Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Papież Franciszek przewodniczył pierwszej mszy po swym wyborze

Papież Franciszek przewodniczył pierwszej mszy po swym wyborze

Wyświetlaj:
wze / 83.21.70.* / 2013-03-14 21:43
Bergoglio wyjaśniał, że jego księża szukają kontaktu z rodzinami nieuczestniczącymi w życiu parafii, organizują spotkania misyjne, modlitwy a nawet chrzty na placach, na których gromadzą się tłumy. „Zamiast być tylko Kościołem, który przyjmuje, staramy się być Kościołem wychodzącym ku ludziom, którzy go nie znają, odeszli, zobojętnieli”. Wspominał też o docieraniu do ludzi odległych od Kościoła poprzez cyfrowe środki komunikacji.

Po ciężkiej pracy będą mnie nachodzić , jak ich nowocześni bracia - Jechowcy.
runold / 83.21.70.* / 2013-03-14 21:38
yes, yes , type black !


„Księża i prałaci, wy oczekujecie zbawienia tylko od złota... Nie mówcie, że ludy was opuszczają; to wy je opuściliście; one was szukają na posterunku waszym i tam was nie znajdują; one chcą się podźwignąć, a wy je w dół spychacie (...). Lud, który walczy o swoją niepodległość albo o rozszerzenie swoich swobód... powinien nie ufać wysokim dostojnikom Kościoła, którzy wszyscy jednakowo są przywiązani do kultu absolutyzmu bez względu na to, czy ten absolutyzm jest mahometański, czy heretycki, czy nawet ateistyczny”. – A. Mickiewicz
manieq2000 / 46.204.38.* / 2013-03-14 21:14
Czyli taki ateista ktory sie by nie modlil bylby wyznawca szatana? A niemodlacy sie gnostyk?
A ktos modlacy sie nieprofesjonalnie?
Czy ktos nie majacy mozliwosci poznania nauki o Jezusie nie zostanie zbawiony?
Czy nie zepchnie to umiarkowanych katolikow w kierunku innych kosciolow?
A moze ten apokaliptyczny czarny papiez to nie ok koloru skory ale od jezuitow?

Najnowsze wpisy