PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
byłem szejkiem / 87.96.126.* / 2010-11-10 21:37
Chyba z przyzwyczajenia,a może z chęci upewnienia się, o słuszności wyjścia z tej spółki,
zajrzałem na petrola.I co widzę? Nędza. Na innych forach zaś,wzmożona aktywność
klakierów pana Krauze uzasadniających w starym stylu, niebotyczne wzrosty.
A rzeczywistość jest taka,że po stronie zakupów pojawiły się ukryte zlecenia w zakresie
1grosz do 2 złotych.Czyżby 5 zł miało stać się górką? Tak wynikałoby z analiz wykresów.
Może tak być,zwłaszcza, że czeka kolejna transza emisji akcji.Nie chciałbym być posłańcem
przynoszącym złe wieści,ale wszystko wskazuje na to,że tak będzie. Radzę,nie poddajcie
się emocjom w zakupach i nie zostawiajcie nawet na moment środków aktywnych.Moim
zdaniem ,będzie zjazd bardzo duży.Obym się mylił,chociaż.....znawcy tematu potwierdzają
mą tezę. Może jutro zajrzę.
Serdecznie pozdrawiam.
Anty - Midas / 78.8.5.* / 2010-11-12 00:22
Jakiś mędrzec się wypowiedział ....
1 grosz ...
Dobre !!!
Prosimy o więcej równie mądrych komentarzy !!!!
0308166 / 195.222.101.* / 2010-11-12 10:09
BYLI TACY CO LOTOSA WYCENIALI NA 0 ZŁ. I URÓSŁ 500 %
dd33 / 46.113.87.* / 2010-11-10 18:50
a ja czekam na 10:D spokojnie i bez nerwów:)
Tomek G / 80.51.44.* / 2010-11-10 18:13
Ja już jednak spękałem czekać do 10 i sprzedałem średnio po 8.68 i wszedłem w Midasa...
Sfiks. / 79.175.229.* / 2010-11-10 15:23
Rejestracja warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego w dniu 8 listopada 2010 czyli podwyższenie kapitału o około190 milionów złotych. Zyski na akcjach posiadające skrajnie duże ryzyko, są uzależnione od tego, czy uda im się odnaleźć złoża ropy lub gazu!
bułem szejkiem / 87.96.126.* / 2010-11-10 11:07
Szanowny panie"miron62".Nie pora na chełpliwość.Tak,mnie jest żal straconych kwot,które
wypracowałem,ślęcząc przy laptopie godzinami,śledząc kursy spółek.Tak po ludzku ,żal..
Wyrzucam sobie,jak mogłem nie sprawdzić papierowego spekulanta.Podzieliłem się z forum,bo my z tej spółki już wyszliśmy.Chciałem tylko uczulić sympatycznych inwestorów,
z jaką spółką mają do czynienia.Np.wzięli pod zastaw akcji kredyty na ratowanie tego
przekręta w PKO BP. i PEKAO SA.Czy dostali za jedną akcję więcej niż 2.50 ? Zajrzyjcie na
strony banków. W konsekwencji za wszystko zapłacicie WY.Oni też stosują rolling.
Mimo niepochlebnego określenia,życzę panu,panie "miron62" sukcesów na tej spółce.
Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających. A może by tak spotkać się w realu ?
miron62 / 2010-11-10 13:20 / Tysiącznik na forum
Ja z Petrola już uciekłem ale zaglądam tu raz poraz, jak znajdą jakieś konkretne złoża to może jeszcze wskoczę. Mam lekki minus ale już odrobiłem na Optimusie i teraz tam jestem. Przecież nie będę kredytował takiej firmy a ludzi, którzy stracili to naprawdę mi szkoda. Prawdą jest, że biednemu zawsze wiatr w oczy dmucha. Ktoś chciał swoje oszczędności zainwestować a Ci nieudolni szejkowie to wykorzystują.
Jak narazie to w Petrolu jest tylko spekulacja, że odbije. Szacunek dla wszystkich, którzy jeszcze wierzą.
