Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Państwo dorzuci się też do kredytów złotówkowych

Państwo dorzuci się też do kredytów złotówkowych

Wyświetlaj:
Aczi125 / 78.8.52.* / 2015-08-20 10:58
Ja mam pożyczkę w chwilówce. ŻĄDAM DOPŁATY i browara !!!! NATYCHMIAST !!!!
Adam2353453 / 83.26.197.* / 2015-08-20 10:53
A ja nie mam kredytu w niczym.... Czy Państwo też DA jakieś pieniądze ? Czy muszę zaciągnąć kredyt żeby dostać jałmużnę od Państwa ? Bo może da się na kredytach zarobić w taki sposób...
zdzislaw47 / 194.181.140.* / 2015-08-20 11:06
Ja też jestem za biedny aby kupować rzeczy konsumpcyjne 20 % drożej ( koszt kredytu). I ja też mam się dokładać do konsumpcji "bogaczy"? ( zdolność kredytowa na kilkaset tysięcy złotych, kupowanie za cenę powiększoną o koszt kredytu, ). Proponuję założenie stowarzyszenia ochrony "rozsądnych ludzi"!
radzias / 87.105.71.* / 2015-08-20 10:53
Cuda, cuda..., a nie, przecież to wybory idą...
NIE dla pomocy kredytobiorcom / 46.170.174.* / 2015-08-20 10:47
ja mam kredyt studencki, ktoś się dorzuci? Panie Prezydencie, Pani Premier? Szanowni Podatnicy? Nie sądzę, więc dlaczego pośrednio ja mam się dorzucać komuś kto liczył, że przeleci fartem trzydziestoletni okres kredytowania, bo przecież przez tyle lat nic nieprzewidywalnego się stać nie może, więc można brać te kredyty na prawo i lewo, a jak coś się stanie to wypłaczę jakąś pomoc.
karolc2 / 94.246.169.* / 2015-08-20 10:45
to nie o zadłużonego Kowalskiego chodzi. Bankom za mało rat za kredyty wpływa więc wszyscy musimy pomóc spłacać zaległe kredyty. Bo niby skąd wezmą na to pieniądze ?
padmp / 5.68.168.* / 2015-08-20 10:44
kredyty bierze się na wlasny rachunek czemu wszyscy maja być za to odpowiedzialni co ci co wzięli we frankach to licza ze państwo za nich kredyt spłaci większość społeczeństwa ma kredyty nik za nich tego nie splaca taka podjeli decyzje nikt ich nie zmuszal myśleli ze będą cwansi od wszystkich a teraz jak się wali to obciazyc wszystkich najlepiej za podjęte decyzje odpowiada się samemu
Marooned277 / 77.91.62.* / 2015-08-20 10:44
CO to za dofinansowanie, które trzeba oddać. Nazwijmy rzecz po imieniu - ZAPOMOGA!. Frankowicz jak płacił mniej, to się cieszył i cicho siedział. Chwalił się jeszcze tym, że ma we FRANKACH. Teraz krzyczy o la boga, ol a boga krzywda się dzieje. Był o ryzyku informowany. Jeśli frankowicze dostaną prezent od banku w formie przewalutowania i podziału kosztów, to złotówkowcy tez powinni coś dostać.
beton435 / 78.131.205.* / 2015-08-20 11:37
1 Weź pod uwagę, że bez dużych wachań kursu kredyt zł staje się coraz tańszy a walutowy coraz droższy (różnica w inflacjach).
2. Mówienie, że nie należy pomoc ustawą tzw frankowiczom jest wsparciem naciągaczy.
a banki nie pożyczały franków i zarabiają 100-80% na różnicy kursowej. Nie informowały również, że są w konflikcie interesów i grają przeciw klientowi.
b 100% ryzyka kursowego ponosi klient, 100% zarobku z tego tytułu bank (frank nie zejdzie poniżej 3zł nigdy w przeciągu 20-30lat)
Można pomóc wszystkim kredytobiorcom, ograniczając odp za kredyt do przedmiotu zabezpieczenia (nieruchomości). Bank nie będzie mógł zabierać ci do końca życia 50% pensji (lodówki, kuchni gazowej, samochodu)- będzie negocjował
franki530 / 91.198.145.* / 2015-08-20 11:00
Nie do końca się zgodzę o informowaniu przez banki o ryzyku itd oczywiście zdrowy rozsądek każdego z nas podpowiadał, że jest takie ryzyko. W moim przypadku było bez znaczenia czy wezmę we frankach czy w złotówkach, jednak doradca kredytowy zdecydowanie zaznaczył, że tylko we frankach i tak bez jego odpowiedzialności za mało kompetentne doradzanie, oczywiście mam kredyt we frankach. Jestem zdecydowanie za pomocą obywatelom przez Państwo jednak należy również zwrócić uwagę, że w każdym artykule jest napisane o stratach, destabilizacji a nikt nie przedstawia ile banki zarobiły na kredytobiorcach. Reasumując chyba można powiedzieć, że mniej zarobią jeśli ustawa przejdzie. Skoro Państwo pomaga rolnikom, górnikom lekarzom dlaczego nie kredytobiorca jest jakaś różnica ? Jest kredytobiorcy nie blokują ulic nie wszczynają strajków więc ....... czy możemy mówić o równości ?
myślenie boli / 83.175.147.* / 2015-08-20 10:42
Polityku,ja wiem że liczenie i myślenie bardzo boli ale
Tylko systemowe rozwiązania mają sens.
ODSETKI OD KREDYTÓW MIESZKANIOWYCH ODLICZANE OD PODATKU PIT.
Państwo musi popierać takie inwestycje a nie rozdawać nasze podatki na lewo i prawo.
Myślenie i liczenie tego od was politycy oczekują podatnicy.
rozczarowana / 89.206.55.* / 2015-08-20 10:42
co za kraj, nie mam żadnego kredytu ani w złotówkach ani w walucie obcej, pensje w naszym kraju są dramatycznie niskie, ale człowiek musi sobie radzić sam, a teraz słyszę, że kredytobiorcy dostaną pomoc, a co z normalnymi ludzmi, którzy nie wyciągają pomocy do banków, do państwa, tylko jakoś żyją, tylko co to za życie w tym kraju, w którym pensje sa 3 krotnie niższe niz na zachodzie, a koszty utrzymania 3 krotnie wyższe, KTOŚ SIĘ DZIWI, ŻE LUDZIE EMIGRUJĄ? Zawsze chciałam żyć w moim kraju, ale teraz poważnie biorę pod uwagę wyjazd, na stałe, ludzie uciekajmy stąd, bo dla zwykłych, normalnych ludzi nic w tym kraju nie ma!!! TO JEST KRAJ TYLKO DLA POLITYKÓW, pani Kopacz, pani mnie rozczarowuje, żeby utrzymać władzę zaczyna pani obiecywać i gorsze że dawać wszystko wszystkim, poprawka, nie wszystkim, ja nie dostanę nic, a harować muszę za dwoje, bo i dla kredytów złotówkowych i frankowych...
jj657 / 83.238.10.* / 2015-08-20 10:42
wsadźce se w dup... taką pomoc co to ma być to chyba jakiś żart ! precz z po/psl
sporkey / 109.231.63.* / 2015-08-20 10:38
A ja nie mam kredytu. Wszystko kupiłem z oszczędności. Do czego dorzuci mi się pani premier. Specjalnie małą literą. A już wiem nałoży dodatkowy podatek dla tych nie spłacających kredytów hipotecznych i kupujących na raty.. KOMEDIA
vvvv / 78.131.239.* / 2015-08-20 10:35
Ja mam takie ubezpieczenie, wiec co to za pomoc dla mnie ????? kur....a jełopy z parlamentu i to nie ważne czy PO czy PIS !!!!!!
proszę już odejść / 83.4.207.* / 2015-08-20 10:24
TO NIE DO POMYŚLENIA CO TA KOBIETA WYPRAWIA!!!!!
wdzieczny / 188.146.57.* / 2015-08-20 10:21

Dofinansowanie udzielane byłoby na korzystnych warunkach: pomoc nie byłaby oprocentowana, zwrot następowałby po dwóch latach od jej udzielenia i mógłby zostać rozłożony na osiem lat.

Co to za pomoc skoro później trzeba będzie spłacać następne raty.
kooorek / 78.28.23.* / 2015-08-20 10:20
Jeszcze Senat sie nie zebrał , a już wiadomo co postanowi??? To po co jest Senat ??? Kto nim manipuluje ?Tak się uprawia polityke w Polsce .

Najnowsze wpisy