PETROLINV

Money.pl / 2007-09-28 09:48
Komentarze do spółki: PETROLINV.
Wyświetlaj:
leoni 07 / 2012-10-06 17:40 / Tysiącznik na forum
Witam serdecznie JESTEM CAŁY CZAS I BEDE DO PÓKI NIE ZAROBIĘ TEGO CO OCZEKIWAŁEM KUPUJĄC POWYŻEJ 25 ZŁ ZA AKCJĘ ci którzy są tutaj od ho ho ho to wiedzą o czym pisze :-) pozdrawiam starych forumowiczów DAR77 jak jesteś to daj kaiś komentarz bedzie mi miło ze nie tylko ja zostałem :-)
dar77 / 83.6.149.* / 2012-10-07 10:21
Witaj leoni. Cierpliwość cechuje ludzi wytrwałych. Niejeden z tych którzy początkowo widzieli szybki i łatwy zarobek już dawno pękł. Przyznaję że polityka informacyjna i niektóre posunięcia firmy są nie "fair". Teraz gdyby rzeczywiście informacje potwierdziły się i będą następne o rozpoczęciu eksploatacji jest okazja żeby jeszcze dokupić i być może wypełni się formacja o której pisałem dawno temu a której na giełdzie warszawskiej jeszcze nie zaobserwowano. Pozdrawiam starych forumowiczów. Zostaję i dobieram:-))
raf1234 / 62.61.37.* / 2012-10-06 16:14
Francuski koncern potwierdza, że polska spółka miała rację. Złoże Koblandy jest duże i ekonomicznie atrakcyjne - pisze "Puls Biznesu".

Po dwóch latach badań i analiz francuski koncern Total potwierdził wnioski, do których doszedł wcześniej Petrolinvest - że złoże Koblandy w Kazachstanie ma kolosalny potencjał.

- Od marca 2010 r. Total badał złoże Koblandy. I dziś możemy ogłosić sukces. Francuzi po pierwsze - potwierdzili nasze wcześniejsze szacunki, po drugie - uważają, że wydobycie będzie opłacalne ekonomicznie
patak / 89.75.155.* / 2012-10-06 19:09
Ten wywiad w Pulsie Biznesu ukazał się dwa tygodnie temu 24 września i wcale euforii nie wywołał. Dlaczego tylko wywiad a nie konkrety na które niektórzy wyczekiwali, każdy inwstujący w OIL powinien odpowiedzieć sobie sam. Ten walor zawsze szukał kopa dla spekuły.
Pozdrawiam
BYŚ 3 / 83.29.78.* / 2012-10-06 17:18
PARE GROSZY I NA PAPIERZE NAPISZĄ MI CO BĘDĘ CHCIAŁ,ŻE W MOIM OGRÓDKU MOZE BYĆ ROPA??? ŁO HOHOHO HA????
nieporozumienie / 31.11.158.* / 2012-10-06 12:07
Od poniedziałku gołodupce bedziecie znikac powoli z forum,petrol idzie na 50zł skokowe wzrosty a co ja wam będe pisał uczyć się i patrzeć jak Pan nieporozumienie wskakuje do listy 500 najbogatszych Polakow haha
rysio pysio / 89.69.126.* / 2012-10-06 09:31
W zasadzie to idzie zima więc ubranka się przydadzą:)
Nie żałujcie sobie , zima ma być mroźna więc kto będzie lepiej ubrany ten będzie miał lepiej:)
kastex / 46.112.215.* / 2012-10-06 09:47
Witam.Jak czytam takie wypowiedzi to śmiać mi się chce{ubieranie,wyleszczanie}.Ten kto chce mógł sprzedać z 20% zyskiem.Jednak ci co czekają dalej nie powinni póżniej płakać że ktoś ich oszukał.Pozdrawiam samodzielnie myślących.
nieporozumienie / 31.11.158.* / 2012-10-06 09:12
Wiem że chcesz kupić taniej,ale nie tedy droga wróż,właśnie pociag ruszył podac ci rekę?Wskakuj smyku i nie p****** głupot bo zachowujesz się jak mały dzieciak któremu zabrano zabawke i ryczy.Ujadaj dalej tylko zeby nie zamieniło sie w skowyt ciao
nieporozumienie / 31.11.158.* / 2012-10-06 09:15
Dzięki Panu Ryszardowi w większości akcjonariuszy tchneło nowe zycie.Poczuli że dostali kopa od zycia w pozytywnym słowa tego znaczeniu,bogacimy sie niemiłosiernie ja juz jestem zarobas kilkadzisiąt tysiecy ale nie sprzedaje,mam plany pewne plany,kupić małą wyspę w Grecji oraz dwie słuzące jedna do drapania i wachlowania a druga jako podczaszy do podawania trunków oraz dań Panie Ryszardzie szcuneczek jest Pan wielki ciao
Mietek 797877 / 164.126.74.* / 2012-10-06 16:23
To Rysiek jest aż takim gołodupcem żeby leszczy na forach naganiać ?? Nie wierzę...ale jesli czyta się takie teksty to każdy mayślący powinien wiedzieć,że czas spie*****ć !!!
rysio pysio / 89.69.126.* / 2012-10-06 08:34
Jakie 100? Jakie 50? Kompletne fantazje:) Obawiam się raczej, że właśnie idzie tu ostatnie "odbicie zdechłego kota". Faktem jest, że może być pokaźne, ale nabywcy tych akcji nie znają dnia ni godziny. Przecież w tej spółce nic się nie zmieniło... Ba, są chyba w najgorszym momencie od rozpoczęcia działalności. Kasy jak nie mieli, tak nie mają, powoli zbliża się termin spłaty kolejnych transz zadłużenia, wpływów żadnych, nawet tej EMBY (sobie) nie sprzedali. Nawet opróbowania nie przeprowadzili. Albo się nie chwalą. Ale dobrze, spółka bajkowa, więc poopowiadajmy bajki. Niech będzie - przeprowadzili "tajnie". Żeby "grubas" mógl "zebrać akcje po taniości". Odkryli ropę, całą masę baryłek. I co dalej? Ile można dziennie wydobyć z jednego odwiertu? Co dalej zrobić z wydobytym surowcem, przy całkowitym braku infrastruktury przesyłowej czy chociażby jakiegoś miejsca do magazynowania? Za co to wszystko kupić/zbudować? Kolejna emisja? A niby w jaki sposób? Może znów przymierzą się do zakupu tego Swiss cośtam, co to na papierze posiada infrastrukturę że ho ho, a tak naprawdę to szmatę na kiju. Oczywiście rozliczenie z potrąceniem wzajemnych zobowiązań:) Tyle że przy takim kursie niewiele z tego wyduszą, starczy na pensje dla robotników i zarządu i to wszystko. To może kolejna emisja? Ale to też odpada, bo "z niczego" nie da się tu podnieść kursu do nominału. Za dużo akcji. Więc jeśli ktoś patrzy na Resbud, to niech szybko odwróci głowę w inną stronę:) To może Total? Dobrze, niech będzie. Dobry wujek Total przyjdzie i sfinansuje infrastrukturę i odwierty. Niestety nie zrobi tego za darmo, zgarną co najmniej połowę zysków ze sprzedaży. Ja myślę jednak że jakieś 70%. Za resztę która zostanie Oilowi można będzie popłacić długi.
Koniec bajki. Bo tak naprawdę to żadnej ropy tam nie ma. Gdyby była, firma dążyłaby do jak najszybszego uruchomienia wydobycia, bez tych wszystkicch cyrków. Oj, będzie jeszcze płacz:)
surfmen / 2012-10-07 10:26
Rysio pysio, po co te wypociny,wymądrzasz sie jak byś miał jakieś kwalifikacje.to co się dzieje i stanie na papierze w najmniejszym stopniu nie zależy od ciebie i twoich poczynan,rób to co ja usiądż na dupie i czekaj,od decydowania są mądrzejsi i bogatsi.
nieporozumienie / 31.11.158.* / 2012-10-06 07:55
Przed nami niewyobrażalny wzrost,kto nie ma akcji ten gapa,sam Shyrak wywinduje cene akcji do 50zł nie wspomnę o Koblandach odwiert K-4 K-5 GDZIE OPERATOREM JEST TOTAL do tego dodać 13koncesji na gaz łupkowy i nieziemskie pokłady gazu łupkowego,czy macie jeszcze wątpliwości?Poniedzialek +20% i tak co sesje skokowe wzrosty az do 10zł wiekszośc nam zazdrości perły inni puchna z nerwów
skiple / 81.163.201.* / 2012-10-06 10:13
Fantazjaa,,,,fantazjaaa...bo fantazja jest od tego........na całego.:)
nieporozumienie / 31.11.158.* / 2012-10-06 06:30
Pazdziernik witamy 10zł do czasu podania wyników opróbowania Shyraka.Następnie w listopadzie po wynikach euforia 50zł w styczniu podadza INFO ODNOSNIE kOBLANDY k-4 I HEJA NA 70ZL a co ja wam bede pisał niedowiarki ciao
inwestor, który odzyskał kasę / 46.169.7.* / 2012-10-05 22:49
Ale wcześniej musiałem zainwestowac oszczędności całego życia i sporą częśc pensji, aby dokupywac non stop coraz więcej akcji za coraz niższe ceny aby osiągnąc uśrednienie na poziomie poniżej 2 zł i dzięki temu dziś zarobiłem pierwsze pieniądze dzięki posiadaniu i sprzedaży części akcji Petrolinvestu! Dziękuję Panu Ryszardowi za umożliwienie mi odzyskania kasy, a dzięki dzisiejszej sesji także zarobienia dobrej kasy po 4 latach ciężkiej i stresującej walki! Jeżeli w poniedziałek kurs osiągnie 2 zł, to sprzedam resztę akcji i pożegnam tę spółkę już bez żalu i bez emocji, ponieważ wystarczy mi już obciążania nerwów i angażowania ponad 250 tyś zł dla osiągnięcia zysku rzędu 3% po 4 latach! W banku zarobiłbym przez te lata więcej! Ale nie narzekam, gdyż dzięki uśrednianiu już będę spac spokojniej! Trzymam kciuki za pozostałych akcjonariuszy z wyższą średnią oby też odzyskali kasę!
stokrotka79 / 178.37.243.* / 2012-10-05 23:12
zal czytac a slow brakuje co za .....
Plihta / 79.186.62.* / 2012-10-05 23:04
Jesteś zwykłym naganiaczem. Ciekawe kto Ci płaci za te PRowskie numery.Wszyscy wiedzą że ta firemka to giełdowy Amber Gold
djastra / 2012-10-05 22:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie interesują mnie żadne interesy z panek K.ani dziwnymi spółkami zarejestrowanymi "nie wiadomo gdzie i przez kogo" ale przeglądam ten post i widze jedno - starzy doświadczeni gracze przestrzegają przed tą spółką,ale "młode wilki" parkietu to wyśmiewają - zobaczę kto będzie miał rację za miesiąc.
yogibabo / 2012-10-06 21:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie wierzę, że nie płyniesz z tym trendem :)
aks69 / 213.108.152.* / 2012-10-05 22:16
2 zl to bedzie dewidendy za 3 lata
serSZREK / 178.73.49.* / 2012-10-05 21:35
I co inwestorzy ?
A, nie pisałem ?
Czekamy na 10 PLN
Niech żałują Ci co kwękali przy 1,30
stokrotka79 / 178.37.243.* / 2012-10-05 23:14
10 zloty hahhaha skad wy jestescie chyba marsjanie zaczeli sie forum interesowac
niga / 89.73.190.* / 2012-10-05 23:13
ty na pewno do 10 zł nie będziesz czekał, lisku
NN100 / 94.154.30.* / 2012-10-05 21:04
MYŚLĘ ZE RUDY KUPOWAŁ ABY POKAZAĆ ŻE JEST WIARYGODNY WTEDY TO BĘDZIE EUFORIA W PONIEDZIAŁEK
rysio pysio / 89.69.126.* / 2012-10-05 20:50
Już TO przerabialiśmy
nie należy się podniecać.
Rysiu winduje cenę?
- niedługo będzie nowa emisja akcji?

Emisja raczej nie. Nie może emitować po cenie nominalnej, więc musiałby znowu przejąć od kogoś jakieś "dobra o dużym potencjale wzrostu", tyle że przy uwzględnieniu obecnego kursu akcji musiałyby one przynajmniej formalnie być warte setki milionów, jeśli nie miliardy złotych. Odpadają więc kolejne łączki pod wydobycie gazu łupkowego. Obecna akcja wygląda raczej na próbę wywindowania kursu przed jakimś większym zbyciem pokaźnej porcji akcji przez ktoregoś z obecnych szczęśliwych posiadaczy. Osobiście uważam więc, że dzisiejszy wyskok jest po prostu częścią nowej taktyki gry tymi akcjami. Do starej, czyli wspaniałego "infa", następującej po nim podbitki i wywalania na potegę rynek zdążył się już przyzwyczaić na tyle, że mija się ona z celem. Teraz więc została zmodyfikowana i gwałtowne wzrosty następują całkiem bez przyczyny, pewnie po to, zeby wywołać wrażenie że "KTOŚ (koniecznie GRUBY)już COŚ wie" i teraz zbiera przed "kilkusetrpocentowym" odpałem. Wysokimi obrotami bym się nie przejmował, bo stosunkowo łatwo je "zrobić". o czym świadczą przykłady Atlantisu czy ostatnio IFC.
niga / 89.73.190.* / 2012-10-05 23:14
gdzieś już to czytałem, podasz autora?
simbalo / 93.154.131.* / 2012-10-05 22:13
Opatrznie interpretujesz.Proszę sprawdź pierwszy
mój wpis w dniu dzisiejszym,godzinę wpisu,
a następnie sprawdź tabelę transakcyjną po wpisie. Ale...... pieniądze lubią ciszę .Kropka.
kly / 82.145.209.* / 2012-10-05 20:22
kaka ty to jesteś rekin sory shark
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy