Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Panie prokuratorze moze pan cos na temat polnordu powie...

Panie prokuratorze moze pan cos na temat polnordu powie...

PND / 88.156.36.* / 2008-04-22 13:00
dzien dobry,

obserwuje to forum od pewnego czasu, i widze ze duzo osob pyta pana o porade lub wskazowki, wiec napisze i ja....

czy ma pan moze jakies sygnaly wedlug swojej analizy dotyczacze PND ?

Kupilem akcje tej spolki najpierw po 120 pln potem dokupilem po 113 aby usrednic cene, dzis dokupilem po 106.

Mam w tej spolce niecale 400.000 pln ale szczerze mowiac zaczynam sie troche obawiac, dzis tez nie rozumiem pol-aqua ma przejac polnord, wiec wydawalo mi sie wczoraj ze to dobra informacja, a tu dzis wielki spadki na obydwu spolkach.

bylbym wdzieczny za rade, dziekuje oraz pozdrawiam
Wyświetlaj:
Prokurator / 2008-04-25 12:53 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,PND".
Z przykrością informuję, że nie będę już podawał żadnych swoich rekomendacji na tym forum. W związku z tym zapraszam Pana do napisania e-maila na adres mojej skrzynki pocztowej adam_lech@interia.pl

Prokurator.
MM2008 / 83.27.93.* / 2008-10-19 22:56
Jak na giełdzie spadki, to już nie tak łatwo podawać trafne rekomendacje. Rekomendacje wstrzymane do czasu powrotu hossy :)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy