Forum Polityka, aktualnościKraj

Pedofilia w Polsce wreszcie będzie leczona?

Pedofilia w Polsce wreszcie będzie leczona?

Money.pl / 2010-07-12 08:05
Komentarze do wiadomości: Pedofilia w Polsce wreszcie będzie leczona?.
Wyświetlaj:
lara / 87.207.139.* / 2011-03-20 03:49
a ja bym zabiła kazdego pedofila!!! po co tracic czas i kase społeczeństwa? jego nie mozna wyleczyc, chory jest bo tak chce, to jedna z tych chorób. poza tym to nie choroba to zboczenie.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-07-12 08:05
a homoseksualizm nie będzie ???

coś jest nie tak jedne zboczenia są tolerowane a inne piętnowane.
ździcho / 87.205.168.* / 2010-07-12 09:33
Słuszna uwaga. Czyżby terapia polegała na stopniowej zmianie preferencji w kierunku heteroseksualnej. Istota cywilizowana, jeżeli zechce to potrafi powstrzymać huć na dłuższy czas kiedy zajdzie konieczność, a są też osoby samotne i mało ponętne i też sobie z tym problemem jakoś radzą. Jeżeli nie chcą kogoś krzywdzić, to pozostaje im masturbacja. Co do homoseksualizmu, nie wydaje mi się, żeby był on piętnowany w Polsce, powstrzymywane są tylko burdy wywoływane przez homoseksualistów-chuliganów, którzy nazywają je "demonstracjami na rzecz tolerancji". A teraz w ramach tej tolerancji zaczyna lansować się nowoczesny pogląd, ze pedofilia to choroba. Ja twierdzę, że pedofil to przestępca pozbawiony empatii i niczym nie różni się od seryjnego rzeźnika, który ćwiartuje swoje ofiary. Dla nich czapa, a nie terapia. Aaa, byłbym zapomniał! A jeżeli to osoba duchowna? W tym wypadku pedofilia może mieć charakter rytualny, liturgiczny i ku zbawieniu. Zgwałcony będzie lepszym ministrantem, bo wypróbowanym przez mękę ku chwale krzyża. Od tej dziedziny seksuologom wara! To dziedzina święta!

Najnowsze wpisy