Forum Forum finansoweKarty

paysafecard-opinie

paysafecard-opinie

Obelix / 2010-03-26 10:49
Używam od jakiegos czasu do płacenia w sieci paysafecard. Jak narazie jestem zadowolony, szczegȯlnie jeśli chodzi o sklepy zagranicze z inna walutą. Ciagle sie jednak zastanawiam, czy taka forma jest rzeczywiście lepsza od płacenia inna metodą np. kartą, jak wy macie zdanie? Co jest np. bezpieczniejsze?
Wyświetlaj:
wihel / 2010-09-18 20:21
Czy ktos z Was jest abonentem newslettera z paysafecard??? Nic o nim wczesniej nie wiedzialam, dopiero dzisiaj zobaczylam na ich stronie internetowej. Jest warto sie zarejestrowac??? Dzieki za odpowiedz/-i hehe :D
middle2 / 91.113.87.* / 2010-09-26 09:45
Ja wprawdzie nienawidze spamu, a niestety dostaje go codziennie, jak otwieram skrzynke pocztową...dlatego staram się przyjmować jak najmniej newsletter....ale od paysafe naprawde się opłaca!!! Na początku nie wiedziałem w sumie nic na temat tej karty, ale dzięki newsletter...no i oczywiście wam, forumowicze :-), dużo się na ten temat dowiedziałem. Jak chcesz się w ten temat "wgłębić" to chyba nie ma lepszej możliwości, jak zaabonować newsletter....zresztą oni organizują też mnóstwo konkursów....
Obelix / 2010-09-29 12:19
Konkursy konkursami, ale czasami mozna dowiedziec sie o korzystnych rabatach, ktore mozna otrzymac placac w ten sposob.
middle2 / 91.113.91.* / 2010-09-30 11:52
no tak, teraz jest też jakaś akcja na steamie, o ile się nie mylę???
gkoKK / 109.243.98.* / 2010-09-14 03:42
zobacz tutaj:

http://dobra-karta-kredytowa.blogspot.com/
wihel / 2010-07-29 13:29
No to moze sie wciagniesz i sprobujesz swoich sil przy nastepnych mistrzostwach albo pilkarskiej Lidze Mistrzow. To fajna zabawa, ale nie namawiam, bo zostanie to odebrane jako reklama firm bukmacherskich co oczywiscie nie jest moim celem :P :P :P
middle2 / 79.163.242.* / 2010-08-17 09:57
ja wprawdzie nie jestem zadnym orlem, jezeli chodzi o bukmacherke, ani zadnym wielkim fanem pilki noznej, ale zaciekawiliscie mnie tym typowaniem....a jak mozna sobie zarobic pare groszy bez wielkiego wysilku, to chyba warto sprobowac...a nastepne mistrzostwa u nas juz niedlugo :-). Poza tym z paysafecard tez korzystam w roznych grach i jestem z niej bardzo zadowolona!!!
Obelix / 2010-08-18 19:46
Sprawdzilem to i rzeczywiscie z paysafe mozna placic u wiekszosci bukmacherow, troche mnie to nawet zaskoczylo, bo do tej pory kojarzylem ja glownie z grami, ale jako ze jest to bardzo wygodna metoda pewnie bedzie coraz okazji, by moc nia placic
Obelix / 2010-09-08 19:59
Apropos gier internetowych, nie wiem czy kogos to zainteresuje, ale od niedawna mozna placic z paysafe na steam, z tego co czytalem, to dosc popularne wsrod internetowych graczy, wiec pomyslalem, ze warto o tym napisac
wihel / 2010-08-19 00:21
Hehe, w takim razie moj post do czegos sie przydal :D W takim razie zycze powodzenia w typowaniu meczy i duzyyyyychhhhh wygranych. Najlepiej smakuja te przy niskiej postawionej stawce :P Pozdrawiam!!!!!!!!!!
Obelix / 2010-08-28 09:37
Mnie tam bukmacherka nie interesuje, piłka nożna owszem, ale tylko jako wierny kibic:-)Pozytym ewetualnie można jeszcze pograć w sieci dla przyjemności np. na FIFA Superstars, ale obstawianie to już nie dla mnie
wihel / 2010-07-21 09:45
Ostatnio w czasie pilkarskiego Mundialu mialam nieco okazji korzystac z paysafecard. Tak mnie mecze pilki noznej wciagnely, jak nigdy! Ba do tego stopnia, ze za namowa meza zaczelam wspolnie z nim typowac mecze na bwin.com!!! Nigdy nie myslalam, ze bede ogladac w TV prawie kazdy mecz pilki noznej, a co dopiero jeszcze obstawiac jaki bedzie wynik. Te kilka tygodni bylo jednak dla mnie super zabawa. Poczatkowo nie majac 100%-owego zaufania do bwin.com, szukalam alternatywnej mozliwosci placenia za zaklady bukmacherskie, i natrafilam sie wlasnie na to forum :) Teraz, jak juz sprawdzilam ppaysafecard, sama moge dodac wpis i wystawic jak najbardziej pozytywna opinie. Anonimowosc, anonimowaosc i jeszcze raz anonimosc. Bez podawania zbednych danych. Szybko i praktycznie. Dostepnosc tej karty jest rowniez o.k. (wcale nie mieszkam w duzym miescie, lecz 18-tysiecznej miescinie hehehehehe). Takze polecam!
Obelix / 2010-07-22 09:02
Mnie też mistrzostwa wciągneły, chociaż jakimś wielkim fanem piłki nożnej nie jestem, ale odpoczątku byłem za Hiszpanią i cieszę się, że wygrała, a co do twojej opinii na temat paysafe, trudno się z nią nie zgodzić:-), choć swoją drogą do bukmacherki jeszcze jej nie używałem
Juchaaa / 217.153.150.* / 2010-03-29 09:55
Co to jest wogole? Czym to sie rozni od paypal? Ja tez szukam bezpiecznej metody placenia w sieci. Zazwyczaj place karta, ale pozniej drze, czy moje dane nie wpadly w niepowolane rece. Na polskich stronach jest malo informacji o tej metodzie palcenia.
Moze kots orientuje sie bardziej niz ja:)
Dzieki
Obelix / 2010-03-29 10:35
Ekspertem od płatności w sieci nie jestem, sam używam paysafecard od niedawna. Z moich doświadczeń mogę Ci napisać, że to karta prepaidowa (czyli taka, gdzie wykupujesz określoną kwote, a pȯźniej z niej korzystasz) przy pomocy ktȯrej można płacić w internecie. Rȯżnica do innych metod polega na tym, że do paysafecard nie potrzebujesz konta bankowego, kupujesz ją w zwyklych sklepach. Jesli chodzi o bezpieczeństwo o tyle jest z nią latwiej, że nie musisz podawać żadnych danych, tylko sam kod z karty.
Juchaaa / 217.153.150.* / 2010-03-29 16:59
Dzieki za odpowiedz! Mam jednak nowe pytania- gdzie mozna ja kupic, czy jej wartosc jest w PLN czy w EUR, i jak kupie np. za 100 zl, to musze dokonac zakupu za calosc tej kwoty, czy moge kupic dwie rzeczy w dwoch sklepach po 50?

Jak wyglada placenie nia zagranica? Jest to jakos przeliczane tzn PLN na EUR lub odwrotnie?
Obelix / 2010-03-30 14:33
Tak jak pisałem już wcześniej, paysafecard to karta prepaidowa do płacenia w sieci, kupując ją w Polsce, kupujesz ją w złotȯwkach, ale z tego co wiem to do nas dotarla dopiero niedawno, w innych krajach, jest już od dawna popularna, więc w każdym kraju kupuje się ją w danej walucie, ale to nie przeszkadza płacić nią w zagranicznych sklepach, kwota ktȯra ma się do zapłaty jest automatycznie przeliczana wedlug aktualnego kursu. Najlepiej zajrzyj sobie na strone paysafecard, tam masz to lepiej wyjaśnione. Jeśli chodzi o to, gdzie się ją kupuje, poszukaj sobie tak samo na stronie, masz tam lokalizator najbliższych punktȯw sprzedaży. A i jeszcze jedno, odnośnie tego dzielenia: Masz poprostu do wykorzystania tyle, za ile kupiłes karte, a na co i jak sobie to rozłożysz to juz twoja sprawa
Juchaaa / 217.153.150.* / 2010-04-01 11:13
na dobra a co dokladnie moge nia zaplacic? za jakie uslugi?
Jaxe / 85.222.101.* / 2010-04-01 18:10
ja płacę kartą paysafecard za gry online - travian i ogame na Onecie. Od czasu do czasu uzywam paysafecard jako metodę płatności na Bwin i Betsson'ie.
Obelix / 2010-04-02 10:52
Zgadzam się, paysafecard sluży przedewszystkim do płacenia za gry internetowe, zręcznościowe itk. Jak korzystam z niej obecnie do płacenia za dodatkowe usługi na skype Jak byłem jakiś czas w Niemczech to korzystałem z niej również do płacenia na amazon. Zobacz sobie na strone, masz tam konkretnie napisane za co można nią płacić.
middle / 91.115.165.* / 2010-04-03 19:03
a ja właśnie chciałam wreszcie raz zagrać na facebook w FarmVille, czy ta Paysafecard też jest na tą gre ważna? A poza tym nie zrozumiałam z waszej dyskusji, jaka jest różnica między Paysafecard i Paypal? Bo ja ani tej ani tej karty nie znam :-)
Jaxe / 85.222.101.* / 2010-04-06 18:46
tak, za pomocą paysafecard możesz rwnież pałcić w grach na facebook.
Idziesz do sklepu, kupujesz kupon paysafecard za okreśoną kwotę i w okienku płatności (w grze) wpisujesz ten kod (16 cyfr o ile się nie mylę) i to wszystko. Nie musisz się nigdzie rejestrować, jak a paypal i nie muszi mieć konta bankowego.
Obelix / 2010-04-07 08:50
Co do gier jeszcze, to mam znajomego co płaci psc również na margonem.pl i na alaplaya, ale w sumie z tego co wiem, z paysafecard możesz płacić na prawie wszystkich portalach do gier
middle / 85.158.139.* / 2010-04-07 09:20
acha, dzieki za wyjasnienie. Wtedy naprawde musze ta karte wyprubowac. A jak sie ona wam sprawdza? Zreszta, dlaczego nie mozna nia kupowac tez innych rzeczy? Na przyklad zamawiac ksiazek, czy ubran itp?
Obelix / 2010-04-07 14:58
Jeśli o mnie chodzi, to w sumie nie mam zastrzeżen, wpisywanie samego kodu zamiast podawania danych osobowych to duże ułatwienie no i zabezpieczenie. Jeśli chodzi o te zakupy, w polsce póki co paysafecard służy przedewszystkim do płacenia za gry i usługi tel. w necie, oczywiście też bym chcial, żeby można było się nią posługiwać na innych stronach int, typu np. merlin, ale w innych krajach można się nią płacić też za inne serwisy, więc może trzeba poprostu trochę poczekać;-)
middle2 / 88.117.14.* / 2010-04-09 15:54
fajnie by było, jakby sie tak też naprawde stało. Ja bym z pewnością częściej korzytała z takiej karty, jakbym wiedziała, że moge nią wszędzie płacić. Bo ja na przykład nie gram regularnie w jakieś tam gry komputerowe. Dlatego nie wiem, kiedy z tej karty korzytać. Ale może sie to jeszcze rozwinie. No i patrzałam na strone www.paysafecard.pl i tam rzeczywiście można znalezć ich działalność na całą Polske. A w których krajach można używać jeszcze tą paysafecard?
Obelix / 2010-04-10 08:39
Zanim paysafecard dotarła do nas, była już wcześniej popularna na zachodzie, z tego co wiem można nią płacić na całym świecie, więć myślę że jest dostępna w też w innych krajach, poszukaj w internecie, napewno coś na ten temat znajdziesz
middle2 / 91.113.95.* / 2010-04-10 16:09
w sumie mnie to aż tak nie interesuje, żeby szukać po internecie, poczekam sobie, aż będzie Polska miała tą karte na zakupy w internecie...
middle2 / 88.117.3.* / 2010-04-19 20:07
ale musze sie szczerze przyznać, że mnie zaciekawił jeden konkurs na stronie paysafecard, gdzie właśnie spojrzałem...jak ktoś gra w Last Chaos, to może podobno wygrać pieniądze...mam nadzieję, że to dobrze zrozumiałem...gracie w tą gre??? Bo ja chyba wreszcie sporobuje :-) chociaż sie tak przeciwko temu broniłem...
Obelix / 2010-04-20 11:04
Grać te w gry, to akurat nie gram, ale też o tym słyszałem tzn. o dwȯch konkursach z lastchaos i karos online. Myśle, że jak ktoś się tym interesuje, to dlaczego mialby nie sprȯbować, nic na tym przecież nie straci
middle2 / 88.117.84.* / 2010-04-21 19:27
no może i tak, ale ja raczej nie mam chyba co probować, bo trzeba mieć chyba dobre znajomości tej gry, nie?
Obelix / 2010-04-04 13:50
Paypal to system płatniczy, przy którym za pomocą swojego konta możesz dokonywać płatności w internecie, różnica do paysafecard, to to, że przy paysafecard nie zakładasz konta w internecie, ani nie wiążesz jej ze swoją kartą albo bankiem. poprostu kupujesz ją w jednym z punktów sprzedaży bez podawania danych. Póżniej przy płaceniu w sieci wpisujesz sam kod z karty, a należność, którą masz do zapłacenia, zostaje odciągnięta z karty. A odnoście tych gier na fb, z tego co wiem, można za nie placić psc.
Igorrrr / 77.253.96.* / 2010-04-21 00:08
http://www.alertfinansowy.pl/alerty/oferty-produktowe/2193-karta-paysafecard-zaplacisz-gownie-za-gry-internetowe.html
Tu macie artykulik o tych kartach. Na razie skromnie, ale może się rozwinie.
middle2 / 91.113.80.* / 2010-04-24 17:02
Super, nie ważne , że skromnie, ważne, że jest możliwość też gdzie indziej sie na ten temat coś dowiedzieć..dzieki za ten link!!!
Obelix / 2010-05-03 09:16
Myśle, że dla osȯb, ktȯre chciałyby się dowiedzieć czegoś więcej na temat paysafecard, najlepszym rozwiązaniem będzie zamȯwienie sobie newslettera, dzięki niemu można być na bieżąco z wszystkimi nowinkami, no i oczywiście konkursami:-)
middle2 / 88.117.86.* / 2010-05-04 21:00
no tak w sumie dobry pomysł, tylko nie wiadomo, czy każdy będzie go czytał..bo jak biore siebie na przykład, to ja dostaje setki maili i nie daje rady wszsystkiego czytać. Ale newsletter od paysafecard jest naprawde ciekawy...
Obelix / 2010-05-05 10:00
Jeżeli się już zamawia jakiegoś newslettera, to poto żeby go czytać, ja tak przynajmiej mam:-) Rzadko kiedy coś takiego zamawiam, bo nie chce być zasypywany niepotrzebną pocztą, ale jeśli chce się być na bieżąca to moim zdaniem najlepsza metoda. A skoro piszemy tutaj o paysafecard, to myśle, że to doskonałe źrȯdło informacji
middle2 / 91.115.164.* / 2010-06-07 19:42
oczywiście, że to dobre źródło informacji....jak każdy inny newsletter. Fajnie też, że w sumie organizują różne konkursy, wprawdzie dla mnie to nie jest zbyt wciągające, ale napewno jest mnóstwo graczy, którzy tylko czekają na taką okazje, żeby coś wygrać :-)
Obelix / 2010-06-11 18:22
Nie zawsze newsletter dotyczy tylko informacji na temat gier internetowych, przecież z psc można też korzystać do płacenia za inne rzeczy...
Obelix / 2010-04-22 09:34
Dzięki! Zawsze to dodatkowe źrȯdło informacji:-) Też mam nadzieje że ta metoda się z czasem rozwinie
krzysztofmirurek / 2010-08-29 08:51
też od niedawna używam tej metody płatności i jak na razie jestem sper zadowolony. Liczę również na jej szybki rozwój.
PATr / 77.255.1.* / 2010-08-20 16:13
Mozecie mi powiedziec o co chodzi z tymi oplatami paysafecard jakies oplaty o 1 roku??;D Z kad beda pobierane pieniadze na te oplaty jak skoncza sie na naszym kuponie ??.
Obelix / 2010-09-22 09:10
Po roku czasu od pierwszego użycia karty albo 24 miesiącach od jej produkcji jest pobierana miesięczna opłata w wysokości 5 zł, ale jeśli wykorzystasz karte przed upływem tego czasu, tzn. juz nie będziesz mieć na niej żadnych środkȯw, to oczywiście oplata nie będzie ściągana.
@Wihel O newsletterze pisaliśmy już wcześniej w dyskusji, jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami o paysafe, przedewszystkim na temat gier, to moim zdaniem najlepsza metoda
middle2 / 88.117.81.* / 2010-11-12 18:10
Ja tam na szczęście nie mam żadnego problemu z tymi opłatami, bo zawsze szybko wykorzystuję całą kwotę (ale nie jestem rozrzutny!!!)....a co do newsletter: jakoś dawno go nie dostałem i teraz nie wiem, czy przypadkiem go skasowałem, czy naprawde go już dawno nie wysyłali???
middle2 / 91.113.82.* / 2010-11-08 08:26
A czy słyszeliście już o tak zwanym "wirtualnym portfelu" na steamie? Wiem, że za granicą istnieje ta możliwość, ale czy u nas też?
Obelix / 2010-11-15 19:02
Newsletter przychodzi nadal raz na miesiac, zazwyczaj kolo 15, moze go faktycznie przez przypadek skasowales.. A co do tego wirtualnego porftela nie za bardzo wiem, o co chodzi, na czym to polega?
Obelix / 2010-12-05 21:07
A teraz cos aktualnego na temat swiat:-) Czytaliscie o swiatecznej promocji paysafe ? Jak ma sie jakies male marzenie zwiazane z grami itp, mozna na ich stronie ladnie poprosic o jego spelnienie:-) Moze akurat sie uda...
middle2 / 91.115.166.* / 2010-12-06 20:51
co bawią się w świętego mikołaja? :-) I co niby jak poproszę to dostanę czy jak to masz na myśli???
Obelix / 2010-12-22 17:00
Coś podobnego. Jeśli to dobrze zrozumiałem, to można im wysłać swoje marzenie, oczywiście związane z paysafe i jak się będzie miało szczęście ( pewnie w jakimś losowaniu) to je spelnią.
middle2 / 91.115.162.* / 2011-01-05 19:43
no niestety się chyba spóźniłem, bo dopiero teraz zobaczyłem twoją odpowiedź, a nie wierzę, że paysafecard nadal ma długą białą brodę i worek z prezentami? :-)
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy