Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot zapowiada wniosek w sprawie krzyża

Palikot zapowiada wniosek w sprawie krzyża

Money.pl / 2011-10-13 16:04
Komentarze do wiadomości: Palikot zapowiada wniosek w sprawie krzyża.
Wyświetlaj:
marynarz098 / 2011-10-13 19:19 / Tysiącznik na forum
Ja wam obroncy krzyza mowie wy sie juz zacznijcie zbierac pod parlamentem hihihi...... Palikot w tajemnicy powiedzial ze w nocy go zdejmie. Ale cyrk.

Allāhu Akbar

dobra a teraz dawac minusy
gerard#b / 77.255.237.* / 2011-10-14 09:18

Ja wam obroncy krzyza mowie wy sie juz zacznijcie zbierac pod parlamentem hihihi...

My i bez twojej odezwy się zbierzemy tak, czy inaczej.
dobra a teraz dawac minusy

Minusy cię niczego nie nauczą szyderco. Może jeszcze nie teraz, ale w końcu kiedyś ktoś skopie ci mordę, co dostarczy mi wielkiej satysfakcji. Ja jestem cierpliwy
Jan Nowak. / 83.26.234.* / 2011-10-13 19:37
Wczoraj Niesiołowski u Moniki Olejnik zapowiedział , że krzyż będzie więc po co ten zamęt ...
marynarz098 / 2011-10-13 19:39 / Tysiącznik na forum
z mojej strony dla picu, sam sie dziwie mi tam nie przeszkadza.....ale cyrk jest przedni.
zielone szambo / 188.146.120.* / 2011-10-13 19:11
doczekaliśmy się młodego pokolenia które ma w du...pie Polskę !

6 lat po śmierci Jana Pawła II !
Termin / 83.24.160.* / 2011-10-13 19:24
Nie Polskę ma w d... tylko takich zakłamańców jak ty. Jak ksiądz kradnie i dyma dzieci to dobrze, jak Polak - niekatolik to sodomia i gomoria, jak mawiają moherki :)

I ten wściekły atak na Palikota. Ze wszystkich stron, nawet PO już wam teraz nie przeszkadza, żeby przegłosować krzyż w Sejmie :) Wyszło szydło z worka.

Za 4 lata RP samodzielne rządy w Polsce.
Ekonom. / 81.190.46.* / 2011-10-13 19:57
A powiedz, czy to dymanko przez księdza to jest odbiegające od średniej np. wśród przedstawicieli innych grup zawodowych "lubiących dzieci"?
Za śp. prof. Tadeuszem Hanauskeim z UJ, osoby molestujące dzieci do 15 roku życia to w 27,9% obcy, 25,4% znane im osoby, 21,9% krewni, 14,8% bracia, 2,8% ojczymowie, 2,1% ojcowie, 1,8% księża, 1,8% nauczyciele, 1,5% siostry. Rozumiem, że księży najłatwiej krytykować, bo powinni być wzorem etyczno-moralnym, jednak jak wszędzie ktoś się trafia odstający od reszty - po prostu to są ludzie. A jeśli wiesz, że ktoś gdzieś kogoś nieletniego dyma, to zgłoś na policję, bo przyczepiać etykietkę jest najłatwiej. I za przedmówcą - cudownie, tradycja idzie w odstawkę, bo trzeba małpować bezmyślnie zachód - bez krzyży, związki partnerskie, aborcja, dzieci na zawołanie (in vitro), a może eutanazja (zagadka, która z posłanek PO mówiła o nieopłacalności leczenia starych ludzi?). Cudowne czasy idą...
marynarz098 / 2011-10-13 19:47 / Tysiącznik na forum
Hej szambo bron swoja ekipe!!!!!!!!!!!!!!

Pełnomocnikiem instytucji kościelnych przez komisją majątkową MSWiA był Marek P., były oficer śląskiej SB. Pomagał im odzyskiwać majątek utracony w czasach PRL-u. Według prokuratury korumpował członków komisji, a potem oszukiwał domy zakonne. W czerwcu wyszedł na wolność po wpłaceniu miliona złotych kaucji. CBA bada teraz komu i za co płacił były esbek.

Siostra Zofia Tarczyńska, przełożona krakowskich norbertanek, złożyła zeznania, że w lipcu 2006 r. Marek P. kazał jej przekazać darowiznę w wysokości 50 tys. zł na rzecz klubu Czarni Piasek, drużyny piłkarskiej grającej w katowickiej okręgówce.


Prokuratura sprawdziła, że z konta zakonu dokonano takiego przelewu na rzecz Czarnych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że prezesem Czarnych Piasek był wtedy Marek Chrobok, były oficer komendy wojewódzkiej w Katowicach. Trzy lata wcześniej jako funkcjonariusz wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zajmował się sprawą nieruchomości, jakie komisja majątkowa przy MSWiA przekazała parafii Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej. Jej proboszczem był ksiądz Tadeusz Nowok, wtedy współprzewodniczący komisji majątkowej. Śledztwo wszczęto po tym, jak dziennikarze "Newsweeka" ujawnili, że komisja zawarła ugodę z parafią kierowaną przez księdza Nowoka. Na mocy tej decyzji parafia dostała cztery atrakcyjne działki o powierzchni 10 hektarów pod stokami Dębowca i Szyndzielni. Tereny te wyceniono na 2-10 zł za metr kwadratowy, kilkanaście razy mniej niż na wolnym rynku. Grunty należały do Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa. Pełnomocnikiem parafii Jana Chrzciciela przed komisją był Marek P. I to on przedłożył wycenę, na podstawie której przekazano grunty. Kilka tygodni po ugodzie ksiądz Nowok sprzedał dwie z przekazanych parafii działek. Jedną sobie, drugą właśnie byłemu esbekowi.
Ekonom. / 81.190.46.* / 2011-10-13 20:03
To zajmij się ściganiem tych nieprawidłowości - nikt Ci nie broni, a i wielu będzie wdzięcznych (łącznie z czarnymi; równie dobrze mogę powiedzieć, że skoro jeden policjant lub lekarz wziął w łapę, to znaczy, że wszyscy niebiescy i wszyscy biali też są łapówkarzami na potęgę i nic nie robią jak tylko przekręty, aby z nas wydusić więcej)... Nie wspominam, którzy politycy z których partii najbardziej protestowali przed "otwarciem teczek".
marynarz098 / 2011-10-13 20:13 / Tysiącznik na forum
Ma pan racje i nie zaprzecze a nawet powiem po dwoch ostatnich postach w koncu jest tu ktos kto ma zdrowy rozsadek.............nie bede sie za mocno rozwijal, powiem tylko co mnie mierzi, a wiedzac ze pan mocno stoisz na nogach wierze ze zrozumie ponizszego......... mierzi mnie bezkrytczna wiara czy to u Pis elektoratu, czy Palikta elektoratu, nie wspominajac juz o szlachetnym PO elektoracie .......zalezy na kogo wypadnie zwykle wypada na Pis, bo tu twardy elektorat jest bardzo malo krytyczny wzgeldem wlasnego ugrupowania.....wie pan, mesjanizm, zbaw polske ect......Na palikota tez przyjdzie czas, krzyz to narzedzie pracy : Palikota by zebrac antyklerykalow, Kaczynskiego druga strone tego samego spoleczenstwa. O PO nie ma co mowic bo oni teraz beda ostrozni i umiarkowani .....pewnie pozwola Pisowi tracic sily na Palikota.
pasz / 109.243.125.* / 2011-10-13 19:04
w dobie kryzysu i grożącego nam bankructwa...chcą się znów zajmować chemicznym kastrowania pedofilii...czyli znów wracamy do odwracania kota ogonem, a krzyż to nie kij bejsbolowy żeby nim piłeczkę w sejmie odbijać
w tył zwrot / 188.146.68.* / 2011-10-13 19:13
na Śląsku profesora ekonomii, rektor akademii ekonomicznej przegrał o fotel senatora z KLICHEM !

ale szambo nas zalewa !
mrtkorga6 / 178.36.231.* / 2011-10-13 18:54
Będzie klaunowanie. Cztery lata stracone.
Mało to w kraju mamy nieszczęść... / 46.112.73.* / 2011-10-13 18:48
Palikot zasłynął jako człowiek ze świńskim ryjem i sztucznym członkiem.
Kto za nim stoi, jaką rolę ma do odegrania, próbuje odgadnąć red. Michalkiewicz:
"Teraz jest rozkaz, że tolerancja polega na akceptacji, więc tylko patrzeć, jak w ślad za kryminalizacją „mowy nienawiści” pojawi się następna inicjatywa ustawodawcza zmuszająca wszystkich normalnych ludzi do wychwalania sodomitów i gomorytek, a każdego, kto się przed wygłaszaniem tych peanów migał, albo przynajmniej ociągał, wezmą w swoje obroty niezawisłe sądy. W takiej perspektywie ocena Ruchu Palikota musi być już znacznie surowsza. Okazuje się, że zasiadający w Komisji Trójstronnej biłgorajski filozof może znaleźć się w sytuacji ucznia czarnoksiężnika, który wyzwoli żywioły jeszcze bardziej demoniczne od Nergala, uchodzącego przecież za delegata Belzebuba na Polskę, a w każdym razie - na województwo pomorskie."
http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2229
1999 / 87.64.116.* / 2011-10-13 18:09
Panie Palikot, prosze zaczekac na nowego marszalka sejmu. Pani Kopacz popedzi juz odpowwiednio Panu kota.
Irys 16 / 94.78.180.* / 2011-10-13 17:51
Jeżeli na Palikota w dużym stopniu głosowała młodzież, to chyba ta karmiona dopalaczami i z wypranymi mózgami-efektem reform nawiedzonej Hall i programów edukacyjnych typu-,,
Mam talent'',,,Idol'',,,Taniec z gwiazdami''.
piotr131313 / 91.150.221.* / 2011-10-13 18:11
Ja bym nie zwalał na polityków i ministrów. Wystarczy to co robią dzisiaj rodzice. Ich nabożne modły przed niebieskim ekranem (TV, czy komp), ich wstyd przed symboliką religijną i jawne świadectwo stosowania antykoncepcji to fakt. Nic dziwnego że wyhodowaliśmy sobie takich potomków. Min. Hall to czereśnia na tym torcie.
normalny / 178.116.68.* / 2011-10-13 17:11
Brawo. Jestem za i nawet mogę się pod tym podpisać TO PAŃSTWO BĘDZIE LEPSZE BEZ POMOCY KLERU. Tusk powinien jeszcze za to zapłacić sroga karę i to ze swych pieniędzy. KRZYŻ MA ZNIKNĄĆ. DOMAGAM SIĘ TEGO JAKO OBYWATEL.
Wacuś Młody TYPEK / 83.10.248.* / 2011-10-13 17:38
Odmóżdżony LEMINGU -- zaproś do pomocy posła kotlińskiego wiernego sługi paliknota , ten ma proste dojście do kapitana Piotrowskiego oni już sobie z klerem poradzą tak jak sobie poradzili z ks.Popiełuszko - aha na pewno nie wiesz jak to bylo z tym księdzęm, tak naprawdę to nikt do końca nie wie, tak jak i z maskra smoleńska, bo to super fachowcy od mokrej roboty
Termin / 83.24.160.* / 2011-10-13 19:26
Dojdziemy jeszcze, kto z was poradził sobie z Barbarą Blidą. Kto prał kurtkę z krwi i kto wycierał spluwę. Wacusiu.
Wacuś Młody TYPEK / 83.10.248.* / 2011-10-13 19:35
Zapytaj o to posła Kalisza, dlaczego Blide wypie. dolił z list wyborczych i kobitka wpadła w depresje, tak ją bracia towarzysze załatwili. Dlatego taki był gorliwiec bo ma sumienie spaprawne, Zapytaj przy okazji dlaczego tak spaprał robote w sprawie zabójstwa Olewnika. A i jeszcze co tam chlali w Belwederskiej na odjezdnym Mazura, którego wyciagnęłi z mamra po zabójstwie Papały. Śpieszcie sie, zeby TS w 4 lata Ziobro i Kaczyńskiego sponiewierał, bo nie zdążycie, Odmóżdżone LEMINGI na oczy moga wcześniej przejrzeć i chwycą za krzyż z tego dłuższego krzyża, ale nie bedą przy tym zdrowaśek klepać oj nie ..
aaaasddd / 82.173.136.* / 2011-10-13 18:19
Super, szkoda tylko że ani jedno zdanie nie jest na temat. Tylko obrażać potrafisz, tak jak cała wasza armia krzykaczy
Wacuś Młody TYPEK / 83.10.248.* / 2011-10-13 18:29
Palikot wprowadził Kotlińskiego do Sejmu -- tak, czy nie ? - TAK
Kotliński wybielał zbrodniarza Piotrowskiego -- tak, czy nie ? - TAK
Czy ten KRZYZ w Sejmie ma cos wspólnego z męczeństwem ks. Popiełuszko - tak, czy nie ? - TAK!!!
Ile jeszcze ofiar w III RP musi ziemia pochłonąć by ZAPRZAŃCÓW z tej ZIEMI przepędzic̣? - 96, tysiąc czy miliony ?
Natter2 / 2011-10-13 17:59 / Tysiącznik na forum
Wacusiu Młody Faryzeuszu , nie obrażaj swoich bliżnich na Portalu .Cbyba się często z tego spowiadasz.Wyrocznią jest Najwyższy i nie wyręczaj Go.
Wacuś Młody TYPEK / 83.10.248.* / 2011-10-13 18:18
kotliński -- spadaj z forum do sejmu krzyż siagac razem z paliknotem i wieszać ŚWINSKI RYJ -- i nie udawaj że kapitan Piotrowski to tylko MIty a nie Fakty. Tej krwi bratniej ze sumień nie wymażecie. Bedziecie na ten KRZYŻ tam w Sejmie patrzyć, a na nim widzieć mekę ks.Popiełuszki -- dlatego ten KRZYŻ śpieszno wam ściągać bo ten KRZYŻ PARZY nie jednego zbrodniarza.
Termin / 83.24.160.* / 2011-10-13 19:28
I zapłacicie za setki dzieciaczków, które rżnęliście tylko dlatego, że myśleliście, że wam wolno i że nikt się do was nie dobierze.
Natter2 / 2011-10-13 18:37 / Tysiącznik na forum
Wacusiu Młody Waleczny -chyba cię już za bardzo ponosi skończ już z świńskim ryjem .Dla odprężenia proponuję przeczytanie ST kś Jozuego .
Wacuś Młody TYPEK / 83.10.248.* / 2011-10-13 19:18
ŚWIŃSKIEGO RYJa żadna juz moc od paliknota nie odłączy. W księdze Jozuego NIGDZIE nie stoi że KRZYZ Pan ześle i należy go WYPALIĆ OGNIEM i MIECZEM. Za to w ksiedze Pan każe bez litości .. lać .. Q rfy i ZŁOdzIEII - a zaprzańców obedrzeć ze skóry i topić w mętnych wodach.
Natter2 / 2011-10-13 19:54 / Tysiącznik na forum
Tobie już wszystko pomyliło katoliku ty nie znasz Bibli .W zagładzie Jerycho uratowała się tylko prostytutka inaczej zwana nierządnicą .Ogniem i mieczem zostali w Jerycho zamordowani wszyscy i nawet kobiety w ciąży.Wacusiu Młody Krzyżaku pod Grunwaldem obrońcy krzyża czyli Krzyżacy ponieśli klęskę.W mętnych odchłaniach chyba sam się utopisz czego wcale ci nie życzę.
marynarz098 / 2011-10-13 20:21 / Tysiącznik na forum
Maria Magdalena za swietosc pewnie byla prawie ukamieniowana............ale chyba o innym Panie mowisz co kaze lac ..........jak to tam Qrfy itp.....bo nie o tym co ja z tarapatow wyciagnol i jeszcze do tego pozwolil za soba chodzic.......ba sa ,,ewangelie,, mowiace ze wziol ja za zone.
tesa1959 / 2011-10-13 20:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

..ba sa ,,ewangelie,, mowiace ze wziol ja za zone.

to są apokryfy
Natter2 / 2011-10-13 21:15 / Tysiącznik na forum
Są ciekawe tylko dlaczego KK uznał je jako nieobjawione? Dlatego że autorami ich są kobiety?
tesa1959 / 2011-10-13 21:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
autorami nie są kobiety, a nieobjawione między innymi, że są opisane bzdury typu, że Jezus jako dziecko lepił z gliny z innymi dziećmi ptaszki i tylko lepione przez niego ożywały. To jest jeden przykład, dlaczego nie zostały uznane jako objawione.
Natter2 / 2011-10-13 21:43 / Tysiącznik na forum
Nie nadaje się to do dyskusji, zresztą nie ten temat , nie ta pora.
tesa1959 / 2011-10-13 21:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Zacząłeś, więc odpowiedziałam, a dyskutować nie zamierzam jeśli nie chcesz.
marynarz098 / 2011-10-13 18:49 / Tysiącznik na forum
Ja sie tobie dziwie ze odpowiadasz wackowi......czy jak mu tam....
Natter2 / 2011-10-13 19:22 / Tysiącznik na forum
tak masz rację ,ale z drugiej strony nie można takiemu pozwolic żeby obrażał całe Forum. Zastosuje i zignoruje. Ok.
marynarz098 / 2011-10-13 19:41 / Tysiącznik na forum
sie nie martw ja przejme paleczke .....ale na troche do czasu jak sie znudze.
Natter2 / 2011-10-13 20:00 / Tysiącznik na forum
Pies jeden [ moje powiedzenie zamiast rwa kulszowa] to się nie da żeby mnie ktoś taki kit wciskał i nie idpowiedzieć .
marynarz098 / 2011-10-13 19:32 / Tysiącznik na forum
Ale ty masz wieli wiecej do powiedzenia......szkoda czasu na intelektualny niedorozwoj....z roznymi sie tu typami starlem, w wiekszosci dla smiechu,raz oni mieli racje, a czasem nikt nie mial ale i tak dialog zaistnial...... ale on to dno i w dodatku muliste.....i tak dlugo juz uzywa tych samych okreslen ze musze przyznac: jest malo kreatywny.
piotr131313 / 91.150.221.* / 2011-10-13 17:29
W jaki sposób TO PAŃSTWO BĘDZIE LEPSZE BEZ POMOCY KLERU?
piotr131313 / 91.150.221.* / 2011-10-13 17:36
Znam osobiście kilku polityków. Czyżby cynizm z polityki miał wyparować razem z KK?
VINCE ROŚTOŚKY / 193.142.210.* / 2011-10-13 17:04
jakie społeczeństwo tacy ,,wybrańcy narodu,tylko nie płakać matołki jak roz....lą polskę w pył
vvvX / 89.72.193.* / 2011-10-13 17:27
Ropi***ić to skutecznie próbuję ją jarkacz.
dgen / 2011-10-13 17:01 / Tysiącznik na forum
fahofcy od palikmiota: środa ministrem ds. kościołów i związków wyznaniowych, biedroń pełnomocnikiem rządu ds. kryzysu demograficznego, grodzka ministrem ds. równouprawnienia płci................
wwwww / 193.111.166.* / 2011-10-13 17:00
Brawo, panie Palikot Krzyż jest najważniejszym tematem, do zajęcia się w pierwszej kolejności, tak samo jak legalizacja marihuany, zwiażków homoseksulanych tp p******. Brawo dla wszystkich GŁUPKÓW , ktorzy głosowali na palikota. To jest nowoczesna Europa
iksi / 91.150.223.* / 2011-10-13 16:32
No cóż, poglądy zależa od miejsca i czsu. Katolicy dla innych są innowiercami albo sektą, i na odwrot. Wszystko jest kwestią skali. Tak to juz jest że od zarania człowiek bał sie smierci i potrzebował wierzyć, że nie kończymy w taki prosty sposób. Żyjemy jednak w 21 wieku i jest coś takiego jak neutralny światopogląd. Najlepiej byłoby, gdyby jednak nie mieszać polityki i krzyża (jak i innych symbli).
zxc12 / 79.191.150.* / 2011-10-13 16:36
najlepiej niech niebędzie niczego jak mawiał p.Krzysztof K
Róbta co chceta , ot i madrość inaczej
VINCE ROŚTOŚKY / 193.142.210.* / 2011-10-13 16:30
OJ BĘDZIE WIELE TEMATÓW ZASTĘPCZYCH,IM WIĘCEJ PROBLEMÓW W KRAJU Z GOSPODARKĄ TYM WIĘCEJ P****...NIA O D..E MARYNIE .BRAWO DURNY NARODZIE ,JESTEŚCIE NAPRAWDĘ NIENORMALNI:)
Pilsener / 2011-10-13 16:28 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Krzyż w sejmie jest reliktem PRL i PZPR, jego zdjęcie będzie miało znaczenie symboliczne - koniec państwa komunistycznego przesiąkniętego ideologią a początek demokracji, gdzie w strukturach państwa nie ma miejsca na manifest komunistyczny, katechizm powszechny, sierp i młot, krzyż, gwiazdę dawida, gumowe penisy czy inne p*******.

Oczywiście krzyża będą bronić dwie ikony PRLu - Tusk i Kaczyński.

Jak chcecie sierpa i młota albo krzyża to sobie w domu wieszajcie, ja nie chcę ideologii w strukturach państwa, religia to prywatna sprawa każdego człowieka, nie można dopuścić do sytuacji w której ludzie są dzieleni ze względu na wyznawaną przez nich religię a religijne symbole zostały zawłaszczone przez różne opcje polityczne.
VINCE ROŚTOŚKY / 193.142.210.* / 2011-10-13 16:31
TY JESTEŚ GŁUPI CZY GŁUPIEGO UDAJESZ?,TO PRZECIEZ KOMUNA ZWALCZAŁA KRZYŻ WSZELKIMI DOSTĘPNYMI METODAMI BARANIE!
Pilsener / 2011-10-13 18:49 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Co mnie obchodzi walka pomiędzy sierpem i młotem a krzyżem? Nie chcę takiej walki, nie widzisz baranie, że są w kraju ludzie dla których nie ma znaczenia, czy propaganda głosi katechizm czy manifest? Demokracja nie polega na zastąpieniu sierpa i młota krzyżem, manifestu komunistycznego katechizmem powszechnym a Moskwy Watykanem!
marynarz098 / 2011-10-13 18:58 / Tysiącznik na forum
Czesc .......dolaczyl bym do ciebie w tej sprawie ale wiem ze to nieuleczalna choroba naszego spoleczenstwa,..........z jednej strony gosc broni symbolu religinego i religi ktorej glownym przekazem jest milosc, przebaczenie i nie odpowiadanie wulgarnym jezykiem nawet gdy zagraza to zyciu ( no ja przynajmniej o takim Jezusie Ch, czytam.....) a z drugiej strony pada pytanie ,, czy ty jestes taki a taki,, to jest najczystrzej formy hipokryzja, ja sobie zadalem pytanie czy w takim wypadku warto........to grozi dzihadem katolickim......zreszta jak Palikot nie odpusci to zobaczysz...czmy pikiety, manifestacje, liturgie i inne takie p********.....szkoda slow.
tesa1959 / 2011-10-13 20:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

to grozi dzihadem
katolickim

przeginasz, bo tego w KK nie ma. Nie mieszaj oszołomów z KK, bo takich jest pełno wszędzie. Dobrze wiesz, że nauka KK to nie dżihad, a miłość bliźniego, ale tu też jest pełno czarnych owiec, jak wszędzie, nawet wśród przywódców. Znów mnie wkurzyłeś.
marynarz098 / 2011-10-14 09:08 / Tysiącznik na forum
ten kartolicki wyszedl z rozpedu.....no widzisz ze na pocztku posta bylo bez okreslen......przepraszam.
A z drugiej strony trzeba smialo powiedziec skoro pasterze dobrze nie pasa to i owce glupieja z glodu.
tesa1959 / 2011-10-14 09:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja nie głupieję, bo nie sugeruję się juhasami, ale Bacą.
Jadę za chwile do Gdańska i szukam, czy z Torunia już można jechać autostradą, bo dzisiaj ma zostać otwarty następny odcinek (przed terminem). Choinka, nie mogę znaleźć o której będzie otwarcie i czy od razu można jechać. Dotarłabym na miejsce w 2 godziny, zamiast 3.
marynarz098 / 2011-10-14 13:33 / Tysiącznik na forum
Powodzenia i ostroznie na drodze.
tesa1959 / 2011-10-14 21:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Może czasem lubię kogoś powkurzać??? A poważnie, to nie znoszę, kiedy ktoś nie mający nic do powiedzenia stawia jakieś zarzuty, a na odpowiedź reaguje podobnie jak wyżej.
.obiektywny. / 81.190.72.* / 2011-10-13 16:25
Palikot ma racje. Sala sejmowa to nie kapliczka przydrożna , gdzie każdy może przyklęknąć i pomodlić się .
Sala sejmowa to pomieszczenie rządowe , a nie kościelne. Przecież równie dobrze krzyże mogą wisieć w korytarzach i innych miejscach tego budynku. A jeśli już krzyż musi wisieć to niech posłowie przed każdym posiedzeniem sejmu odprawią krótką mszę świętą , a raz w tygodniu różaniec.
barg / 91.193.208.* / 2011-10-13 17:41
Palikot ma rację. Po co komu sprawna gospodarka, po co komu uproszczona biurokracja, po co niższe podatki, działająca służba zdrowia czy godne emerytury. Zdjęcie krzyża jest najważniejsze i to będzie pierwszy projekt Palikota w Sejmie. Miejcie nadzieję, żeby nie okazał się ostatnim.
T. / 81.190.72.* / 2011-10-13 18:05
Pomińmy sprawy marginalne.
Komu w tym kraju chodzi o :
sprawna gospodarka, uproszczona biurokracja,
niższe podatki, działająca służba zdrowia czy godne emerytury.

Przecież od lat o tym mówi się i nikt na to uwagi nie zwraca . Wręcz przeciwnie ; biurokracja rośnie wzorem UE , podatki co raz wyższe ,a o służbie zdrowia i emeryturach lepiej nie mówić bo zaraz ciśnie nie rośnie.
Były wybory i co ?

Najnowsze wpisy