leoni 07 / 2010-11-10 09:35 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry :-)
Agusia35S / 2010-11-10 10:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam, witam wszystkich szanownie :) coraz weselej się robi a historyjki tez ciekawe szkoda ze takie stare:) z archiwum:) Najbardziej jednak podoba mi się o osobie z przyszłości :) podróżnik w czasie :) to jest petrol w czasie:)
powodzenia ja spadam bo długi weekend mam pozdrówka
miron62 / 2010-11-10 08:16 / Tysiącznik na forum
Bankrut
byłem szejkiem / 79.162.45.* / 2010-11-10 01:58
Fakt,udało się od poniedziałku pokonać opory,ale my już akcje sprzedaliśmy.Ale te dwa dni
będziemy pamiętać do końca życia.W osiem osób,metodą roll up.Jestem poobijany
80 000PLN straty /ja sam tyle straciłem/ i czuję się tak jak wieśniacy z historyjki o Wall Street. Wokół mnie same małpy . Nie wiedziałem, że petrol to firma na papierze,spółka
spekulacyjna.Roztaczająca plany,dystrybuująca marzenia i wiercąca.....dziury w kieszeniach
Posłuchajcie,czym prędzej zmykajcie z Petrola.Wartość księgowa jednej akcji to 84 grosze ,
Jak mężczyzna z historyjki udał się do miasta,tak pan Krauze musi udać się do...prokuratury.
Tgn / 2010-11-09 22:50
Witam
Obserwuję od kilku dni Petrola i zauważyłem, że przełamywał on po kolei wszystkie trendy spadkowe (z ostatnich sesji) poczynając od najmłodszego po najstarszy. Na początku opierał się każdemu z nich aby w ostateczności się przełamać. Dzisiaj popłąnął przez pewien czas nawet ze słabo zauważalnym trendem sprzed ogromnego spadkiu aby w końcu go przełamać. Teraz pozostało mu tylko piąć się w górę do 10zł, może ciut więcej aby znów popłynąć w dół. Jedyne co mnie martwi to, że dzisiaj nie jest poniedziałek i może być podwójne dno, jak myślicie?
CIERPLIWY GRACZ / 2010-11-09 22:26 / portfel / Tysiącznik na forum
kgh trza było brac oni maja duzo miedzi do wydobycia a petrol jeszcze nie zaczał i chyba nie zacznie............................
CIERPLIWY GRACZ / 2010-11-09 22:27 / portfel / Tysiącznik na forum
wydobywac
Agusia35S / 2010-11-09 20:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cos na rozweselenie:):P
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Fortuna-w-dwa-tygodnie-Podroznik-w-czasie-czy-insider-trader-688764.html
Kazik wiecie skad / 2010-11-09 21:12 / Tysiącznik na forum
Znam ciekawą historyjkę o Wall Street . Ma coś wspólnego z naiwnością jaka panuje w akcjonariacie Petrola:)

Dawno, dawno temu, w pewnej wiosce w Indiach, pewien mężczyzna
obwieścił, że będzie kupował małpy płacąc po 10 dolarów za sztukę.
Wieśniacy, widząc, że małp dookoła jest pod dostatkiem, wyruszyli do
lasu, aby je łapać. Mężczyzna kupił tysiące małp po 10 dolarów, ale
kiedy ich populacja zaczęła się zmniejszać, wieśniacy zaprzestali
starań. Mężczyzna zatem ogłosił, że zapłaci za małpę po 20 dolarów. To
sprawiło, że wieśniacy wzmogli starania i znowu zaczęli łapać małpy.
Wkrótce populacja małp jednak spadła jeszcze bardziej i ludzie zaczęli
wracać do swoich gospodarstw. Stawka została podniesiona do 25 dolarów,
a małp zrobiło się tak mało, że problemem było w ogóle zobaczyć jakąś
małpę, a co dopiero ja złapać. Mężczyzna zatem ogłosił, że kupi małpy po
50 dolarów za sztukę! Ponieważ jednak musiał udać się do miasta w
ważnych interesach, jego asystent pozostał w wiosce, aby prowadzić skup
w jego imieniu. Pod jego nieobecność asystent zaproponował wieśniakom:
'Popatrzcie na te ogromna klatkę i te wszystkie małpy, które zebrał.
Sprzedam je wam po 35 dolarów, a gdy mężczyzna wróci z miasta,
odsprzedacie mu je po 50 dolarów.' Wieśniacy wydobyli wszystkie swoje
oszczędności i wykupili wszystkie małpy. I nigdy więcej nie zobaczyli
ani owego mężczyzny ani jego asystenta, tylko wszędzie małpy.

Witajcie na Wall Street
Agusia35S / 2010-11-10 10:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
z archiwum :) ale może ktoś nie znam podstaw gry na giełdzie wiec dla przypomnienia ok historyjka lepsza jednak chyba jest o małpach i czapeczkach:) pozdrówka dla kosmitow
djastra / 2010-11-10 16:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Zapodaj koleżanko historyjkę o o małpach i czapeczkach,bo nie słyszałem.Gapie się na to AT ,a nie czytam historyjek z życia wziętych :)
djastra / 2010-11-09 22:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Kazik,za tą historyjkę o Wall Street, chylę czoło do samego parkietu :) - jest super-nie czytaj tych wszystkich mądrych komentarzy - ważne że zawsze ktoś kupi małpy :) szacun kolego :)
znawca :) / 83.26.225.* / 2010-11-09 21:21
wiekszosc z nich zbytnio sie stratą nie przejmie bo wytłumaczy sobie , że zdobyla wiedzę
a wiedza kosztuje prawda ?
