Panie Prokuratorze

Agatka22 / 2008-02-13 10:52
skorzystalam z jednej z pana rekomendacji i zakupiłam elkop po 13 gr. Rekomendowal go Pan za 16 gr. od wczoraj spadl do 6 gr. i co teraz ?? wiem ze Pan nie odpowiada za zadne skutki wynikajace z Pana rekomendacji ale mimo to prosze o jakas rade i komentarz. Pozdrawiam
Wyświetlaj:
esial / 2008-02-13 11:12
Kiedy kupilas ten Elkop?
Jezeli 12 lutego to bedzie przyslugiwac Ci PP, bo dzien ustalenia PP przypada na 15 lutego. Zakladajac, ze kupilas 12 lutego, to za kazda zakupiona akcje przypada Ci jedno PP. Z przydzielonych PP bedziesz mogla kupic 4 * ilosc PP akcji nowej emisji gdyz 1 PP daje Ci mozliwosc objecia 4 akcji NE. Cena akcji NE Elkop to 0.01 PLN. Zakladajac, ze wykorzystasz wszystkie swoje PP i wykupisz NE po 0.01 PLN, to bedziesz teraz miec:
ilosc zakupionych akcji (po 13 gr) + ilosc zakupionych akcji NE (po 1 gr). Policz, usrednij, etc. Mozesz sprzedac, dokupic... itd. itd.
Ktos zyczliwy byc moze dopisze w tym temacie wiecej...
Teraz tylko musisz poczekac na zatwierdzenie prospektu i dopuszczenie NE :)

Pozdrawiam,
e.
Agatka22 / 2008-02-13 11:17
dzieki, wlasnie dzwonilam do domu maklerskiego i mi powiedzieli to samo . ufff. szkoda ze wczoraj jak kupowalam to mi nie powiedzieli. tyle sie nagadali o tym elkopie a o pp ani slowa.

jesli teraz sprzedam elkop to pp mi zostanie tak ?? jak myslisz kiedy wejda akcje nowej emisji ?? tzn ze teraz jestem posiadaczka elkopu oraz elkopu pp ?? moge sprzedac i jeno i drugie ??
esial / 2008-02-13 11:33
tak, dzisiaj mozesz sprzedac akcje Elkopu i wciaz bedziesz miec prawo do NE..
a kiedy wyjda akcje NE? hmm.. wiesc gminna glosi, ze pol roku..
teraz jestes posiadaczka akcji elkopu a pp bedziesz miec 15 lutego i wtedy mozesz sprzedac i to i to ;)
zadzwon do domu maklerskiego, zapytaj, dowiesz sie wszystkiego :)
Agatka22 / 2008-02-13 12:18
dziekuje ślicznie za poswiecony czas, Pozdrawiam
kuzynx / 2008-02-13 11:04 / Tysiącznik na forum
Odcieli PP.
kuzynx / 2008-02-13 11:05 / Tysiącznik na forum
Powinnas miec na rachunku obok reszty papierow : elkop-pp.
Agatka22 / 2008-02-15 10:41
i co , miało byc notowane pp dzisiaj i nie jest.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy