Forum Polityka, aktualnościPolityka

Paradowska: Rząd Kaczyńskiego ma wszystkie wady poprzedniego gabinetu

Paradowska: Rząd Kaczyńskiego ma wszystkie wady poprzedniego gabinetu

Wyświetlaj:
Obywatel III RP / 80.50.59.* / 2006-07-17 12:14
Komentując zarówno wypowiedzi poniżej, jak i sam artykuł, to jestem zdziwiony ... głupotą niektórych poniższych 'autorów'. O co wam chodzi ? Nie podoba się buzia autorki ? To nie patrzcie na buzię - czytajcie/słuchajcie, co mówi i to komentujcie... Komentowany tekst jest napisany ze znajomością materii, jest bardzo obiektywny. Pokazuje zarówno słabe jak i mocne strony J. Kaczyńskiego.
Dla wyjaśnienia - ja go nie lubię i w niego nie wierzę. Ale z oceną autorki, że ma szanse - jak najbardzij się zgadzam. Po bezjajecznym Marcinkiewiczu może wypaść dość korzystnie. O ile nie zgubi go pycha (a to jego najczęstszy grzech)...

Pozdrawiam i życzę większej obiektywności...
obserwator / 83.20.223.* / 2006-07-16 20:09
przeczytałem wszystkie wpisy poniżej i nie zwariowałem, śledze wszystkie wypowiedzi Pani Paradowskiej mi dostępne , ostatnio stała się milasza dla oka >> co mogą uczynić drogie kosmetyki z niemłodej juz kobiety >> to widać i niech tak zostanie. Głos i formułowanie myśli niezmienne, moża rozpoznać dusze tej niewiasy nawet jak sie jej nie widzi, a może i to lepiej? Ta pani jest na emeryturze, zewsząd zaproszenia, nagrody, być na topie znaczy mieć pieniądze. Czy ta Pani też przyłączyła się do profesorów aby utrącić wdrażane porzez prof. Zytę Gliowską 20 procentowe zamiast 50 procentowe , bo odliczanie kosztów przychodu przy pisaniu kolejnych artykułów na zlecenie aby budżet państwa ogołocić, bo nawet niemowle wie , że przepisany drugi i kolejny raz wyklad czy artykuł, przypisywanie 50 procentowych kosztow przychodu to zalegizowane złodziejstwo. Ta Pani winna wnuki bawić, jej czas minął, myślę że dla wygody starego elektoratu wladzy jest jeszcze przydatna. Ta Pani nosi w sobie zalązek starczej zlośliwości co dominuje w jej wypowiedziach.
Wyborcy zbliżają się wybory samorzadowe, wybierajcie właściwie, bo prawdy prawdziwej sie nie dowiecie jak duchy przeszłości bedą się wzajemnie wspierać i gadać co im ślina na język przyniesie, korekty żadnej dokonać nie można, albo bedzie już za późno.
S1 / 83.6.216.* / 2006-07-17 16:39
Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie należy pani Paradowskiej słuchać (czytać) bo to stara zesklerociała baba która powinna bawić wnuki. Kogo mamy słuchać?
Czy PRAWDOMÓWNEGO pana Premiera który powiedział kiedyś:
- jeżeli mój brat zostanie wybrany prezydentym ja nie będę premierem,
- Kazimierz Marcinkiewicz jest naszym prtemierem na cztery lata.
JOZO / 83.18.227.* / 2006-07-15 14:07
Jestem ciekaw jakje wady ma Pani Paradowska ? Jak Panią widze w telewizji to mi sie robi zile a Pani głos mnie rozbrajia niech Pani jusz idzie na tą swoją emerytóre i zwolni to miejsce komuś bardziej obiektywnemu bo nie moge jusz Pani słuchać i oglądać.
jerzy54 / 213.238.79.* / 2006-07-15 09:38
Pani Paradowskiej dziękujemy po prostu aby zajmować się komentowaniem polityki trzeba ją rozumieć a w pani przypadku to bezład paplaniny. Na pocieszenie dodam ,iż jest tak u większości dzienikarzy zajmujących się nie tym co trzeba. Proponuję komentować pogodę albo emerytuę.
MAREK1954 / 83.16.4.* / 2006-07-15 12:19
jerzy54!
Pani Paradowskiej dziękujemy ..... To znaczy kto dziękuje? Mów za siebie. Kim Ty jesteś, że próbujesz wystawiać recenzje dziennikarzom? Pani Paradowska zajmuje się akurat tym co trzeba, tym z czego żyje.
A Ty mógłyś odnieść się do konkretnych spraw? A nie bezładnie paplać?
Pozdrawiam Cię.
Mops / 83.22.204.* / 2006-07-15 10:04
Trudno odmówić racji temu co napisałeś. Nowy premier "silny i sprawny", skąd ona to wzięła?
MAREK1954 / 83.16.4.* / 2006-07-15 12:14
Mops!
Nowy premier "silny i sprawny", skąd ona to wzięła?
Może Ona patrzy na to się w Polsce dzieje, co sie stało dzięki "silnemu i sprawnemu"? Cz Ty nie widzisz tego, tych zmian?
Myślę, że na lepsze. Przyjrzyj się spokojnie i uważnie.
Pozdrawiam Cię.
Mops / 83.22.204.* / 2006-07-15 23:42
No właśnie widzę te zmiany . To novum polityczne ,że wicepremierem jest człowiek z przeszłością kryminalną.Legislacja leży na obie łopatki :zaledwie 35 % planowanych ustaw przeszło przez parlament . Plan prywatyzacji wykonany został jak dotąd w 7%.Realizacja obietnic wyborczych jest przesuwana w bliżej nieokreśloną przyszłość. Podobnie zresztą jak i reforma finansów publicznych ,która podobno jest priorytetem rządu. Spółki skarbu państwa są obsadzane ludżmi o wątpliwych kwalifikacjach i nie wyjaśnionych sprawach z przeszłości ( PGNiG, PZU). W spółkach panuje chaos ( zrywane walne ,wakaty w zarządach i radach nadzorczych). Wulgarny język polityczny został przeniesiony niżej . Dziś Polacy nie potrafią ze sobą rozmawiać. Dominuje oszczerstwo , kłamstwo i pomówienie. Prestiż Polski na arenie międzynarodowej został nadwerężony o czym można się przekonać czytając prasę zagraniczną gdzie artykułów negatywnych na temat Polski jest coraz więcej.
Polska jest najbiedniejszym krajem Unii z największym bezrobociem. Ja zdaję sobie sprawę ,że rząd nie poprawi tej sytuacji w krótkim czasie. Czy powstał jednak jakikolwiek program ,który miałby to naprawić? Oczywiście nie. Nawet debaty parlamentarnej nie było.
Trudno się jednak dziwić . kto te rzeczy ma robić? Przecież średni czas "życia" ministra finansów w pisowskim rządzie to 2 miesiące.
Czy się mylę "nie widząc tych zmian" ? Może . Lecz jeżeli tak to nie jestem w tym odosobniony. Nie mogą tego jakoś dostrzec też inni ludzie czy grupy społeczne ,które protestują przeciw tym zmianom , w szczególności lekarze, pielęgniarki ,młodzież szkolna i służby mundurowe. Warto tu również wspomnieć o przeszło dwóch milionach naszych rodaków którzy opuścili nasz kraj ( obecnie ,każdego tygodnia wyjeżdża ok 50 tysięcy Polaków) . Ci ludzie też jakoś tych zmian dostrzec nie mogli.
Pozdrawiam również,
LESZEK 10 / 83.16.4.* / 2006-07-15 09:20
JAŚKA ! Zwróć uwagę że odkąd bredzisz,twoje opinie nie są brane na poważnie !
cdd / 84.172.92.* / 2006-07-15 02:57
Niecierpie tej Baby
bleh / 87.105.114.* / 2006-07-14 23:30
"polityka" zawsze była bardziej lewicowa, niż reszta tyg. opiniotwórczych.
Mops / 83.22.234.* / 2006-07-15 00:08
Polityka to tygodnik o najwyższym nakładzie w Polsce. To powinno wystarczyć.
bleh / 87.105.114.* / 2006-07-15 13:06
kierując się nakładem, lepiej zacznij czytać fakt. Ma najwiekszy w kraju... duży nakład nigdy o niczym nie świadczy. Ciekawe co na to dr. freud ? ;)
Mops / 83.22.204.* / 2006-07-15 23:47
Duży nakład o niczym nie świadczy. Dziwne słowa. Musisz jednak wiedzieć ,że świadczy i to bardzo : o poczytności. Rynek prasy jest bezwzględny , szybko eliminuje buble. Polityka jest natomiast przez kilkadziesiąt lat na topie. Co do Faktu to jest on dziennikiem . Nie mieszaj więc.
B2B / 217.153.29.* / 2006-07-14 19:20
Paradowska teskni bardzo za rzadami SLD, ew. mniejsze zlo PO-SLD.... to jest to co ja kreci....


moze ktos wie co robila w latach 70 ?
vic / 83.21.68.* / 2006-07-15 11:12
PIS niezwykle przypomina PZPR z czasów kiedy "rewolucja zwyciężała" . restrykcje , aresztowania , oskarżenia ... Wraca "nowe" ??
tatko / 2006-07-14 20:13 / Tysiącznik na forum
Ten B2B to musi być na prawdę beeeee. Coś mi tu śledczymi rodem z PRL -u cuchnie.
tatko / 2006-07-14 20:04 / Tysiącznik na forum
Kolejny śledczy się znalazł. Jaki wódz,takie ma zaplecze. Wszyscy mają być podejrzani, wszyscy są be, jedynie my PiS -owcy jesteśmy godni zaufania...
Czym to śmierdzi? Skąd my to znamy?...

Najnowsze wpisy