Forum Polityka, aktualnościKraj

"Panie premierze powinien się pan wstydzić". Rodzice żądają więcej pieniędzy

"Panie premierze powinien się pan wstydzić". Rodzice żądają więcej pieniędzy

Wyświetlaj:
ojciec dziecka niepelnosprawnego / 2.248.160.* / 2014-03-23 09:22
najlepiej zrobmy tak jak w 3 rzeszy pousypiajmy te dzieci i nie bedzie problemu dla rzadu
janosik 630 / 89.70.199.* / 2014-03-23 09:40
Jestem za.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jan867 / 62.141.193.* / 2014-03-23 09:22
Szczyt bezczelności.Moje pieniądze/z podatku/,które bezwzględnie powinny być wykorzystywane dla dobra wszystkich /remonty dróg i ich budowa/ przesunięte będą dla niepełnosprawnych. Oczywiście,że nie zgadzam się. To trzeba było przewidzieć i ustawowo już dawno załatwić. Tyle tylko,że o niepełnosprawnych nikt nie pamięta. Przesunąć, albo i zlikwidować fundusz kościelny na te cele to bym rozumiał, ale z dróg.Kogo to obchodzi,że jest pełno dziur i właściciele samochodów klną na czym świat stoi, bo bez przerwy wzrasta awaryjność ich samochodów. A bezpieczeństwo milionów kierowców,którzy jeżdżą slalomem po polskich drogach. A nitka autostrady z przejścia granicznego w Olszynie w stronę Wrocławia to masakra. Wstyd na całą Europę. Jest tyle innych środków,które można przesunąć na wspomaganie niepełnosprawnych, a Pan P.Premierze chce zabrać z funduszu na drogi. Mój głos już Pan stracił w przyszłych wyborach.I moich znajomych też.
derpr / 89.70.172.* / 2014-03-23 09:07
Skończmy wreszcie z tym socjalizmem - jak ktoś chce się składać na niepełnosprawne dzieci to niech da kasę odpowiednim fundacjom. Nie zgadzam się na to, żeby moje podatki zamiast na remonty dróg (logiczny sposób przeznaczenia podatku w demokratycznym kraju - budowa czegoś, co będzie dobrem wspólnym) szły na zasiłki, na których skorzysta mniejszość. I w ogóle co to za terrorystyczne metody? Nie opuścimy sejmu póki nie dacie nam pieniędzy - wpuścić ochronę z pałami i koniec protestu.
zozo. / 46.112.232.* / 2014-03-23 11:33
uważam że powinieneś wyjechać z tego kraju do pracy za granicę najlepiej gdzieś daleko prostaku.
JAM MAREK / 62.61.47.* / 2014-03-23 09:18
A na Kościół i jego bogacenie się, to nie masz obiekcji dawać pieniędzy z naszych podatków. JA MAM!!!?
Poza tym to, co napisałeś jest samolubstwem i wynika pewnie z faktu, że nie masz niepełnosprawnego dziecka i nie musisz leczyć, utrzymywać, uczyć go za 820,-zł. miesięcznie, a jeżeli do tego dodasz konieczność zrezygnowania z pracy przez jednego z rodziców, to kwota jest żałosna!!
To, co napisałeś przypomina mi Niemcy i lata 30-te ubiegłego wieku. Tam też uważano, że wszystko, co niepełnosprawne, to z tym "do pieca"...
derpr / 89.70.172.* / 2014-03-23 11:16
A co ma kościół do tego artykułu? Nie zgadzam się na to, o czym mówi, artykuł i wyrażam to w komentarzu, jakbym komentował pod artykułem o topieniu pieniędzy w klechów to bym napisał, że nie zgadzam się z tym i nie wspomniał o zasiłkach. Poza tym zgodnie z prawem Godwina, przez ostatnie zdanie Twojego komentarza przegrałeś dyskusję.
janosik 630 / 89.70.199.* / 2014-03-23 10:43
Niektórzy emeryci mają mniej.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
krzysztof 51 / 89.68.197.* / 2014-03-23 09:18
Na świątynie też poszło z twojego podatku i co ty na to.
rembert2 / 2014-03-23 09:07 / Tysiącznik na forum
Gdyby pan premier wiedzial co to wstyd dawno podalby sie do dymisji
0345677 / 83.10.56.* / 2014-03-23 09:56
Przyszedł by Kaczyński rozdał wszystko biednym i kościołowi.Wstydu nie mają.Hańba.Chcesz to załóż fundancje i pomagaj. a od moich podatków wara.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wojtek At. / 46.76.71.* / 2014-03-23 09:50
A,o to Ci chodzi! To napisz od razu że jesteś wyborcą PiS i po ptokach!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
JAN MAREK / 62.61.47.* / 2014-03-23 09:22
Pan PREMIER, powinien pożyć sobie za 820,-zł miesięcznie przez chociaż 2-3 miesiące, to spokorniałby na pewno...
sta-n / 83.21.34.* / 2014-03-23 09:05
Ale na wzmacnianie przyjaźni polsko-tajlandzkiej, czy polsko-afrykańskiej, pieniądze zawsze są. Pan Premier
już od jakiegoś czasu, żyje w świecie własnych klakierów i wirtualnej rzeczywistości. Budowanie wizerunku
męża stanu i wybory do Europarlamentu, to obecnie jego priorytet.
Lumen 23 / 188.146.1.* / 2014-03-23 09:04
Polski premier niczego się nie wstydzi. Ma w d... zdanie obywateli. Ważne żeby budżetówka go kochała.
bsf / 87.205.175.* / 2014-03-23 08:58
Donald Tusk NIC NIE MOGĘ próbuje wykiwać chore dzieci i ich rodziny ! Spróbujcie OSZUKAĆ GAZPROM i płacić cenę europejską wtedy wystarczy na Służbę Zdrowia chore dzieci i jeszcze zostanie wam na wino garnitury suknie i cygara !

Pogrążająca rząd infoafera zatacza coraz szersze kręgi. Wiele wskazuje na to, że w Ministerstwie Sprawiedliwości zawierano umowy na wykonanie projektów niezgodnie z przepisami dotyczącymi prawa zamówień publicznych. Wzbogacić w ten sposób mogły się konkretne firmy, a łączna wartość udzielonych zamówień wynosi ponad 100 mln zł.
Wojtek At. / 46.76.71.* / 2014-03-23 09:12
Ty to zawsze masz najwięcej do powiedzenia i do napisania jeśli chodzi o nie twoje interesy. Może dasz ze swojej kiesy,co dobrodzieju? Piszę do ciebie z małej litery,bo już cię ani czytać ani zdzierżyć nie mogę na forach. Za chwilę upomną się o podwyżkę emeryci,ludzie dorośli,którzy też potrzebują pomocy,samotni rodzice itp,itd. A my,my sprawni...,no chyba będzie się trzeba okaleczyć,bo nie wydolimy!! Pomyśl,ale jak masz,to kto ci broni,daj!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bsf / 87.205.175.* / 2014-03-23 09:21
Co miesiąc trafia do kas rosyjskich potentatów gazowych i naftowych 2 mld dol. z Polski. W ciągu czterech lat zapłacimy im około 100 mld dolarów, czyli więcej, niż wynoszą całe dochody polskiego budżetu w ciągu roku. Płacimy za rosyjski gaz drożej niż bogatsze kraje leżące dalej na Zachód, do których transport surowca jest droższy. Płacimy też kilka razy drożej niż Amerykanie.
Zmora / 89.75.185.* / 2014-03-23 09:45
Bo może "rządzący" Polską są takimi chamami, w obrażaniu Rosji, że stosuje się do nas taryfy giełdowe, a nie uprzywilejowane jak dla państw normalnych. Dla pier..nia kilku idiotów oddaliśmy jeden z największych rynków w ręce niemców. Część towarów z Polski i tak płynie do Rosji tylko poprzez niemcy, więc i zyska pozostaje z dojczlandzie. Jeśli tego nie kumasz, to zwróć się do psychiatry
bsf / 213.238.65.* / 2014-03-23 12:51
Możesz już iść do tego specjalisty , którego promujesz...
Kilka dni temu niemiecki koncern RWE podpisał umowę na sprzedaż swojej spółki wydobywczej rosyjskim oligarchom. W ten sposób na własność Rosjan przejdą między innymi cztery koncesje położone na Podkarpaciu. Polskie koncerny badają możliwość wykupienia tych złóż, a członkowie sejmowej komisji zastanawiają się, czy Rosjanie nie pokuszą się o przejęcie rynku warszawskiego, gdzie RWE dostarcza prąd prawie 1 mln klientów.
chory kraj / 37.225.104.* / 2014-03-23 08:51
proponuje dac premierowi i temu chlopaczkowi co dzieki tatusiowi zostal ministrem pracy po tysiac na reke i zobaczymy na ile im starczy. Wystarczy by pani kopacz nie wydala po 40 tys na peemie dla kancelarii i pieniadze sie znajda. To sa kpity panowie politycy. Poszukajcie pieniedzy u siebie, wydatki na alkochol kancelarii prezydenta i premiera to sa miliony. A moze tak podejmowac gosci woda i mowic przy tym ze to polski wzor jak oszczedzac i pomagac? Moze bylibyscie podziwiani przez innych? Ale nie, lepoej przehulac pare baniek a rodzicow kopnac w tylek.....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
janosik630 / 89.70.199.* / 2014-03-23 08:59
Zabrać emerytom i dac tym nierobom
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy