Forum Forum inwestycyjneForex

Perspektywa ratingu Stanów Zjednoczonych w dół

Perspektywa ratingu Stanów Zjednoczonych w dół

Wyświetlaj:
goldcoast / 2011-11-29 12:31 / Bywalec forum
spodziewac sie mozna wyzszych podatkow i nieuchronnej smierci. co do reszty, to nigdy nic pewnego.
s&p / 77.65.74.* / 2011-11-29 10:07
i tak dupa z tego wyjdzie bogaty bedzie dawal biednemu
Josef Zawila / 78.94.40.* / 2011-11-29 09:09
Pan prezydent Obama powinien sie zajac przede wszystkim swoimi klopotami finansowymi bo USA
jest juz i tak uzaleznione finansowo od Chin -
a nie pouczac szefow Unii Europejskiej co maja
robic. On sie uwaza za wlasciciela kuli ziemskiej
i wszystkie formacje USA narazie nie zdaly egzaminu. Pani Merkel nie powinna sie poddac
bonusowi EU bo Niemcy nie powinni gwarantowac za
dluznikow ktorzy zyli i zyja na luzie...
Kto mi powie, ze Grecy sa pracowici i bardzo
oszczedni to ja sie bede musial najpierw mocno
usmiac...To sie widzi na greckich ulicach jak
wszyscy pracuja. Prosze zobaczyc na niemieckich ulicach tylu ludzi siedzacych i palacych fajki.
Poza tym jesli panstwa zadluzone beda dalej liczyc na zabezpieczenie swoich dlugow przez panstwa bogatsze to bedzie zawsze to samo. Porownanie do bogatego wujka ktory zawsze da.
Psychologia jest jedna i nic tu nie pomoze oprocz indywidualnej odpowiedzialnosci kazdego
panstwa. Jesli firma plajtuje to sie ja zamyka i
musi sie sprzedac dobytek firmy.
Grecja powinna zaproponowac przetarg i zamknac
mordy tym ktorzy maja miliardy wzywajac ich do kasy. Sprawdzic ich portfele, a nie za nich placic. Tak powinno byc z kazdym panstwem.
jesli tak dalej bedzie to bedziemy mieli wojne
z powodow materialnych. Jest powiedziane : spolki diabel stworzyl. Pani Merkel nie wolno sie zgodzic na gwarancje ( bonus) dla EU bez
naszej zgody. My sie nie zgadzamy aby splacac dlugi nierobow i darmozjadow majacych miliardy
na swoich kontach. Pozdrawiam : staly czytelnik JZ
Goldman / 79.110.203.* / 2011-11-29 08:56
Czy ktokolwiek przejmuje się jeszcze tymi agencjami ratingowymi ? Toz to spekulanci tylko...
Josef Zawila / 78.94.40.* / 2011-11-29 09:21
Te agencje maja swoich specjalistow i wiedza gdzie uderzyc, aby byla reakcja - kazda firma
zyje z tego co jej przyniesie efekt ich pracy.
Jest demokracja i kazdemu wolno sie wypowiadac.
Ja moge sie zabawiac w agencje i powiedziec, ze
Polska ma bledne informacje finansowe i przed
swietami Bozego Narodzenia kurs zlotowki bedzie
sie miescil w przedziale : od 4.60 - 4.90 PLN.
Oczywiscie za euro. Jesli ktos inny wezmie mi to za zle to nie bedzie demokratycznie myslal, bo ja mam prawo wlasnego myslenia. Agencja za to
samo zbiera wlasne korzysci materialne i nikt jej tego zabronic nie moze. Z tym jednak, ze po co inni to publikuja i podaja jako istote rzeczy
to jest temat drugi. Obecna sytuacja nie jest zla ale dobrze ze takie agencje ratingowe sa bo wszyscy by sie zadluzali az do konca swiata. W pewnym momencie nie bylo by juz zadnego ratunku.
teraz przynajmniej mozna cos zrobic i panstwa bogate beda musialy pomoc bo inaczej bez bogatego wujka nic nie bedzie mozliwe. Powinno sie cos wujkowi za to nalezec. Adolfa juz nie ma dawno i jesli pani Merkel pomoze to swiat
powinien zrozumiec, ze Niemcy to juz dawno nie te same Niemcy co byli. Nie robcie zametu i polityki odwetowej - nie zadrazniajcie sytuacji
starymi ranami jakie pozostaly po wojnach - bo moga byc nowe i wtedy zginie wiele ludzi.
Nikt wtedy nie bedzie mial czasu na powrot do historii. Nastepne generacje beda nas wspominac
bo bysmy bez kontroli tych mlodych calkowicie zadluzyli. Staly czytelnik : JZ
zxc12 / 95.49.6.* / 2011-11-29 09:02
Na spekulacji oparty jest dlatego najwięcej władzy mają spekulanci
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy