Forum Forum finansoweInne

paypal wasze opinie

paypal wasze opinie

neneke / 2011-04-21 14:53
witam,
co sądzicie o korzystaniu z karty paypal? na czym to dokładnie polega i dla kogo głównie jest taka usługa, czy długo czeka się na takie przelewy?
Wyświetlaj:
mirek727 / 86.171.84.* / 2015-07-07 21:09
To tak zle działa ? a chciałem tam założyć konto . Powinno zgłosic sie to sondu o likwidacje tego oszustwa .
Ala11111111111 / 80.53.128.* / 2015-09-16 13:38
Sądu.
Ralf377 / 95.211.209.* / 2015-06-22 09:01
Z PayPal korzystam w ostateczności ze względu na stosunkowo wysokie koszta transferów międzynarodowych.


Transakcje międzynarodowe: Od 0,9% do 2,0%, jeśli płatność pokrywana jest z salda konta PayPal (w przypadku przewalutowania środków) lub do 4,9% + 1,35 PLN w przypadku użycia karty kredytowej lub debetowej.

Czyli załóżmy wysyłając 3 tys zł do UK kosztowałoby mnie to 147 zł + 1,35 zł (karta debetowa), podczas gdy wysyłając podobną kwotę przez Easysend zapłaciłbym 9 zł i tyle. Chyba nie muszę dalej komentować.
Lukasz1000 / 80.128.187.* / 2016-11-19 13:17
Witam, mam problem z pay palem moze ktoś mial podobny. Chce zapłacić za bilety Ryanair(robiłem to już wczesniej przez pay pal i było wporządku) normalnie wszystko wypełniam jak należy po czym przechodze do płatności i prosi mnie o zalogowanie na pay pala(robie to) po czym widzi moje imie i nazwisko ale każe podać mi numer konta i numer banku(lub IBAN) -robie to. Po czym chce przejść dalej i piszą że ten numer konta jest przypisany już do twojego konta, Absurd? skoro mam już konto to po co mnie proszą o podanie nowego jeszcze raz a jak już je podam to piszą że to konto bankowe juz jest przypisane do mojego konta Pay Pal. Nie wiem co zrobić chce zapłacic za te bilety a nie da się. Pozdro czekam na odpowiedz. Jeżeli ktos cos wie to napiszcie mi na elmlocek@o2.pl
Supertramp / 83.9.33.* / 2016-11-28 19:35
Niestety tak dobry system się pop....olił.mam podobny problem,co mnie najbardziej martwi to poTwór o nazwie Trustly.Co robić?Chyba rozglądac sie za konkurencyjna usługa.No nie pojmuję tego.Zarabiając gruba kasę,mając dośc dobra opinie po jakiego zmieniac operatora ,czy system tych szybkich,ekspresowych przelewów.Było okay.A teraz za wuja walca nie skorzystam z Trust(Lie).jeszcze ta budząca zaufanie nazwa.Porazka.pozdrawiam
Adix / 86.162.60.* / 2015-04-17 10:10
witam ja moge opisac moje doswiaczenie z paypalem z ostatnich dni sprzedalem 3 rzeczy na ebayu pieniadze mialem odrazu od kupujacych na koncie paypal 12/04/15 i do tego momentu wszystko ok teraz pienadze na paypal koncie oczywiscie odliczone oplaty za sprzedane zeczy do tego pieniadze miałem zblokowane i nie moglem przelac na swoje konto bankowe ponad 150 funtów zadzwonilem do paypala i dowiedzialem sie 1 ze by miec bezposrednio pieniadze dostepne musze miec 25 sprzedanch zeczy 2 jesli mam mniej to musze czekac do 21 dni na dostemp do pieniedzy moge miec je szybciej jesli dodam traking number czyli cos co potwierdzi ze wysłalem bo paypal sprawdza wedlug tego numeru czy kupujacy dostal paczke ! nie ma co liczyc jak wczesjniej czytalem ze po dostaniu pozytwnej opini beda dostepne pieniadze nie ma takiej mozliwosci na dzien dzisiejszy tylko wedlug traking numeru ale tera kolejna sprawa potym jak 13/04/15 wyslalem paczki i wpisalem numery by se sprawdzili ze paczka doszla to sytulcja jest taka paczki dostarczone byly 14/04/15 i powinienem miec udostepnione srodki ale nic mylnego bo nie mnialem kolejny raz zadzwonilem do papala i dowiedzialem sie ze jak kupujcy nawet juz ma paczke i traking nuber to powierdza to ze musze czekac 3 dni na udostepnie pieniedzy bo papal mowi ze to jest zabespieczenie dla kupujacego ze moze mu cos sie nie spodobac !!! pieniadze mialem dzis udostepnione czyli po trech dniach i bylem szczesliwy ze w konucu przeleje se pieniadze na konto super ale nie do konca bo po zrobieniu przelewu z paypala na konto bankowe musze czekac 72 godziny he czyli kolejne 3 dni do tego paypal jest dokladny czyli jak przelejecie pienadze rano np o 8:00 to pieniaadze bedziecie miec po 3 dnaich o 8:00 co jeszcze bardzo warzne jesli nie dacie traking namber bedziecie czekac owiele wiencej ja jedna rzecz z tych 3 co sprzedalem wyslalem 2 klasa a taka nie ma potwierdzenia paypal powiedzial mi dostepne srodki od tej tranzakcji bede mnial 23/04/15 a dostarczona paczka byla 15/04/15 bo tego dnia dostałem pozytywna opinie czyli 8 dni czekania na swoje pieniadze i puzniej 3 dni na przelanie do tego dodac ze pieniadze juz miałem od 12/04/15 na kocie paypal koncie to daje 11 dni gdzie nie mam do nich dostepu MASAKRA a prawda jest taka ze my normali ludzie nie mamy wpływu na to jak banki i firmy se ustalaja godziny i dni na udostepnianie i przelewanie srodkow z czego sie dowiedzialem naszybszy przelew z payala na konto bankowe to 2 godziny ale zeczywistosc jest taka ze to banki i firmy chyba malo by zarabialy jak by robily natychmiastowe przelewy bo to przeciez wirtualne pieniadze i mozna robic bez problemu natychmiastowe przelewy my napewno nigdy nie do wiemy sie czemu tak jest ale zapewne chodzi tylko o kase bo ten czas co my czekamy na przelew to oni napewno obracaja tymi pieniedzmi a przy tylu milonach ludzi to napewno nie male kwoty ja na dzien dzisieszy nie polecam paypala bo to co robia to jest nie do opisania !!!! pozdrawiam i przepraszam za błendy
ixxxa / 46.171.158.* / 2015-04-15 16:30
Czyli jednym słowem lepiej nie korzystać z PayPal-a będąc sprzedającym ?
Pytam bo mam klijenta z zagranicy i chce kupic samochód płacąc przez PayPal-a 10 tysięcy to spora kwota i lepiej nie ryzykować
NigdyWięcejPaypal / 89.76.25.* / 2015-04-27 19:47
jak masz klienta który chce kupić od Ciebie samochód przez paypal, to poczytaj o takich transakcjach bo zdaża się że to są oszuści.
adikx / 86.162.60.* / 2015-04-17 10:13
cze stracisz sporo za porzelanie pieniadzy bo paypal bierze nawet prowizje jak przelewy ida miedzy paypalami bo tak mozna czym wysza kwota tym wysza prowizja porponował bym przelew bankowy
Nikodem Niklewski / 88.156.188.* / 2015-04-05 00:28
Firma paypal to oszuści ,wpłacasz tam pieniądze i w ogóle ich nie ma.
klient583 / 31.61.138.* / 2015-04-02 21:18
to serwis złodziejski i lichwiarski nie radzę nikomu korzystać z tego serwisu to po prostu
LICHWA NAD LICHWY a kontakt z klientem
to totalne nieporozumienie.Obsługa to dno!!!
Gosia444 / 37.128.15.* / 2015-03-18 17:39
OSZUŚCI I ZŁODZIEJE, dobrze, że wpłaciłam tam na próbę tylko 50 zł, konto zostało zablokowane, i położyli łapsko na moich pieniądzach ;/
szkoda słów / 89.70.245.* / 2015-06-18 17:48
Musiałem zapłacić przez PayPay $5 to założyłem konto, podpiąłem kartę w $. Zapłaciłem a ci idioci/złodzieje (niewłaściwe skreślić) przewalutowali moją płatność na PLN i obciążyli kartę w PLN. Kosztowało mnie to kilkanaście % ekstra. Mała kwota mała strata. Złożyłem reklamację przez kilka miesięcy nie odpowiedzieli. Przysłali ankietę, dostali same zera i koment, brak reakcji. To nie firma, to banda naciągaczy.
NigdyWięcejPaypal / 89.76.25.* / 2015-03-03 18:47
paypal jest usługą tylko dla kupujących, w przypadku gdy jesteś sprzedającym nie masz szans na odzyskanie pieniędzy gdy tylko kupujący postanowi Cie oszukać, powszechnym procederem jest kupowanie z konta paypal płacąć kradzioną kartą kredytową, jakimś cudem dodanych do konta założonego na dane z tej kradzionej karty, paypal w żaden sposób tego nie weryfikuje, albo weryfikuje tak beznadziejnie że proceder ten jest opisywany szeroko na wielu styronach internetowych. kupijący przesyła Ci pieniądze dostajesz email od paypal "Dziękujemy za korzystanie z systemu PayPal! Możesz teraz wysłać przedmiot do kupującego. " a za kilka dni, widzisz na swoim koncie email oraz paypal informację "Drogi Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest ........).

Analiza ostatnich transakcji wskazuje, że na konto wpłynęła płatność, która nie została autoryzowana przez posiadacza konta PayPal.

Aby zapewnić Ci ochronę, wycofaliśmy tę transakcję." ABY ZAPEWNIĆ MI OCHRONĘ ??? właśnie zostałeś okradziony,pieniądze wracają na kartę kredytową ty ju zwysłałeś towar, a Paypal ma cię głęboko w D....E i tych pieniędzy nigdy nie odzyskasz. w odpowiedzi na zgłoszenie otrzymujesz "Możemy jedynie zasugerować skontaktowanie się z policją, ponieważ z naszej strony nie zostaną podjęte dalsze kroki w tej sprawie." mnie tak okradli na kilka tys. dolarów. oczywiscie jak nie masz na koncie paypal pieniędzy to nic nie szkodzi paypal łaskawie zrobi Ci saldo ujemne. Szanse na odzyskanie pieniędzy są żadne.
bonul / 46.113.252.* / 2015-02-25 16:27
paypal - nie polecam ! prowizja bardzo duża! przewalutowanie nie korzystne ! poza tym okradają sprzedających ! kupujący odbierze towar a powie że nie doszło to nawet nie sprawdzą numeru nadania tylko od razu Cię okradną! przestrzegam złodzieje
afwafw / 79.173.14.* / 2016-04-20 22:36
Jeśli jesteś sprzedającym to omijaj szerokim łukiem!!! Oni po prostu okradają ludzi, byle idiota napisze, że nie dostał paczki i mimo,ze udowodnisz im jej doręczenie to pieniądze przepadly! To jest serwis dla złodziei,ja się stamtąd wypisuję
PayPała / 90.197.33.* / 2015-02-23 13:35
Witam mam pytanie, 5 dni temu przelalem kase na paypal do tej pory nie dotarla a miedzy czasie anulowalem direct debit na przelewy paypal, pisza ze przelw zostal anulowany ile teraz musze czekac na zwrot tych pieniedzy na konto bankowe dzieki pozdro
BYyły klient / 83.26.238.* / 2015-01-29 09:26
Oczywiście w żadnym wypadku NIE POLECAM, firma nierzetelna, nieuczciwa, praktyki stosowane przez Paypal to zwykłe wyłudzenia, Spread na poziomie jakiejś mafijnej organizacji, prowizje od przelewów to już jakaś kpina. Naprawdę NIE POLECAM, ODRADZAM, UNIKAĆ JAK OGNIA
agnekekvkd / 83.1.96.* / 2015-02-02 15:01
Mam podobne zdanie.
CZEKA SIĘ NA PRZELEW z konta ile? 4 dni? LUDZIE.To przecież taka OGROMNA firma. Ile można czekac? Nie wiem kto wymyślił ten idiotyzm.
O ile np w allegro jhest payu- porządna rzecz. Chodzi o podstawę- u mnie przelewa w okresie 3 minut do nadawcy. A Paypal? Masakra. To wkurzajace ze np na ebayu albo to albo kredytówka gdzie nie kazdy ją posiada prawda?
Totalny kicz.
ffdfd / 83.1.96.* / 2015-02-03 10:18
A jeszcze dodam jedna rzecz- Paypal oszukuje na pieniądze. Gdzie mioalam zaplacic 410 zł w funtach brytyjskich, to zabrali mi rownowartosc 430! złotych ;/ Oczywiscie pewnie mi odpisza,zwe pobieraja sovbie procenty za przemianowanie na funty. OSZUSTWO OSZUSTWO OSZUSTWO.Nigdy wiecej prxzez ten portal nic nie bede robila.
robinslav / 84.82.50.* / 2014-12-05 18:41
Cześć. Korzystam z usług PayPal od prawie czterech lat i nigdy nie miałem żadnego problemu. Mieszkam co prawda w Holandii ale to chyba nie ma znaczenia.
Ostatnio zapomniałem mojego hasła do poczty mailowej i do tego wpisałem przez pomyłkę mój stary adres sprzed kilku lat w moje dane. Zostałem zablokowany, zatelefonowałem pod 0800, po krótkiej rozmowie i przesłaniu skanu mojego ostatniego rachunku za energię po 2 godzinach miałem odblokowane konto.
afjdjsdkjsdkj / 83.1.96.* / 2015-02-02 15:03
ile? I po rachunku?
NA PAY po kazdym złym logowaniu wpisujesz KRETYNSKI zasób liczb który ma chyba nieskonczona liczbe znaków ;/ I po co to?Nie lepiej od razu przepuscic na strone " złe wpisane hasło"?
KOLEJNY IDIOTYZM.
Mozna wymyslic inny asposob na zabezpieczenie czichs pieniedzy niz podsylanie tym złodziejom SWOJEGO RACHUNKU GDZIE SA WSZYSTKIE DANE
wk-1 / 78.30.123.* / 2014-12-23 07:29
a ten mądry inaczej powyżejzadowolony z ich usług to pracownik paypal chcecie się przekonać co to jest złodziejstwo to skorzystajccie z ich usług
wk-1 / 78.30.123.* / 2014-12-23 07:26
TO ZWYKŁE ZŁODZIEJE ZA PRZELEW DO NIEMIEC ZA KTÓRY WBANKU ŚLĄSKIM ZAPŁACIŁBYM 5 ZŁ PRZEZ PAYPAL OKRADLI MNIE NA 100 ZL
adam102 / 31.63.84.* / 2014-12-02 19:29
Witam.
Mam porównanie ebay paypal z allegro. Na allegro sporya miałem ich dwa toczyły się w nieskończoność i pieniędzy nie odzyskałem. Natomiast na ebay płatność przez paypal sprawa była podobna jak na allegro niedostarczona przesyłka a zwrot pieniędzy w dwa miesiące. tak że niaszczęście niemam jeszcze złych doświadczeń z paypal.
gosc410 / 81.107.78.* / 2014-11-14 18:54
Tak czytam wasze komentarze i nie moge w to uwierzyc. Korzystam z paypal od ok 7 lat jako sprzedawca i jeszcze nigdy nie mialem zadnych nieprzyjemnosci. Przelew kasy z paypal na konto trwa jakies 15 sekund. Najwiekszy problem jest chyba w Polskim biurze obslugi konsumenta, widac ze klada na klientow laske.
Ł / 213.238.76.* / 2015-01-31 12:50
Stanowczo odradzam korzystanie z ich usług. Fatalny kontakt z obsługą. Zablokowali mi pieniądze na 21 dni. NIGDY WIĘCEJ.
Daniel693 / 212.182.64.* / 2015-01-19 20:10
Chce sprzedać laptop do Belgii. Osoba kupująca chce mi wysłać pieniądze w euro przez paypal. Wiecie ile mi pobiorą opłaty za taką uslugę jako sprzedającemu?
Night Wolf / 83.11.125.* / 2015-02-26 10:53
zależy za ile chcesz sprzedać laptop
BYyły klient / 83.29.176.* / 2015-02-02 18:44
Na początek 4% plus dodatkowa opłata w złotych i oczywiście nie wypłacisz tych pieniędzy w Euro a zostaną Ci przewalutowane po kursie dużo niższym niż średnia skupu i sprzedaży, czyli załóżmy, że Euro kosztuje 4,27 to otrzymasz za nie 4,1. Unikaj jak ognia tego serwisu, lepiej skorzystaj z transferów bankowych. Pozdrawiam
Marek 19756 / 193.28.178.* / 2014-12-26 16:27
a tu sie nie zgodze. Mialem problem z platnoscia przed swietami, w sumie przez mój bank troche, na głowie konsultanci stawali zeby mi pomóc. Ja polecam. Pozdrowienia
anonim34 / 109.231.8.* / 2015-08-31 09:50
Oszuści i złodzieje czytając te opinie wszyscy mamy podobne negatywne doświadczenia a firma jakoś dalej funkcjonuje. Nie zakładajcie tam konta. Monopoliści na skale światową a gdzie konkurencja
Jaromirgus / 213.158.223.* / 2014-10-29 10:41
PAYPAL to tacy sami oszusci (złodzieje) jak Siódemka - szmaciarstwo zwykłe. Ochrona kupujących to kłamstwo, "roztrzyganie" sporów to fikcja - zawracanie głowy, strata czasu i ochrona oszustów.
Basiek156 / 193.28.178.* / 2014-11-14 12:32
Ale to troche inne firmy, gdzie tu polączenie?

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: