Pay Trade

daniella / 2013-06-10 21:27
A ja ze swojej strony polecam Pay Trade. Proste i przejrzyste zasady, brak "haczyków" w umowie, dostęp do tańszego złota, wysokie zyski, udział w wartościowych szkoleniach - to tylko niektóre z atutów uczestnictwa w projekcie. Złoto ma się dobrze, w związku z czym nie ma co się obawiać tego typu inwestycji. To ciekawa alternatywa dla giełdy. Kto chce dowiedzieć się więcej, niech kieruje się na stronę: www.paytrade.eu.
Wyświetlaj:
alina21 / 2013-06-10 21:41
Zgadzam się z przedmówczynią, ten biznes fajnie się zapowiada... Działa już od jakiegoś czasu co prawda, ale cały czas się rozrasta - to właśnie chyba największa zaleta Pay Trade. Ja zainwestowałam, pomyślałam: "Zaryzykuję, co mi szkodzi". I nie żałuję. Na razie zyski nie są oszałamiające, ale jestem pewna, że będą większe.
pk648 / 85.219.162.* / 2013-07-08 08:51
Łatwy sposób dla naiwnych na pozbycie się pieniędzy.
Każdy kto choć trochę ma pojęcie o matematyce i ekonomii z daleka omija takie PIRAMIDY FINANSOWE.
Jak macie nadmiar gotówki to lepiej świadomie przekazać pieniądze na głodujące dzieci niż dawać je naciągaczom wmawiającym że każdy może łatwo zarobić fortunę bez pracy i bez wykształcenia.
Andrzej S / 109.173.131.* / 2013-08-08 10:23
więc teraz każdy powienien pieniadze trzymac na lokacie?
Kiedyś ktoś miał malucha i sie psul, to juz do konca zycia ma jezdzic rowerem bo samochody sie psuja?
Kto ryzykuje ten ma, a paytrade dzis posiada rewelacyjna koncepcje i nawet konkurecnja to potwierdza :) dlaczego? bo wszyscy zarabiaja a nie tylko pseudoliderzy ktorzy ciagle zmieniaja firmy i ciagna za soba tych biednych ludzi i wmawwiaja im ze te soki sa najlepsze ze to maslo leczy raka itd albo ze polisy inwestycyjne na 10 lat sa dobre :)
Ja podpisuję się imieniem i nazwiskiem bo nie jestem hejterem ktory anonimowo wypisuje glupoty i nie bierze za to odpowiedzialnosci.
varia grzegorz / 2014-01-12 12:16
witam, dlatego, że się podpisałeś to odpowiem,
tak piszesz bo widać chyba nigdy nie poznałaś prawdziwej firmy mlm z uczciwym planem marketingowym tylko trafiałeś na skoczków których jest dużo w Polsce, bo łatwiej jest przejść z firmy do firmy z całą grupą ZGARNĄĆ KASĘ i za chwilkę zrobić to samo, gdy firma już nie płaci albo słabo płaci niż uczciwie pracując osiągnąć sukces, przynajmniej w przekonaniu wielu polaków.
PRZECZYTAJ UWAŻNIE:
KAŻDY MOŻE ZARABIAĆ BEZ PRACY!!!
KAŻDY ZAROBI DUŻE PIENIĄDZE I JUŻ PO PARU DNIACH ZWROT Z INWESTYCJI, CZYLI JAK JUŻ MAJĄ TWOJE PIENIĄDZE TO TY SZUKASZ NASTĘPNYCH CO ZAINWESTUJĄ?
POMYŚL LOGICZNIE, KIEDY ZARABIASZ CZY Z PRACY CZY JAK ZNAJDZIESZ NASTĘPNYCH CO "ZAINWESTUJĄ" KLASYCZNY PRZYKŁAD PIRAMIDY
OBIECUJĄ DUŻE PIENIĄDZE i to KAŻDEMU
Siedziba w usa?
zgarną kasę i kto ich tam będzie szukał?
48 Wall Street, New York City
11th Floor
nic na stronie nie podają, żadnych konkretów, żadnego regulaminu, a każdy może sobie napisać ile to już system zarobił i ciekawe dla kogo?
Dużo obietnic, spotkania z oprawą w luksusowych miejscach, każdy zarobi, nic nie musisz robić...
Jak chcesz poznać prawdziwy i uczciwy mlm to zapraszam, ale ostrzegam tu trzeba pracować, a zarobki są adekwatne do pracy, bo mlm prawdziwy daje możliwość zarabiania za uczciwą pracę, a w piramidzie "zarabiasz" bez pracy wpłacając kasę, ale dla innych, i nawet wiele piramid na początku wypłaca "zarobione" pieniądze, ale tylko po to by wzbudzić zaufanie i oszukać więcej ludzi, niestety...
Pozdrawiam Grzegorz 660 450 482
stokrotka791 / 85.202.158.* / 2015-10-01 20:37
panie Grzegorzu ma pan racje to jest argentynska piramida ,dla naiwnych ,szukaj następnych naiwnych to może coś zarobisz. Naiwna z dużej litery.
rozsadek / 82.160.226.* / 2013-10-03 13:18
Pay trade jest na liscie ostrzeżeń knf Wszystko na temat A założyli te firme ludzie co juz kilka mlmów zaliczyli
hama / 2014-01-29 17:00
Żadna lista KNF nie obowiązuje Pay Trade! Firma nie wykonuje żadnych czynności bankowych, umieszczenie jej na liście jest zupełnie bezpodstawne... A ludzie, jak to ludzie, są sceptykami, ignorantami i niedowiarkami. Może rzeczywiście idźcie i oddajcie bankowi pieniądze. Lokata to zarobek rzędu... milionów.
paytrade / 95.49.223.* / 2013-10-11 20:02
Dzięki Pay Trade coś w koncu zaczelo sie dziac bo wialo nudą:)
Hejterów nie brakuje ale im wiecej wrogow tym wiekszy sukces
GREK1 / 94.254.131.* / 2013-07-09 18:01
Lepiej sluchac rzadu i politykow i bankow ktorzy dzien w dzien w reklamach wmawiaja ci ze zarabianie jest trudne, a najlepsza na swiecie "inwestycja" to LOKATA W BANKU
wlasnie po to zeby miec takiego poslusznego leminga, który zapomnial tego jak sie mysli

Obudz sie czlowieku i zacznij myslec
Świadomy / 178.182.102.* / 2013-08-23 06:22
WYKONYWANIE CZYNNOŚCI BANKOWYCH
Wymienione podmioty nie posiadają zezwolenia KNF na wykonywanie czynności bankowych, w szczególności na przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem:

52. Pay Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie KRS 435300

SUMARA - uwaga na naciągacza!!!
Nanako / 2014-02-18 10:24
Tylko, że Pay Trade nie wykonuje żadnych czynności bankowych, więc do czego im licencja? Tak jak napisałem wcześniej to wszystko działa na bazie paniki po amber gold i tyle. Co do Pana Sumara wszyscy nim straszą, a on ani nie jest członkiem, a nie nic wspołnego z Pay nie ma. Masa ludzi u nich inwestuje i zarabia, a tym, którym nie wyszło krzyczą. Jak na giełdzie utopisz pieniądze to giełda też jest złodziejem?
ptp polska / 83.6.46.* / 2013-09-03 14:36
no ładnie ciułacze :)

Pay Trade stworzyło unikatowy system i naprawdę daje ludziom zarobić pieniądze,a nie tylko gada.
Pseudoliderzy nic nie zrobicie, wasi ludzie i tak do nas przychodzą nie powstrzymacie tego nędznymi komentarzami
ememes7 / 178.36.188.* / 2014-03-19 17:34
Ci, co zarabiają z Pay Trade wiedzą, że jest to system warty polecania. A głosy krytyki są zawsze. Trzeba umieć tylko z głową je przyjmować, analizować i... próbować.
jack 567 / 79.191.44.* / 2014-06-10 01:39
tak jak tu już pisano lista knf to jest w ogole jakiś absurd ponieważ paytrade nie zajmuje się niczym co by się łapało pod ten zakres, to raz. dwa że jest wiele przypadków firm które trafiły tam bezpodstawnie a potem długie lata się sądziły o sprawiedliwość.
btw polecam http://news.money.pl/artykul/paytrade;international;club;i;nowa;wizja;przedsiebiorczosci;,230,0,1555686.html
Rafaell / 37.128.43.* / 2015-01-07 13:56
Smieszy mnie naiwność ludzi, mówiących że wystarczy wpłacić np.1600 USD i dostaje się kartę, a w każdy piątek regularny przelew za zysk wypracowany przez PayTrade. Przecież każda inwestycja w jakikolwiek towar dziś może okazać się rewelacją albo gwoździem do trumny. Weźmy USD czy CHF. Jakbym był mądry w 2007r i kupił po 1,99zł CHF to dziś w 7 lat miałbym ponad 100% zysku. Ale jeżeli firma zainwestowała nasze pieniądze np z ropę rok temu to dziś utopione mielibyśmy 100% inwestycji i obarczeni bylibyśmy kosztami transakcji, obsługi, itp. W najlepszym wypadku oddaliby może 100% wkładu bez żadnej inwestycji i procentów. Śmieszą mnie takie wpisy że spotkania to Mega imprezy, pod Hotelami którymi stoją extra Porsche kierownictwa. Za coś sobie to kupili, czyli za środki nowych członków. A większość zaproszonych na spotkania przyjechało 10-12 letnimi Oplami, VW... I mają nadzieje, że staną się dzięki współpracy również posiadaczami takich bryk. To jest stały trik tych firm. Wychodzi facio i mówi że pewnego dnia obudził się, rzucił robotę we firmie za 4000zł wstąpił do Pay Trade i po roku leżał już na Karaibach z żoną a po 2 latach to nie ma na to czasu bo tyle jest pracy, a Porsche to kupił bo tańszych nie było do kupienia a jeżdzić czymś trzeba. BlablaBla. I wiara wierzy w taki kit, płaci na firme przez 2-3 lata aby coś osiągnąć. Po tym czasie mówisz dość. Ty jesteś w plecy ten czas i jakieś pieniądze, a Prezesi leżą na Kajmanach i jeżdzą nowszymi furami. Prawo jest po ich stonie, ty straciłeś czas i kasę ale na własne życzenie więc podstaw dla Prokuratury nie ma do ścigania głupoty i naiwności.
Luli120 / 83.5.217.* / 2015-01-15 03:30
Witam. Zainteresowałem się tą firmą z jednego względu… idę ulicą a tu jedzie Porsche z logo tej firmy… No cóż mówię ciekawy „chłit matetingowy” a ciekawość mnie zżerała i musiałem sprawdzić co to za firma i czym się zajmuje… i standardowo stwierdziłem typowy MLM… Żywotność takiej firmy jest od pół roku do max dwóch lat… Pytacie skąd ja mogę o tym coś wiedzieć, nie jestem w tej firmie więc nie mam zielonego pojęcia… otóż nie…. Oto moja historia: Zaczynałem w firmie Amway na początku lat 90-tych gdzie takie firmy były nowością proponowały gamę konkretnych „produktów” oraz moim zadaniem było stworzenia swojej siatki tzw „hurtowych odbiorców” oczywiście firma miała swoje struktury. Ja dorobiłem się „diamentowego managera” i stworzyłem całą strukturę handlowców oraz odbiorców całego obecnego woj łódzkiego. Żyło mi się nie źle do czasu… jak firma stała się niewypłacalna… Ale swoje zarobiłem… jednak kosztem wszystkich znajomych, kolegów, przyjaciół którzy inwestowali cały swój dorobek… niestety skończyło się to na wielu sprawach sądowych… Nie łamałem się i inwestowałem i zajmowałem się nowymi startup-ami proponując „konkretne produkty” z różnymi wynikami. Ok. 8-6 lat temu powstały nowe „firmy” i „typy binarne” opierające się tylko na wpłacie gotówki nie oferujące nic w zamian… naturalnie są nagrody jak w oriflame czy tam fm… samochody ( na leasing ), awans na x-managera ale do czasu. Struktury takiej firmy składają się zazwyczaj do 3 wpłat gotówkowych: np. 3000zł tak na początek aby nie odstraszyć potencjalnego klienta (ofiary) 6000-7000zł aby mieć większe możliwości w firmie oraz ok. 15000zł aby być pełnoprawnym członkiem „firmy”. Struktura jest tak prosta, że nasuwa mi się jedno skojarzenie co do takich firm „Łańcuszki szczęścia” wpłacasz 5 zł dalej polecasz kogoś innego i masz z tego 3zł… ( no i pokazujesz numery kont bankowych i przychody aby to wszystko było bardziej wiarygodne) Obecne firmy MLM nie oferują nic w zamian… żadnego produktu tylko tzw. „usługę” a to dlatego aby jak firma pryśnie nic po sobie nie zostawić… (prócz ludzi z długami) I to dało mi do myślenia jakie te firmy są teraz bezczelne…. (czyli wyciągnąć od „X” ludzi tyle ile się da)……. No i te szkolenia… ( oczywiście mam nadzieje, że są darmowe) istny młynek dodający człowiekowi powera do pracy w strukturach tej firmy. Przeczytałem w życiu mnóstwo książek odnośnie MLM-u, miałem kilku mentorów i zapewniam wam że ludzie (prowadzący ) na takich szkoleniach są doskonale przygotowani do tego aby po pierwszym spotkaniu wyciągnąć od was pewną gotówkę… skąd to wiem ? bo sam to robiłem… I przestrzegam was przed takimi fikcyjnymi firmami jak ta… jeżeli chcecie być bankrutami z długami bez przyjaciół oraz kolegów, ludźmi którzy was wytykają palcami na mieście i mówią że jesteście oszustami, mieć sprawy w sądzie u „byłych kolegów” zastanówcie się czy w taką firmę chcecie zainwestować… Sam przez to przeszedłem i odradzam wam z całego serca.
Happiness777 / 2015-07-23 20:55
Zanim to napisałeś powinieneś pójść na spotkanie i dowiedzieć się jak naprawdę firma działa.
Opowiadasz coś co nie ma nic wspólnego z Pay Trade. Pomyślałeś sobie napiszę paszkwil i tak tego nie będzie nikt sprawdzał. Ludzie szybciej uwierzą w kłamstwa niż w prawdę. Zniszyć komuś reputacię wystarczy jeden dzień. Odbudowa jej trwa lata lub firma przestaje istnieć. Ile w tym ma radości paszkwilant to tylko on wie. Przykład OPTIMUS.
ninunia / 83.7.30.* / 2015-03-09 10:55
PIRAMIDA FIMASOWA i nic więcej może jaks sekta bo działanie jest podobene płacisz płacisz i nic z tego nie masz poza długami które zniszczą ci zycie
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy