Forum Polityka, aktualnościKraj

Partie bez subwencji? Napieralski: To hasło wyborcze

Partie bez subwencji? Napieralski: To hasło wyborcze

Wyświetlaj:
rembert2 / 2010-11-29 14:32 / Tysiącznik na forum
A pierwsze to SLD zrezygnuje z subwencji he he,zaraz potem PSL-cudow nie ma ,latwiej podniesc vat i trzymac w sejmie 460 darmozjadow
rev / 193.108.194.* / 2010-11-29 15:21
dokładnie! szukać oszcczędności wszędzie... u wszystkich... tylko nie w finansowaniu partii politycznych. nie musi być kompletne zniesienie subwencji, ale spore ich ograniczenie już przyniosłoby duże oszczędności.
czy hasło wyborcze, czy nie... mnie się ono podoba i jestem za!
jliber / 2010-11-29 13:10 / Tysiącznik na forum
Odezwał się ten co nie ma haseł wyborczych.
wandeczka 1 / 83.2.24.* / 2010-12-26 18:15
Panie Napieralski jestem zadowolona i cieszę sie że przynajmniej cześć mojego podatki nie jest wypłacane partiom politycznym. Szkoda że całkowicie nie zlikwidowana tego przepisy, a te pieniadze mozna by przynajmniej w części przeznaczyc do finansowanie rodzin wielodzietnych. Rodzin które w wiekszości nie daja sobie rady, zyją bardzo skronie. Pewnie mozemy powiedziec po co im tyle dzieci, ale te dzieci kiedyś dorosna i beda w kraju pracowały i odprowadzały podatki.
Pomoc państwa jest właściwie zerowa ja znam i wiem o czterech rodzinach /10 osobowa, 7 osobowa i 2 rodziny 5 osobowe/ w sumie 17 osob wyjechał na stałe do kraju który dba o takie rodziny, gdzie stac ich na wynajecie mieszkania, na godne życie, dzieci do 18 roku życia leczenie i leki darmowe i wiele innych dotacji. I nie wyjechali z miłosci do tego kraju tylko dla chleba. co to Wam politykom przypomina ALE JA ZNAM Z MOJEGO OTOCZENIA TYLKO TE RODZINY- A ILE JEST ICH W CALEJ POLSCE???????????? Oni sie nie wymeldowali w wiec statystyka sie zgadza.,Emigracja za chlebem kiedyś do Ameryki a teraz w Europie są kraje które dbaja o obywateli. No ale odpowiecie to sprawa indywidualna. .Właśnie słyszałam w telewizjii, że mały przyrost a za kilka lat może być problem z wypłacaniem rent bo bedzie mało pracujach, a spora ilość emerytów. Myśle że warto by było na tym pomyśleć i zatrzymac jeszcze tych którzy sie zastanawiaja czy warto w Polsce dalej wegetować??????????/

Najnowsze wpisy