Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Paniczna wyprzedaż na giełdach

Paniczna wyprzedaż na giełdach

Money.pl / 2008-10-06 14:43
Komentarze do wiadomości: Paniczna wyprzedaż na giełdach.
Wyświetlaj:
amator 24 / 79.162.59.* / 2008-10-06 22:29
Gdzie jest mądrala Petru który w sobotę w TVN24 tak zachęcał do kupowania. Mamy tych analityków rynku którzy za ciężką forsę próbują manipulować nastrojami szerokiej masy inwestorów. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna i trzeba czekać. Bessa jeszcze potrwa rok a może dłużej.
Lehman bankrut / 62.141.200.* / 2008-10-06 20:17
Tak na prawdę w Europie jeszcze się tak źle nie dzieje. A co będzie jak zacznie się dziać. Dajmy na to jakby taki Deutsche Bank dostał czkawki. Z tym obwieszczaniem końca bessy też bym uważał. To wciąż łapanie spadających noży. Pamiętam, że już pół roku temu anale twierdzili, że to idealny moment do zakupów. Kto posłuchał teraz pewnie zawiązuje sznurek.
komentator / 77.253.117.* / 2008-10-06 15:36
jest to sposób zarabiania przez najwiękrzych prywatnych potentatów finansowych. na dzień dzisiejszy po fali wzrostów i ich olbrzymich z tego tytułu zyskach, uznali że nadszedł właściwy moment spasowania. Wycofali swoje oszczędności na dużych plusach, ateraz w panice ci mniejsi gracze na dużych minusach . Kryzys został sprowokowany przez tą bogatą amerykańska finansjerę
/Tak właśnie bo dlaczego konrole finansowe nie dawały żdnych ostrzeżeń. Kryzys ten budował się przez kilka lat i wiedzieli o tym tylko wtajemniczeni/. Po dużych spadkach oni ci najwięksi znowusz zainwestują i zarobią i tak karuzela będzie się krecić. Powyższy artykuł to pokazuje. Trzeba zamknąc oczy i przeczkać. Powodzenia
jestem / 83.9.204.* / 2008-10-06 22:19
tylko durnie sprzedają w dołku .......................tak .................trzeba przeczkać
paweladn / 91.94.169.* / 2008-10-06 18:57
Trzeba przeczekać i tyle w tym temacie.
mnie najbardziej smieszą spadki na polskiej giełdzie, tak na prawdę kryzys finansowy nie odbije sie w żaden sposób na polsce, pewnie utnie 1 % lub 1,5 % z PKB, ale to nie jest jakaś katastrofa, w tym momencie budowana jest atrakcyjność polskich akcji!!! Ci co to zauważą, gdy na rynku leje się krew (ja też się nie ustrzegłem błędów) wygrają na całej linii ;-) dlatego należy pomyśleć o likwidacji cząści lokat i zacząć kupować akcje! nie tylko bogaci bankierzy muszą zarabiać na tym kryzysie.
rty / 83.7.82.* / 2008-10-06 18:51
Żebyście się nie obudzili z ręką w nocniku!
czytający / 89.108.231.* / 2008-10-06 17:30
i oto chodzi
semeo / 2008-10-06 14:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
lipcowe odbicie miało swoją siłę właśnie w obniżce cen ropy, a co dzisiaj jest już odwrotnie?? dlaczego analitycy tak szybko zminiają zdanie?? jeśli chodzi opaniczną wyprzedaż to włąściwie zaczęła się ona z przerwami od stycznia tego ruku, wtedy też mówiono o bliskim końcu bessy z uwagi na "paniczną wyprzedaż", a upłynęło już 9 miesięcy i końca bessy nie widać
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy