Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pastusiak: Polacy nie dorośli do posiadania broni

Pastusiak: Polacy nie dorośli do posiadania broni

Wyświetlaj:
Rabbbalku / 89.78.229.* / 2010-03-11 23:36
O ja nie mogę .... aż się za głowę łapie - takie bzdury - to jest żenujący wywiad.
Magadisz / 89.174.120.* / 2010-03-07 22:17
Kiedys Polacy nie dorastali do paszportów, a Pastusiak dorastał, potem nie dorastali do wiary w Boga, a pastusiak dorastał, na koniec nie dorastali do demokracji, a Pastusiak dorastał;-) Teraz Polacy nie dorośli do totalniego zniewolenia i zidiocenia, a Pastusiak dorósł.

Witamy Pastusiaka w gronie wykształconych idiotów. Brawo!!!
Jurysta / 77.255.137.* / 2010-03-01 13:16
Pastusiaczku prostaczku - jesteś głupi jak but z lewej nogi. Mój dom moim schronieniem. Ty masz ochronę to nie boisz się, a co mamy my bezbronni na swoją obronę??? Tylko takich pomyleńców jak ty. Państwo trwoni nasze podatki i nie zapewnia nam ochrony - przypomnij sobie prostaczku kolejne afery z udziałem tych "ze świecznika na świecach z piekla rodem".
LP712 / 83.142.127.* / 2010-02-28 08:33
Myslafem że, tytuł profesorski zobowiązuje pzrynajmniej do powściągliwości.. W przypadku pana Pastusiaka nie tylko jej brak ale wykazuje skrajną głupotę tego człowieka. Kto dał mu prawo wyrażania jakiś osądów o Polakach skoro prawie całe życie jako komunistyczny kacyk przesiedział poza granicami kraju.
chief +IIII / 194.217.6.* / 2010-02-26 19:54
Pastusiak to stary komuch, przyzwyczail sie do mowienia co innym na dobre albo zle wyjdzie, w koncu w PZPR cwiczyl to ponad 30 lat. Wstyd mi, ze takie szuje sa senatorami mojej ojczyzny. Wstydu bydle nie ma, zabierajac glos za ludzi, ktorzy maja calkiem inne zdanie. Polacy dorosli do wszystkiego, rowniez do tego, zeby wytknac komuszemu profesorowi, ze plecie bzdury. Dostep do broni maja teraz tylko bandyci, szemrani politycy i ich sponsorujacy biznesmeni. Porzadny czlowiek nie ma szans na pozwolenie na bron. Albo dac pozwolenie kazdemu, albo nikomu, wtedy jest sprawiedliwie. Ja osobiscie wolalbym, zeby nikt nie mial broni, ale to moje prywatne zdanie, a z dwojga zlego wole powszechny dostep do broni, niz tylko bandycki dostep. A Pastusiak na emeryture, i to taka 1600 zlotych.
Qba27 / 217.98.72.* / 2010-02-26 12:25
W czym jesteśmy gorsi od Czechów czy Słowaków? Nie wspominając już o Szwajcarach i Finach. Czy u nas o wszystkim musi decydować uznaniowość i znajomości bądź koperta z odpowiednią zawartością dla policjanta z wydziału administracyjnego.
Anonim111 / 84.112.177.* / 2010-02-24 16:31
No coś takiego, za komuny mówiono że nie dorośli do wolności i do kapitalizmu, czyżby był Pan "czerwonym" Panie Pastusiak?
libertador / 89.75.47.* / 2010-02-24 14:07
bron jest relatywnie tania , tzn standardowy nowy pistolet to koszt 1.500 pln. Jak ktos chce to znajdzie dostęp, a i moze nizsza cene. Poza tym wciąz znajduje sie bron z okresu II WW .
Tomwic / 2010-02-24 14:00 / Bywalec forum
Nie będzie mi byle polityk drugiej kategorii oceniał, do czego dorosłem, a do czego nie i czego potrzebuję, a czego nie.
Używam broni do celów sportowych i jest mi potrzebna. Obecne zasady przyznawania pozwoleń uniemożliwiają mi legalne nabycie drugiej sztuki broni do strzelania innej konkurencji. Pomimo tego iż spełniam wszelkie możliwe wymogi.
Dla mnie pan Pastusiak nie dorósł do niczego...
chichotchichot / 79.185.224.* / 2010-02-22 22:05
... by Pastusiakow popejsancow nie bylo - i tutaj niestety musze rozlozyc rece ... ech co za narod kochany lagodny slowianski, bo Polacy nie wiedzieliby co zrobic z ta bronia ... dobrego dla calego swiata zbawiennego i oczyszcajacego, poniewaz bez Pastusiakow, czy jak sie te Stotzmany nazywaja swiat bylby spokojniejszy pelen wolnosci i bez wojen!
prawiezaratralalal / 77.254.133.* / 2010-02-22 21:44
Polacy już są zbyt dorośli by używać broni. Nie dotyczy idiotów z penisem na czole i jego kretyńskich wyznawców. Należałoby im wszystkim wydać broń i zamknąć na 72 godziny w ciemności.
Świat byłby ładniejszy.
prawiezaratralalal / 77.254.133.* / 2010-02-22 22:13

Komisja Przyjazne Państwo zasługuje więc na zmianę nazwy Przyjazne Państwo Przestępcom....

Patrzcie, komuch a dobrze mówi...
jot-24 / 78.157.160.* / 2010-02-22 21:14
pastusiak, mów o sobie nie o innych. Jeśli ty nie dorosłeś, to twoja sprawa. Nikt cię nie będzie zmuszał do kupna broni. Zakaz posiadania broni to uderzenie w podstawowy warunek wolności człowieka. W całej historii ludzkości zakaz posiadania broni dotyczył TYLKO NIEWOLNIKÓW!!!
I czerwony pająk pastusiak wierzy że od komuny nic się nie zmieniło.
Może ma rację....
Handel wyrokami 1 / 79.184.109.* / 2010-02-22 20:44
Wczoraj szwedzka "Svenska Dagbladet" podała listę krajów-bankrutów.
Zgadniejcie moi mili jaki kraj jest na pierwsym miejscu ?

Oczywiście Polska !
Niesfinansowane zobowiązania (bez pokrycia w posiadanych aktywach ) jako częśc narodowego produktu PKB

Polska 1550 %
Słowacja 1149 %
Grecja 875 %
Francja 549%
Finlandia 539%
Holandia 523%
USA 510%
Szwecja 431 %
Niemcy 418%
Unia przeciętnie 434 %

Link:http://www.svd.se/naringsliv/nyheter/sondagsan alys-andreas-cervenka-om-finansiella-lik-i-europas- garderob_4295429.svd
JX / 91.193.160.* / 2010-02-22 21:29
To rzuca nowe światło na naszą "zieloną wyspę". Jest ona zielonym pastwiskiem dla globalnego kapitału.
Czy nie miał racji Jan Brzechwa, kiedy pisał o Ameryce:
"Tu mówi Nowy York! Słyszycie Głos Ameryki!
Głos tej Ameryki, co świat dolarem mierzy,
Ameryki giełdziarzy, łgarzy i szalbierzy,
Ameryki bezprawia, chamstwa i ucisku,
Ameryki gangsterów żądnych krwi i zysku,
Ameryki grożącej pałaszem Goliata,
Ameryki zbrodniczych podpalaczy świata,
Którzy głoszą, że wojna ludzkość uszlachetni".
anty_ / 217.172.233.* / 2010-02-22 19:37
i znowu partyzanci po lasach beda z bronia hasac!
robin hood / 93.178.163.* / 2010-02-22 18:27
Ciekawe jakim cudem są u nas napady z bronią w ręku? Czy to przysłowiowy Kowalski napada na bank czy kantor?Przestępcy jeśli chcą to i tak mają dostęp do broni.Słyszy się że policja zatrzymała przestępców i w ich melinie mały arsenał nowoczesnej broni.Kto wie czy napastnik,złodziej nie zastanowił by się dwa razy planując napad gdyby miał świadomość że przyszła ofiara może być uzbrojona i nie będzie łatwo.Broń pneumatyczna jest łatwo dostępna i co też słychać że strzelają z wiatrówek do ludzi czy autobusów.I co w związku z tym?Zakazać sprzedaży pneumatyków?Pracuje za granicą i miałem okazje iść ze znajomym na strzelnice gdyż jest legalnym posiadaczem broni i jest tam naprawdę dużo osób ćwiczących posługiwanie się bronią.Doświadczeni doradzają początkującym we wszystkim praktycznie ,od poznania budowy broni przez jej rozbieranie czyszczenie i na składaniu kończąc.Ale co się dziwić jeśli wstęp na strzelnice w przeliczeniu na złotówki kosztuje niecałe 10 zł a paczka 50 sztuk amunicji kal.5 mm kosztuje ok 10-12 zł.przy tutejszych zarobkach proszę wierzyć na słowo to śmieszne pieniądze.Tyle co 6 puszek pepsi.Dlatego chodzę sobie raz w tygodniu dla frajdy po prostu.Wszystkiego można się nauczyć jeśli będzie to i dostępne i przystępne.Polacy to nie dzikusy co po wyjściu ze sklepu będą ganiać sąsiada z bronią o dwa palce zaoranej miedzy.Moim zdaniem w brew pozorom polityków było by bezpieczniej co nie wyklucza sytuacji patologicznych ale tego sie nie da uniknąć.Tak to już jest że oszołom się znajdzie i strachu narobi.Ja generalnie jestem za łatwiejszym dostępem do broni.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy