Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Papież w Polsce w 2016 roku to zysk dla gospodarki. Wiceminister skarbu o wizycie

Papież w Polsce w 2016 roku to zysk dla gospodarki. Wiceminister skarbu o wizycie

Wyświetlaj:
dobryczłowiek / 31.61.140.* / 2015-05-25 23:50
Jak papież chce pomóc Polsce to elektronicznie może budżet zasilić,wcale nie musi przyjeżdżać.Po co? Znów wyciągnąć pieniądze z tej odrobiny dotacji?! Nie życzymy sobie! Ządamy referendum w tej sprawie.To nie jest dobre dla Polski. Tu żyją również ludzie świeccy,a nie tylko chrześcijanie! Papież niech siedzi w Watykanie, a watykan bogaty może do Polski wysłać pieniądze stamtąd!
wierząca / 83.11.137.* / 2015-05-26 08:59
Dobrze powiedziane " są w Polsce i świeccy i chrześcijanie". Papież przyjeżdża do wierzących i tych, którzy Go szanują. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Czy ciebie panie "świecki" ktoś zmusza żebyś chodził do kościoła? Na pewno nie. Więc jakie prawo pozwala ci pluć na tych, którzy chodzą i wierzą.Jesteś zwykłym "opasem, brojlerem" dla robaków. Co z twoją duszą? Biedna Ona.
KARAKAL / 2.35.151.* / 2015-05-25 23:46
Poprzednicy maja racje, koszty panstwa beda ogromne. Co chwile organizatorzy koscielni, stopniowo beda wymuszac bezplatnych uslug od panstwa( narazie wiz.ochrony policyjnej przed i w trakcie, przy tym noclegow i wyzywienia wszelkich sluzb), samorzadow zainteresowanych (bezplatnego transportu, sanitariatow, sluzby zdrowia a nawet namiotow, no i imprez rozrywkowych, gdyz te mlodziez trzeba czyms przyciagnac) i obywateli (noclegow darmowych i wyzywienia dla przydzielonych pielgrzymow).
abc419 / 149.129.162.* / 2015-05-26 02:37
Piszesz z rosyjska składnią. W języku polskim stosuje się inne przypadki i odmiany...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kondom / 79.186.195.* / 2015-05-25 23:43
Dziękujemy,fabryki produkujące prezerwatywy nigdy mu tego nie zapomną.
kwadratowy / 31.61.140.* / 2015-05-25 23:43
W tej sprawie powinno się odbyć referendum,czy Polacy chcą zbyt częstych zajazdów papieża po haracz!
goscj23 / 82.7.45.* / 2015-05-25 23:41
a to the bill koles uzurpuje sobie tytul Boga na ziemi, co samym w sobie jest bluznierstwem zada dokladnie tego czego szatan od Chrystusa " 6 i rzekł diabeł do Niego: "Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. 7 Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje". 8 Lecz Jezus mu odrzekł: "Napisane jest: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz". papa zada tego co szatan od Chrystusa Krola, ale riposta jest krotka tylko Chrystus jest Panem Zbawicielem i Krolem Wszechswiata. 9 Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. 10 Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia.
11 Wszak mówi Pismo: Żaden, kto wierzy w Niego, nie będzie zawstydzony. 12 Nie ma już różnicy między Żydem a Grekiem. Jeden jest bowiem Pan wszystkich. On to rozdziela swe bogactwa wszystkim, którzy Go wzywają. 13 Albowiem każdy, kto wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony." watykan to antychryst od 15 wiekow podaje sie za boga a ludzie oddaja mu czesc 4 i pokłon oddali Smokowi,
bo władzę dał Bestii.
I Bestii pokłon oddali, mówiąc:
«Któż jest podobny do Bestii
i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?»
5 A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa,
i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy3.
6 Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu,
by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi,
i mieszkańcom nieba.
7 Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi
i zwyciężyć ich4,
i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.
8 Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy5,
każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.
9 Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy!
Ernest333 / 217.73.251.* / 2015-05-25 23:35
Co wy ludzie piszecie, już wam się całkiem w głowach poprzewracało. To co piszecie świadczy o waszej kulturze i wychowaniu, zapomnieliście skąd się wywodzicie. Wszystko przeliczacie na pieniądze, gdzie inne wartości. Naród bez wiary umiera. Współczuję wam i waszym rodzicom.
pompejusz sarmata / 77.162.51.* / 2015-05-26 00:06
mówisz że naród bez wiary w boga umieraa nie widzisz na czym ta wiara polega jaka wiara wybila najwiecej ludzi jaka wiara ma najwieksze wplywy i profity wiara w cos czego nie ma i nie bylo nas gubi dlatego trzeba wierzyc w to co sie widzi i czego sie jest pewnym innaczej bujamy w oblokach ot to cala wiara dla glupiutkich barankow
permanentny / 31.61.140.* / 2015-05-25 23:54
Nie można być ślepym,że kościół łupi od wieków! Już Średniowiecze mamy za sobą.
Saponis / 95.51.56.* / 2015-05-26 13:43
Czy Kościół czegoś od ciebie wymaga? zmusza cię do czegoś? okłamuje i okrada jak politycy którzy żyją za twoje, moje pieniądze? czemu ich nie oskarżasz za biedę brak pracy układy nie dobre dla państwa? czepiasz się wiary wielkie G powinno cie to obchodzić czy ja chcę dać ofiarę czy nie to moje zarobione pieniądze więc nie wchodź mi do portfela tak jak to robi twoja partia PO. Rozumiesz wara od moich finansów to moja sprawa co robię z kasą i niech twoi PO-wcy też od niej się odczepią. A co do średniowiecza teraz przez takich jak ty mamy epokę kamienia łupanego i durni wpatrzonych w kawałek papierka czy telefon komórkowy, zatraconych w zrozumieniu i ocenia dobra od zła.
raf7401 / 91.220.39.* / 2015-05-26 15:43
Wymaga i zmusza. Ja nie chcę płacić za religię w szkołach, miliony na jakieś megalomańskie budynki i utrzymywać z podatków bandy pedofilów. Dlaczego kościół tak się broni przed modelem niemieckim? Wiedzą, że gdyby wierzący finansowali samy cała tą machinę wyzyskiwaczy nie mieliby takich kokosów. Więc tak długo, jak finansuję wasze oderwane od rzeczywistości, zaciągnięte z głębokiego średniowiecza szamańskie rytuały na ku czci jedynego katolickiego boga jakim jest $$$, mam prawo mówić, że mi się to nie podoba. Wolę, aby te pieniądze były przeznaczone na głodne dzieci czy schorowanych ludzi nie mogących dopchać się do lekarza.
kwadratowy / 31.61.140.* / 2015-05-25 23:30
W tej sprawie powinno się odbyć referendum,czy Polacy chcą zbyt częstych zajazdów papieża po haracz!
fellinito / 31.61.140.* / 2015-05-25 23:28
Jeszcze w życiu nie słyszałem,żeby kościół dał komuś pieniądze. Moim zdaniem Polska jest za biedna na notoryczne i uporczywe wizyty papieża. Niech on do swoich Niemiec lepiej tam jedzie i się gnieździ. Jego kraj bogaty i euro im łatwiej wydać na swojego papieża. Czemu tak kler upodobał sobie nasz biedny kraj?! Niech jedzie gdzie indziej Tylko go nie chcą bo nie chcą ponosić kosztów związanych z papieżem.
abc324 / 89.68.25.* / 2015-05-25 23:31
Franciszek jest z Argentyny a nie z Niemiec.
mysz kościelna / 37.130.10.* / 2015-05-25 23:27
Nakładając większy haracz na biskupów a ci na proboszczów i tak to spadnie na owieczki
Kreczmar / 83.4.90.* / 2015-05-25 23:21
Trzeba mieć wiele tupetu i bezczelności aby próbować wmówić Polakom, że wizyta papieża przyniesie jakąkolwiek korzyść naszemu krajowi. Od chwili powstania państwa polskiego jesteśmy okradani przez Watykan na niewyobrażalne sumy głównie dzięki swojej głupocie i braku krytycznego spojrzenia prawdziwe oblicze kościoła katolickiego. / Juliusz Słowacki; " Polsko Twoja zguba w Rzymie" !!
MA DONNA / 79.191.91.* / 2015-05-25 22:52
ILE PODATNIKA KOSZTOWAŁA WIZYTA MADONNY? TO JEST PYTANIE!
madonna czarna jasnogórska / 24.2.180.* / 2015-05-26 16:50
chyba dużo, może nawet i 1000 złotych, tyle co ty p******** na miesiąc zarabiasz, a raczej twój tatuś bo ty tylko przed komputerem siedzisz cioto
Paczuch / 31.41.234.* / 2015-05-25 22:47
Zysk dla gospodarki? Jak państwo ma na tym zyskać? Sprzedając bilety? Macie w ogóle pojęcie ile kasy państwo musi wywalić żeby zorganizować taką wizytę? A o prezentach dla papieża nic nie wspomnicie? Jeszcze się nie zdarzyło żeby papież więcej przywiózł niż wywiózł. PiS ledwo co wygrał i już r************ nasze pieniądze na kościół. Banda kłamców i złodzieji.
1536 / 89.66.63.* / 2015-05-25 22:53
Decyzja o Dniach Młodzieży w Polsce zapadła wcześniej. Co ma PiS i nowy prezydent do tego?
co? / 91.240.199.* / 2015-05-25 22:47
Ciekawe kto najbardziej sobie napełni baniak.
Smok599 / 176.111.124.* / 2015-05-25 22:44
Ile Miasto Kraków dołoży do ŚDM 2016 ?

Najnowsze wpisy