Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pensje urzędników. Zarabiają dwa razy za tę samą pracę

Pensje urzędników. Zarabiają dwa razy za tę samą pracę

Wyświetlaj:
mnhjngbv / 159.205.128.* / 2012-03-31 14:08
Dwa miliony urzednikow w Niemczech dostanie podwyzki bo wybory wkrottce. A reszta pacholkow dostanie obnizke bo zle wybieraja. To jest demokracja po niemiecku.
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj / 46.112.43.* / 2011-12-20 11:40
niedlugo te bzdury sie skoncza jak polska bedzie bankrutowac. wtedy mam nadzieje ze te lajzy poleca na zbity pysk wyzyskiwacze prywatnego sektora. zaden znich nie ma zadnej konkretnej edukacji tylko 'szkole' wyksztalcenie' zadnych zdolnsci do sprzedania na rynku. bedzie placz i zgrzytanie zebami i stanie w kolejce po inna forme zasilku niz dotychcasz. bo wsumie jak mozna nazwac te ich miejsca pracy nikomu nie potrzebne. nawet podatek inflacyjny wam nie pomoze wydostac sie z tego bagna bo ja juz swoje pieniadze przemienilem na zloto. utopicie sie w wlasnym sosie
bsf / 46.45.103.* / 2011-12-20 11:04
Cuda cuda i cuda a nie wierzyliście, że cuda w POlsce są możliwe.Jak to gada ten cudaczny płemieł "uwierzcie mi" to jest możliwe...ha ha ha
Natter2 / 2011-12-20 10:42 / Tysiącznik na forum
Aktywizacja bezrobotnych co to jest? To wyrzucone pieniądze.Większej głupoty niema.
ulga_podatkowa / 192.194.76.* / 2011-12-20 16:30
Tak samo jak zresztą 90% najrózniejszych socjali. Czy ktoś mógłby przypomnieć ile kosztuje w praktyce wydanie 1zł zasiłku? Jeśli dobrze pamiętam to coś koło 3zł, ale nie chciałbym wprowadzać w błąd a nie mogę znaleźć teraz.

Moim zdaniem - zliczyć całkowity koszt tego, podliczyć dla równowagi i "dać" społeczeństwu jako zwiększenie kwoty wolnej od podatku. Koszt dla budżetu taki sam, a normalnym pracującym ludziom w kieszeni zostałoby więcej.

Najnowsze wpisy