Forum Polityka, aktualnościKraj

Pawłowicz wzięta w obronę. List 268 osób

Pawłowicz wzięta w obronę. List 268 osób

Money.pl / 2013-02-02 11:14
Komentarze do wiadomości: Pawłowicz wzięta w obronę. List 268 osób.
Wyświetlaj:
ANTYposel / 2013-02-07 23:12
ja tylko zycze zeby pani Pawlowicz i reszcie zolnierzy Rydzyka ktos bardzo bliski oznajmil ze zmienia plec lub " kocha inaczej" zobaczymy czy wtedy tak glosno i wulgarnie beda sie wypowiadac na temat innych ludzi.....
Wapniak / 2013-02-03 21:12 / Tysiącznik na forum
Hmmm...Pawłowicz - PIS a Kępa PO!!! Co Wy na to?
hanka1947 / 212.67.157.* / 2013-02-02 20:52
Jako Poznanianka z dziada pradziada,osoba wierząca wstydzę się za poznańskich Akademików, którzy podpisali list w obronie p.poseł Pawłowicz.Panie posle Jurek, Pana pokrętne wypowiedzi w TVN 24,różnicowanie oceny wypowiedzi w zalężnosci od miejsca,w którym ona miała miejsce było małe,niesmaczne,a cała obrona p.poseł niegodna wzorcowego katolika,którym się pan mieni.Za Pana, również Poznaniaka,tez mi wstyd.Zeby nie byc w niewybredny sposób atakowaną,zaznaczam /o zgrozo do czego doszło/ze jestem osobą heteroseksualną i ze nie popieram pomysłu obsadzenia pani posłanki Grodzkiej w roli w-ce marszałka sejmu,jednakże nie z tytułu jej transeksualności, lecz małego doświadczenia.Pani Grodzkiej zyczę,aby zachowała swą dotychczsową skromnośc, bo własnie takie jej zachowanie a nie "pchanie sie na afisz" pod dyktando p.Palikota moze pani oraz sprawie osób homoseksulnych,transeksualnych zaszkodzić.Hanka,która nadal chce byc dumna , ze jest Poznanianką.
df4 / 83.22.89.* / 2013-02-06 12:37
jak ktoś ma odchyłki to jego sprawa. Ale po co chce cały świat przekrzywić wg wzoru z samego siebie
ananalityk / 77.254.67.* / 2013-02-03 00:17
"Jako Poznanianka z dziada pradziada,osoba wierząca wstydzę się za poznańskich Akademików, którzy podpisali list w obronie p.poseł Pawłowicz.Panie posle Jurek...". JAKO TEŻ POZNANIAK Z DZIADA I PRADZIADA {którzy brali udział w POWSTANIU WIELOKO POLSKIM podkreślam WIELKO POLSKIM i oddali życie za POLSKĘ i tą POLSKĘ tworzyli za Chrobrego {i jak pisał A.Mickiewicz i Wyspiański i Prus i Konopnicka }, nie przepili jak Radziwyły i Wiśniowidzcy z POLSKI "B" WSTYD WSTYD WSTYD I PO TRZYKROĆ WSTYD !!! a wam poliaki za buga NIE?
df4 / 83.22.89.* / 2013-02-06 12:41
no, jak z Poznania to oczywiście więcej argumentów nie potrzeba. Tylko w imieniu których Poznaniaków homo czy hetero?
JanuszPOlikot / 2013-02-02 19:19 / Tysiącznik na forum
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w oficjalnych dokumentach określa transseksualizm jako zaburzenie behawioralne i umysłowe.

Tymczasem na aktualnie obowiązującej liście "zaburzeń umysłowych i behawioralnych" w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób (ICD) Światowej Organizacji Zdrowia cały czas znajduje się transseksualizm. Należy sprawdzić kategorię „zaburzenia behawioralne i umysłowe”, a następnie wejść w podkategorię „zaburzenia tożsamości płciowej”. Wprawdzie socjaliści domagają się, aby wspomniana lista została zmodyfikowana i prawdopodobnie stanie się to do 2015 roku, ale według WHO transseksualizm jest zaburzeniem umysłowym.
L_W / 83.7.228.* / 2013-02-02 19:42
Gadają, bo trzeba czymś przykryć fakty niewygodne dla rządu - bezrobocie, afery z przetargami, falę bankructw, agonię słuzby zdrowia...
Gadają, a najgorsze, że lemingi już tak są ogłupione i skołowane, że myślą o udawaniu przez chłopa baby jako czegoś normalnego, wręcz chwalebnego.
fred / 2013-02-02 19:17 / Bywalec forum
Czy to "homosie, lewacy " - z krzyżem na piersi, napadali plemiona polskie, pruskie, litewskie, nawet na dobra biskupa Płockiego.
Czy to " homosie, lewacy" paktowali z Carycą.
ironia historii / 91.102.109.* / 2013-02-02 18:14
A Jezus to był też jakiś inny : o ile mi wiadomo, nie miał żony ani potomstwa, otaczał się uczniami - mężczyznami ...
L_W / 83.7.228.* / 2013-02-02 19:23

o ile mi wiadomo


Jak widać - niewiele Ci wiadomo.

No, przynajmniej wiesz, że:

A Jezus to był też jakiś inny


Myśl dalej.
ironia historii / 91.102.109.* / 2013-02-03 07:03
A o czym tu myśleć? O mitologii?

Jezus jest, bez wątpienia , postacią historyczną, ale Jego boskie pochodzenie to mitologia.

W MITOLOGII greckiej jest na pęczki różnych herosów - postaci zrodzonych ze związku ziemskiej kobiety i jakiegoś boga.
ironia historii / 91.102.109.* / 2013-02-02 17:18
...

"Miłuj BLIŹNIEGO swego..."


Bóg daleko - a dzikie zwierzę : tuż, obok ciebie!

Jak to miło popatrzeć gdy z człowieka wychodzi jego zwierzęca natura, która karze mu znęcać się nad słabszym, pokrzywdzonym, innym, obcym.
L_W / 83.7.228.* / 2013-02-02 19:15

która karze

po polsku - która każe

Miłowanie bliźniego nie polega na tolerowaniu wszystkiego, co sobie wymyśli i zrobi.
To tylko wg Owsiaka "róbta co chceta".


Jak to miło popatrzeć gdy z człowieka wychodzi jego zwierzęca natura

No nie wiem, czy to takie miłe było dla syna Bęgowskiego, gdy dowiedział się, że jego ojciec to oszust.
Jakoś nigdzie nie ma wywiadów z jego synem i byłą żoną.


nad słabszym, pokrzywdzonym

Na słabego i pokrzywdzonego to Bęgowski nie wygląda.
ironia historii / 91.102.109.* / 2013-02-03 07:47
Sam wszechmogący Bóg nie był doskonałym rodzicem - jak byś dziś ocenił kogoś , kto pozwolił, żeby Jego jedyny Syn umarł w męczarniach na krzyżu, za jakieś wydumane grzechy ludzkości?
ironia historii / 91.102.109.* / 2013-02-03 07:18
Nie do mnie, L_W, te pretensje!

Przecież Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo!

Zgłoś pretensje do swego Boga , bo to on stworzył CAŁY ten świat: stworzył WSZYSTKO.

Jeżeli w swej boskiej wielkości stworzył tak niedoskonałą istotę, jaką jest człowiek, to czemu nie szanujesz i nie akceptujesz Jego boskiego widzimisię?
ironia historii / 91.102.109.* / 2013-02-03 07:28
"po polsku - która każe" - tak.
Po prostu zmieniłem w ostatniej chwili napisane wcześniej zdanie i nie zauważyłem.
Wcześniej napisałem coś o boskiej "karze".
chichot dona / 188.33.242.* / 2013-02-02 17:03

Jak ja widzę faceta koło siebie, jak ja mam mówić proszę pani?. Kontynuowała: W jednej z audycji byliśmy w radiu, byliśmy razem i on mi udowadniał, że on jest, kobietą się czuje (...), naprawdę twarz boksera (...). To nie jest tak, że jak ktoś się nażre hormonów i sobie operacji trochę zrobi, to się stanie kobietą, kod genetyczny decyduje.

Ten cytat dyskredytuje panią Pawłowicz.
Osobiście znam kilkadziesiąt kobiet o posturach i wyglądzie o wiele bardziej męskim niż pani Grodzka.
Co tym kobietom pani Pawłowicz ma do powiedzenia?
Bo to ,że nie zobaczy w nich kobiety (sądząc po wątku jej wypowiedzi) to chyba oczywiste?
Nie szafował bym przy tym genetyką, ponieważ problemy pani Grodzkiej wynikły z wady genetycznej właśnie.
Przypominam różnym (nawiedzonym?) utytułowanym specjalistom, że fizyczne cechy płciowe traktowane są jako drugorzędne, natomiast psychiczna tożsamość płciowa w połączeniu z tożsamością genetyczną jest traktowana jako pierwszorzędne cechy płciowe.
Pani Grodzka od początku czyli od urodzenia posiadała psychiczna tożsamość płciową jako żeńską, czyli ujawniła się wada genetyczna która spowodowała rozbieżność pomiędzy wtórnym wyglądem a pierwszoplanowym poczuciem identyfikacji płciowej.
Nie rozumiem tego kociokwiku wokół pani Grodzkiej.
Nie rozumiem tego zapieniaczenia?
Jeżeli nie podoba się komuś działalność pani Grodzkiej to niech to zwalcza, ale atakować kogoś za jego tożsamość płciową, nie uchodzi, tym bardziej środowiskom nomen omen naukowym. Ale podobno takie środowiska jakie wyżyny intelektualne i naukowe reprezentanci posiadają?
No i ta perełeczka o autonomii naukowca do plucia na kogoś.
A dlaczego to tylko naukowiec ma mieć autonomie do poniżania kogoś innego?
Czy ten argument nie poniża samych naukowców?
wojjtek / 83.21.130.* / 2013-02-02 18:24
Poniża, poniża.
@@@ / 89.68.238.* / 2013-02-02 17:50

Pani Grodzka od początku czyli od urodzenia posiadała psychiczna tożsamość płciową jako żeńską, czyli ujawniła się wada genetyczna która spowodowała rozbieżność pomiędzy wtórnym wyglądem a pierwszoplanowym poczuciem identyfikacji płciowej.

Dlatego tez przez 20 lat miala zone i zrobila sobie z nim syna.
chichot dona / 31.175.85.* / 2013-02-02 22:32
Znam sporo przypadków zwłaszcza w nowych krajach Unii, gdzie osoby trans seksualne pod presją środowiska i rodziny musiały wpasować się w społeczny stereotyp.
Problemem tym zajmują się wyspecjalizowane fundacje i instytucje już parę lat (mam na myśli to co dzieje się w nowych kraje UE) Duży odsetek tych osób popełniło samobójstwa pomimo tego ze posiadali tzw. "uregulowane" życie społeczne w tym nawet dzieci. W większości związki się nie utrzymały.
Osoby te były pozostawiane najczęściej same sobie.
Nie wszyscy mieli i mają na tyle silną wolę i na tyle duże środki aby doprowadzić do dopasowania swojej tożsamości płciowej z wyglądem fizycznym.
Nie mylić transseksualizmu z transwestytyzmem.
Odnoszę wrażenie, że większość z wypowiadających się nie ma pojęcia o czym się wypowiada w tym pani Pawłowska.
@@@ / 89.68.238.* / 2013-02-02 22:50
Chcesz nam tu wmowic ze ten osobnik czekal 54 lata aby wreszcie zdecydowac ze chce byc kobieta i bez tej zmainy nie moze zyc.
A moze zwyczajnie zdecydowal ze podoba mu sie ze kobiety przechodza wczesniej na emeryture.
chichot dona / 31.174.97.* / 2013-02-03 14:23
Nie przypominam sobie abyśmy byli na Ty.
"Ten osobnik"(?) no cóż, jak z taką pogardą polemizować?
Zapewne w oczach @@@ jest to zgodne z naukami Jezusa?
Moim zdaniem jest to zaprzeczenie tych nauk.
Jak oceniacie innych tak i was oceniać będą.
@@@ / 89.68.238.* / 2013-02-03 14:38

Nie przypominam sobie abyśmy byli na Ty

Jesli nie chcesz aby cie "Tykano" zejdz z Iternetu i nie wracaj bo na internecia takie panuja zasady ze sie jest na Ty.
chichot dona / 188.33.169.* / 2013-02-03 20:03
Towarzyszu @@@ zwyczaj tykania to miały i mają służby specjalne, które tak się zachowują jakby zawsze były ponad prawem.
W internecie obowiązują zasady owszem, prawdopodobnie w domyśle można tykać. Ale jeżeli ktoś sobie tego nie życzy to się tego nie robi. Po prostu nie robi.
A wyganiane kogoś z netu świadczy tylko o wypraszającym.
@@@ / 89.68.238.* / 2013-02-03 20:32

Po prostu nie robi

Na takie dictum pozostaje tylko chchot.
ironia historii / 91.102.109.* / 2013-02-03 07:42
To nie osobnik, to dzieło wszechmogącego Boga.

Bóg nie był doskonałym rodzicem - jak byś dziś ocenił kogoś , kto pozwolił, żeby Jego jedyny Syn umarł w męczarniach na krzyżu, za jakieś wydumane grzechy ludzkości?
@@@ / 89.68.238.* / 2013-02-03 13:03

dzieło wszechmogącego

Zaklady dla oblakanych i wiezienia pelne sa zboczencow i przestepcow. To tez sa dziela wszechmogacego, i jakos nie slychac aby lewacy sie za nimi wstawiali.
ironia historii / 91.102.109.* / 2013-02-04 00:21
Ateistów i lewaków też musiał stworzyć Bóg.
Widocznie Bogu podobała się taka rozmaitość.
Zabawne, czyż nie?
@@@ / 89.68.238.* / 2013-02-04 01:40

musiał stworzyć Bóg

Ciebie tez niestety stworzyl.
ironia historii / 91.102.109.* / 2013-02-04 14:59
Najważniejsze, że według mitologii, stworzył mnie na swoje podobieństwo.

Jestem zadowolony , bo dziewczyny na mój widok : mówią, myślą lub wzdychają : - " O, Boże!"
ygy / 89.231.86.* / 2013-02-02 16:10
Brawo dla tych naukowców którzy mają odwagę a nie podlizują się homo-lobby
lesio 610 / 83.15.250.* / 2013-02-02 15:48
Podoba mi się to zdjęcie prof. Pawlowicz !Tęczowemu dziadostwu mowimy-wara!Trzeba bronic normalnej polskiej Rodziny.
ajhbergen / 2013-02-02 15:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
"Jest to ewidentny przykład zamachu na autonomię nauki i ludzi nauki,.."
Kpiny czy co? Atak Pawlowicz na Grodzka nie jest zamachem? To jest przyklad moralnosci Kalego. Ci panowie nigdy nie slyszeli o prawach czlowieka, o znieslawieniu - oni uwazaja, ze maja prawo do polowania z nagonka na tych ludzi, ktorzy im sie nie podobaja.
L_W / 83.7.228.* / 2013-02-02 19:47
A co to są "prawa człowieka"?
Kto te prawa zdefiniował? Na jakiej podstawie? W oparciu o jakie kryteria?
Przytocz listę tych "praw człowieka".
Śmiało, poczytamy.
Falangista / 89.68.226.* / 2013-02-02 15:01
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
bastaityle / 83.3.242.* / 2013-02-02 14:54
a jacy to naukowcy bez jaj naukowcem to sie jest jak sie zajmuje science ! -> fizyka, chemia, biologia i powiazane z nia nauki :)

jakies tam socjologie psychologie to sa pseudo nauki gdybania i ideologie i swiatopoglady ewentualnie sztuka formulowania bardziej skomplikowanych wywodow z prostszych by wzbogacic czytaj utrunic skuteczna komunikacje miedzyludzka
Natter2 / 2013-02-02 14:42 / Tysiącznik na forum
Takich Bóg urodził ,taka była wola Jego a Pawłowicz i nam g..no do tego.Klerowi tym bardziej.
Falanangista / 89.68.226.* / 2013-02-02 15:04
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
aż żal patrzeć / 46.205.38.* / 2013-02-02 14:58
no i popatrz tylko, jak wszystko zeszło na psy. Dzisiaj ubecja wyciera sobie pyski Bogiem, prowadzi narrację o problemach społecznych zboczków, a kiedyś, a kiedyś tworzyła nowego człowieka, mordując i przesłuchując odmiennie myślących. No i co nie zeszła na psy. Tylko werbalne ujadanie pozostało.
m54 / 79.186.72.* / 2013-02-02 17:08
Ubecja jak piszesz to cienki bolek w mordowaniu w porównaniu do twoich idoli w czarnych sukienkach
ci to wymordowali całe państwa.
ps.Tylko werbalne ujadanie pozostało-czyżbyś pisał o sobie?
L_W / 83.7.228.* / 2013-02-02 19:53
Państwa się nie da wymordować.
Elektro Devil / 2013-02-02 13:24 / Tysiącznik na forum
Zachodnia Europa przypomina dziś Cesarstwo Rzymskie w ostatnich latach świetności. Tam też wszystkie patologie i zboczenia uchodziły za nowoczesne i powszechnie akceptowane.

Oby historia się nie powtórzyła i aby nasze dzieci nie obudziły się jako niewolnicy Arabów.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy