Forum W wolnym czasieLifestyle

pani halinka .: o zakłamanej kulturze

pani halinka .: o zakłamanej kulturze

panihalinka / 2014-07-28 15:51
w czasie wolnym co można robić :
oglądać telewizję ,ale kiedy patrzę na dobre kino , przerywa mi reklama pewnego Banku jestem poirytowana bo Pan z reklamy namawia do oszczędzania w jego banku ,nie jestem zadowolona z gry tego Pana i nie skorzystam ,mało tego mój mąż nie cierpi reklam i przeskakuje po kanałach co mnie dodatkowo wkurza,
można iść do teatru ale jak jakiś aktor zapomni tekstu i lektor musi mu podpowiadać to cała przyjemność znika i moim zdaniem jest to brak profesjonalizmu więc wyjdę przed końcem sztuki,
do kina można iść ale tam leci napompowany Herkules ,zaszufladkowany aktor szkoda czasu i pieniędzy,
można posłuchać muzyki ale tu Bajm śpiewa że nie zależy im na sławie i pieniądzach więc nie będę płacić abonamentu i nie kupię płyty a to co Bajm zarobił powinien rozdać ubogim np: swoje niesprzedane płyty.
Jako widz i słuchacz oczekuję profesjonalizmu no i szczerości dlaczego mam dać 60 zł za same kłamstwa.
Lubię Panią Graczykową ale chyba się za bardzo naciągneła i nie da się na tą tragedię patrzeć .
Proponuję posłuchać dobrych gwiazd ładnie się zestarzeć i mówić prawdę i tylko prawdę.

Najnowsze wpisy