Forum Forum inwestycyjneForex

"Panika na franku" chwilowo wygaszona. Złoty pod presją

"Panika na franku" chwilowo wygaszona. Złoty pod presją

Wyświetlaj:
Srinagarindra / 77.45.44.* / 2015-01-16 11:57
To po cholerę trzymacie się tej złotówki. Chodzi o jej spieprzenie abyśmy w Polsce byli milionerami a za granicą żebrakami ? To ma krótkie nóżki - pozwala manewrować gospodarką ale, na Boga, nie z pożytkiem dla Polaków tylko chroni dupska grupy trzymającej władzę ! Lamenty nad wysokim Frankiem ! A czy ktoś się litował jak ja nie dostałem takiego kredytu i płaciłem jak za zboże w związku z kredytem złotówkowym ? Gdzie wtedy byliście? A jak teraz kupuję drogie Euro bo muszę to gdzie towarzystwo które chciałoby mi ulżyć ?! Co to jest!!! Nie ma lamentów dla nikogo poza kredytobiorcami we Franku !!! Tożto ułamek społeczeństwa!!! Mamy dosyć sytuacji gdy nawet sraczka pastuszka w Kastylii lub Greka rozwala notowania złotego. Co dyletanci - tak mocną gospodarkę wykreowaliście, że katarek kogokolwiek gdziekolwiek rujnuje naszą walutę? To co zrobiliście - a może wy nic nie umiecie poza dbaniem o swoje stołki ?!
Stewen / 95.49.133.* / 2015-01-16 10:43
Pytanie kto na tym zarabia?
Banki??? Napewno Banki troche zawsze żerują na nieszczęsćiu w szczęściu czyli kredytach. Napewno też spekulanci wykożystają to i nakręcą atmosferę. Cikeawe jaką nową limuzyną zacznie jeżdzić Szfajcar co to wymyslił i wprowadził nagle i gdzie na "ziemi" kupi sobie nową dzałkę "rekreacyjną".(bo wiedział jakie będą reakcję i skutki w dłuższym czasie).
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy