Forum Polityka, aktualnościPolityka

Partia Kaczyńskiego przychylna inteligencji

Partia Kaczyńskiego przychylna inteligencji

Money.pl / 2006-06-26 10:07
Komentarze do wiadomości: Partia Kaczyńskiego przychylna inteligencji.
Wyświetlaj:
przemor / 217.98.20.* / 2006-06-27 11:29
Całe szczęście, że nie od sondaży zależy czy Ziemia jest płaska, czy też może sześcienna. Czy ja jestem mrówką, czy żyrafą. I czy woda się gotuje w 100 stopniach C, czy też w 58,5. No i czy prawidłowe jest chodzenie na rękach, czy też posługiwanie się w tym celu nogami.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-26 10:40
Przecież każdy widział statystyki wyborów, wiadomo że na partie typu SLD i PiS głosują przede wszystkim ciemniaki ze wśi. Owszem, zdarzy się tu czy tam jakiś nawet wykształcony fanatyk religijny z miasta, co nie zmienia faktu że przeciętny wyborca PiSu to przynajmniej ekonomiczny ignorant. O LPR czy SO to lepiej nawet nie mówić, to już są ludzie z jesieni średniowiecza.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-26 11:21
Ten sam głupi, roszczeniowy elektorat, który w myśl zasady "to mi się należy, a wszyscy inni, którzy się dorobili to złodzieje" i który kiedyś zapewnił 40% poparcia dla SLD teraz daje poparcie Populizmowi&Socjalizmowi. Jaki elektorat - taka partia - obłąkana socjalizmem gospodarczym o nazwie Polska Solidarna...
fred / 2006-06-26 10:16 / Bywalec forum
Nie jest też partią pracowników. Po skończonej pracy chcieliby poprostu żyć, jakoś tam po swojemu.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-26 10:07
Należę do ludzi wykształconych, w szerokim gronie moich znajomych również osób wykształconych sami się dziwimy, że skoro nikto z nas nie głosował na PiS to kto na nich głosował? Potwierdzam zatem wyniki sondażu PiS to zdecydowanie partia z przewagą sympatyków nie będących inteligencją.
De facto czy inteligentny człowiek chciałby mieć za politycznych reprezentantów Panów Cymańskiego, Kurskiego, Gosiewskiego, Leppera, Giertycha, Wierzejskiego itd?

Najnowsze wpisy