Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Partia Razem objawieniem debaty. Zrobią z Polski drugą Szwecję, albo... Grecję

Partia Razem objawieniem debaty. Zrobią z Polski drugą Szwecję, albo... Grecję

Wyświetlaj:
niezależna / 109.207.148.* / 2015-10-21 15:48
Mam nadzieje, że tworzy się młoda, nowa socjaldemokracja, która może "zaszkodzić" SLD, ale to dobrze. SLD już się "zasiedziała", "obrosła w piórka", poszła na salony i zaczęła "liberalizować", stali się różowymi liberałami i do tego w połączeniu z Palikotem, który przyczynił się do uchwalenie dłuższego wieku emerytalnego , przestała przypominać lewicę. Zapomnieli o pracownikach, o umowach "śmieciowych", o mieszkaniach dla młodych, o polityce prorodzinnej, o służbie zdrowia, przedszkolach, żłobkach, o rodzinach wielodzietnych, o pomocy wykluczonym. Obecne instytucje tylko koszą unijny szmal i udają, że pomagają, ale ta pomoc jest tak obwarowana, że mało kto się na nią łapie. Za to prezesi w spółkach Skarbu Państwa z nadania partyjnego ciągną pieniądze za doprowadzanie firm do bankructw. No, Każdy by tak chciał, więc ta PARTIA RAZEM zaciekawiła mnie i chyba oddam głos na kobietę - jest pierwsza w moim okręgu! A potem - zobaczymy! Ten festiwal obietnic wszystkich partii tylko mnie bawi, bo to stara, gnijąca kiełbasa wyborcza. A, że mam poglądy lewicowe, to zobaczę - może z "tej mąki będzie chleb" nowej socjaldemokracji? Może ...
ghsyr / 95.117.57.* / 2015-10-21 15:47
Polacy nie chca ani drugiej Szwecji i drugiej Grecji. Polacy potrzebuja Polski, ktora pojdzie wlasnym droga tak jak np. Wegry. Nie potrzebujemy imitowac tych dwoch krajow, poniewaz w pierwszym z nich sa wysokie podatki i problemy z polityka multi kulti (Szwedzi boja sie powiedziec, co mysla), a Grecja to ruina gospodarcza, ale to przez rzadzacych, ktorzy dali sie uzaleznic od bankow niemieckich i francuskich. Przyklad Orbana i spoleczenstwa wegierskiego pokazuje, ze mozna duzo zmienic we wlasnym kraju, trzeba tylko tego chciec. Jakim prawem garstka bogatych ludzi chce dominowac nad wiekszoscia osob w Polsce,ktorzy nie maja przyszlosci w kraju i zyja w nedzy i rozpaczy. Niech panstwo sie troszczy o zwyklych Polakow, bo to jest jego obowiazkiem, a jest na odwrot.
Ulizun / 188.95.30.* / 2015-10-21 15:47
Kolejny wynalazek, Kukiz przebrzmiał to teraz jakaś partia Razem...nie lubię wynalazków. Młody, gniewny, ze swoją wizją...wszystko rozumiem...ale tu Polska jest, a takich wizjonerów mamy coraz więcej. Niestety, mentalność Polaków nie pozwoli dojść do władzy naprawdę konkretnym i z wiedzą. Zachwycają się nie wiem kim i nie wiem z jakiego powodu zamiast skupić na konkretach. Szkoda mi nawet czasu na dalsze pisanie o tym...niech wybiorą;tak ze złości;na przekór...Polak przecież tak potrafi jak nikt inny...mądre to to nie jest napewno
gonzo22 / 185.24.196.* / 2015-10-21 16:13
Kto wg ciebie jest taki konkretny ? W działaniu oczywiście - bo chyba masz na myśli takich, którzy otarli się o "wyższe" stanowiska w Polsce
kargull / 46.169.73.* / 2015-10-21 15:46
lewakom dziękujemy a rudy niech szczeka w arabskiej dzielnicy szwecji zobaczymy jak długo by go znosili...
Darek0202 / 78.11.140.* / 2015-10-21 15:45
Ci wyborcy którzy nie mają rozeznania jacy ludzie w Partii Razem , stoją za tym sympatycznym i trzeba przyznać inteligentnym człowiekiem o pięknym nazwisku Zandberg , być może dadzą zwieść jego błyskotliwym wystąpieniem - no może poza tematem uchodzców , których ten jegomość widział by w Polsce co najmniej tyle samo co Polaków .
noe/noe / 79.184.253.* / 2015-10-21 15:44
Program musi być ciekawy bo nazwisko do czegoś zobowiązuje. Brakuje tylko pejsów.
realysta / 89.66.224.* / 2015-10-21 15:44
dla najbogatszych podatek 100% !!!
tomek537 / 92.40.249.* / 2015-10-21 15:44
Pieknie i wspaniale dopóty ten pan nie zasugerował przyzwolenia na przyjęcia emigrantów do polski.... jak dla mnie ti już temat spalony....wolność wolnością i solidarność solidarnoscią ale Ci ludzie co ekonomicznie pchają się do Europy nie piwinnmi nigdy mieć prawa przedostania się do Europy na tych zasadach a po za tym skąd niby uciekają tzn Turcja i oscienne kraje są bezpieczne i kulturowo bliższe. nie zgadzam się na to by Ci nibi uchodźcy czyt.emigranci ekonomiczni Mężczyźni korzy przekraczają granice robili syf w naszym pięknym kraju żeby wykorzystywali finansowo i materialnie nas i stwarzali getta itd TYLKO KUKIZ KOWIN I PIS NIE MA INNEJ OPCJI
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gonzo22 / 185.24.196.* / 2015-10-21 16:21
Spokojnie, uchodźcy z syrii jak ich nazywamy wcale nie zamierzają w Polsce zajmować miejsc pracy. Nie po to pchają się na zachód i wyrabianą mają opinię poszkodowanych przez wojny żeby męczyć się w zimnej na dodatek polsce. A jeśli przyjdą ukraińcy? ci chociaż do pracy się nadają. Bo u nas bezrobocie - a jak chcesz kogoś do "roboty" np porządkowania obejścia w firmie - proste czynności fizyczne - to albo nikt nie chce przyjść (10 zł/godz.) albo takie wynalazki, że do niczego się nie nadają, lewe ręce, brak sił, ugina się jak podniesie 15 kg. O czym mowa, jakie bezrobocie. Albo porobi kilka godzin, chce wypłaty a na drugi dzień nie ma go.
bez sympati / 83.31.149.* / 2015-10-21 15:43
Dobrym posunieciem bedzie polaczenie parti RAZEM ze ZjEDNOCZONA LEWICA.Programy zbiezne,lidzie wiary godni.
komucha goń / 89.228.96.* / 2015-10-21 15:52
program zbieżny - każdy chce moich pieniędzy, ty zapewne też chcesz moich, lewakom tylko to w głowie, przywrócić socjalizm, może tak na początek to całe lewackie bagno zrówna swoje wynagrodzenie do najniższej krajowej, wtedy będą wiarygodni a tak kolejna banda złodziei
No nie wiem... / 78.8.47.* / 2015-10-21 15:42
Ja tam się bardziej obawiam naszego polskiego, autorskiego finału. Bo jak tak dalej pójdzie, to grecki to przy nim pikuś.
Brawo_Ja / 92.60.132.* / 2015-10-21 15:41
Odkrycie wieczoru ?!?!?!? No chyba coś z głowami macie nie tak. Kto to sponsoruje...???
ela7 / 89.76.26.* / 2015-10-21 15:41
teraz mamy nowego "pupilka"mediów,a wszystko PO to abyś nie zagłosował na PiS i aby PiSowi odebrać Twój głos.Boją się PiSu strasznie,co to oznacza?dla mnie jedno TAK zagłosuję na PiS właśnie dlatego dlaczego PO i różne przekrętasy tak się ich boją.
rrrrrrafff / 188.116.35.* / 2015-10-21 15:58
Chodzi o to, żeby zabrać głosy Kukizowi.
Kukiz nie wejdzie, ten nie wejdzie, PO wygra.
ktośtaki / 89.70.214.* / 2015-10-21 15:40
Z jego wypowiedzi wynika jedno:
nie mam dobrej pracy,
nie mam pieniędzy,
nie mam mieszkania
nie stać mnie na nic
więc zmienię prawo tak aby za to wszystko zapłacili inni a nie ja sam a tych co będą płacić mam gdzieś ważne, że ja dostanę - no i mam wiele znajomych, którzy są takimi samymi nieudacznikami jak ja więc chcą tego samego co ja. W końcu reprezentuję większość - tylko czy tej mniejszości starczy własnych ciężko zarobionych pieniędzy aby opłacić tą większość nierobów, którzy wszystko chcą za darmo ?
Za darmo nic nie ma, zawsze ktoś płaci.
esa / 109.95.236.* / 2015-10-21 15:40
Model Skandynawski Hmm czyli wszędzie pełno arabów
Kasia658 / 46.113.188.* / 2015-10-21 15:39
Podobny do Lenina w młodym wieku.

Najnowsze wpisy