Forum Polityka, aktualnościKraj

pani halinka: 500+

pani halinka: 500+

panihalinka / 2016-02-09 22:45
Nie mogę tego przemilczeć , ludzie którzy wymyślają reformy nie mają pojęcia o realnym życiu.
500 złotych na każde dziecko i to bez wyjątku , czy jest jedno, dwoje , troje .Nie powinno być dyskryminacji z wyjątkiem najbogatszych .
Jedyne kryterium to zarobki których średnia nie powinna przekraczać 1000 zł.na członka rodziny .Mówicie o polityce pro rodzinnej , dzisiaj byłam u lekarza z dzieckiem , dostałam kartkę z nazwami leków bez recepty do wykupienia na około 70 złotych a to zwykłe przeziębienie, leki płatne 100 %.
Ubranka dla dzieci vat 23%,wyprawka około 500zł i wiele innych zabawki,jedzenie a przecież dziecko to inwestycja.
Pamietajcie że wiele par może mieć tylko jedno dziecko , nie powinni być z tego powodu pominięci . Każde dziecko się liczy .
I teraz mam jeszcze jedno pytanie ?
Czy dzieci adoptowane też podlegają programowi 500+ , dzieci z rodzin zastępczych.Matki samotnie wychowujące dzieci też . Mówicie że emeryci nie mają na leki ale dzieci są w gorszej sytuacji bo tak jak na emeryta na dziecko też trzeba sobie zapracować.Tylko że pracodawcy wolą singli których tak pracowicie promuje telewizja.
Tatusiów się nie zwalnia z pracy tylko dlatego że mają troje dzieci bo większy ciężar opieki spada na matkę.

Najnowsze wpisy