Forum Polityka, aktualnościKraj

Pałka: Palikot nie dorasta do pięt klaunom światowej polityki

Pałka: Palikot nie dorasta do pięt klaunom światowej polityki

Wyświetlaj:
fred / 2010-07-25 16:10 / Bywalec forum
Palikot ma mocny pozytyw:
- co inni szemrzą pod schodami , on głośno mówi.
pewnie może / 77.255.43.* / 2010-07-25 17:46
tak wacuś, nawet się slyszy, że ten co głośno mówi zapewne ma rację. Miś się kładania.
Pilsener / 2010-07-25 02:10 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
- sprowadza politykę do roli daremnej błazenady - gdzie jej miejsce (politycy nie powinni mieć wpływu na dany kraj, gdyż szybko doprowadziliby go do ruiny)
- dzięki niemu polityki w kraju będzie mniej (a im mniej polityki, tym lepiej), dziś polityka dominuje niemal każdy aspekt naszego życia
- jest niezależny (co kluje w bok wielu partyjnych baronów), nie musi żebrać o miejsce w sejmie i nie jest uzależniony od łaski partyjnych bonzów, potrafi się utrzymać bez politycznego zaplecza oraz dysponuje wystarczającym społecznym poparciem, by nie musiał kupować miejsca w sejmie, potrafi postawić się czołowym polskim politykom i nie musi lizać im d....
- obnaża absurdy kraju, w którym wegetujemy (jak np. malowanie własnego domu bez pozwolenia na budowę)
- jest jedynym z nielicznych posłów, którzy cokolwiek osiągnęli w życiu zanim zajęli się polityką, dla niego polityka to misja a nie sposób na dorobienie się, w przeciwieństwie do Tuska, Kaczyńskiego, Komorowskiego czy Pawlaka pokazał, że potrafi przeżyć bez pieniędzy podatników i zrobić karierę bez politycznej protekcji
niewierzący ateusz / 83.4.93.* / 2010-07-25 11:28
kaczyński zajął się polityką by się dorobić? no to jest całkiem nowa koncepcja

nie mogę się zdecydować co mnie najbardziej ubawiło
czy postulat by politycy nie mieli wpływu na dany kraj, to jest naprawdę rewolucyjne,bo od czasów piramid i sumeryjskich miast-państw to politycy tworzą państwa, czy też teza,że dzięki palikotowi będzie mniej polityki, bo dzięki niemu nawet wibrator bardziej kojarzy się polityką niż z dobrą zabawą
http://www.youtube.com/watch?v=bQu-axifxGM&feature=related / 83.31.25.* / 2010-07-24 23:40
http://www.youtube.com/watch?v=Sms1TaPZOi4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=_4HrsKEJ6ko&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=bQu-axifxGM&feature=related
ceń swój czas / 89.72.16.* / 2010-07-24 20:28
Po co komentować Palikota, to tylko strata czasu.
teoretyk-praktyk / 2010-07-24 19:55 / portfel / Toddler giełdowy
Człowiek się rozwija. Może nie będzie nawet klownem a zostanie Stańczykiem.
??? / 94.75.121.* / 2010-07-24 17:34
Palikot nie jest klaunem,to madry a nawet bardzo madry czlowiek.Podobnie jak wiekszosc glupcow sadzi Pan po pozorach i daje sie nabrac na smieszne atrybuty jego wystapien.
Dlaporownania przytacza Pan Berlusconiego ale nie rozumie jednej,najwazniejszej sprawy.
Ogropmna wiekszosc nasdzych politykow nie ma pojecia o realnym zyciu,o wlasnej firmie,o zarabianiu pieneidzy.To niewolnicy,zalezni od szefa partii i zalezni od kasy z naszych podatkow co miesiac.
Berlusconi NIE jest zalezny od nikogo,dlatego moez ezignorowac kazdego.Palikot ma dos cpieneidzy zeby kupic was wszystkich,dlatego mzo emowic i mowi PRAWDE.Jakze niewygodna dla ciemnej masy,jakze bolesna dla zainteresowanych.
I jest mu kompletnie obojetne ,co napisze Pan Palka czy inni biedni niewolnicy trzesacy sie o swoja comiesieczna pensyjke.Co moglby robic w realnym zyciu jaroslaw kaczynski ??? Zamiatac dziedziniec u Palikota ??
alina234 / 195.74.79.* / 2010-07-24 23:10
no proszę, nawet znasz słowo atrybut. Brawo. U kogo zamiatasz?
niewierzący ateusz / 83.4.101.* / 2010-07-24 18:01
no popatrz pan jak to rodziny ofiar katastrofy nie potrafią docenić mądrości palikota i apelują do mediów by nie powtarzały ciągle wypowiedzi palikota,bo te ranią uczucia rodzin , no popatrz pan co za głupie ludzie
weterynarz / 195.74.79.* / 2010-07-24 15:28
bo ma wściekliznę
jliber / 2010-07-24 14:36 / Tysiącznik na forum
Gwałty, bójki, obietnice bez pokrycia? Co za kretyńskie porównania, co to wszystko ma wspólnego z Palikotem? Palikot nie jest żadnym klaunem, bo prostu ma odwagę mówić prawdę, odwaga to nie żaden skandal.
niewierzący ateusz / 83.4.101.* / 2010-07-24 15:22
"przedstawiciele rodzin ofiar dwukrotnie zaapelowali do WSZYSTKICH MEDIÓW, by nie powtarzały bezustannie wypowiedzi Palikota, które swoją brutalnością ranią ich uczucia."

"żadne z mainstreamowych mediów nie podało informacji o tym apelu."
na / 83.4.101.* / 2010-07-24 15:29
"Ogromnie ranią mnie i moją rodzinę media żądne krwi, które szargają dobre imię mojego męża, gdy ten nie może się bronić. W rzucaniu kalumnii na niego i oskarżaniu go przoduje TVN 24" - powiedziała Ewa Błasik, żona śp. gen. Andrzeja Błasika.

tak to wygląda. wdowa po generale jest zmuszona wypowiadać się w kurde "naszym dzienniku" bo główne media wolą lansować wypowiedzi palikota , coraz smutniej się robi w naszym pięknym kraju

Ewa Błasik wstąpiła do Stowarzyszenia Katyń 2010

"Przede wszystkim chciałam poznać te rodziny, które tak jak mnie dotknęła ta straszna katastrofa. Myślę, że w przeżywaniu żałoby łatwiej znaleźć zrozumienie i oparcie w grupie. [...] Do Stowarzyszenia Katyń 2010 dołączyłam również dlatego, że jest ono za Polską i prawdą, którą ja również chcę poznać"
w zasadzie / 195.168.109.* / 2010-07-24 12:10
warto byłoby jednak temat pociągnąć i dokonać porównania jeszcze kilku klaunów polityki, jak np. Komoruski, Thuzk i paru pomniejszych. Oczywiście mogłoby to doprowadzić co fałszywego wniosku, że mamy do czynienia z samymi klaunami, ale jesteśmy w stanie to znieść, skoro na klaunów peło, z samozaparciem cyrkowca balansującego na linie, głosowaliśmy,
jliber / 2010-07-24 14:38 / Tysiącznik na forum
Komoruski, Thuzk = Komorowski, Tusk według stetryczałych niewykształconych antysemickich wieśniaków z Polski B, czyli elektoratu Populizmu i Socjalizmu.
-+ / 79.163.61.* / 2010-07-25 12:58
No to już teraz wiem że jesteś pejsaty.
Stasiek47 / 87.207.22.* / 2010-07-24 13:57
Może i balansując, ale konieczne było pogonienie od władzy łobuzerii politycznej, ocierającej się o polityczny bandytyzm. A to była jedyna metoda. Wolę pobalansować, niż żeby się znów okazało, że Polska jest państwem sezonowym.
sfera2 / 2010-07-24 12:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Autor artykułu odnosząc się do Palikota czy Macierewicza Jako klaunów polityki stara się pokazać bardziej dowcipny niż jest. Może ci dwaj polscy politycy są mistrzami insynuacji na miarę polskiego parlamentu, to jednak nie zauważenie różnicy pomiędzy nimi bardzo źle świadczy o Pałce. Palikot nie jest schizofrenikiem, a raczej bardzo inteligentnym kpiarzem, który za pomocą satyry, no może w niektórych przypadkach, na pograniczu złego smaku, ale jednak zawsze to robi celowo, aby zwiększyć uwagę innych, na przedstawiany problem. Dla tego wcześniej pisałem o nim jako o Stańczyku naszych czasów.
Nie mogę jednak zgodzić się na stawianie Palikota w jednym szeregu z Macierewiczem który chociaż faktycznie raczej nie posługuje się kłamstwem jak Brudziński czy Kurski, którzy według mnie są politykierami a nie politykami, to jednak jego chorobliwa nienawiść do wszystkich których podejrzewa o wrogość wobec siebie a co zatem idzie wobec Polski, której jest jedynym prawym obywatelem.
Jego inteligencja pozwala na interpretowanie faktów tak, aby potwierdzały jego podejrzenia i koło zamyka się. Taki schizofrenik fanatyk często wykorzystywany jest przez Partie populistyczne i totalitarne.
Na pewno nie można porównywać skandalistów z innych parlamentów do naszych, ale również i naszego parlamentu do innych.
niewierzący ateusz / 83.4.101.* / 2010-07-24 11:17
DLACZEGO POLSKA ZA TRANZYT GAZU DOSTAJE MNIEJ OD BIAŁORUSI ?
"stawki za tranzyt gazu, jakie Gazprom ma płacić Polsce są niższe nawet od stawek, jakie Rosjanie płacą reżimowi Łukaszenki. Od marca br. za tranzyt 1 tys. m sześc. gazu na odległość 100 km Gazprom płaci Polsce równowartość 1,74 $ Stawka uzgodniona na ten rok z Białorusią wyniosła 1,88 $,za tranzyt rosyjskiego gazu przez Ukrainę Gazprom placi 2,74$"

przepraszam,że się wtrącam,z uwagami nie na temat, ale moim zdaniem dla portalu finansowego to nie palikot powinien być wiodącym tematem
sfera2 / 2010-07-24 12:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pomyliłeś Tuska z Pawlakiem który w imieniu rządu negocjuje umowy gospodarcze. A co do umowy tranzytowej gazu to poprzedni ministrowie gospodarki je negocjowali i podpisywali.
na / 83.4.101.* / 2010-07-24 12:13
pawlak samowolny, tusk premier malowany ?

nie sądzisz ,że to głupie,po prawie trzech latach rządów zwalać winę na "poprzedni ministrowie gospodarki" ??? moim zdaniem tak głupie,że aż oczy gdy się czyta
Zaniepokojonaa / 79.184.104.* / 2010-07-24 11:23
Jestesmy grabieni i gnebieni przez sowiecki postkomunizm na sto sposobow.
Najgorszym rozbojem sa emerytury mundurowe
Polska korupcja / 79.184.105.* / 2010-07-24 10:51
Jestem inzynierem (ponoć całkiem niezłym) oficerem rezerwy Wojska Polskiego - generalnie w WP pijaństwo, złodziejstwo (głównie olej napędowy, ale też i zielona farba nitro, umundurowanie, mozna by długowyliczc co wynosza , nawet zywnosc w ilosciach hurtowych ) i degrengolada.
Trepy porozumiewające się i "dowodzący" przez telefony komórkowe, bo tylko niewielu potrafi obsłuzyć poprawnie radiorstacje TRC-9200.
Obsługa tej radiostacji jest dosc prosta i to obrazuje infantylizm naszych trepow. Ogólne pozoranctwo , ściema i totalne zakąłmanie w stylu sowieckim .
Ta armia nie obroni sama siebie przed atakiem białoruskich pionierek, więc co tu mówić o kraju.
I ja po prostu nie chcę na to płacić, na gromadę starych ch....ów bawiących się w Apaczów
Za co te emerytury munudrowe . Za pijanstwo i kłamstwo ?
Bez litosci dla zbrodniarzy / 83.11.60.* / 2010-07-24 15:36
Czy to znaczy że mamy być surowo karani bardzo wysokimi podatkami na rzecz przywilejów
emerytalnych.

Fatalne skutki przywilejów emerytalnych sięgają dużo głębiej i dopóki tego dziadostwa sowieckiego i
postkomunistycznego nie usuniemy, to nie ustabilizujemy rynku pracy i nie doczekamy się godnych
wynagrodzeń za pracę.
Niestety jeśli ktoś dostaje pieniądze za nic, to drugi musirobić za pół darmo. I do tego sprowadza
się istota przywilejów emerytalnych. O tym jak ciezko pracuja osoby bez zadnych przywilejow powinni
wiedziec wynudzeni . strażacy robiący w Tesco zakupy w niedzielę o 20.30 albo tankując o 2.00 w nocy
paliwo na Shellu wracając z wakacji z rodziną.
Oszołomowaty / 188.47.160.* / 2010-07-24 09:42

Znany z ciętego języka jest również zasiadający w Parlamencie Europejskim brytyjski polityk Nigel Farage, który określił przewodniczącego Rady Europejskiej mianem osoby z

Panie!! Nie porównuj Panem Nigela z naszym klauno-debilem. Ten pierwszy ma wiele rozsądnych rzeczy do powiedzenia, a nasz kmiot to jedyne co potrafi to obrażać. Taka malutka różnica ....
x1x / 83.30.179.* / 2010-07-24 08:43
no. cóż przekroczyliśmy "dzieki" Palikotowi Rubikon przyzwoitosci. Skutkiem tego wszystko jest mozliwe . Szkoda, bo tabu spełnia wazną role dla społecznego bytu. A brak tabu bedzxie weryfikował innych prezydentów, innych ludzi w ten obrazliwy sposób..

Najnowsze wpisy