Forum Polityka, aktualnościPolityka

Partyjny mix we władzach stolicy

Partyjny mix we władzach stolicy

Money.pl / 2006-12-02 23:17
Komentarze do wiadomości: Partyjny mix we władzach stolicy .
Wyświetlaj:
Kaja / 83.31.62.* / 2006-12-02 23:17
Gronkiewicz, Święcicki, Miller, Balicki -znacie? Ciekawe ilu
głosujacych na P.Gronkiewicz nie bedzie się do tego wkrótce
przyznawać?
sceptyk / 2006-12-04 13:46 / Tysiącznik na forum
Jaki pan, taki kram.
W EBOR pani HGW była jednym z chyba 30 wiceprezesów z tzw. klucza (krajom członkowskim to się należy jak psu zupa).
O ile się orientuję, to decyzyjność HGW w EBOR była żadna, a stanowisko było praktycznie czysto reprezentacyjne.
indi / 217.153.29.* / 2006-12-03 00:22
Nadzieja ze to twarda baba i bogoni ich do roboty, bez względu na to z jakiej partii pochodzą:)
marek19-53 / 83.24.2.* / 2006-12-03 08:52
Wątpliwe. Ma opinię kompletnie niezdecydowanej i kłótliwej. A na dodatek mało zdecydowanej.
Już po wyborach pytana przez dziennikarzy o zamierzenia odpowiadała "muszę skonsultować"
Ta jej "twardość" to kompletnie sztuczny wizerunek wykreowany przez speców od reklamy na potrzeby wyborów.

Znamienne, że Pan też już nie pisze o pewności tylko pokłada nadzieję - i to w "twardości".

No to ja poprorokuję. W Warszawie będzie gruba kreska a trupy i inne zmory zaczną wyłazić z wszystkich kątów.
garp / 83.22.234.* / 2006-12-03 10:36
Balicki ,Święcicki czy Miller to zmory? Człowieku ,Ty z nienawiści jesteś chory. Z nienawiści do wszystkiego co polskie i kompetentne. Tak na marginesie to można powiedzieć ,że żadnemu z tych panów nie przyjdzie nigdy do głowy jakiś czalony pomysł aby szybkobieżny pociąg zatrzymywał się w jakims Grójcu na przykład. Ponadto należy chyba nowej pani prezydent dać troche czasu aby pokazała co potrafi a nie krytykować po pierwszym (!!!) dniu rządów. Pozostaje jeszcze jedna możliwość. Może należysz do ekipy poprzedniego przezydenta ( a ostatnio komisarza) i obecnie musisz opuścić Ratusz? Na to niestety nie ma rady. Teraz zaczną liczyć się wreszcie kompetencje a nie partyjna przynależność.
askaray / 2006-12-04 08:25 / Bywalec forum
Ale ona nic nie potrafi. Jak była prezesem NBP to ludzie za nią odwali robotę a zwłaszcz prof. Koziński. A jak dostała posadę chyba w EBI to weszedł brak kompetencji i się jej szybko pozbyli
marek19-53 / 83.24.2.* / 2006-12-03 20:37
Człowieku, bajdurzysz, jesteś chory z miłości, czy byłeś w ekipie Święcickiego i musiałeś opuścić ratusz i stąd tyle nienawiści.

Takie pogaduszki można prowadzić w nieskończoność.
Mirro / 2006-12-03 09:35
Twardy to był jej konkurent????????? I śmiech okrutny. Spora - chyba większa, część wyborców, nie głosujących na Po i PiS, uważa że koalicja PO SLD jest lepsza od aktualnie rządzącej. I specjalnie się im nie dziwię - choć mam spore wątpliwości.
marek19-53 / 83.24.2.* / 2006-12-03 20:31
1. O "twardej babie" i to w trybie przypuszczającym napisał indi, i to skomentowałem. Nie pisałem nic o Marcinkiewiczu - skąd zatem śmiech okrutny.
2. Ocena HGW wynika wyłącznie z jej dotychczasowych wypowiedzi. Nie oceniam jej działań, bo takich nie było.
węglik / 83.24.177.* / 2006-12-03 15:19
Mirro, to nie większość tak uważa, to Twóje PeOwskie przekonanie. Wszyscy już od zarania jesteście przesyceni j politycznym dziwkarstwem. Sprzedacie wszystko nawet to, czego już od bardzo dawna nie posiadacie.Pozbądź się proszę szybciutko bełkotu i włóż swoje poglądy do jednego miejsca - im szybciej tym lepiej. Myślę, że w niedługim czasie Baba Ci pomoże.

Najnowsze wpisy