:)))
A w historyjce jesli mezczyzna byl przystojny , komplementowal kobiety to te z pewnoscią nie beda żałowały głupich ,marnych kilku dolarów .
:))))
Kazik wiecie skad / 2010-11-09 21:26 / Tysiącznik na forum
Widzę ,że nie tylko jesteś wielkim znawcą:) ale i dobrym obserwatorem rynku:)
znawca :) / 83.26.225.* / 2010-11-09 21:40
czytajac Ciebie bedę jeszcze lepszym :))
Dobranoc :)

Petrola miałam tylko raz i raz za duzo )
Agusia35S / 2010-11-10 10:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja miałam 4 razy i tylko raz za dużo a 3 razy bardzo się cieszyłam z zysków :) Ty źle trafiłeś lub nie w tym czasie zainwestowałeś i tyle ucz się od innych :) powodzenia i miłego weekendu :) od czwartku do poniedzialku papap
Kazik wiecie skad / 2010-11-09 19:39 / Tysiącznik na forum
Ile to już razy czytałem na tym wątku ,że już tanio?
Krótka historia o niepoprawnych marzycielach , czego na giełdzie robić nie wolno:)

http://www.youtube.com/watch?v=KmoBsNz_fgY&feature=share
Sfiks. / 79.175.229.* / 2010-11-09 17:46
Jeżeli Fundusze hedgingowe (Kingsbrook Opportunities Master Fund LP, Iroquois Master Fund Ltd.) dokonują kupna i krótkiej sprzedaży papierów PETROLINV to znaczy, że są nadzieje na wysokie stopy zwrotu, ale niestety przy bardzo wysokim ryzyku inwestycyjnym. Nasi wszyscy wirtuozi biznesu polskiego( rycho, leszek czy józek)dbają tylko o swój zysk, a nie o inwestorów i nie ma co liczyć na jakiś komentarz!!!
Tomek G / 80.51.44.* / 2010-11-09 13:20
Nie pękajcie Panowie. Przeważnie kurs zachowuje się zupełnie na odwrót niż wróżą mu forumowi wróżbiarze :) Moja prognoza - wyjdzie powyżej 10zł - 10.50 może 11 i wtedy wróci do trendu spadkowego. Czy się sprawdzi to zobaczymy.... Ja kupiłem za 8.26 i czekam....
zieleniutka / 2010-11-09 14:58 / Bywalec forum
nie wiem czy wróci...myślę że8 zł to było jego dno...takie jest moje życzenie..mogę być nie obiektywna bo mam go od 11.38....niepotrzebnie zdjęłam stopa którego ustawiłam na 11.20...no cóż giełda robi psikusy .pozdrawiam wytrwałych :):)
leoni07 / 95.41.36.* / 2010-11-09 14:08
Twoje przypuszczenia mogą się sprawdzić ale ja podobnie jak Ty przypuszczałem i dostały mi się obelgi bo kurs nie poszedł tak jak przypuszczałem ,,,,,,poczekamy zobaczymy ;-)
CIERPLIWY GRACZ / 2010-11-09 11:52 / portfel / Tysiącznik na forum
kupujcie kupujcie napewno zarobicie tak jak wszyscy którzy od 3 ech latek sie łudzą, a wystarczyło kupic Pzu, Tauron i Gpw, ale naiwni zawsze sie znajdą kupujcie rysiek wam podziekuje jak bedzie whiskey sączył w sheratonie powodzenia..............
ali22 / 88.199.131.* / 2010-11-09 12:45
tak oczywiście na tych 3 spółkach nie zarobiłeś nawet połowy tego co mażna było zarobić na petrolu wiosną i na pózniejszych wahaniach kursu, więc nie cwaniakuj ćwoku zburaczały...
CIERPLIWY GRACZ / 2010-11-09 14:55 / portfel / Tysiącznik na forum
3% i spokój..........a kgh bez oporów...o gpw nie wspomne....obstawiam że bardziej jest prawdopodobne 6zł na petrolu niż 10zł odezwe sie jak bedzie jeden z tych poziomów pozdrawiam powodzenia życze naprawde nie mam w tym interesu abyscie tracili czy zarabiali
swierzaków ostrzegam co to gpw kupili i mają nadmiar gotówki i nie wiedzą co z nią zrobic poszukajcie gdzie indziej jest prawie 400 spółek do wyboru petrol nie dla amatorów,,,,,,powodzenia!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy