PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
axzez / 95.178.84.* / 2011-06-28 08:53
wielu z was pisało tu o tym że kurs będzie leciał na pysk przed pozytywnym info, a jak może to się właśnie dzieje to wieszczycie 2-3zł za akcje....
dla mnie to sygnał zakupu :D
No Habla Ingles / 2011-06-28 08:28 / Bywalec forum
AVE

Nic nie trwa wiecznie. Pamiętajcie że po największej burzy zawsze wychodzi tęcza...
blg, / 79.190.135.* / 2011-06-28 00:53
spekulacja i nic wiecej,idioci mówią o bankructwie a prawda jest zupełnie odwrotna wystarczy poczytać komuniukaty firmy....
ale jak widac zwieraczye niekórym puszczaja,moze i dobrze:)a potem jak wystrzeli beddzie płacz jak zwykle,nie raz to przerabiałem...
fakty ludzie fakty!!!!
Grog818 / 2011-06-28 07:57 / Bywalec forum
Dziś na zielono.
j123 / 46.134.245.* / 2011-06-28 00:21
Ludzie przylaczajacy sie do tlumu staja sie prymitywni i ukierunkowani na dzialanie.Masy ulegaja nieskomplikowanym ale silnym emocjom takim jak;strach ,przerazenie ,podniecenie ,poploch ,radosc.Dla wielu inwestorow tajemniczy wydaje sie fakt,ze zaraz jak pozbenda sie stratnych pozycji,zaczynaja sie wzrosty.Dzieje sie tak poniewaz ten sam strach ogarnia czlonkow tlumu i kazdy z nich likwiduje pozycje w tym samym czasie,Kiedy opada goraczka sprzedazy ,rynek nie ma innego wyjscia musi isc do gory.Wraca optymizm,tlum zaczyna byc chciwy i znowu wyrusza na zakupy.
wac / 91.94.181.* / 2011-06-27 23:17
Widze i oczy przecieram. Wiedze na temat kiedy ma ropa być lub nie macie w małym palcu, ustalone jest ile RK ma akcji, znacie jego nr buta..Co wy tu robicie na tym forum? Znacie szczegóły których nie mają w petrolinveście jak spada to nie ma ropy jak rośnie to ropa jest. Uważam,że należy poczekać na kąkretny raport . Jeśli będzie słabo to będziemy czekać na Totala czy to dużo czasu, każdemu widać biegnie inaczej. Pozbywać się akcji dzisiaj wydaje sie troche przedwczesne no chyba ,że cały dzień siedzi się przy kompie i w czsie infa zdąży sie dokupić.
logicznie / 77.253.45.* / 2011-06-27 22:57
Ja wiem ze to trudne zwlaszcza jak sie nie sprzedalo po 11.60
Ale mozna miec duzo wiecej akcji jak sie nadal wierzy w Petrol.

Trzeba dac stop loss bo tu nie ma obecnie opety orów.

Niestety smutna prawna jest taka że Petrolem trzeba grać na krótko 1-2 sesje i sprzedawać.
Wiara w fundamenty nie ma sensu bo tu nie ma fundamentów.
Główny udziałowiec cichaczem pozbywa się akcji a Longterm pisze żebyśmy się trzymali....

Ja się mogę mylić ale RK tylko dlatego nie sprzedał swoich 7% bo coś planują z emisją jeszcze zrobić czytaj upłynnić a to by panikę wywołało.

W sumie jedyną nadzieją jest ten pakiet 20 mln akcji do objęcia. Myslę że jakiś komunikat jeszcze wypuszczą po objęciu tych mln akcji. Ale nie od razu bo ludzie muszą zapomnieć. Taki numer można zrobić raz na 3-4 miesiące nie częściej.
Tak że do września raczej powolny obsuw.... na 4 złote.
Bo 5 było przy mniejszej liczbie akcji.

Potem wielki skok na 12 może nawet 15.
Ale do tego czasu radzę nam wszystkim grtać na krótko.

Jest takie zlecenie KUP PKC przy danym limicie jak ktos bardzo się boi że straci okazję życia to to zlecenie może ratować.
Ja nie wierzę żeby w obecnej sytuacji ludzie raz jeszcze uwierzyli RK i ten nawet jak poda że jest wielka ropa to chyba od razu cena na 50 złotych nie pojdzie.
Zdążymy dokupić po 14-18 złotych.
Albo co bardziej prawdopodobne po 7-8.
Osama bin Laden / 89.75.101.* / 2011-06-27 22:39
od miesiąca zwała, akcje straciły 30%, wchodzę na forum, a tu dalej "trzymajcie, kto te akcje puszcza?" itd. no luudzie.
tłumaczę sobie tylko, że ci którzy trzymają, kupili po 6 zł, bo inaczej to sensu w tym nie widzę żadnego. w ten sposób to można trzymać w nieskończoność i do 10 gr, tylko po co, skoro zawsze można kupić jak podadzą info?
więcej niż ~100% za jednym zamachem nie pójdzie, no to przy 5 zł, +100% daje 10zł, czyli wg was i tak tanio, bo tam chcieliście trzymać.
widzę, że te wasze teksty o leszczykach to są już tylko ku pokrzepieniu serc pogrążonych w rozpaczy.
autorodpowiedzi / 89.230.138.* / 2011-06-27 23:14
Juz przy wzroscie 30-40% GPW zablokuje notowania tej spolki. Po odwieszeniu akcje beda warte np. 50 zlotych i tanio nie zdarzysz kupic :)
Osama bin Laden / 89.75.101.* / 2011-06-28 00:52
tak, może od razu 500? jak nawet podadzą, że jest ropa w kobylanach, to zanim zaczną ją wydobywać z zyskiem to uhuhu.
za kilka miesięcy zobaczymy, kto miał rację. :)
Leszczyk 1970 / 95.41.208.* / 2011-06-27 22:07
Pozdrawiam akcjonariuszy i ... wspierajmy się ! Życzę wszystkim zarobku ! I zyskamy na kursie 50zł. za akcję ! Ropa płynie ... może i nas nie ominie ! Jutro wzrosty !!!
kkkkkkkkk / 46.112.121.* / 2011-06-27 21:40
bedzie 20
oszukany akcjonariusz Petrolinvestu / 77.115.198.* / 2011-06-27 21:27
Proponuję zorganzowac się i złożyc w Sądzie pozew zbiorowy przeciwko zarządowi Petrolinvestu o doprowadzenie Spółi do bankructwa, zatajanie już o kilkunastu miesięcy ważnych informacji, emisję kilkudziesięciu milionów nowych akcji kiedy członkowie zarządu wiedzą że ta Firma jest bankrutem, a zgodnie prawem upadłoścowym i naprawczym w ciągu 2 tygodni od potwierdzenia danych o tym, że Spółka znalazła się na granicy bankructwa Zarząd miał obowiązek poinformowac o tym akcjonariuszy i opinię publiczną. Jeśłi są wśród nas prawnicy, to proszę o opinię c zrobic, aby już dziś rozpocząc procedurę umożliwiającą złożene pzwu zbiorowego przeiwko Krauze, bo chyba juz każdy widzi, że szykuje się największe bankructwon w historii polskiej giełdy!!!!Poza tym jedna akcja kosztowałą 700 zł gdy w obrocie było kilkanaście tysięcy akcji, a dziś jest prawie 100 milionów akcji i chyba każdy już widzi jakie oszustwo zorganizował Krauze! A chyba każde dziecko wie że Krauze szykuje emisję kolejnych kilkuset milionów akcji, żeby Petrolinvest był taki jak Bioton, tzn. tani ale w obrocie rozmnażający się z szybością światła w ilości co najmniej miliarda akcji po 10 groszy każda!!
niga / 83.18.113.* / 2011-06-27 21:31
wracaj na bankier.pl
niga / 83.18.113.* / 2011-06-27 21:08
po tylu emisjach wg tego samego schematu, chyba najwyższy czas dać też innym giełdom zakosztować emocji posiadania akcji petrola
to co, Londyn na początek? w końcu trochę byłych akcjonariuszy już tam jest :)
logicznie / 77.253.45.* / 2011-06-27 21:02
A właśnie trzeba się lękać.
Czy jak będzie po 2,34 to też takie głupoty będą ludzie pisać.
W Shyraku raczej nie ma ropy to jest powód do lęku i to poważnego.
A jak ropa jest to jej się nie opłaca wydobywać.

Jakie są fakty
RK pozbywa się akcji..... Petrol na wszelki wypadek spłaca zobowiązania... lepiejh żeby stratni byli inwestorzy niż ktoś miałby mieć pretensje o niedotrzymanie umowy w terminie...
Podawane są komunikaciki żeby tylko wypchąć co się da po 10-11-13 złotych.
Jeśli nie ma ropy to spółka jest na granicy bankructwa.
Jej jedyną wartoscią mogą okazać się złoża. Z tym, że z żadnego nie wydobyto jak na razie ropy.
Z Totalem to jest totalna ściema. Zanim cokolwiek zrobią minie rok.

I co dalej się nie lękać.
Rozsądny inwestor włącza stop loss poziom strat który może zaakceptować.

Istnieje szansa że akcje będą po 50-100 złotych ale szansa ta jest niewielka.
Gdyby była duża to Prokom miałby już 50% akcji.

Logicznie rzecz biorąc tam raczej nie ma ropy.
A każdy z nas łudzi się że jednak wbrew faktom jest inaczej.
Że RK nie sprzedaje akcji tylko je przez podstawione osoby kupuje.

A ja się zastanawiam nad jakim kolejnym komunikatem pracują żeby objąć emisję nową i pchnąć ją z zyskiem.

Wyobrażam sobie taką sytuację że cały zarząd siedzi z prawnikami i zastanawiają się czy za udzielenie wywiadu z nie do końca sprawdzonymi informacjami mogą im coś zrobić... i po kilku dniach jest informacja..... Prezes powiedział.... Główny geolog uważa,.,.... W opinii Zarządu kurs akcji jest niedorwartościowany..... Znana norweska firma potwierdza....
marko357 / 2011-06-27 21:20
Coś jest w tym co piszesz ale........nikt nie inwestowałby takiej kasy w ( fakt, że nie swojej ) interes, który okazałby się fiaskiem. Zobacz jakie firmy chcą inwestować w tym rejonie!! Jestem zapakowany po "uszy" i nie sprzedam choćby cena wynosiła 2 zł!! Czekam i kumuluję kasę by w ostatnim momencie dokupić jeszcze...Wiem i jestem przekonany, że robię dobrze...POZDRAWIAM POSIADACZY O SILNYCH NERWACH>:)))
logicznie / 77.253.45.* / 2011-06-27 21:30
Bo to pewnie było tak że jak zaczęli wiercić w Shyraku to też wierzyli że będzie OK.
I dlatego włożyli taka kasę.
Tylko pytanie czyją.... jak się dokładnie policzy co RK objął i za ile sprzedał osobom trzecim i co zrobili żeby dać szansę na wypchnięcie tych akcji to okaże się że ten odwiert sfinansowali wszyscy tylko nie RK i jego ludzie. Oni może za dużo na tym nie zarobili ale... ograniczyli straty.
RK zrobił to co my powinniśmy stopniowo pozbył się akcji.
Tylko że on zrobił to przy stosunkowo wysokich poziomach... 8-13 PLN a my to zrobimy przy 4-6,50. I niżej.

Najgorsze jest to, że w ciągu kilku miesięcy okaże się co z Shyrakiem-1.

Gdyby było dobrze jużbyśmy tio wiedzieli. Zaangazowanie prokomu by było takie jak zgazowanie spłuczki. A jest zupełnie odwrotnie.
Tylko na razie sie pewnie wstrzymują ze złymi ifnormacjami. Zostało tyle akcji do opchnięcia....
niga / 83.18.113.* / 2011-06-27 21:28
i właśnie zdolność do przekonywania takich jak ty inwestorów jest największą wartością tej spółki - i piszę to bez ironii
j123 / 46.134.245.* / 2011-06-27 20:57
Debiut spolki posiadajacej kilka koncesji na gaz lupkowy w Polsce i Niemczech , na gieldzie w Londynie . Pozyskala 300 mln .
zen0)) / 83.31.243.* / 2011-06-27 20:47
co niektórzy mówią żę to mocny papier. Nie ma bata aby spadało niżej. Poczekamy zobaczymy. Ogłaszam konkurs kto zgadnie kiedy ta firma ogłosi upadłość. Wytrzymacie do końca roku ? czy wcześniej. Może ułatwię 3 czy 4 kwartał ?
Longterm / 2011-06-27 19:49 / Mostek Zwyciężymy!
Cały czas jestem z wami i razem z wami ostro popłynąłem ale powiadam wam nie lękajcie się...

www.longterm.bblog.pl
księgowy / 31.175.132.* / 2011-06-28 07:45
witamy w klubie dawców kapitału
autorodpowiedzi / 89.230.138.* / 2011-06-27 21:13
Long pozdrawiam i czekam na obiecany newsletter :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy