PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
ira12 / 83.24.68.* / 2011-09-16 22:50
ale ten gość ma nasrane , z drugiej strony przepowiedział 4 zł , ciekawe czy ma więcej info ?
czeall / 188.47.253.* / 2011-09-16 23:09
4 zeta, można było się domyśleć, ja bym obstawił do 3,75. Gostek to niedouczony zwis, zobacz, że on morze pisze przez "rz" to nawet debil umie poprawnie napisać.
hyttra / 83.31.139.* / 2011-09-17 08:29
nie krzywdź go , może miał na mysli inne "morze" czasami trzeba czytać ja wypowiedzi Bena , między wierszami , ale to że głupoty pisze to rzecz jasna.
Przewidział ostatnio dołek 3,70 ale pomylił się o 20 groszy , rzecz w tym co dalej ?
Według mnie to już dołek mamy zaliczony , ale ........... jak ropy czy kondensatu nie da się tanio wydobyć(oczywiście przy bierzącej cenie ropy) to biada tej spółce.
Jedyne wyjście z tej głębokości wydobywać złoża to gigantyczne zasoby wtedy technologia która jest dostępna będzie się opłacać.
Zastanawiają mnie dawkowane komunikaty ! co one maja na celu ? utrzymanie ceny czy sprzedaż emisji. Hmmm Trudno stwierdzić ale czemu prezes i Prokom wyskakują z akcji???
Coś śmierdzi czy .... odwrotnie pachnie kasą ???? .
KRysio / 83.6.116.* / 2011-09-16 22:39
NAPRAWDĘ WIERZYCIE W TĄ SÓŁKĘ !!!!!!!!!!
toć to wydmuszka jak Bioton , zresztą tak samo sprzedająca marzenia, ale ciemna ulica ma marzenia naćpana być morze tym co im przesi obiecują

To sa moje ostatnie ostrzeżenia , niepołamcie sobie pacy skladając zlecenia PKC


nara wiara w narodzie

to ostatni wpis przed ceną docelową

PAPAPAPA
KRysio / 83.6.116.* / 2011-09-16 22:30
spadam Rysiek mnie zwolnił
czeall / 188.47.230.* / 2011-09-16 22:19
Krysio wiesz co... kiedyś czytałem to c piszesz i wiesz co mi na myśl przychodziło, twoja matka, czy ona jest taka jak ty, czy tylko ty jesteś taki ........Jak to się stało? Zapytaj i opisz nam....
Czesto do Was listy ludzie wysyłali?
VINCE ROŚTOŚKY / 193.142.210.* / 2011-09-16 22:15
widzę że stara gwardia się wykruszyła ,zapakowała trefny towar nowym szejkom i prysła ,oj ludzie ludzie ....
czeall / 188.47.230.* / 2011-09-16 22:14
Krysio... debilu nadal tu jestes? Wybacz, ale już nawet nie przeczytałem tego co piszesz, jesteś dla mnie ZEREM, opuszczam twoje teksty.
VINCE ROŚTOŚKY / 193.142.210.* / 2011-09-16 22:13
kurde,RRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOOPPPPPPPPPPPPPĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ MAJĄ!!!!! ,RYSIEK ZAPIERNICZYŁ KULCZYKOWI Z SAMOCHODU:)
KRysio / 83.6.116.* / 2011-09-16 22:11
bankructwa sa juz zgrane , euro nie padnie bo Rostowski powiedział prawdę : zagrozi to wojną , niektórzy na to liczą aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

są chiny o których z posiadających akcje upadających spółek wie, niestety to one mają świat w garści ekonomicznie , USA militarnie i uzupełniają się , jestem gotów napisać że za 20 lat europa będzie "krajem" przerzutu na dalsze rynki USA, dlatego irlandia wykupiona przez chiny i reszte europy kupują bo USA maja już w kieszeni ale nie mają skąd uderzyć w USA nie zagarniając europy ekonomicznie bo wiadomo że militarnie Usa sie nie podda .Ale mając 3/4 świata w garści ekonomicznej skosne zrobią ekspasje na USA, ale to nie za naszego życia . Wystarczy spojżeć na dzieci chińczyków w naszych szkołach !!!!!!!
nasze ćpają
chińczyk do nocy się uczy !!!!!!!
i kto wygra ??????
myśle że to mało wazne , tam już nie będzie nas ale myśle że chińska rasa to jest tą rasą przybytą z kosmosu (UFO)
sorki jak nie rozumiecie , to jest dla potomstwa a Rysio i tak odleci z waszą kasą

Nara , nobki!!
KRysio / 83.6.116.* / 2011-09-16 21:55
ahhh ciaptaki , wystraczy trzeźwo mysleć by zarabiać , niestetety dzieci Hossy są tego pozbyte , niedosyt tego wciąż ćpają i nie widzą realia świata rzeczywistego , więc Rysio znając te dane d..... ulice która daje tyle ile on chce , a potem bo braku środków na koncie zaczna sie płacz.

a Krysio ostrzegał :) ale zaślepiony lud pozyskaniem złota jest gotów na wszystko.
Kończe , kto zrozumiał ten wygra , kto marzy niech zostanie w tym stanie , real jest taki iż 2,5 to solidne kupno akcji , nie wcześniej .
PO rynku widać OIL odbił 5-6% reszta zrobiła to w jedną sesje , a perspektywy dla niego ś atakie iż idzie przejęcie przez total i wycofanie OIL z giełdy, takie będą zabawy ryska z ulicą, wydymka na całego , cóż uprzedzałem !!
i niech mnie pozywają ciaptaki tego świata nieświadome co czynią !!!!!!!!!!!!!
arek7700 / 2011-09-16 21:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chyba że w weekend Grecja ogłosi bankructwo to Petrol moim zdaniem będzie po 3.50 a WIG20 otworzy się na minus 5 %
arek7700 / 2011-09-16 21:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
W poniedziałek możliwy wzrost z opcją bardzo ostrych spaków (wyższe prawdopodobieństwo.) Jeżeli opcja druga to Petrol po 4.0.
drobnyinwestor / 87.205.214.* / 2011-09-16 20:51
Petrol był zagrożony dzisiaj w KAZACHSTANIE bo Rosjanom gdzieś tam spadła kapsuła z astronautami,gadali a raczej śmiali się na tvncnbc po 17
drobny inwestor / 193.106.85.* / 2011-09-16 19:55
Zauważyłem trzech cieniasów wypowiadających się na tym forum a fe.
ppbb / 88.156.66.* / 2011-09-16 19:29
PETROLINVEST S.A. informuje, że w odwiercie Shyrak 1 zakooczone zostały prace
polegające na zapuszczeniu tzw. eksploatacyjnej kolumny rur okładzinowych oraz jej
cementowaniu.
Kolumna eksploatacyjna o średnicy 7 cali w odwiercie Shyrak 1 została zapuszczona do
głębokości 6.593,5 m. Po jej zapuszczeniu wykonano operację jej cementowania po czym,
po okresie koniecznym dla związania cementu, wylot odwiertu został zabezpieczony.
Eksploatacyjna kolumna rur okładzinowych przeznaczona jest do wydobywania gazu
ziemnego i kondensatu z odkrytych horyzontów złożowych. W praktyce przemysłowej
zapuszcza się ją tylko w przypadku dużej szansy uzyskania dobrego wyniku opróbowania i
planowania fazy wydobycia - powiedział Michał Myśliwiec Główny Geolog Petrolinvestu.
Petrolinvest zgodnie z komunikatem z dnia 23 sierpnia br. mówiącym o wypływie gazu z
kondensatem, co wskazuje (wraz z innymi wynikami) na odkrycie złoża, realizuje dalsze
prace przygotowujące odwiert do opróbowania i wydobycia.
andrzej... / 2.101.27.* / 2011-09-16 18:20
Wczoraj najważniejszym wydarzeniem, które gwałtownie wpłynęło na kierunek notowań była deklaracja Europejskiego Banku Centralnego. O godzinie 15:00 EBC ogłosił, że wraz z Rezerwą Federalną, Bankiem Anglii, Narodowym Bankiem Szwajcarii oraz Bankiem Japonii ułatwi europejskim instytucjom finansowym dostęp do dolara. Banki centralne zaplanowały przeprowadzenie do końca tego roku trzech operacji zwiększających płynność sektora bankowego. Indeksy na parkietach europejskich od razu wystrzeliły do góry (DAX na zamknięciu sesji wzrósł o 3,15 proc., CAC40 o 3,27 proc.). Inwestorzy optymistycznie zareagowali na informację,
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy