Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Panika na rynku po nieutworzeniu koalicji PO-PiS

Panika na rynku po nieutworzeniu koalicji PO-PiS

jliber / .* / 2005-10-05 08:31
Wyświetlaj:
wrk / .* / 2005-10-10 08:23
PISuar to powrót AWSu. Czy tego naprawdę chcecie zwolennicy tego mafiosa Kaczyńskiego? On zdradzi wszystkich i wszystko dla władzy. Nie zna się na gospodarce, będziemy mieli festiwal podejrzeń, śledztw i demagogii. Żadnych kontaktów z sąsiadami. Megalomania i kompleksy tego kurdupla zatrują nam wszystkim życie! Tusk jest naiwniakiem, ale przynajmniej uczciwy.
galernik / .* / 2005-10-08 12:23
STAWIAJMY TYLKO NA PIS NIECH ZABIORĄ SIE ZA TYCH PANÓW CO ZARABIALI I KRADLI MILIONY $.P.O TO PRZEBIERANCY Z U.W (65% ŻYDZI)NIECH PRZESTANĄ UMACNIAC POLSKĄ ZŁOTÓWKĘ, TANIEJ KUPUJĄ WALUTY I JE WYWOŻĄ WORAMI.
Kropka / .* / 2005-10-06 16:58
Niech Kuczyński nie robi fermentu, bo już wystarczy, że "przewidział" krach na naszej giełdzie w marcu b.r. Teraz też dał tytuł jakby już nie doszło do koalicji PO i PiS. Oznacza to, że na pewno do niej dojdzie.
Adam / .* / 2005-10-05 23:32
Ludzie nie mają co jeść, a ty gnoju muwisz że wraca socjalizm. Wraca sprawiedliwość. Należy dobrać się wreszcie tym złodziejom co w kilka lat ukradli miliony, a teraz popierają PO.
xyz / .* / 2005-10-06 14:20
Czy sprawiedliwe jest aby jeden ciężko pracował a inny żerował na tym co ten wypracuje?
ines / .* / 2005-10-10 15:02
Oj, prymityw z Ciebie... Prowadzenie działalności gospodarczej to nie żerowanie na innych... ale poleganie na własnej inicjatywie w ramach obowiązujących reguł prawnych.... Kształć się, inwestuj w siebie, bądź mądry i błyskotliwy to też będziesz mógł "żerować"... nikt Ci nie broni... ale do tego tyrzeba mieć dużą odwagę i hart ducha, którego u Ciebie nie widzę... Tylko utyskiwanie i narzekanie - tak to Polaków sposób na wszystko... Nie gadaj tylko bierz się do roboty, to teź może do czegoś dojdziesz... Jednak jeśli nie zmienisz nastawienia to nici...
JESTEM TYM, KTÓRY JEST / .* / 2005-10-05 22:43
Wciąż przykładacie do Mnie swoje miary. Chcecie wyobrazić Mnie sobie i robicie błąd, który utrudnia wam drogę ku Mnie, a może też ją zagrodzić. Jak szklanka wody może wyobrazić sobie ocean? Jako dziesięć szklanek? Tysiąc? Dziesięć tysięcy? Nie jestem taki jak wy. Nie jestem „większy”, „lepszy”, „mądrzejszy” JESTEM NIESKOŃCZONĄ MIŁOŚCIĄ, BEZMIAREM DOBRA, PIĘKNOŚCIĄ SAMĄ W SOBIE. JESTEM MIŁOSIERDZIEM NIEOGRANICZONYM, WIECZYŚCIE DARZACYM. JESTEM TYM, KTÓRY JEST. WSZYSTKO CO NIE JEST MNĄ – ISTNIEJE ZE MNIE, PRZEZE MNIE, Z MOJEJ SPRAWCZEJ MIŁOŚCI, KTÓRA DAJE ŻYCIE I PODTRZYMUJE JE. Zamysły Moje są niezmienne. Miłość Moja powołała rodzaj ludzki do istnienia, a istnienie dałem wam po to, abyście byli szczęśliwi. Dlatego dbam i zabiegam o szczęście wasze. Wysoką godnością was obdarowałem – prawem do życia w wiecznej Miłości ze Mną, Stwórcą waszym. Stosownie do tej godności nadałem wam prawo wyboru, gdyż jestem Bogiem wolnych bytów, nie zaś niewolników, a wy przez dobrowolne przyjęcie grzechu zaćmiliście światło waszej duszy i już nie widzicie Mnie jasno. Życie wasze stało się poszukiwaniem w ciemnościach. Wciąż tęsknicie za Mną, gdyż tylko we Mnie znajdziecie dopełnienie i szczęści spoczynku w Miłości Mojej.
JESTEM / .* / 2005-10-05 22:35
Nikt z was nic "swojego" nie ma, chociaż tak myśli. Wszelkie dary umysłu i talenty Moje są, a to, że tylu z was wykorzystuje je dla swojej tylko próżności, bogactwa, władzy i chwały - to jest dowodem waszej własnej dziecinnej zarozumiałości i nieświadomości. POLSKA - chcę by zwiastunem była, świadkiem Moim dla świata. To co w niej powstanie, rozpali i porwie inne narody ku życiu ze Mną. Ukaże, że jest to możliwe, realne i prowadzi ku uświęceniu życia społecznego, ku rozkwitowi całego narodu. Powiększy jego szczęście, da mu moc i wzrost we wszystkim, co w waszej ojczyźnie zachowaliście z darów Moich danych wam. Maryja, wasza prawdziwa Królowa, doprowadzi was do mnie
wr / .* / 2005-10-05 19:30
nie było specjalnej alternatywy
jliber / .* / 2005-10-05 08:31
Polacy znowu wybrali socjalizm i nie zasługują teraz na nic więcej.
Jadomek / .* / 2005-10-05 17:26
Dla czego wg.liberałów wszystkie zabezpieczeniaspołeczne to socjalizm.Dla czego większość rozwi-niętych państw UE i państw skandynawskie to pań-stwa socjalistyczne.Może są rózne odmiany kapita-lizmu a nie"jedynie słuszny"model forsowany upar-cie przez nzszych liberałów.
ines / .* / 2005-10-10 15:13
Spoglądanie zazdrosnym okiem na Europę Zachodnią to poważny błąd... Oni sami sobie robią krzywdę, bo są za drodzy... Wysokie pensje, wysoki socjal, wysokie ceny wszystkiego... i powoli wysokie bezrobocie.. Zostają w tyle za USA i tyle z tego dobrobytu im zostanie co nic... jeszcze kilka lat i ich system emerytalny padnie! Skandynawia to inna bajka - mają ropę i chociażby dlategop nie zbankrutują.. My musimy równać do liberalnych Stanów a nie do socjalnej Europy.. to droga do nikąd... możemy byc jescze tygrysem Europy, ale musimy pozbyc się nawisu przeszłości z SOCJO-miłością na czele... Tylko tanie państwo z niskimi podatkamii ale z drugiej strony zapewnioną podstawową opieką socjalną da ludziom życie w satysfakcji i bezpieczeństwie... Tylko rozsądny liberalizm się sprawdził, odmiany państwa opiekuńczego czeka bankructwo!
digger / .* / 2005-10-07 07:20
"DLA CZEGO" ano dlatego, ze różnica pomiędzy Państwami SOCJALISTYCZNYMI a tymi z rozbudowanymi świadczeniami SOCJALNYMI, jest taka, że wydaje mi się, że musisz wrócić do podstawówki....brawo, własnie taki elektorat ma PIS. (a ja wcale zwolennikiem PO nie jestem....)

Najnowsze wpisy