Forum Polityka, aktualnościPolityka

Papież nie przyjmie Dalajlamy

Papież nie przyjmie Dalajlamy

Money.pl / 2007-11-26 16:35
Komentarze do wiadomości: Papież nie przyjmie Dalajlamy.
Wyświetlaj:
josef / 91.44.216.* / 2008-05-16 21:28
==> BXVI papiez.
Lista domniemanych p.....y
na wyspie nawet ukoronowana EII
DLXIV ujawnia sie
oBL ukrywa sie....
Dalajllam, chce wydoic od niemcow milony
euruchow. Od niemieckiej ministerin od rozwoju
III swiata p.Wieccorek-z., dostal juz czek...
PS/KW ja bym mu tez dolozyl aby w jak najszybciej
s*************************************
Che w spokoju ogladac EM2008,
tajmir / 2007-11-26 16:35
JPII przynajmniej miał jaja.
Europa klęka przed komuchami z Chin. Niby walczymy o prawa człowieka ale jeżeli tylko Pekin pogrozi wszyscy pękają i już zapominają o prześladowaniach bliźnich. Wtedy widzi się wzrost gospodarczy Chin oraz dolary jakie można zarobić na handlu z Chinami. Co za okropny świat. Przynajmniej Papież powinien być ponad to, ponad politykę .Niestety nawet urząd papieski nie jest idealistyczny. Nikt nie powinien nawet rozmawiać z komunistami póki nie zmienią podejścia do jednostki. Ja wiem że tylko teoria ale szkoda.
Xan / 83.16.123.* / 2008-07-13 00:10
Oczywiście, jako głowa instytucji próbującej zachować dobre relacje z Chinami i poważnie zaniepokojony losem milionów Chrześcijan w Chinach, nie mógł wyrażać tego publicznie ani oficjalnie.
DMinds / 87.205.187.* / 2008-03-16 08:53
Z drugiej jednak strony zagranie Benedykta było słuszne - Chińczycy robią z religia w swoim kraju co chcą i odwet na wielu katolikach przyniósł by więcej szkody niż zysk z tak naprawdę kurtuazyjnego spotkania.
No chyba, że Papież mógłby faktycznie jakoś pomóc Dalajlamie...
annar / 85.89.184.* / 2008-03-23 19:25
A czy spotkanie JPII z Dalaj Lamą pogorszyło stosunki władza chińska vs chrześcijanie w Chinach ? Czy po tym spotkaniu zabito jakiegoś katolika, chrześcijanina w Chinach??? Nie! Więc dlaczego kolejne spotkanie kościoła Katolickiego miało by pogorszyć tamtejszą sytuację?
Cherry133 / 79.185.104.* / 2007-12-02 14:08
Zgadzam się z tobą boją się komunistycznych żółtków zamiast mieć swoje zdanie i nie ulegać ich wpływom.

Najnowsze wpisy