Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Partia Razem objawieniem debaty. Zrobią z Polski drugą Szwecję, albo... Grecję

Partia Razem objawieniem debaty. Zrobią z Polski drugą Szwecję, albo... Grecję

Wyświetlaj:
maciejjjjko / 85.91.16.* / 2015-10-21 16:41
o tak to byłaby druga Grecja z efektem nieuniknionego bankrucwa do którego doprowadziła lewica w Grecji
Kacperek T. / 46.76.60.* / 2015-10-21 16:38
Oszołomy i lewacy. Nic z tego nie będzie,bo i nie może być.
swinieWy / 62.141.238.* / 2015-10-21 16:38
Zakamuflowany komuch!!!! Niezla zagrywka ze strony lewicy zeby sie utrzymac przy korycie, tfuuu
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zyga4123 / 87.205.203.* / 2015-10-21 16:37
Jakie objawienie? I w ogóle dlaczego taki tytuł? Chyba ma u was z WP jakiegoś zaufanego gudłaja
zbych_2 / 83.8.179.* / 2015-10-21 16:36
Ta nagonka "głównego nurtu" to nic innego jak ostatnia "akcja" przeciw PiSowi. POwcy widząc, że nie mają szans wykorzystują zależne media w celu lansowania Partii Razem. Jak widać "sraczka w obawie" przed PiSem jest wielka ! Czego tak się boją? Ja wiem, myślę, że większość z nas też wie !!!!
ojj CO ZA bŁAZEN / 66.187.90.* / 2015-10-21 16:35
oJ JA MU TYŁEK W MEDIACH LIŻĄ WIDAĆ TERAZ KOGO SĄ TE MEDIA!
Polonus / 92.42.116.* / 2015-10-21 16:33
Od dłuższego czasu założyciel Partii Razem Mateusz Piskorski w mediach rosyjskich i polskojęzycznych promuje rosyjski punkt widzenia. Czyżby Rosjanie wspierali polską partię????
her / 83.26.196.* / 2015-10-21 16:31
Propagujecie opinię Lisa a ten człowiek nic mądrego nie zaproponował
Totalna głupota
Marco307 / 149.156.172.* / 2015-10-21 16:29
Lewactwo w Polsce powinno być niewybieralne
emerytka_łodzianka_od urodzenia / 195.26.22.* / 2015-10-21 16:37

Lewactwo w Polsce powinno być niewybieralne

Uważasz, że jedyne i słuszne poglądy ma PiS lub PO? Może już najwyższa pora posłuchać młodego pokolenia? - bardzo często się zdarza, że dzieci MAJĄ RACJĘ
Nikoś / 83.15.248.* / 2015-10-21 16:28
Główny nurt sztucznie pompuje dziwnego, nie znanego faceta, który się niczym szczególnym nie wyróżnił, nic mądrego, ani odkrywczego nie powiedział i liczy że znajdą się naiwni... Wszystko byleby urwać PiS. Żenujący poziom polskiego dziennikarstwa - choć trudno to nazwać dziennikarstwem, raczej propagandyści sterowani przez PO i jej popleczników.
antykom / 89.206.32.* / 2015-10-21 16:28
jak można tolerować tyle idiotyzmów w tak krótkim czasie wypowiedzianych przez tego człowieka? Tylko tacy sami jak on, tępi na argumenty, zaślepieni w swej ideologii, która już się niesprawdziła a jedynie przyniosła same nieszczęścia, moga to wychwalać. Ludziska tego nie daje się czytać i słuchać!!!
Basia 8926 / 86.10.199.* / 2015-10-21 16:23
Będzie Szwecja I Grecja, Najpierw nasprowadza islamistów, a później każe im wypłacać zasiłki. Pejsowatym komuchom dziękujemy.
Wars / 37.26.196.* / 2015-10-21 16:22
Objawieniem czego?! Zacytuję klasyka PO: To kliniczny obraz plującego nienawistnym jadem człowieka? Opodatkować i zniszczyć polskich przedsiębiorców, przyjąć tysiące imigrujących głównie z przyczyn ekonomicznych muzułmanów, nie dbać o bezpieczeństwo swoich obywateli, zdając sobie sprawę ze słabości naszych służb wywiadowczych oraz braku rzetelnych informacji o "uciekających" przybyszach, rozdawnictwo socjalne itp. Temu panu już dziękujemy oraz dziękujemy redaktorkom za to sztuczne objawienie. A jaki jest cel tego redakcyjnego "objawienia". Zabrać głosy wyborców, którzy mają już dosyć PO, PSL, SLD, czy nawet PIS-u.
Polak w Likwidacji / 83.26.175.* / 2015-10-21 16:22
kolejny Ubecki klon SLD nic więcej. Jeśli Polacy mają jakieś szare komórki w mózgach i chcą mieć przyszłość we własnym kraju to wybór jest jeden P I S posłuchajcie choć raz Kaczyńskiego bez tego wtłaczanego wam codziennie ANTYPIS-izmu. Ostatni słyszałem jak jakiś idiota w radio nabijał się z 3 milionów mieszkań za rządów PIS tylko wtedy mieszkania się budowało a chodziło o to by były tanie a PIS rządził 2 lata z przystawkami które jak widać były antypiisowskie tylko po to by ten rząd rozwalić jak się Lepper połapał co jest grane to go wykończyli bo mógł coś powiedzieć za dużo. A co wyprawia Giertych jest bardziej antypisowski niż PO za to, że był ministrem za rządów PIS? Dla mnie to oznacza że jak chcę Polski to tylko z PIS jeśli oni zawiodą to możecie od razu dzieci uczyć niemieckiego albo ruskiego czy innych jezyków.
Marynia55 / 31.1.222.* / 2015-10-21 16:53
teraz bardzo modne fiszki,które pomogą w nauce.ale i tak już czas zaczynać naukę.
Marek623 / 31.1.218.* / 2015-10-21 16:21
Kaczyński to bezwzględny cynik, który dla swoich chorych dyktatorskich zapędów, wykorzystuje naiwność, głównie prostych ludzi. A więc słabo wykształconych, w dużej części w podeszłym wieku, dla których jedynym autorytetem jest Kościół. Przecież to jest kilkumilionowy elektorat !!! Kler nie dość, że ich strzyże jak te przysłowiowe owieczki z ich niskich pensji, rent i emerytur, to jeszcze tumani, że jedyną słuszną opcją polityczną jest PiS, który im ulży w ich ciężkiej sytuacji ekonomicznej, jak tylko dojdzie do władzy. Korzyść jest obustronna, Kaczyński ma żelazny, karny elektorat, a klerowi możliwość bezprawnego wtrącania w wiele dziedzin życia Polaków. A zatem nie tak szybko się dokona się w Polsce faktyczny, zagwarantowany Konstytucją RP i Konkordatem (!!!) rozdział świeckiego państwa polskiego od kleru. Czy wy nie widzicie, że IV RP bis już wychyla swoją przerażającą gębę ? Przecież Kaczyński aby ponownie zdobyć władzę, wyciąga z szamba nasze najgorsze grzechy narodowe jak zaściankowość i dulszczyznę i kreuje je jako cnotę, a nawet patriotyzm. Czy wy faktycznie chcecie Zacofanej Republiki Wyznaniowej ?! Wstydu i hańby na cały świat ???!!!
jrf / 95.117.57.* / 2015-10-21 16:35
Sam Pan jest bezwzlednym cynikiem nawolujacym do nienawisci,a juz szczegolnie do PiSu i Kaczynskiego. Co Panu ten Kaczynski zrobil??? Czy to cos zlego, ze partia prawicowa upomina sie o interesy Polski i narodu polskiego oraz ze chce reindustrializacji i nacjonalizacji przedsiebiorstw, bankow???
A kto do tej pory wykorzystuje naiwnosc Polakow obiecujac druga Irlandie w Polsce, a potem odbiera ulgi podatkowe i jeszcze wprowadza nowe szkodliwe podatki dla Polakow??? A kto chce sprzedazy lasow panstwowych i ziem polskich oraz wprowadzenie podatku katastralnego??? A kto odmawia obizenia-przywrocenia wieku emerytalnego i podwyzszenia kwoty wolnej od podatku??? A kto nie zgadza sie na opodatkowanie zagranicznych podmiotow tj. bankow, korporacji, marketow??? Pan dobrze wie kto, ale mimo to sieje Pan nienawisc do Kaczynskiego i Pisu.
Marek623 / 31.1.218.* / 2015-10-21 17:23
Szanowny (a) jrf, ja nie nawołuję do nienawiści kogokolwiek, więc nie mogę być cynikiem chociażby z tego powodu. Ta argumentacja w obronie Kaczyńskiego i PiSu po prostu mnie powaliła. Groch z kapustą, od Sasa do Lasa, słyszał dzwon, ale nie wie gdzie on, pomieszanie z poplątaniem. Gratuluję szerokiej wiedzy.
Bez urazy, ale właśnie na takich wyborców Kaczyński liczy !
bz554 / 194.145.205.* / 2015-10-21 16:43
@jrf: Od kiedy PiS jest prawicowy, bo ja chyba w jakiejś inne Polsce żyję? Sam piszesz, że "chce reindustrializacji i nacjonalizacji przedsiebiorstw, bankow" - a przecież to są postulaty ściśle lewicowe. Prawica zawsze broni prywatnej własności, niezależnie od tego, czy to własność Kolwalskiego, czy Kulczyka. Paradoksalnie SLD jest obecnie bardziej prawicowe niż PiS. To SLD wprowadziło 19% liniowy PIT dla przedsiębiorców, dzieki któremu w Polsce opłaca się prowadzić małe i mikroprzedsiębiorstwa i który jest znacznie bardziej sprawiedliwy niż idiotyczne pomysły Razem czy PiSu dążące do przywrócenia zawyżonych podatków dla zamożnych obywateli.
PISOGRÓD / 83.26.175.* / 2015-10-21 16:32
Zajmij się cynikami z PO SLD a tak realnie to Kaczyński realizował program który zapowiadał, tylko PO w 8 lat nie zrobiło połowy tego co Kaczyński w 2 lata gdzie te obietnice Tuska, ile ich spełniono 0 . Więc twoje idiotyzmy wypisuj w Gazecie Wyborczej bo tam skupiają się bezmózgowcy, może uwierzą. Bezprawie jest obecnie w sądach mediach i wszędzie a ćwoki i chamstwo kreowane jest na mędrców. Jak ci się to podoba to oznacza, że POziom intelektualny masz porównywalny z pantofelkiem albo szczeżują
Marek623 / 31.1.218.* / 2015-10-21 16:45
Uderz w stół a PISO-CIEMNO-GRÓD się odzywa !!!

Najnowsze wpisy