Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pawlak wraca do opcji: Problem nie zniknął

Pawlak wraca do opcji: Problem nie zniknął

Money.pl / 2009-04-08 09:10
Komentarze do wiadomości: Pawlak wraca do opcji: Problem nie zniknął.
Wyświetlaj:
obserwator / 2009-04-08 22:10 / Tysiącznik na forum
Mamy nadrozsze usługi bankowe ze wszystkich krajów europejskich ,ktore rosna jak ceny zywności w ostatnim czasie. Banków i oddziałow mamy duzo za duzo?, że w miastach będzie ich tyle ,że trudno będzie przejść ulica , tak duzo ich duzo i kolorowo powołano do zycia dla dużej kasy. Każdy chce zarobic bankowcy maja najwyzsze pensje z zarabiających w Polsce smiertelników i premie które dla kadry zarządzającej sa bajońsko wysokie. Łapska bankow z zagranicy zmusiły do zawirania umow opcyjnych, nazywanych dzisiaj spekulacja menadzerów, a co mieli zrobic jak w jednej ręce bankowca była umowa o kredyt a w drugiej umowa opcyjna. Aby przetrwać chwilę, miesiac ...dwa... rok podpisywano niekorzystne umowy. Jak tych umów się nagromadziło to zaczto grać na spadki kursu, gracze wygrali , posiadający opcje przegrali. Minister Skarbu ktoremu nic się nie udaje, nawet uratowanie stoczni nie wyszło i wiele innych, nie przewidział że opcje to rak, najgorsza choroba ktora mogly wymyślić najgorsze i najciemniejsze umysły za nic mające ludzk pracowitość. Dzisiaj więcej sie mówi o grze na giełdzie, instrumentach , funduszach itd. a o pracy fundamentalnej prawie wcale...za to mamy grube setki tysięcy zwolnionych. Perełka prywatyzacji gieldowej KROSNO, z powodu opcji upadłosć...czy banki mają serce, czy organy finansowe s skłonne pomóc ..czy NBP ma siłę zapobiegać. Moim zdanie Premier Pawlak ma obsolutna racje ciągnąc ten temet, bo on jest i nieprędko się skończy. Jeżeli przy wladzy posostanie rzadzca partia PO , to dalej bedziemy swiadkami jeszcze gorszych zawirowań które spowoduja że zadłużenie Polski grubo przekroczy niebawem 300 miliardow zadlużenia u sasiadow, koniec jest bliski i tsunami długu stworzy dziure budżetową że ludzie będą pracować ale wynagrodzenia nie bedą dostawać, juz dzisiaj wielu dostaje głodowe zaliczki. Niech się zastanowia wszyscy ktorzy uwierzą w słupki popularności partii rzadzącej, bo życie pokazuje ze jest inaczej.
_Joe / 80.52.237.* / 2009-04-08 13:37
Co robi rząd w tej sprawie? Głosowałem na nich, ale to skandal, działają przeciwko Polsce. Kiedy głosowanie ustawy? Polskie firmy padają, a bankowi złodzieje śmieją się w głos z impotencji polskiego państwa.
Elendir / 2009-04-08 20:15 / Łowca czarownic
Ci co spekulowali to padają. I powiedziałbym że słusznie.
zawak / 195.14.4.* / 2009-04-08 12:40
też uważam, że to prywata. Pan Pawlak i rodzinka pewnie nieźle dostali po dupie i dlatego, tak twardo walczy o pomoc "nieszczęśliwym" przedsiębiorconw, którzy myśleli, że szybko zarobią. Niestety, ale powinni się liczyć z ewentualną przegraną, co nastąpiło.
Handel wyrokami 1 / 79.191.255.* / 2009-04-08 09:37
Mam pytanie do premiera Pawlaka
Czy wszyscy znajomi a zwłaszcza rodzinka sa juz ustawieni na synekurkach ?
jliber / 2009-04-08 09:37 / Tysiącznik na forum
Problem tak łatwo nie znika w głowach tych którzy go wyssali z palca.
cz4ja / 83.26.11.* / 2009-04-08 09:35
Ale przeciez on traci na opcjach !! co go interesują inni... robi chłopak co może, w telewizji, wywiadach, prasie... mowi LUDZIE POMOŻCIE "JA"/"Oni" TRACE PIENIADZE...
no i nie mówcie mi prosze że on ma słuzyć innym.. przecież to "Polityk", a w naszym kraju to znaczy kradnij ile możesz a jak wpadniesz zmień prawo i kradnij dalej.. Polityk u nas to NIE OSOBA SŁUŻĄCA SPOŁECZEŃSTWU !!
Jacqb / 2009-04-08 12:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
polityk wszędzie jest taki sam
oszukanyPrzezBank / 195.212.74.* / 2009-04-08 09:10
Może by tak Pawlak pomyślał nie tylko o swoich interesach i swoich stratach na opcjach.
Kilkadziesiąt tysięcy ludzi oszukuje BRE (Mutlibank i mBank).
Zajrzyj, wicepremierze na:
www.nabiciwmultibank.pl
www.nabiciwmbank.pl

Najnowsze wpisy