pekao

tata Stasia / 2008-02-13 21:05
czy ktos z Was jest obciążany przez pekao za płatność kartą? 3 zł za transakcję? czy to jest gdzieś w regulaminie? jestem chyba ślepy, bo tego tam nie widzę.
Wyświetlaj:
l_l / 83.6.73.* / 2008-02-14 14:04
Jak czytam takie posty o pekao (a jest ich niemało), to cieszę się, że nie zdecydowałem się na konto u nich. Teraz mam konto w Toyota Bank, nie płacę za przelewy i zdecydowanie nie płacę za żadne transakcje kartą. W tym pekao to chyba mają klientów za głupków.
mamoń / 83.243.107.* / 2008-02-15 22:34
Jak czytam takie posty o Toyota Bank (a jest ich niemało), to cieszę się że zdecydowałem się na konto u nich, he, he
Atak poważnie to, aż trudno uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją w naszym kraju, chociaż z drugiej strony w naszym kraju dzieje się wszystko, tylko nie to co powinno. Niedługo może się okazać, że tej Irlandii wcale nie będzie. I zamiast Irlandii będzie Irracjonallandia...
tata Stasia / 2008-02-14 22:20 / Bywalec forum
Niestety zostałem tam siłą wcielony pomimo złożenia wniosku o przeniesienie do oddziału, który został w BPH. Na infolinię nie sposób się dodzwonić.
byly BPH i juz nie PEKAO / 83.14.221.* / 2008-03-07 14:24
zamykaj konto jezeli nie chcesz zdrowia stracic.. i pieniedzy dodatkowych, po bph to tragedia co sie tam dzieje

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: