mnie nazwać inaczej niż ja sam to wybrałem. Pewnie mógłym wymyślić coś ciekawego dla twojej osoby, ale nie widzę potrzeby przekrzykiwania się z tobą w taki sposób.

Dla wyjaśnienia powiem że:
Nastąpi weryfikacja hipotezy czy Polska jest normalnym krajem czy też nie. Zgodnie z tekstem napisanym przez Lumen111

PS zanim zaczniesz obrażać dopytaj czy dobrze zrozumiałeś/łaś słowa piszącego
łapiduch / 83.29.174.* / 2010-07-23 16:51
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
życzliwy / 195.168.109.* / 2010-07-23 17:02
niepotrzebnie o tym wspominasz. Otóż wiadomym jest, gdzie powinien przebywać, natomiast jedynym sposobem na tworzenie komfortowej sytuacji jest nie komentować kogoś, kogo tak żle, a zarazem słusznie, się ocenia. Jest to bład taktyczny polegający na tym, że wzbudza niepotrzebne poruszenie w miejsce, do którego niewątpliwie nie chciałbyś zaglądać, a tym bardziej wąchać.
fkols / 89.200.210.* / 2010-07-23 16:41
Na miejscu Maciarewicza dałabym Palikotowi zadania nie do wykonania.
Kto widział posiedzenie zespołu w dniu 23 lipca br, nie wątpi, że zespół jest potrzebny.
Rodziny ofiar są traktowane okrutnie przez naczalstwo.
jliber / 2010-07-23 16:44 / Tysiącznik na forum
Ależ oczywiście że zespół Macierewicza jest potrzebny, jednak myślałem że podłe insynuacje zostawi na koniec, skupiając się na początku na podważaniu faktów i ustalaniu znaków zapytania. Z pierwszym wypowiedzi Macierewicza widać wyraźnie że w podważanie faktów i znaki zapytania nie chce mu się w ogóle nawet dla pozorów bawić, konkretnie przeszedł od razu do podłych insynuacji.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy