Forum Polityka, aktualnościKraj

Pedofilia w Kościele. "Dostrzegam wagę grzechu i przestępstwa"

Pedofilia w Kościele. "Dostrzegam wagę grzechu i przestępstwa"

Wyświetlaj:
antyislam / 217.99.253.* / 2015-12-31 06:28
EMIGRANCI ROZMNAŻAJĄ SIĘ SZYBCIEJ NIŻ SZCZURY!!!!!A WY POLACY ZAMIAST MIEĆ DZIECI TO PŁACICIE ZASIŁKI EMIGRANTOM PEDOFILOM MUZUŁMANOM,A WY GINIECIE POWOLI
antyislam / 217.99.253.* / 2015-12-31 06:23
katolicy nie gwałcą dzieci pismo święte zabrania,,ALE MUZUŁMANIE MOGĄ RUCHAĆ DZIECI KORAN I TEN CAŁY PEDAŁ OD ROWERU ALLAH LEGALNIE IM NA TO ZEZWALA,I SA ICH SETKI W POLSCE!!!!!!!CO Z TYM ZROBICIE RODACY!!!!!!!ZAMIAST CZEPIAĆ SIĘ LEŻĄCEGO!!!!!
antyislam / 217.99.253.* / 2015-12-31 06:19
PEDOFIL LEGALNY TO MUZUŁMANIN WEDŁUG ICH KORANU ALLAH ZEZWALA RUCHAĆ DZIECI JAK TAKA BABA W SUKIENCE Z BRODĄ MA OCHOTĘ ,ALE NIE WEDŁUG PRAWA POLSKIEGO,jest ich tysiące ,emigranckie dzieci przybywają w ciąży a wy polacy płacicie zasiłki na muzułmanów zamiast POLAK POLAKOWI POMAGAĆ,CZEPIACIE SIĘ KOŚCIOŁA BO WAM ŁUBA KSIĄDZ NIE ODETNIE ,,,CZEPCIE SIĘ MUZUŁMANÓW KOZAKI
antyyy / 217.99.253.* / 2015-12-31 06:13
KAŻDY MUZUŁMANIN TO PEDOFIL LEGALNY W KRAJACH ARABSKICH A NIE W EUROPIE!!!!!!!!!!!!!!!ICH KORAN NAKAZUJE BZYKAĆ DZIECI,ALLAH NA TO ZEZWALA TROCHĘ WIEDZY ZACZERPNĄĆ BARANY A NIE CZEPIAC SIĘ KOŚCIOŁA MONEY.PL ŻYDY!!!!!!!!!!!!!
antyislam / 217.99.253.* / 2015-12-31 06:10
muzułmanie mogą według ich tego śmiesznego koranu gwałcić dzieci!!!!!allah im zezwala ,,a białe gwałcić,,macie swoją emigracje w polsce o tym piszcie a nie o kościele dzie jest zabronione w piśmie pedofilstwo,, a koran zezwala gwałcić barany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KAŻDY MUZUŁMAN TO PEDOFIL LEGALNY U NICH A NIE W POLSCE
antyislam / 217.99.253.* / 2015-12-31 06:05
allah każe małe dzieci rżnąć bzykać,a białe dzieci gwałcić ,według ich tej książki KORAN i to się dzieje w Polsce czego o tym nie piszecie, u katolików nie ma w piśmie o gwałceniu nieletnich
antyyy / 217.99.253.* / 2015-12-31 06:02
co myślicie pedofilii u muzułmanów jest ich tysiące w Polsce według i tej zafajdanej książki alah każe bzykac nieletnie
ździcho kuźwiak / 62.244.130.* / 2014-01-31 22:27
A po co ta mowa trawa? Dzwonić pod 112 i cześć. Przyjedzie radiowóz i zwinie bydlaka, bo właśnie tak powinno to się załatwiać.

Prosiłem księży dziekanów naszej diecezji, by jak najszybciej sygnalizowali jakieś podejrzane zachowania

A to aż się krew gotuje w człowieku! Czyli co? Nagonka wyłącznie na wikariuszy i pomniejszych proboszczy na zadupiach? Wyżej postawiony bydlak jest już poza jurysdykcją?
Zygmunt z Kapuscisk796 / 46.238.214.* / 2013-10-02 09:29
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
hszonszcz / 178.42.255.* / 2013-10-02 00:59
Dlaczego tego rodzaju zjawisk nie ma w prawosławiu u ewangelików??????? To nie jest winny niczemu kanclerz kurii czy inny proboszcz czy zwykly ksiądz!!!!!!!!!Jest zły system w rzymskim katolicyźmie, chłop pozbawiony jest baby a wszystkie narządy ma na swoim miejscu i mu to buzuje i co ma z tym robić? Ano radzi jakoś sobie to na boku ma dzieci i kochankę inny znów pedaluje po cichu innego faceta a inny znów zabawia się z dziećmi. ZMIENIĆ SYSTEM na normalny ludzki i będzie po Bożemu.Amen!!!!!!!!!!!!
tesa1959 / 2013-10-02 06:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Dlaczego tego rodzaju zjawisk nie ma w prawosławiu u ewangelików???????

Jak to nie ma? Tu przykład prawosławnego księdza:

http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/prawosawny-duchowny-odpowie-za-zgwacenie-19-letniej-parafianki-pop-witalis-g-broni-sie-to-marzenia-m_223106.html

A tu masz wyniki badań w poszczególnych grupach zawodowych, z których wynika, że wśród pastorów jest 2-3% pedofilów, a wśród księży katolickich 1,2-1,7%

http://nicko.salon24.pl/397365,pastorzy-pedofile-wedle-badan-jest-ich-wiecej-niz-ksiezy

Nie zmienia to faktu, że nawet 1% nie jest powodem do chluby i bardzo dobrze, że zaczęto w Kościele jawnie mówić o problemie i suspendować księży, którzy dopuszczają się takich czynów. Istnieje jednak obawa, że będzie też więcej niesłusznie posądzonych, aby się np. odegrać.
ździcho kuźwiak / 62.244.130.* / 2014-01-31 22:31

Istnieje jednak obawa, że będzie też więcej niesłusznie posądzonych, aby się np. odegrać.

A kto będzie się odgrywał? Dzieci może? Bo ksiądz nie dał piątki, tylko czwórkę z religii?
tesa1959 / 2014-01-31 22:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Witaj żdzichu, Sto lat Cie nie widziałam :))))))))
A kto będzie się odgrywał? Dzieci może? Bo ksiądz nie dał piątki, tylko czwórkę z religii?

Choćby to, ale nie tylko. Może za to, ze ksiądz wstawił uwagę za niewłaściwe zachowanie, albo nie dopuścił do bierzmowania, bo delikwent nie spełnia podstawowych warunków dojrzałego chrzescijanina itp.
ździcho kuźwiak / 178.36.208.* / 2014-02-01 09:37

Choćby to, ale nie tylko. Może za to, ze ksiądz

Czyli jednak dzieci. Ręce opadają na takie myślenie. I to jest właśnie fanatyzm. Fanatyzm kościelny (nie religijny, religia nic do tego nie ma). A co do:

A tu masz wyniki badań w poszczególnych grupach zawodowych, z których wynika, że wśród pastorów jest 2-3% pedofilów, a wśród księży katolickich 1,2-1,7%

Dla mnie przyczyna jest ewidentna. Środowiska wyznaniowe, w których posługę pełnią pastorzy, od razu takiego gnoja demaskują, gdyby podobnie czynili katolicy, to ten wskaźnik w KK wynosiłby kilkudziesieciokrotnie więcej. KK zamiatał dotąd niemal wszystkie takie sprawy sprawy pod dywan, stąd ten 1,2-1,7% i to nie dziwi. Matematyka. Dopiero od 2013 roku słyszy się krytyczne głosy wysoko postawionych w hierarchii księży, a i to są głosy pojedyncze.
tesa1959 / 2014-02-01 09:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Czyli jednak dzieci.

Nic nie zrozumiałeś.

. KK zamiatał dotąd niemal wszystkie takie sprawy sprawy pod dywan, stąd ten 1,2-1,7% i to nie dziwi.

Nie zamierzam Cie do niczego przekonywać. Znam Twoje zdanie na ten temat. Już mówiłam, ze są sądy, ale skoro ktoś boi się zgłosić, a potem wszystkich wkłada do jednego worka, to już jest inna sprawa.
ździcho kuźwiak / 178.36.208.* / 2014-02-01 10:08

ale skoro ktoś boi się zgłosić

O to już nam rośnie lista winnych. Najpierw dzieci, teraz ci, co boją się zgłosic...kto następny? Widzę w Twoich wypowiedziach tok myślenia i filozofię wg Michalika. Nic nie zrozumiałem? Czego nie zrozumiałem konkretnie?
tesa1959 / 2014-02-01 10:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Widzę w Twoich wypowiedziach tok myślenia i filozofię wg Michalika.

Bo chcesz tak widzieć. ja nic takiego nie powiedziałam. Chodzi o to, że każdy przypadek pedofilii powinien być zgłaszany do organów ścigania. Dlaczego nie jest? Z prostej przyczyny - ludzie boją się nie wiem czego. Bo co taki ksiądz może zrobić? Nie udzieli sakramentów? Będzie inny, co udzieli.
Nie twierdzę, że nie ma problemu. Nawet jeden przypadek pedofilii to o jeden za dużo, ale media robią swoje, a lud kupuje, no bo to jest smaczny kąsek.
ździcho kuźwiak / 178.36.208.* / 2014-02-01 10:31

ludzie boją się nie wiem czego.

A ja wiem (przynajmniej domyślam się). W tym kraju o ile się orientuję nie było ani jednego przypadku, żeby ksiądz dostał wyrok skazujący za pedofilię i odsiadywał go. Nawet policjanci mówią: ja się w to nie mieszam, na cholerę mi to. Strach przed czym? Przed mackami, które sięgają tak daleko, że nawet sędzia może stracic pracę. Proste. Ale z tymi mściwymi dziecmi to przesadziłaś, ze aż skóra cierpnie!
tesa1959 / 2014-02-01 10:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Strach przed czym? Przed mackami, które sięgają tak daleko, że nawet sędzia może stracic pracę. Proste.

Przesadzasz i to grubo z tymi wpływami księży.

Ale z tymi mściwymi dziecmi to przesadziłaś, ze aż skóra cierpnie!

Nic nie rozumiesz. To nie dzieci są mściwe, a rodzice.
ździcho kuźwiak / 178.36.208.* / 2014-02-01 10:50

Przesadzasz i to grubo z tymi wpływami księży.

Ależ to oczywiste, że statystyczny wikariusz w wieku 25 lat nie ma żadnych wpływów. Tylko w tej grupie pedofila ze świecą szukac. Ośmielają się tacy dopiero ok 50tki, a taki już sięga łapami tu i tam. Wystarczy krótki telefonik do szanowanego sędziego, który wychodził w nocy z lokalu, gdzie tańczy się na rurze i to jest konfrontacja karety z pokerem.
To nie dzieci są mściwe, a rodzice.

A co może nafikac mściwy rodzic, nawet gdy ma ku temu podstawy. A co dopiero może nafikac ten co podstaw nie ma? Kogo może bac się ksiądz na tyle, żeby poczuł się zagrożony (wikariuszy tu nie liczę oni maja doś powodów, by byc wystraszonymi). Tu przeczysz sama sobie, bo z Twoich wywodów układa się myśl: Mściwi rodzice, którzy boją się zglosic.

Najnowsze wpisy