Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Partia Razem objawieniem debaty. Zrobią z Polski drugą Szwecję, albo... Grecję

Partia Razem objawieniem debaty. Zrobią z Polski drugą Szwecję, albo... Grecję

Wyświetlaj:
yaro7 / 83.20.248.* / 2015-10-21 16:56
Wiadomo, że nie zrealizują wszystkich zamierzeń. Pokazują tylko kierunek myślenia i zmian. Na tle innych zepsutych władzą partii Razem prezentuje się bardzo dobrze, dlatego reszta partii ich tak nienawidzi. Jak na dziś to jedyna sensowna alternatywa dla istniejących ugrupowań, dlatego pisane są krytyczne artykuły jaka to ta partia jest zła. Długi za PO wrosły przecież dwukrotnie a obietnice PiS są wielokrotnie większe. PO oznacza kontynuację złodziejstwa a PiS balansowanie na granicy nacjonalizmu. Lewica z Millerem i Palikotem jest lewicowa tylko z nazwy. Ruch Kukiza to nie widomo co, a PSL znowu będzie się urządzał stanowiskami w spółkach. Petru to nowy Balcerowicz, który niczego nie ma do zaproponowania dla większości społeczeństwa a Korwin chce nas sprowadzić do XIX wiecznego kapitalizmu bez publicznej opieki zdrowotne i szkolnictwa. Nie ma się co dziwić, że ludzie zaczynają dostrzegać Razem. Może nie są idealni, ale przynajmniej coś sensownego.
Konrad1976 / 31.183.64.* / 2015-10-21 16:53
Manipulacja i propaganda PO! Partia Razem to zasłona dymna! Tylko po to aby wyborcy PIS oddali bezsensownie głos w próżnię, bo taki będzie oddając na Partię Razem! Oddając ten głos przysłużymy się PO, bo PIS dostanie mniej głosów, wygra PO i znów w Polsce będzie bagno! A o Partii Razem wszyscy za chwilę zapomną, bo nic nie zrobili i nie zrobią dla Polaków! Gdyby drużyna Kukiza byłą silna, to głosowałbym na nich, a teraz trzeba głosować na PIS, żeby przepędzić tych PLATFUSÓW Z PO! Adrian Zandberg to człowiek PO! Uważajcie!
niezależna / 109.207.148.* / 2015-10-21 17:10
A Pani Szydło, to człowiek Kaczyńskiego. Do tego wyobrażam sobie w rzadzie Macierewicza, Fotygę, może i Pawłowicz, Kempę, może powrót Ziobry i inne wybitne osobistości ze strony PiS.A kościół aż przyklaśnie dorywając się do budżetu państwa, by wyciągnąć, ile się da. A jak znam PiS - nie odmówi!.PO,PSL, SLD - to partie, które sprzedadzą się każdemu byle mieć władzę i być przy korycie. Nie mam na kogo głosować, więc pódję i zagłosuję na tę "przegraną" Partię Razem! A. CO MI TAM! Nie widzę, żeby był przedstawicielem PO? To raczej"utopijne"poglądy socjalistyczne, nie liberalne. A co śmieszniejsze, to PiS obiecuje wiele z socjalizmu - ha,ha,ha, ale się pomieszało!
Klara715 / 89.68.189.* / 2015-10-21 16:49
75% podatek ma dotyczyć osób prywatnych, nie firm, więc wniosek o uciekającyh przedsiębirstwach nie ma sensu. Zresztą przecież właśnie uciekają, głównie na Cypr, co Razem właśnie chce ukrócić.
proste / 178.162.216.* / 2015-10-21 16:51
specjalnie trolle albo konkurencja robią psychozę po forach bo się ich boją
aconie / 178.162.216.* / 2015-10-21 16:48
ale konkurencja dostała kociokwiku po forach, tyle jadu na żadne ugrupowanie jeszcze nie wylano chyba, można pomyśleć że to oni rządzili ostatnie 25 lat
Bart22 / 195.191.163.* / 2015-10-21 16:48
Chyba pogieło chłopaczynę że przejdzie w kraju 75% podatek! Lewactwu mówię nie i do roboty a nie pasożytować na obywatelach! Spróbuj takie coś wprowadzić to zobaczysz jak szybko się zmyje stąd biznes. Młody roszczeniowy się odezwał.
notakkolejnymądry / 178.162.216.* / 2015-10-21 16:52
22 to pewnie twój wiek więc pewnie nawet nie wiesz jak działają progi podatkowe
towieszczynie / 178.162.216.* / 2015-10-21 16:49
wiesz co to są progi podatkowe i że 70% jest od nadwyżki powyżej 500 tys ?
xxx510 / 85.221.226.* / 2015-10-21 17:08
No i co z tego? Sam zamysł 75% podatku to zwyczajne złodziejstwo (komu będzie się chciało więcej pracować, skoro 75% wypracowanego przychodu mu zabiorą)? Sam zamysł świadczy o braku poszanowania dla własności ze strony członków tej partii, zawłaszczanie już było! Uczmy się z naszej historii, nie powtarzajmy w kółko tych samych błędów. Większość ludzi akceptujących takie "rozwiązanie" akceptuje je na zasadzie "pies ogrodnika" - skoro i tak im nie grozi takie obciążenie, to niech zabierają tym, co mają więcej, a co mi tam - dla mnie, choć też nie grozi mi taki poziom zarobków, jest to po prostu obrzydliwe. Skoro skala podatkowa jest procentowa, to bogaci i tak płacą więcej... Po drugie - każdy, kto tyle zarabia może sobie pozwolić na doradcę podatkowego, który mu powie, co zrobić, żeby nie płącić tego podatku, możliwości jest mnóstwo, więc pomysł, wychodzi na to, jest skrajnie populistyczny i bazuje na najniższych instynktach ludzkich... Poza tym firmom podatek progresywny też chcą zlikwidować, więc bye bye kapitale obcy, bye bye miejsca pracy. Innymi słowy - precz z komuną ;)
xxx510 / 85.221.226.* / 2015-10-21 17:12
Podatek progresywny chcą zafundować, nie zlikwidować, rzecz jasna.
Józek78 / 82.160.91.* / 2015-10-21 16:48
PO za wolno zabiera PIS głosy potencjalnych wyborców. Wprowadzono więc sztuczne twory jak Nowoczesna i Razem - moszkowe dzieło.
Czosnek zaczyna wychodzić z sejmu bokami i brak sposobu jak to utrzymać.
Jeszcze kilka lat temu dałbym się pociąć za PO, ale w stronę tego gnoju nawet już nie spojrzę.
PIS i Kukiz - jedyna alternatywa na zmiany, trudne i brutalne.
Benificjenci obecnego"porzadku" kalają kogo i co mogą - to zrozumiałe
1000 mld. $ Długu Polski !!! / 5.134.65.* / 2015-10-21 16:48
Kolejne rządy: UW, SLD, PSL, PO doprowadziły do gigantycznego zadłużenia Polski. Teraz pokazuje się Polakom odkrycie sezonu, hit ostatniej debaty. Znam p. Adriana i jego ojca Janusza, związanego ze środowiskiem UW, Gazety Wyborczej i tym podobnymi. Ściema dla naiwnych Polaków oraz ukłon w kierunku radykalnej lewicy, gender, multikulti i nieograniczonemu wpuszczaniu do Polski islamistów. Jest to ukryta walka z polskością i wartościami jakie Ten Naród pielęgnuje jeszcze w sobie.
mprzemo / 188.146.136.* / 2015-10-21 16:47
Jak ktoś mówi, że chce podnosić podatki i zabierać mi moje ciężko zarobione pieniądze po to żeby je potem na lewo i prawo rozdawać to ja mam oczywiste skojarzenia ze Związkiem Sowieckim. Bardzo złe skojarzenia. Dlaczego ktoś, kto jest ode mnie mniej pracowity albo zwyczajnie leniwy ma żyć z mojej pracy, w której spędzam obecnie 12 h dziennie , bo prowadzę własną firmę. Na urlopie byłem ostatni raz kilka lat temu. Nie skarżę się, nic nie chcę od mojego państwa, poza tym, żeby zadbało o moje bezpieczeństwo zewnętrzne (wojsko) i wewnętrzne (policja). Z resztą sobie sam poradzę. Mam trójkę dzieci i nigdy nie byłem w żadnym urzędzie po jakikolwiek zasiłek ani zapomogę. I nie pójdę tam nigdy, żeby się kajać przed urzędnikami, którzy również żyją z mojej pracy. Nic od państwa nie chcę poza Świętym Spokojem.:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i WIELKA PROŚBA DO POLITYKÓW I URZĘDNIKÓW: zapomnijcie proszę o moim istnieniu!:)
Klara715 / 89.68.189.* / 2015-10-21 17:11
Fuksiarzu, czyli zarabiasz ponad 5150 zł, bo do takiej kwoty miesięcznie podatek byłby według nich właśnie niższy niż do tej pory. Czyli dla ok. 90% Polaków. Dopiero powyżej tej kwoty podatek by wzrastał. Pierwszej grupie ok 100 zł. Rocznie, w ogóle, nie miesięcznie. Chyba stać osobę, która zarabia ponad 5 tyś. miesięcznie? 75% podatek byłby od dochodu powyżej 500 tyś. zł. Oczywiście tylko od nadwyżki ponad tę kwotę, bo przecież, chodzi i podatek progresywny. A jak Pan ma jeszcze troje dzieci, to dostawałby Pan na każde zasiłek.
realista i tyle / 109.192.194.* / 2015-10-21 20:22
TY NAM NIC NIE DAWAJ TYLKO PRZESTAN PROBOWAC NAS OKRADAC, NIE POTRAFISZ ZAROBIC TO SIEDZW JASKINI ALE WARA OD TEGO OC JA ZRABOEI, JA CIE NIE OKADARAM I NIE KRZYCZE ZEBYS DAWAL NA NIEROBOW I CWANIAKOW WIEC I TY SIE ODCZEP ODE MNIE.
KOLEJNY ZLODZIEJ ....
koziol13 / 87.207.109.* / 2015-10-21 16:44
Lewakow to do skandynawi możemy eksportować aby na własne oczy zobaczyli co multikulti znaczy. A później niech tam zostaną.
almehd / 89.15.66.* / 2015-10-21 16:50

co multikulti znaczy.

Mozesz w paru zdaniach wyjasnic mi co to znaczy?
Pilci / 37.47.47.* / 2015-10-21 16:43
Fizycznie niedobrze mi się robi, jak czytam na wszystkich portalach peany na temat Razem i ich lidera. Sondaże pokazują, że z Petru nie wyjdzie, to na szybko kreuje się innego czarnego konia wyborów. A może coś z tego będzie... Ale problem polega na tym, że Naród Polski ma dosyć okradania, kłamstwa i obłudy. Nic tego nie powstrzyma. Moje dzieci dorastały wraz z pokoleniem, które nie rozumie dlaczego ma oddawać na darmozjadów większą część swoich dochodów i do tego żyć pod dyktando eurokomunistów. Dlatego my, całą rodziną zawsze głosujemy i zawsze głosować będziemy na Korwina. Wolność, własność i prawo do podejmowania własnych decyzji to podstawa.
j32 / 195.26.22.* / 2015-10-21 16:43
Przestańcie agitować! 1-en przedstawiciel wygadany nie jest uosobieniem całej partii
po drugie to lewica czyli mamy pewne skojarzenia!
Kacper523 / 91.227.3.* / 2015-10-21 16:42
Grecję z Polski zrobi PIS i to bardzo szybko......
GFHGFHGFHGFHGF / 77.253.60.* / 2015-10-21 16:42
SKANDYNAWIA JEST ZALANA ISLAMEM, NIE TĘDY DROGA!!! KOLEJNY LEWAK KTÓRY CHCE DOBRZE A BOKIEM TO WYJDZIE!!!
kolo127 / 109.173.213.* / 2015-10-21 16:42
Druga Szwecja... Rzeczywiście! Ten brodacz też nam chce ściągnąć muzułmańskie hordy na głowę.

Najnowsze wpisy