Forum Polityka, aktualnościKraj

Państwo zachęca do oszustwa

Państwo zachęca do oszustwa

Money.pl / 2007-12-02 19:50
Komentarze do wiadomości: Państwo zachęca do oszustwa.
Wyświetlaj:
dziełowiec / 83.17.64.* / 2009-11-02 10:11
Właśnie jestem ma etapie podejmowania decyzji - co wybrać? Artykuł bardzo mi pomógł i rozjaśnił pewne sprawy. Zastanawiałem się czy nie lepiej ubezpieczyć się w komercyjnej firmie, ale widze ze to nie jest najlepsze rozwiązanie. Dziekuję za pomoc. Pozdrawiam.
Pani M. / 89.75.98.* / 2009-08-04 12:19
Panstwo zacheca do oszustwa -stworzenie " fikcyjnej" dzialalnosci, czyli tak naprawde taniej oplaca sie zalozyc takowa dzialalnosc do ktorej niekoniecznie jestesmy przekonani ale w ramach "oszczedosci" zdecydowanie i tak bardziej sie oplaca placenie skladek tutaj niz w ramach dobrowolnego ubezpieczenia, z tej dzialalnosci mamy chociaz jeszcze ta emeryturke...
sztayer / 2007-12-02 22:07
Jeśli dobrze zrozumiałem, wszyscy którzy nie chcą dać się okradać przez nasze Państwo są oszustami??? Autorkę chyba trochę poniosło. Znalazłem sposób na obniżenie minimalnej skałdki na ZUS ( przy prowadzeniu działalności) i okazuję się że jestem jednym z oszustów, którzy oszukują sam nie wiem kogo, ZUS?? Pani Agnieszka chyba była za długo w Irlandii, albo nigdy nie była u państwowego lekarza i nie widziała polskiego emeryta. Ja zajmuję się doradzaniem ludziom jak mogą zaoszczędzić jakiekolwiek środki i przeznaczyć je na godziwe świadczenia, (emerytalne czy zdrowotne) i krew mnie zalewa jak ktoś nazywa to oszustwem!!!!
~Kris / 2007-12-02 19:50 / Tysiącznik na forum)
Pani Agnieszko,
Artykuł jest fajny: koszty opieki zdrowotnej przy różnych formach zatrudnienia.
...ale tytuł bez sensu.
rrrrrrrrr / 88.156.36.* / 2007-12-02 21:45
Zmarnowałem czas czytając ten artykuł :(

Najnowsze wpisy