Forum Polityka, aktualnościKraj

pani halinka: do Pana Jurka Owsiaka

pani halinka: do Pana Jurka Owsiaka

panihalinka / 2015-01-06 22:42
Panie Jurku od wielu lat zbiera Pan pieniądze dla chorych ludzi i dzieci jest super.
Pieniążki idą na zakup sprzętu to jest super, choroba to nie tylko cierpienie cielesne i tu zabolało mnie stwierdzenie że nie ważny jest budynek czy wystrój pokoju szpitalnego ,w przypadku dzieci jest BARDZO WAŻNY bo pomaga przetrwać cierpienie i ból bo nie oszukujmy się ale te operacje i zabiegi , badania sprawiają ból.To jest bardzo ważne bo bez budynku nie istnieje szpital.Sprzęt jest bardzo ważny ale przeszkolenie lekarzy również zresztą sam Pan wie o tym najlepiej.
Ale są choroby których nie da się wyleczyć za pomocą sprzętu to choroby psychiczne o których mało się mówi schizofrenie, autyzm ,depresje i inne.
Jestem bardzo wdzięczna wszystkim którzy poruszają te tematy w telewizji i radiu , jestem wzruszona że w końcu ktoś mówi o adopcji skoro można adoptować psa lub kota to dziecko tym bardziej.
Mój kolega który cierpi na schizofrenię ,pracuje przy segregowaniu śmieci jeśli chcecie mu pomóc segregujcie śmieci i myjcie opakowania bo nie będzie musiał tego wąchać.

Najnowsze wpisy